Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

25,77 zł

64,42 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Sery miękkie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
29,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
-2%
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
109,05 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser bałkański z mleka owczego 150 g – East Dairy
Ser bałkański z mleka owczego 150 g – East Dairy
93,69 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser górski śniadaniowy z czosnkiem niedźwiedzim 220g - Schronisko Bukowina
Ser górski śniadaniowy z czosnkiem niedźwiedzim 220g - Schronisko Bukowina
70,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Serki z gór małe wędzone 3x35g - Schronisko Bukowina
Serki z gór małe wędzone 3x35g - Schronisko Bukowina
127,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Twaróg Wiejski Tłusty Piątnica 250g
Twaróg Wiejski Tłusty Piątnica 250g
33,96 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sennes Käse, fabryka serów Sennerei Drei Zinnen, ok. 500 g.
Sennes Käse, fabryka serów Sennerei Drei Zinnen, ok. 500 g.
151,48 zł/1kg
75,74 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
15,39 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Piątnica Serek Mascarpone 250 g
Piątnica Serek Mascarpone 250 g
47,78 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Galbani Mascarpone 250G
Galbani Mascarpone 250G
51,59 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mlekovita Mascarpone Kuchmistrza 2kg
Mlekovita Mascarpone Kuchmistrza 2kg
41,79 zł/1kg
83,58 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mlekovita Mascarpone Kuchmistrza 500g
Mlekovita Mascarpone Kuchmistrza 500g
42,72 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mozzarella Galbani wiórki 2 kg
Mozzarella Galbani wiórki 2 kg
40,87 zł/1kg
99,78 zł
-17,64 zł
82,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Gorgonzola z letnią truflą, 80 g
Gorgonzola z letnią truflą, 80 g
437,50 zł/1l
35,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Piątnica Serek Twarogowy Chrzanowy 135 g
Piątnica Serek Twarogowy Chrzanowy 135 g
42,29 zł/1kg
5,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Fioretto Pecorino Sepi, ok. 750 g.
Fioretto Pecorino Sepi, ok. 750 g.
235,63 zł/1kg
176,72 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Piątnica Serek Mascarpone Kremowy 500 g
Piątnica Serek Mascarpone Kremowy 500 g
52,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Hochland Professional Cremette 2 kg
Hochland Professional Cremette 2 kg
48,86 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
102,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina

Bryndza owczo-krowia 220 g - przysmak wprost z serca gór

Bryndza to tradycyjny, biały ser - bundz - z Podhala, który został poddany kiszeniu, a następnie zmielony i posolony. Produkt pakowany do szklanego słoika z nakrętką. Bryndza owczo-krowia 220 g zawiera 24 gramy tłuszczu i 18 gramów białka na 100 gramów gotowego produktu. W składzie ma tylko mleko owcze i krowie po 45%, wodę, sól i podpuszczkę. Pamiętaj! Paczki z serem nie są wysyłane w piątki, aby nie leżały przez weekend w warunkach magazynowych.

Zobacz, jak wykorzystać bryndzę w kuchni

Bryndza owczo-krowia 220 g ma zdecydowany smak, dlatego doskonale nadaje się do spożywania na przykład w zestawieniu ze świeżym pieczywem. Możesz przygotować z jej dodatkiem smaczną pastę, zwłaszcza w okresie wiosennym i letnim, dodając do niej świeże warzywa. Nadaje się do wyrobu pulpetów oraz klusek. Sprawdzi się również jako dodatek do kasz albo makaronów. Może być dodawana do sałatek, a także niektórych rodzajów tradycyjnych zup, na przykład góralskiej kartoflanki. W restauracji Schronisko Bukowina w Bukowinie Tatrzańskiej z bryndzą podawane są tradycyjne góralskie moskole.

Bryndza owczo-krowia 220 g - poznaj jej zalety

Bryndza, tradycyjny biały ser z Podhala. W sezonie letnim kiedy owce są na halach ser produkuje się z mleka owczego. Od jesieni do połowy maja produkt wyrabiany jest z mleka krowiego lub mleka owczego i krowiego, bo tego pierwszego brakuje. Obecnie w asortymencie dostępna jest bryndza owczo-krowia 220 g z mleka mieszanego, produkowana lokalnie, zgodnie z naturalną recepturą. Produkt nie zawiera konserwantów i dodatków smakowych i żadne procesy w trakcie jego wytwarzania nie są wspomagane dodatkową chemią. Bryndza to bogate źródło białka oraz wapnia, jak wszystkie przetwory mleczne.

