Ritter Sport Vegan Double Crunch Czekolada z płatkami kukurydzianymi 100g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

16,27 zł

162,70 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe z kategorii Słodycze i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Niederegger Mieszanka Świąteczna z Marcepanem 95g
Niederegger Mieszanka Świąteczna z Marcepanem 95g
357,68 zł/1kg
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g
Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g
3 996,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
399,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Marshmallow Fluff Strawberry Marshmallow Spread 213 g & Mexican Peanut Marzipan Mazapan 840 g
Marshmallow Fluff Strawberry Marshmallow Spread 213 g & Mexican Peanut Marzipan Mazapan 840 g
189,36 zł/1kg
237,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g
Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g
289,90 zł/1kg
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger Vegan Caramel Crunch czekolada z kawałkami karmelu 100g
Niederegger Vegan Caramel Crunch czekolada z kawałkami karmelu 100g
258,40 zł/1kg
25,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport, kostki czekoladowe "Crunchy", czekolada mleczna z nadzieniem, 153g
Ritter Sport, kostki czekoladowe "Crunchy", czekolada mleczna z nadzieniem, 153g
138,47 zł/1kg
20,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tamrah Daktyle z Migdałem w Mlecznej Czekoladzie 500 g
Tamrah Daktyle z Migdałem w Mlecznej Czekoladzie 500 g
230,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
115,23 zł
Sprzedawca: Bogna_sweets
Zdjęcie produktu dla Niederegger Baton Marcepanowy Klasyczna Czekolada Mleczna 110g
Niederegger Baton Marcepanowy Klasyczna Czekolada Mleczna 110g
170,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger Männersache XMas Marzipan Bread Salted Cashew Crunch 200g
Niederegger Männersache XMas Marzipan Bread Salted Cashew Crunch 200g
179,70 zł/1kg
35,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nestlé 12554238 Nestlé Smarties White Riesenrolle Schokolade 120,0 g
Nestlé 12554238 Nestlé Smarties White Riesenrolle Schokolade 120,0 g
97,00 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,55 zł
-14%
11,64 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Tamrah Daktyle z Orzeszkiem Ziemnym w Mlecznej Czekoladzie 70 g
Tamrah Daktyle z Orzeszkiem Ziemnym w Mlecznej Czekoladzie 70 g
315,71 zł/1kg
22,10 zł
Sprzedawca: Bogna_sweets
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna Lindt Cashew Kernels Christmas Specialities 100g
Czekolada mleczna Lindt Cashew Kernels Christmas Specialities 100g
242,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
25,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
CIASTECZKA BOGUTTI Z CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRU 135G
Ciasteczka Bogutti Z Czekoladą Bez Dodatku Cukru 135G
36,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Tamrah Daktyle z Migdałem w Kokosowej Czekoladzie  250 g
Tamrah Daktyle z Migdałem w Kokosowej Czekoladzie 250 g
261,16 zł/1kg
65,29 zł
Sprzedawca: Bogna_sweets
Zdjęcie produktu dla De Ruijter Płatki Czekoladowe Mleczne - Schokoflocken
De Ruijter Płatki Czekoladowe Mleczne - Schokoflocken
116,75 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Mini Chocolate Cubes Mixture Heart Box Pack 119g
Ritter Sport Mini Chocolate Cubes Mixture Heart Box Pack 119g
243,95 zł/1kg
29,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
171,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Activlab Super Deser Lody Wysokobiałkowe – Mieszanka do Lodów z Białkiem Serwatkowym, Wanilia, 400 g
Activlab Super Deser Lody Wysokobiałkowe – Mieszanka do Lodów z Białkiem Serwatkowym, Wanilia, 400 g
114,97 zł/1kg
45,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ritter Sport Vegan Double Crunch Czekolada z płatkami kukurydzianymi 100g

Chrupiąca, czekoladowa i w 100% wegańska - Ritter Sport Vegan Double Crunch Chocolate to połączenie rozpływającej się w ustach wegańskiej czekolady z chrupiącymi płatkami kukurydzianymi. Wyjątkowy przysmak dla każdego, kto chce uniknąć składników pochodzenia zwierzęcego, ale nie chce rezygnować z pełnego smaku!

Dlaczego Ritter Sport Vegan Double Crunch?

  • w 100% wegańskie: roślinna czekolada - idealna dla świadomych koneserów.
  • Chrupiące płatki kukurydziane: idealne połączenie gładkiej czekolady i chrupiącej skórki.
  • Wysokiej jakości składniki: Zrównoważone i starannie wyselekcjonowane dla intensywnych doznań smakowych.
  • Praktyczny baton 100 g: Idealny do podjadania, dzielenia się lub jako mała nagroda dla siebie.

