Małże Vongole al Naturale 110g - Zarotti

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,67 zł

68,35 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
77,59 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
529,90 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
62,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
150,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Graal Szprot W Sosie Pomidorowym 170 G
Graal Szprot W Sosie Pomidorowym 170 G
39,35 zł/1kg
7,61 zł
-12%
6,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filety sardynek, 740 g - Demetra
Filety sardynek, 740 g - Demetra
325,07 zł/1kg
240,55 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Alla Marinara z anchois Zarotti
Sos pomidorowy Alla Marinara z anchois Zarotti
79,91 zł/1l
9,78 zł
-10%
8,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z sardeli z Morza Kantabryjskiego, 50 g
Filety z sardeli z Morza Kantabryjskiego, 50 g
518,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Graal Paprykarz Szczeciński 300 G
Graal Paprykarz Szczeciński 300 G
27,20 zł/1kg
8,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filet z makreli w pieprzu Evra 170 g
Filet z makreli w pieprzu Evra 170 g
51,85 zł/1kg
10,73 zł
-3%
10,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Puree z sardeli i kaparów, 180 g - Colimena
Puree z sardeli i kaparów, 180 g - Colimena
337,39 zł/1kg
60,73 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Świeżonka szlachecka w marynacie Spichlerz Rusiecki 280g
Świeżonka szlachecka w marynacie Spichlerz Rusiecki 280g
45,57 zł/1kg
12,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Stek z tuńczyka żółtopłetwego, 900 g - Demetra
Stek z tuńczyka żółtopłetwego, 900 g - Demetra
194,03 zł/1kg
174,63 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Makrela naturalna Sgombro al Naturale 425g - Capri
Makrela naturalna Sgombro al Naturale 425g - Capri
32,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Graal Sardynki W Sosie Pomidorowym 300 G
Graal Sardynki W Sosie Pomidorowym 300 G
38,63 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Medusa Vongole al Natural 750g – Świeże małże w naturalnej solance
Medusa Vongole al Natural 750g – Świeże małże w naturalnej solance
143,64 zł/1kg
107,73 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Evrafish Filet Śledziowy W Sosie Pomidorowym 170 G
Evrafish Filet Śledziowy W Sosie Pomidorowym 170 G
40,00 zł/1kg
12,98 zł
-47%
6,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla EVRAFISH filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g
EVRAFISH filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g
51,85 zł/1kg
10,73 zł
-3%
10,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Graal Filety Z Makreli W Sosie Pomidorowym 170 G
Graal Filety Z Makreli W Sosie Pomidorowym 170 G
69,94 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Małże w zalewie Vongole al Naturale 110g - Zarotti Składniki: MAŁŻE Z PACYFIKU, woda, bulion z MAŁŻ, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy Wartość odżywcza w 100g: Energia364kJ/86kcal Tłuszcze 1,4g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4g Węglowodany 0,5g w tym cukry 0g Białko 18,3g Sól 1g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Lista składników
Składniki: MAŁŻE Z PACYFIKU, woda, bulion z MAŁŻ, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy Wartość odżywcza w 100g: Energia364kJ/86kcal Tłuszcze 1,4g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4g Węglowodany 0,5g w tym cukry 0g Białko 18,3g Sól 1g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
200 g
Firma spożywcza
Zarotti
Nazwa handlowa
Małże w zalewie Vongole al Naturale 110g - Zarotti
Producent
Zarotti
EAN
8017384052107

Lista składników
Składniki: MAŁŻE Z PACYFIKU, woda, bulion z MAŁŻ, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy Wartość odżywcza w 100g: Energia364kJ/86kcal Tłuszcze 1,4g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4g Węglowodany 0,5g w tym cukry 0g Białko 18,3g Sól 1g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
200 g
Firma spożywcza
Zarotti
Nazwa handlowa
Małże w zalewie Vongole al Naturale 110g - Zarotti
Producent
Zarotti
EAN
8017384052107
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Małże w zalewie Cozze al naturale 110g Zarotti
Małże w zalewie Cozze al naturale 110g Zarotti
71,45 zł/1kg
14,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml  (PRODUKT Z NIEMIEC)
HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,66 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
105,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Samsung UE55U8072FUXXH TV 139,7 cm (55 ") 4K Ultra HD Smart TV Wi- Fi Black
Samsung UE55U8072FUXXH TV 139,7 cm (55 ") 4K Ultra HD Smart TV Wi- Fi Black
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 130
2 699,16 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Appel Gourmet małże w pikantnym sosie salsa do uszlachetniania 100g
Appel Gourmet małże w pikantnym sosie salsa do uszlachetniania 100g
119,10 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Małże Wenus Vongole 40/60 1 kg
Małże Wenus Vongole 40/60 1 kg
37,50 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Małże w sosie własnym 115g
Małże w sosie własnym 115g
69,27 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 52
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 29 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
292,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suszona ikra z cefala Bottarga di Muggine 75g - Smeralda
Suszona ikra z cefala Bottarga di Muggine 75g - Smeralda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
612,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l