Jogurt typu Greckiego 5kg - Polmlek

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

45,00 zł

8,18 zł / 1kg

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Suszone owoce i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg
126,06 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
252,12 zł
Sprzedawca: DryFruit
Zdjęcie produktu dla Aronia Beeren getrocknet 2Kg
Aronia Beeren getrocknet 2Kg
88,17 zł/1kg
176,33 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
Zdjęcie produktu dla Kandyzowane i siarkowane plasterki kiwi 1 kg
Kandyzowane i siarkowane plasterki kiwi 1 kg
125,80 zł/1kg
125,80 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
Zdjęcie produktu dla Daktyle suszone 10kg Brat.pl
Daktyle suszone 10kg Brat.pl
15,05 zł/1kg
150,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Śliwki suszone 10 KG - Całe owoce - Bez pestek - Bez dodatku cukru - Naturalne - Wysoka zawartość błonnika - Do deserów i musli
Śliwki suszone 10 KG - Całe owoce - Bez pestek - Bez dodatku cukru - Naturalne - Wysoka zawartość błonnika - Do deserów i musli
18,15 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
181,48 zł
Sprzedawca: HebarBakalie
Zdjęcie produktu dla Daktyle Medjool 5kg
Daktyle Medjool 5kg
47,29 zł/1kg
2,7Średnia ocena: 2,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
236,46 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Rodzynki Sułtańskie 1 kg
Rodzynki Sułtańskie 1 kg
18,29 zł/1kg
18,29 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
FRYTKI JABŁKOWE BEZGLUTENOWE BIO 50 g - BIOMINKI
FRYTKI JABŁKOWE BEZGLUTENOWE50 g - BIOMINKI
218,60 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
RODZYNKI SUŁTANKI BEZGLUTENOWE BIO 200 g - NATURAVENA
RODZYNKI SUŁTANKI BEZGLUTENOWE200 g - NATURAVENA
84,45 zł/1kg
16,89 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Sultaninen, 200g | MORGENLAND
Sultaninen, 200g | MORGENLAND
89,50 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla FRYTKI JABŁKOWE BEZGLUTENOWE300 g -PLANET
FRYTKI JABŁKOWE BEZGLUTENOWE300 g -PLANET
127,73 zł/1kg
38,32 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Figi suszone1kg BIOPLANET
Figi suszone1kg BIOPLANET
98,53 zł/1kg
100,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
FRYTKI JABŁKOWE BEZGLUTENOWE BIO 60 g - BIO RAJ
FRYTKI JABŁKOWE BEZGLUTENOWE60 g -RAJ
217,00 zł/1kg
13,02 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
FRYTKI JABŁKOWE BEZGLUTENOWE BIO 40 g - BIOMINKI
FRYTKI JABŁKOWE BEZGLUTENOWE40 g - BIOMINKI
9,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Rodzynki sułtanki 1kg Brat.pl
Rodzynki sułtanki 1kg Brat.pl
17,91 zł/1kg
18,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
KREM Z MIGDAŁÓW BLANSZOWANYCH 100 % BIO 500 g - TERRASANA
KREM Z MIGDAŁÓW BLANSZOWANYCH 100 %500 g - TERRASANA
137,40 zł/1kg
72,09 zł
-4%
68,70 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Żurawina 3x1kg
Żurawina 3x1kg
29,17 zł/1kg
88,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Rodzynki sułtańskie 500g
Rodzynki sułtańskie 500g
49,26 zł/1kg
24,63 zł
Sprzedawca: taleoo
FIGI NATURALNE GRECKIE 1Kg SWOJSKA PIWNICZKA
Figi Naturalne Greckie 1Kg Swojska Piwniczka
29,38 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
DAKTYLE SUSZONE BEZGLUTENOWE BIO 400 g - BIO PLANET
DAKTYLE SUSZONE BEZGLUTENOWE400 g -PLANET
42,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Jogurt typu greckiego Polmlek 5 kg to gęsty i kremowy produkt przeznaczony przede wszystkim do zastosowań gastronomicznych. Duże, ekonomiczne opakowanie sprawdzi się w restauracjach, hotelach, barach, firmach cateringowych, stołówkach oraz innych punktach zbiorowego żywienia.

Produkt charakteryzuje się delikatnym, lekko kwaskowym smakiem oraz zwartą konsystencją, dzięki czemu doskonale nadaje się jako baza do sosów, dipów, dressingów, marynat i chłodników. Może być również wykorzystywany do przygotowywania deserów, kremów, koktajli, śniadań oraz różnego rodzaju dań kuchni polskiej i międzynarodowej.

