Pełnowartościowy, naturalny i łatwo przyswajalny nawóz produkowany z czystego obornika końskiego, przeznaczony do nawożenia warzyw, drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych. Polecany w szczególności do zasilania gleby ciężkiej, mokrej i gliniastej. Ma postać trwałego granulatu, dzięki czemu uwalnianie składników pokarmowych i substancji humusowych jest stopniowe i rozłożone w czasie. Wytwarza dużo ciepła, dlatego idealnie nadaje się do nawożenia przy wysiewaniu nasion na rozsady w szklarniach, inspektach i tunelach. Zawiera dużą ilość substancji organicznych i jest bardzo chętnie zasiedlany przez mikroorganizmy, dzięki którym powstaje próchnica polepszająca żyzność i urodzajność podłoża.
Marka BROS towarzyszy Państwu od ponad 20 lat. Preparaty tworzone przez naszych specjalistów kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w Państwa domach. Dzięki szerokiej gamie specyfików dbamy o każdy zakątek pomieszczeń i ogrodów, tak, aby mogli Pańs...
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,90 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Nawóz naturalny do roślin kwitnących biohumus 1 l
10,07 zł/1l
10,07 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Nawóz do zakwaszania gleby BIOPON 1KG
20,07 zł/1kg
22,08 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Nawóz do warzyw BIOPON 1KG
35,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Nawóz Florovit do warzyw i ziół 1,1l naturalny granulowany
17,92 zł/1l
19,71 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Nawóz do trawników z mchem AGRECOL Hortifoska 1KG
13,54 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Nawóz do drzew owocowych BIOPON 1KG
18,98 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,88 zł
Sprzedawca: S-Garden
Nawóz do trawnika z mchem BIOPON 1KG
14,55 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Metalplus
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Obornik granulowany koński BIOPON Natural 5L
Pełnowartościowy, naturalny i łatwo przyswajalny nawóz produkowany z czystego obornika końskiego, przeznaczony do nawożenia warzyw, drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych. Polecany w szczególności do zasilania gleby ciężkiej, mokrej i gliniastej. Ma postać trwałego granulatu, dzięki czemu uwalnianie składników pokarmowych i substancji humusowych jest stopniowe i rozłożone w czasie. Wytwarza dużo ciepła, dlatego idealnie nadaje się do nawożenia przy wysiewaniu nasion na rozsady w szklarniach, inspektach i tunelach. Zawiera dużą ilość substancji organicznych i jest bardzo chętnie zasiedlany przez mikroorganizmy, dzięki którym powstaje próchnica polepszająca żyzność i urodzajność podłoża.
Marka BROS towarzyszy Państwu od ponad 20 lat. Preparaty tworzone przez naszych specjalistów kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w Państwa domach. Dzięki szerokiej gamie specyfików dbamy o każdy zakątek pomieszczeń i ogrodów, tak, aby mogli Państwo cieszyć się piękną pogodą, bez udziału nieproszonych gości.
Obornik koński granulowany 5 l
Obornik koński granulowany 5 l marki Biopon to doskonały produkt do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw, drzew i krzewów owocowych, traw oraz roślin doniczkowych. Jego podstawową zaletą jest całkowicie naturalny skład i wszechstronność stosowania. Obornik polecany jest do wysiewu nasion na rozsady, gdyż wytwarza dużo ciepła. Dzięki procesowi suszenia został pozbawiony nasion chwastów, patogenów, bakterii i wirusów. Ze względu na swój naturalny skład obornik jest w pełni bezpieczny dla roślin.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(352)Liczba wystawionych ocen: 352
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24
Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,16 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
204,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Kurzak suszony nawóz naturalny 4L
2,97 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
11,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(712)Liczba wystawionych ocen: 712
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Szklarnia do uprawy pomidorów Relaxdays, wymiary 150 x 100 x 50 cm (wys. x szer. x gł.), szklarnia foliowa z dachem skośnym i folią siatkową z PE, kolor zielony
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(69)Liczba wystawionych ocen: 69
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(65)Liczba wystawionych ocen: 65
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Hydrangea paniculata 'Pink Lady' 30-50 cm Hortensja wiechowata Krzew liściasty
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(68)Liczba wystawionych ocen: 68
21,85 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Sokowirówka do warzyw i owoców Frutti LHOSJ-6045, o mocy 600 W, łatwa do czyszczenia i zapobiegająca kapaniu, 2 ustawienia prędkości, Lehmann
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42
30,09 zł
Sprzedawca: VISO
Bestseller
Jaśmin gwiaździsty 30-50 cm - zimozielony, pachnący i odporny Trachelospermum jasminoides
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(106)Liczba wystawionych ocen: 106
20,11 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(533)Liczba wystawionych ocen: 533
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
Aga Tunel foliowy MR4001CH 2x2x2 m
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(352)Liczba wystawionych ocen: 352
179,74 zł
Sprzedawca: Aga24
Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zestaw 6 szklanek do latte macchiato o pojemności 300 ml z uchwytem oraz 6 łyżeczek ze stali nierdzewnej Szklanki do kawy Szklanki do herbaty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sendez_GmbH
uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(453)Liczba wystawionych ocen: 453
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-23%
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(870)Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1035)Liczba wystawionych ocen: 1035
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
192,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Przenośna mini kostkarka do lodu klasy premium - 15-20 minut błyskawicznego lodu, 8 solidnych kostek, ultrakompaktowa do domu, biura, kempingu i podróży
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
189,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10,00 zł
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l
Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l
Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l
Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l
Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l
Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
989,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l
Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l
Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l
Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l
Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l
Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l
Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l
Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l
Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l
Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
244,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l
Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
11,85 zł/1l
Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer
11,25 zł/1kg
Poprawiacz Gleby Mączka Bazaltowa dla Gleb Gliniastych (20 kg – na 200 m2) - Organifer
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4