Szczegóły produktu w skrócie:

  • Zawartość: 100g Ritter Sport Vegan Double Crunch
  • Smak: Gładka czekolada z chrupiącymi płatkami kukurydzianymi
  • Certyfikat wegański: Bez składników pochodzenia zwierzęcego
  • Idealne dla: Wegańskich miłośników słodyczy i czekolady

Chrupiąca przyjemność bez kompromisów

Ritter Sport Vegan Double Crunch urozmaica chwile spędzane na przekąskach. Czy to w domu, w podróży, czy jako mała przekąska w międzyczasie - ta wegańska czekolada oferuje czystą przyjemność i chrupiącą chrupkość w każdym kawałku.

Ritter Sport - Kwadratowa. Praktyczne. Wegańskie. Po prostu pyszne!

Alfred Ritter GmbH & Co KG
Alfred-Ritter-Strasse 25
71111 Waldenbuch
: [email protected]
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, częściowo odolejona mąka migdałowa (11%), kukurydza, pasta z orzechów laskowych, olej słonecznikowy, sól, ekstrakt słodowy jęczmienny, emulgator: lecytyny (SOYA); mielone strąki wanilii, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu.
Informacja o wartościach odżywczych
Energia: 2302kJ / 552kcal Tłuszcz: 34g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 19g Węglowodany: 49g w tym cukier: 39g Białko: 9.6g Sól: 0.27g
Waga
100 g
Firma spożywcza
Alfred Ritter GmbH & Co. KGAlfred-Ritter-Strasse 25 71111 Waldenbuch
Nazwa handlowa
Kuwertura czekoladowa z mąką migdałową, prażonymi kawałkami kukurydzy (6%) i płatkami kukurydzianymi (6%)
Producent
Numer producenta
61056B
EAN
4000417610515