Jogurt typu greckiego 5 kg Polmlek to wygodne rozwiązanie dla profesjonalnej kuchni, w której liczy się wydajność, uniwersalność oraz możliwość wykorzystania jednego produktu w wielu recepturach. Opakowanie 5 kg pozwala na łatwe porcjowanie i jest odpowiednie do miejsc o dużym zużyciu produktów mlecznych.

Najważniejsze cechy produktu: opakowanie 5 kg, gęsta i kremowa konsystencja, łagodny smak, szerokie zastosowanie gastronomiczne, odpowiedni do sosów, dipów, deserów i dań śniadaniowych oraz praktyczny format dla gastronomii.



Jogurt Grecki 5kg - Polmlek Jogurt Grecki 5 kg – Polmlek to doskonały wybór dla miłośników prawdziwego greckiego smaku. Ten produkt charakteryzuje się wyjątkowo kremową konsystencją oraz zbalansowanym, lekko kwaśnym smakiem, który czyni go niezrównanym składnikiem zarówno codziennych posiłków, jak i różnorodnych kulinarnych eksperymentów. Dzięki opakowaniu o pojemności 5 kg, Jogurt Grecki Polmlek sprawdzi się idealnie w wieloosobowych gospodarstwach domowych, jak również w lokalach gastronomicznych, gdzie wysoka ów jest priorytetem. Jest nie tylko pysznym dodatkiem do musli, owoców czy orzechów, ale także świetnym wyborem jako zdrowa przekąska lub baza do sosów i dipów. Jogurt Grecki jest bogatym źródłem białka oraz wapnia, wspierając zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia. Wybierając Jogurt Grecki Polmlek, zapewniasz sobie produkt najwyższej jakości, który nie tylko zrealizuje Twoje oczekiwania smakowe, ale i zadba o Twoje dobre samopoczucie. Wprowadź go do swojej kuchni i przekonaj się, jak łatwo może stać się niezastąpionym elementem wielu potraw! Składniki: maślanka (86%), tłuszcz palmowy (10%), mleko w proszku odtłuszczone, skrobia, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 484kJ/117kcal Tłuszcz 10g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5g Węglowodany 3,9g w tym cukry 3,9g Białko 2,8g Sól 0,1g Masa netto: 5000g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
5 l
Lista składników
Składniki: maślanka (86%), tłuszcz palmowy (10%), mleko w proszku odtłuszczone, skrobia, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowychWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 484kJ/117kcalTłuszcz 10g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5gWęglowodany 3,9g w tym cukry 3,9gBiałko 2,8gSól 0,1gMasa netto: 5000g Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
5500 g
Firma spożywcza
Polmlek
Nazwa handlowa
Jogurt Grecki 5kg - Polmlek
Producent
Sonstige
EAN
5904951003552

