Oliwa Dante niefiltrowana 750 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

49,97 zł

66,63 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
15h 35m 46s
Nasze najlepszeoferty
Oleje z oliwek i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
58,49 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa extra vergine Spagnoletti 3 l
Oliwa extra vergine Spagnoletti 3 l
76,96 zł/1l
230,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin 3 l – Desantis
Oliwa z oliwek extra virgin 3 l – Desantis
65,30 zł/1l
195,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Open Food 8033576191478, Oliwa z oliwek, 1000 ml, E, 822 kcal, 91,3 g, 13,3 g
Open Food 8033576191478, Oliwa z oliwek, 1000 ml, E, 822 kcal, 91,3 g, 13,3 g
61,49 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
61,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z bazylią 250 ml - Dante
Oliwa z bazylią 250 ml - Dante
87,56 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek z cytryną 250 ml - Dante
Oliwa z oliwek z cytryną 250 ml - Dante
87,56 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z czosnkiem 250 ml - Dante
Oliwa z czosnkiem 250 ml - Dante
91,96 zł/1l
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek Classico 1l - Dante
Oliwa z oliwek Classico 1l - Dante
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa extra virgin niefiltrowana 500 ml
Oliwa extra virgin niefiltrowana 500 ml
77,98 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek Coratina Extra Vergine 500 ml
Oliwa z oliwek Coratina Extra Vergine 500 ml
91,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa EVOItaliano 750ml - Desantis
Oliwa EVOItaliano 750ml - Desantis
77,05 zł/1l
57,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN NIEFILTROWANA PDO KRETA BIO 500 ml - MYLOPOTAMOS
OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN NIEFILTROWANA PDO KRETA500 ml - MYLOPOTAMOS
81,52 zł/1l
40,76 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek Con Disano 1L Dante
Oliwa z oliwek Con Disano 1L Dante
28,29 zł/1l
28,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z bazylią 250ml - Farchioni
Oliwa z bazylią 250ml - Farchioni
99,48 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla OLIWA Z OLIWEK DO SMAŻENIA500 ml -PLANETE
OLIWA Z OLIWEK DO SMAŻENIA500 ml -PLANETE
71,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
49,12 zł
-27%
35,58 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 500ml
Oliwa z oliwek 500ml
73,46 zł/1l
40,34 zł
-8%
36,73 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 500ml - Frantoio Oleario
Oliwa z oliwek 500ml - Frantoio Oleario
90,89 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek Grezzona di Frantoio 1 l
Oliwa z oliwek Grezzona di Frantoio 1 l
53,79 zł/1l
53,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek Dante Olio di Sansa 1 l
Oliwa z oliwek Dante Olio di Sansa 1 l
27,99 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

[SN] Oliwa Olio Dante niefiltrowana 750ml - Frantoio di Contrada

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy produkt – oliwę Grezzo FRANTOIO DI CONTRADA niefiltrowaną, oferowaną w eleganckiej butelce o pojemności 750 ml. Jest to oliwa z oliwek najwyższej jakości, pozyskiwana z wyselekcjonowanych oliwek uprawianych na słonecznych wzgórzach. Proces produkcji odbywa się zgodnie z tradycyjnymi metodami, co gwarantuje jej głęboki smak i intensywny aromat.

Oliwa niefiltrowana zachowuje naturalne właściwości oliwy, co przekłada się na jej zawartość składników odżywczych i wyjątkowy, pełny smak. Idealnie nadaje się do różnorodnych zastosowań kulinarnych, w tym:

  • Sałatki i dania na zimno
  • Marynaty do mięs i ryb
  • Podkreślenie smaku świeżego pieczywa

Właściwości oliwy Grezzo czynią ją niezbędnym elementem w każdej kuchni. Znakomicie wzbogaca wartość odżywczą dań, dostarczając cennych kwasów tłuszczowych i antyoksydantów. Korzystając z naszej oliwy, inwestują Państwo w zdrowie i wyjątkowy smak potraw. Każda kropla przenosi śródziemnomorską pasję i tradycję, które znajdą miejsce w Państwa domu.