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Cukier, masło kakaowe, masa kakaowa, częściowo odolejona mąka migdałowa (11%), kukurydza, pasta z orzechów laskowych, olej słonecznikowy, sól, ekstrakt słodowy jęczmienny, emulgator: lecytyny (SOYA); mielone strąki wanilii, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu.
Informacja o wartościach odżywczych
Energia: 2302kJ / 552kcal Tłuszcz: 34g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 19g Węglowodany: 49g w tym cukier: 39g Białko: 9.6g Sól: 0.27g
Waga
100 g
Firma spożywcza
Alfred Ritter GmbH & Co. KGAlfred-Ritter-Strasse 25 71111 Waldenbuch
Nazwa handlowa
Kuwertura czekoladowa z mąką migdałową, prażonymi kawałkami kukurydzy (6%) i płatkami kukurydzianymi (6%)
Producent
Numer producenta
61056B
EAN
4000417610515
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition Baton czekoladowy 100g
Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition Baton czekoladowy 100g
531,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Vegan Crispy Cookie z mąką migdałową opakowanie 100g
Ritter Sport Vegan Crispy Cookie z mąką migdałową opakowanie 100g
162,70 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie z kawałkami ciemnych herbatników 100g
Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie z kawałkami ciemnych herbatników 100g
268,00 zł/1kg
26,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g
Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g
3 996,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
399,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 5531558008 Ritter SPORT Roasted Peanut Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 5531558008 Ritter SPORT Roasted Peanut Schokolade 100,0 g
162,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Niederegger Vegan Caramel Crunch czekolada z kawałkami karmelu 100g
Niederegger Vegan Caramel Crunch czekolada z kawałkami karmelu 100g
258,40 zł/1kg
25,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Ritter Sport Amicelli z kremem z orzechów laskowych 100g
Baton czekoladowy Ritter Sport Amicelli z kremem z orzechów laskowych 100g
107,10 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
651,20 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
65,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
141,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
265,57 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
106,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur
Zdjęcie produktu dla Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Czekolada dla dzieci Ferrero, baton, 10 batonów
Czekolada dla dzieci Ferrero, baton, 10 batonów
95,21 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
95,21 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla TABLICZKA KAKAOWA Z WANILIĄ FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
TABLICZKA KAKAOWA Z WANILIĄ FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
142,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,36 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 5211928002 Ritter SPORT Dunkle Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 5211928002 Ritter SPORT Dunkle Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
129,00 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
136,06 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Heart lolly czerwono-biało-różowy lizak miłosny w kształcie serca 45g
Heart lolly czerwono-biało-różowy lizak miłosny w kształcie serca 45g
155,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
TABLICZKA KAKAOWA Z KAWAŁKAMI CIASTEK KAKAOWYCH FAIR TRADE BIO 80 g - ICHOC (VIVANI)
TABLICZKA KAKAOWA Z KAWAŁKAMI CIASTEK KAKAOWYCH FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
109,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,42 zł
-15%
8,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 5211778009 Ritter SPORT Halbbitter Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 5211778009 Ritter SPORT Halbbitter Schokolade 100,0 g
107,10 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla XOX Party Tacos Salt chrupiące pyszne chipsy kukurydziane z solą 500g
XOX Party Tacos Salt chrupiące pyszne chipsy kukurydziane z solą 500g
40,60 zł/1kg
20,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla TABLICZKA KAKAOWA Z KAWAŁKAMI SOLONYCH PRECLI FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
TABLICZKA KAKAOWA Z KAWAŁKAMI SOLONYCH PRECLI FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
174,00 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Tropical Coconut vegan z tartym kokosem opakowanie 100g
Ritter Sport Tropical Coconut vegan z tartym kokosem opakowanie 100g
146,40 zł/1kg
14,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
119,73 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Schogetten Blonde Pure biała czekolada z karmelem opakowanie 100g
Schogetten Blonde Pure biała czekolada z karmelem opakowanie 100g
96,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Rocher Father Christmas z mleczną czekoladą opakowanie 70g
Ferrero Rocher Father Christmas z mleczną czekoladą opakowanie 70g
301,86 zł/1kg
21,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Vegan Salted Caramel z pikantnymi kawałkami karmelu 100g
Lindt Vegan Salted Caramel z pikantnymi kawałkami karmelu 100g
266,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN czekolada 100,0 g
Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN czekolada 100,0 g
119,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla MARLENKA® bezglutenowe ciasto miodowe z orzechami włoskimi 16 x 100 g
MARLENKA® bezglutenowe ciasto miodowe z orzechami włoskimi 16 x 100 g
160,65 zł
Sprzedawca: eMarlenka
80,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4000161100379, 300 g, 2171 kJ, 521 kcal, 37,7 g, 33,3 g, 8,4 g
Open Food 4000161100379, 300 g, 2171 kJ, 521 kcal, 37,7 g, 33,3 g, 8,4 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
60,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 100g
Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 100g
41,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
411,50 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe poinsecje ciemna czekolada 125g
Niederegger marcepanowe poinsecje ciemna czekolada 125g
36,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
291,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger Mieszanka Świąteczna z Marcepanem 95g
Niederegger Mieszanka Świąteczna z Marcepanem 95g
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
357,68 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Marc de Champagne stożek z mlecznej czekolady 101g
Lindt Marc de Champagne stożek z mlecznej czekolady 101g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
230,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Display Komplett Seaworld Dolphin 12x żelki z oświetleniem i dźwiękiem
Display Komplett Seaworld Dolphin 12x żelki z oświetleniem i dźwiękiem
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
82,05 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
82,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g
Wegańskie kakao Lindt Gold Bunny z mąką owsianą i syropem owsianym 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
399,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3 996,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna Lindt Father Christmas ręcznie pakowana 1000g
Czekolada mleczna Lindt Father Christmas ręcznie pakowana 1000g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
284,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
284,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Reber z pojedynczymi pralinami czekoladowymi 650g
Kalendarz adwentowy Reber z pojedynczymi pralinami czekoladowymi 650g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
177,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Christmas market gingerbread mix w puszce 1000g
Lambertz Christmas market gingerbread mix w puszce 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
160,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
160,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g
Torebka Lindt Nuxor, mleczna 700g
202,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
289,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Świąteczne przysmaki Lindt w dopasowanym pudełku 498g
Świąteczne przysmaki Lindt w dopasowanym pudełku 498g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
154,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
310,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla True Dates daktyle słodkie brzoskwiniowe naturalne daktyle 100g opakowanie 12 sztuk
True Dates daktyle słodkie brzoskwiniowe naturalne daktyle 100g opakowanie 12 sztuk
115,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Lindor 290g
Kalendarz adwentowy Lindor 290g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
145,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
500,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Biszkopty włoskie nasączone alkohoholem pomarańczowe Ferrero Fiesta 360g
Biszkopty włoskie nasączone alkohoholem pomarańczowe Ferrero Fiesta 360g
26,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
65,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Ferrero Kids Maxi Mix 24 kreacje 351g 1 opakowanie
Kalendarz adwentowy Ferrero Kids Maxi Mix 24 kreacje 351g 1 opakowanie
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
91,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
259,32 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Weiss piernikowy domek czarownicy do samodzielnego zbudowania ze słodkimi dekoracjami 900g
Weiss piernikowy domek czarownicy do samodzielnego zbudowania ze słodkimi dekoracjami 900g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
76,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Misie świąteczne Storz z delikatnej mlecznej czekolady 100 sztuk 625g
Misie świąteczne Storz z delikatnej mlecznej czekolady 100 sztuk 625g
111,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
177,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Storz Christmas Minis z delikatnej mlecznej czekolady 100 sztuk 625g
Storz Christmas Minis z delikatnej mlecznej czekolady 100 sztuk 625g
111,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,72 zł/1kg