Lista składników
Składniki: mleko owcze (45%), mleko krowie (45%), podpuszczka, woda, sól, Wartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 292kcalTłuszcz 23g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14gWęglowodany 2g w tym cukry 0gBiałko 18gSól 2gMasa netto: 220g Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
400 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina
EAN
5908252812073

Lista składników
Składniki: mleko owcze (45%), mleko krowie (45%), podpuszczka, woda, sól, Wartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 292kcalTłuszcz 23g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14gWęglowodany 2g w tym cukry 0gBiałko 18gSól 2gMasa netto: 220g Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
400 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina
EAN
5908252812073
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
78,39 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schronisko Bukowina Śliwki suszone 1kg.
Schronisko Bukowina Śliwki suszone 1kg.
29,69 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
50,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pasztet pieczony wieprzowy ok. 280g - Schronisko Bukowina
Pasztet pieczony wieprzowy ok. 280g - Schronisko Bukowina
62,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Serki górskie 10x35g - Schronisko Bukowina
Serki górskie 10x35g - Schronisko Bukowina
102,91 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Serki z gór małe wędzone 3x35g - Schronisko Bukowina
Serki z gór małe wędzone 3x35g - Schronisko Bukowina
127,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Serki górskie 25x35g - Schronisko Bukowina
Serki górskie 25x35g - Schronisko Bukowina
90,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
94,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ser górski śniadaniowy z czosnkiem niedźwiedzim 220g - Schronisko Bukowina
Ser górski śniadaniowy z czosnkiem niedźwiedzim 220g - Schronisko Bukowina
70,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
109,05 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Relaxdays 10024092, 1 szt.
Relaxdays 10024092, 1 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Ocet jabłkowy beczkowany 250 ml - Due Vittorie
Ocet jabłkowy beczkowany 250 ml - Due Vittorie
71,88 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
19,90 zł
-9%
17,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Jabłka suszone - wędzone - Schronisko Bukowina
Jabłka suszone - wędzone - Schronisko Bukowina
72,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser Sirene Kozi Bułgarski - Solankowy dojrzewający, 100% mleko Kozie
Ser Sirene Kozi Bułgarski - Solankowy dojrzewający, 100% mleko Kozie
128,75 zł/1kg
103,00 zł
Sprzedawca: BulgarianShop
Zdjęcie produktu dla Mleko skondensowane Bärenmarke Die Ergiebige 10
Mleko skondensowane Bärenmarke Die Ergiebige 10
34,81 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 10 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Korbacze wędzone 500g - Schronisko Bukowina
Korbacze wędzone 500g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,24 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
-2%
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser z grzybami Ai Funghi Porcini 180g - Trevalli
Ser z grzybami Ai Funghi Porcini 180g - Trevalli
22,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
98,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alpenhain ser Baked Camembert 200g
Alpenhain ser Baked Camembert 200g
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla XOX Cheese Dip łagodny pikantny dip serowy z kremowego sera topionego 290ml
XOX Cheese Dip łagodny pikantny dip serowy z kremowego sera topionego 290ml
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina
Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser bałkański z mleka owczego 150 g – East Dairy
Ser bałkański z mleka owczego 150 g – East Dairy
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
15,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser górski śniadaniowy z czosnkiem niedźwiedzim 220g - Schronisko Bukowina
Ser górski śniadaniowy z czosnkiem niedźwiedzim 220g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cheddar 100 g tacka krojony spożyć do 14 dni od daty pakowania -  Schronisko Bukowina
Cheddar 100 g tacka krojony spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serki z gór małe wędzone 3x35g - Schronisko Bukowina
Serki z gór małe wędzone 3x35g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser świeży burrata 125g - Auricchio
Ser świeży burrata 125g - Auricchio
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
111,92 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ser biały bez laktozy  scamorza bez laktozy plastry 80 g - Brazzale
Ser biały bez laktozy scamorza bez laktozy plastry 80 g - Brazzale
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Łagodny ser provolone w plastrach 80 g - Brazzale
Łagodny ser provolone w plastrach 80 g - Brazzale
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,38 zł/1kg