Delicius Filety z makreli w oliwie pikantne 125 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

14,69 zł

97,93 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
68,72 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
77,59 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
529,90 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
62,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie 85 g Delicius
Filety z makreli w oliwie 85 g Delicius
122,64 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie 125 g Delicius
Filety z makreli w oliwie 125 g Delicius
99,93 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie z oliwek Filetti di sgombro all'olio d'oliva 125g - Rio Mare
Filety z makreli w oliwie z oliwek Filetti di sgombro all'olio d'oliva 125g - Rio Mare
103,00 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli grillowane 85 g Delicius
Filety z makreli grillowane 85 g Delicius
112,64 zł/1kg
12,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makrela naturalna Sgombro al Naturale 425g - Capri
Makrela naturalna Sgombro al Naturale 425g - Capri
32,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Graal Filety Z Makreli W Oleju 170 G
Graal Filety Z Makreli W Oleju 170 G
69,94 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois w oleju słonecznikowym 140 g
Filety z anchois w oleju słonecznikowym 140 g
73,16 zł/1kg
18,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Graal Filety Z Makreli W Sosie Pomidorowym 170 G
Graal Filety Z Makreli W Sosie Pomidorowym 170 G
69,94 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ortiz – filety z sardeli (anchois) w oliwie z oliwek – 450 g
Ortiz – filety z sardeli (anchois) w oliwie z oliwek – 450 g
927,11 zł/1kg
417,20 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla EVRAFISH filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g
EVRAFISH filety z makreli w sosie pomidorowym 170 g
51,85 zł/1kg
10,73 zł
-3%
10,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filety sardynek, 740 g - Demetra
Filety sardynek, 740 g - Demetra
325,07 zł/1kg
240,55 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Filety makreli w oliwie z oliwek, 180 g - Colimena
Filety makreli w oliwie z oliwek, 180 g - Colimena
386,33 zł/1kg
69,54 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Graal Filet Z Makreli W Pikatnym Sosie Pomidorowym Z Chilli 170 G
Graal Filet Z Makreli W Pikatnym Sosie Pomidorowym Z Chilli 170 G
76,76 zł/1kg
13,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Filety makreli żółtopłetwej w oliwie z oliwek.
Filety makreli żółtopłetwej w oliwie z oliwek.
385,00 zł/1kg
77,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Evrafish Filet Śledziowy W Sosie Pomidorowym 170 G
Evrafish Filet Śledziowy W Sosie Pomidorowym 170 G
40,00 zł/1kg
12,98 zł
-47%
6,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Pikantne filety z makreli w oliwie Filetti di sgombro piccante 125g - Delicius

Pikantne filety z makreli w oliwie (Filetti di sgombro piccante) 125g - Delicius to wyjątkowy produkt kulinarny, który łączy w sobie smakowitość makreli z delikatnym pikantnym akcentem. Są to filety makreli marynowane w oliwie z dodatkiem aromatycznych przypraw, które nadają im wyjątkowego smaku.

Oto główne cechy pikantnych filetów z makreli w oliwie 125g - Delicius:

  1. Doskonała jakość: Filety z makreli pochodzą od renomowanego producenta, co gwarantuje ich doskonałą jakość i świeżość. Proces produkcji jest starannie nadzorowany, aby zachować najwyższe standardy.

  2. Pikantny smak: Dodatek pikantnych przypraw nadaje filetom z makreli wyrazisty i aromatyczny smak, który wyróżnia je spośród innych produktów tego typu. Pikantność jest doskonale zrównoważona, dodając charakteru, ale nie przytłaczając naturalnego smaku makreli.

  3. Bogactwo składników odżywczych: Makrela jest źródłem wartościowych składników odżywczych, takich jak omega-3, białko, witaminy i minerały. Spożywanie filetów z makreli może wspierać zdrowie serca, mózgu oraz ogólne samopoczucie.

  4. Łatwość użycia: Pikantne filety z makreli w oliwie są gotowe do spożycia bez konieczności dodatkowej obróbki. Mogą być spożywane jako przekąska, dodatek do sałatek, kanapek, czy makaronów, co czyni je praktycznym i wszechstronnym produktem.

  5. Pojemność opakowania: Opakowanie o pojemności 125g jest praktyczne i wystarczające na jedną porcję lub do podzielenia na mniejsze porcje, co ułatwia kontrolowanie spożycia i przechowywanie.

Pikantne filety z makreli w oliwie 125g - Delicius to doskonały wybór dla miłośników rybnych przysmaków, którzy szukają oryginalnego i smakowitego dodatku do swoich potraw. Dzięki doskonałemu połączeniu smaków i wartości odżywczych, są one idealne zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, dodając charakteru i smaku każdemu posiłkowi.

Składniki: makrela, oliwa z oliwek, ostra papryczka, sól, goździki Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 857kJ/205kcal Tłuszcz 12,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Białko 24,1g Sól 0,93g Masa netto: 125g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Lista składników
Składniki: makrela, oliwa z oliwek, ostra papryczka, sól, goździki Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 857kJ/205kcal Tłuszcz 12,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Białko 24,1g Sól 0,93g Masa netto: 125g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
150 g
Firma spożywcza
Delicius
Nazwa handlowa
Pikantne filety z makreli w oliwie Filetti di sgombro piccante 125g - Delicius
Producent
Delicius
EAN
8006460021274

Lista składników
Składniki: makrela, oliwa z oliwek, ostra papryczka, sól, goździki Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 857kJ/205kcal Tłuszcz 12,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,1g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Białko 24,1g Sól 0,93g Masa netto: 125g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
150 g
Firma spożywcza
Delicius
Nazwa handlowa
Pikantne filety z makreli w oliwie Filetti di sgombro piccante 125g - Delicius
Producent
Delicius
EAN
8006460021274
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie z oliwek Filetti di sgombro all'olio d'oliva 125g - Rio Mare
Filety z makreli w oliwie z oliwek Filetti di sgombro all'olio d'oliva 125g - Rio Mare
103,00 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie 125 g Delicius
Filety z makreli w oliwie 125 g Delicius
99,93 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie 85 g Delicius
Filety z makreli w oliwie 85 g Delicius
122,64 zł/1kg
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makrela naturalna Sgombro al Naturale 425g - Capri
Makrela naturalna Sgombro al Naturale 425g - Capri
32,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli grillowane 85 g Delicius
Filety z makreli grillowane 85 g Delicius
112,64 zł/1kg
12,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Filety z sardeli z Morza Kantabryjskiego, 50 g
Filety z sardeli z Morza Kantabryjskiego, 50 g
518,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
Appel Delikatne filety śledziowe na ostro z pomidorami i curry 200g
59,55 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
11,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wędzona wątroba dorsza Probare
Wędzona wątroba dorsza Probare
205,00 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oleju Lisner 170g
Filety z makreli w oleju Lisner 170g
67,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla ANTAR Compact electric wheelchair AT52304
ANTAR Compact electric wheelchair AT52304
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
4 449,00 zł
Sprzedawca: Rehavibe
Zdjęcie produktu dla Rio Mare 8004030622012, Makrela, Oliwa z oliwek, 1 szt., 120 g
Rio Mare 8004030622012, Makrela, Oliwa z oliwek, 1 szt., 120 g
157,92 zł/1kg
18,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
292,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
88,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filet z anchois Monte Mare 720 g
Filet z anchois Monte Mare 720 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Filety z anchois Zarotti 380 g
Filety z anchois Zarotti 380 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WADAKYU Bonito Flocken 40g
WADAKYU Bonito Flocken 40g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
747,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l