Zawartość
5 l
Lista składników
Składniki: maślanka (86%), tłuszcz palmowy (10%), mleko w proszku odtłuszczone, skrobia, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowychWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 484kJ/117kcalTłuszcz 10g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5gWęglowodany 3,9g w tym cukry 3,9gBiałko 2,8gSól 0,1gMasa netto: 5000g Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
5500 g
Firma spożywcza
Polmlek
Nazwa handlowa
Jogurt Grecki 5kg - Polmlek
Producent
Sonstige
EAN
5904951003552
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Śliwki suszone 10 KG - Całe owoce - Bez pestek - Bez dodatku cukru - Naturalne - Wysoka zawartość błonnika - Do deserów i musli
Śliwki suszone 10 KG - Całe owoce - Bez pestek - Bez dodatku cukru - Naturalne - Wysoka zawartość błonnika - Do deserów i musli
18,15 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
181,48 zł
Sprzedawca: HebarBakalie
Zdjęcie produktu dla Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
11,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
138,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Danmis Jogurt kozi truskawkowy 125 g
Danmis Jogurt kozi truskawkowy 125 g
35,93 zł/1kg
5,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 405
Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jogurt naturalny gęsty Bakoma 370 g
Jogurt naturalny gęsty Bakoma 370 g
15,72 zł/1kg
7,38 zł
-14%
6,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Danone Serek kozi naturalny 125 g
Danone Serek kozi naturalny 125 g
0,04 zł/1kg
5,39 zł
-6%
5,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Jogurt naturalny grecki wysokobiałkowy 400 g
Jogurt naturalny grecki wysokobiałkowy 400 g
14,50 zł/1kg
6,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Jogurt naturalny Greek Style gęsty 180 g
Jogurt naturalny Greek Style gęsty 180 g
22,89 zł/1kg
4,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Frischli Creme Double 45% Kremowa śmietanka dla maksymalnego smaku 1000g
Frischli Creme Double 45% Kremowa śmietanka dla maksymalnego smaku 1000g
60,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
60,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
44,36 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
4,88 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
78,39 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
32,28 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
69,57 zł
-7%
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
4,99 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser Cheddar Mlekovita w plastrach 1 kg
Ser Cheddar Mlekovita w plastrach 1 kg
37,66 zł/1kg
39,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2412
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 361
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way
Zdjęcie produktu dla Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Ser Piórko kostka 225g Sery z Goliszewa
Ser Piórko kostka 225g Sery z Goliszewa
82,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Veleco ZT63 Red - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektryczny rower trójkołowy we włoskim stylu - Metalowe elementy w chromowanym wykończeniu
Veleco ZT63 Red - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektryczny rower trójkołowy we włoskim stylu - Metalowe elementy w chromowanym wykończeniu
7 994,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lauftech
Zdjęcie produktu dla Ninja AF400EU, Frytkownica na gorące powietrze, 9,5 l, Podwójny, Czarny, Obrotowy, Dotyk, Autonomiczny
Ninja AF400EU, Frytkownica na gorące powietrze, 9,5 l, Podwójny, Czarny, Obrotowy, Dotyk, Autonomiczny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 449
971,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4594
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Steviola® Tabs 300 sztuk | niskokaloryczne | praktyczne w podróży | wegańskie | przyjazne dla zębów | zamiennik cukru
Steviola® Tabs 300 sztuk | niskokaloryczne | praktyczne w podróży | wegańskie | przyjazne dla zębów | zamiennik cukru
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
20,12 zł
Sprzedawca: BioCare

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Morwa suszona 1kg Brat.pl
Morwa suszona 1kg Brat.pl
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
39,79 zł/1kg
Bestseller
DAKTYLE SUSZONE BEZGLUTENOWE BIO 1 kg - BIO PLANET
DAKTYLE SUSZONE BEZGLUTENOWE1 kg -PLANET
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kasztany gotowane 400g - Ponthier
Kasztany gotowane 400g - Ponthier
37,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
252,12 zł
Sprzedawca: DryFruit
126,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mango suszone bez cukru 500g
Mango suszone bez cukru 500g
46,39 zł
-26%
34,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jackfruit suszony naturalny 1kg
Jackfruit suszony naturalny 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
186,94 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
186,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Truskawki liofilizowane 500g
Truskawki liofilizowane 500g
201,59 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
403,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Owoce suszone - Wiśnie, suszone - Owoce suszone 1kg
Owoce suszone - Wiśnie, suszone - Owoce suszone 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
166,23 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
166,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Truskawki kandyzowane 1kg
Truskawki kandyzowane 1kg
176,33 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
176,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Aronia Beeren getrocknet 2Kg
Aronia Beeren getrocknet 2Kg
176,33 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
88,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Figa liofilizowana półsmaczna 500g - owoce liofilizowane
Figa liofilizowana półsmaczna 500g - owoce liofilizowane
110,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
220,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1kg
Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,94 zł
Sprzedawca: DryFruit
138,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liofilizowane truskawki 250 g
Liofilizowane truskawki 250 g
135,91 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
543,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Aronia Beeren getrocknet 1kg
Aronia Beeren getrocknet 1kg
125,80 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
125,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kandyzowane i siarkowane plasterki kiwi 1 kg
Kandyzowane i siarkowane plasterki kiwi 1 kg
125,80 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
125,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Daktyle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
Daktyle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
125,80 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
125,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jackfruit, suszony naturalny 500g
Jackfruit, suszony naturalny 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,05 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
202,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suszona żurawina, słodzona sokiem ananasowym 250g
Suszona żurawina, słodzona sokiem ananasowym 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,54 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
402,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suszona papaja, słodzona, posiekana 1 kg
Suszona papaja, słodzona, posiekana 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
98,52 zł
20% zniżki
Sprzedawca: DryFruit
98,52 zł/1kg