Składniki: oliwa z oliwek extra vergine (pochodzenie: UE 100%) Objętość netto: 750ml Wartości odżywcze w 100ml: Wartość energetyczna: 3378kj/ 822kcal Tłuszcz 91,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13,0g, w tym kwasy tłuszczowe jednonasycone 70,5, w tym kwasy tłuszczowe wielonasycone 7,5g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Błonnik 0g Białko 0g Sól 0g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.75 l
Lista składników
Składniki: oliwa z oliwek extra vergine (pochodzenie: UE 100%) Objętość netto: 750ml Wartości odżywcze w 100ml: Wartość energetyczna: 3378kj/ 822kcal Tłuszcz 91,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13,0g, w tym kwasy tłuszczowe jednonasycone 70,5, w tym kwasy tłuszczowe wielonasycone 7,5g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Błonnik 0g Białko 0g Sól 0g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1220 g
Firma spożywcza
Dante
Nazwa handlowa
Oliwa Olio Dante niefiltrowana 750ml - Frantoio di Contrada
Producent
Pochodzenie
Polska
EAN
8033576193175

Zawartość
0.75 l
Lista składników
Składniki: oliwa z oliwek extra vergine (pochodzenie: UE 100%) Objętość netto: 750ml Wartości odżywcze w 100ml: Wartość energetyczna: 3378kj/ 822kcal Tłuszcz 91,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 13,0g, w tym kwasy tłuszczowe jednonasycone 70,5, w tym kwasy tłuszczowe wielonasycone 7,5g Węglowodany 0g w tym cukry 0g Błonnik 0g Białko 0g Sól 0g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1220 g
Firma spożywcza
Dante
Nazwa handlowa
Oliwa Olio Dante niefiltrowana 750ml - Frantoio di Contrada
Producent
Pochodzenie
Polska
EAN
8033576193175
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 3x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 3x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 109,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
73,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
739,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
73,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 2x5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 2x5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
586,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
58,69 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
381,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
76,23 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN
Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Z zielonych oliwek - Minimalna kwasowość - Bogata w polifenole - Extra Virgin - Złoto-zielonkawy kolor - EV GREEN
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
67,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
Kanakis | Oliwa z oliwek 5 L - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeża
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
301,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
60,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 5 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
302,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
60,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 5 litrów
Oleum Comitis - Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - 5 litrów
539,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: YESEATIS
107,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Oliwa z oliwek, 1000 ml, C, Olej palmowy, 824 kcal, 3389 kJ
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,49 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwy z oliwek 3x1 L - Tłoczone na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeże
Kanakis | Oliwy z oliwek 3x1 L - Tłoczone na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Świeże
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
287,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
95,81 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Niska kwasowość - Niefiltrowana - Extra Virgin - Zielonkawy kolor - z Grecji - EVO
272,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
90,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
Voliotis | Oliwa z oliwek 5 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
240,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GreekBox
48,18 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
Oliwa z oliwek extra virgin, tłoczona na zimno, 5 litrów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,65 zł
Sprzedawca: Rheinline
50,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 3 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
Kanakis | Oliwa z oliwek 3 L - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
246,93 zł
Sprzedawca: GreekBox
82,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
Oleum Comitis - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 100% włoska - pudełko upominkowe z 2 butelkami 750 ml
319,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: YESEATIS
212,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki - Szklana butelka
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Z Grecji - Extra Virgin - EVB - Wysoka zawartość polifenoli - Bez goryczki - Szklana butelka
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
195,97 zł
Sprzedawca: GreekBox
130,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa Extra Vergine Integrale Redoro 1 l
Oliwa Extra Vergine Integrale Redoro 1 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
99,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwa z oliwek 3 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
Oliwa z oliwek 3 L - Niefiltrowana - Owocowy smak - Tłoczona na zimno - EV BLACK - Extra Virgin - Złoty kolor - Oliwki Pelion Amfissa
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
192,50 zł
Sprzedawca: GreekBox
64,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
Voliotis | Oliwa z oliwek 3 L - Ekstrakcja na zimno - Odporna na temperaturę - Idealna do gotowania i smażenia - Z Grecji - Łagodny smak
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
174,90 zł
Sprzedawca: GreekBox
58,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Szklana butelka
Kanakis | Oliwa z oliwek 2x750 ML - Tłoczona na zimno - Owocowy aromat - Z Grecji - EV Classic - Extra Virgin - Łagodny smak - Szklana butelka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
165,77 zł
Sprzedawca: GreekBox
110,51 zł/1l