5,0



Na podstawie 5 opinii
Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,89 zł
494,50 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Barwniki spożywcze i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zamsz cukieniczy żółty Colorvel Spray Vell.250ml giallo Af - Modecor353,96 zł/1l
88,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Zamsz Spray Vellutato 250ml Cioccolato Fondente Af - Modecor258,36 zł/1kg
71,79 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Biovegan 243058, Czerwony, Barwniki spożywcze naturalne, 8 g, CE747,71 zł/1kg
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Barwnik w żelu ciemno zielony Colorgel Verde Bosco 20g - Modecor524,50 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor
383,00 zł/1kg
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zestaw Barwników Naturalnych w Proszku NAT-P-01 8 Kolorów Do Wypieków 2,5g
3 666,25 zł/1kg
87,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Barwnik w żelu limonkowy Colorgel Verde Lime 20g - Modecor
473,50 zł/1l
9,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zamsz w Sprayu Velvet Spray 100ml Malinowy Raspberry - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405,90 zł/1l
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Barwnik spożywczy czarny węgiel roślinny w proszku 50g
3 114,40 zł/1l
155,72 zł
Sprzedawca: Crownseller

Barwnik spożywczy Sugar couleur E150d 100g
328,79 zł
Sprzedawca: Crownseller

Barwniki spożywcze 48g
677,92 zł/1kg
32,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Barwnik spożywczy w sprayu 100ml czerwony PME
90,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Dr. Oetker Aromat cytrynowy 9ml
246,67 zł/1l
2,81 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FunCakes Pasta o smaku mango 120 g
1 260,83 zł/1kg
151,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dr. Oetker Aromat migdałowy 9ml
246,67 zł/1l
2,64 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dr. Oetker Aromat pomarańczowy 9ml
253,33 zł/1l
2,88 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor
Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor
Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor to doskonały wybór dla wszystkich miłośników cukiernictwa i dekoracji tortów. Ten wysokiej jakości barwnik w żelu stworzy wspaniałe, intensywne odcienie różowego koloru, które dodadzą niepowtarzalnego uroku Twoim słodkim kreacjom. Niezależnie czy przygotowujesz torty na urodziny, wesela czy inne okazje, ten barwnik w żelu sprawi, że Twoje wypieki będą wyglądać profesjonalnie i gustownie.
Ważną cechą tego produktu jest jego łatwe zastosowanie. Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor jest gotowy do użycia bez konieczności rozcieńczania czy mieszania z innymi substancjami. Wystarczy, że dodasz kilka kropel barwnika do masy lub lukru, a już osiągniesz pożądany kolor. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i unikniesz trudności wynikających z przygotowywania własnej mieszanki barwiącej.
Niezawodność marki Modecor daje Ci pewność, że barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g będzie miał wysoką jakość i długotrwałe działanie. Możesz być pewien, że przez wiele godzin po użyciu, kolor Twojego wypieku będzie taki, jak go zaplanowałeś. Produkt ten doskonale sprawdza się nie tylko przy dekoracji tortów, ale również przy przygotowywaniu innych słodkich przysmaków, takich jak ciastka, muffinki czy babeczki.
Nadaj swoim wypiekom unikalny wygląd dzięki barwnikowi w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor. Wypróbuj już dzisiaj i zaskocz swoich bliskich pysznymi i pięknie wyglądającymi słodkościami.
- Zawartość
- 20 ml
- Lista składników
- Skład: syrop glukozowy, woda, sacharoza, barwnik: azorubina (E122), substancja żelująca: E406, korektor kwasowości: E330, środek konserwujący: E202. Może zawierać śladowe ilości: MLEKO, ORZECHY, SOJA.masa netto: 20gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawiera listę składników
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- Modecor
- Nazwa handlowa
- Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor
- Producent
- Modecor Italiana Srl
- EAN
- 8019447219342
- Zawartość
- 20 ml
- Lista składników
- Skład: syrop glukozowy, woda, sacharoza, barwnik: azorubina (E122), substancja żelująca: E406, korektor kwasowości: E330, środek konserwujący: E202. Może zawierać śladowe ilości: MLEKO, ORZECHY, SOJA.masa netto: 20gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawiera listę składników
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- Modecor
- Nazwa handlowa
- Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor
- Producent
- Modecor Italiana Srl
- EAN
- 8019447219342
Pasuje również do tego

Barwnik w żelu ciemno zielony Colorgel Verde Bosco 20g - Modecor
524,50 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor
383,00 zł/1kg
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwnik w żelu limonkowy żółty Colorgel Giallo Limone 20g - Modecor
472,00 zł/1l
9,44 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwnik w żelu błękitny Colorgel Azzurro Cielo 20g - Modecor
498,50 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwnik w żelu limonkowy Colorgel Verde Lime 20g - Modecor
473,50 zł/1l
9,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwnik w żelu ciemnoniebieski Colorgel Blu Navy 20g - Modecor
524,50 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwnik w żelu brąz Colorgel Marrone Tronco 20g - Modecor
474,50 zł/1l
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Czarny
5 068,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ToPaSells

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sofa rozkładana Volio z pojemnikiem na pościel Beżowy
2 569,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barwnik w żelu Pink Pale Cielisty Colorgel Pelle 20g - Modecor
46,95 zł/1l
9,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
649,95 zł/1kg
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,90 zł/1kg
52,95 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Funcakes Deco Melts - Zielone 250g
729,00 zł/1kg
182,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina
29,95 zł/1kg
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zestaw Barwników Naturalnych w Proszku NAT-P-01 8 Kolorów Do Wypieków 2,5g
3 666,25 zł/1kg
87,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,44 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Organiczne kwadratowe wafle do pieczenia Küchle
195,75 zł/1kg
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zamsz w Sprayu Velvet Spray 100ml Malinowy Raspberry - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405,90 zł/1l
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Gotowa mieszanka FunCakes dla Enchanted Cream® 4 kg
100,09 zł/1kg
400,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Meggle Creme Decor Patisserie Wszechstronna alternatywa kremu 1000ml
19,11 zł/1l
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd silver pearls soft decor crumble outside crispy inside soft 100g
126,00 zł/1kg
12,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart barwnik spożywczy różowy 20 g
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
732,40 zł/1kg
183,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Barwnik w żelu Yellow Żółty Colorgel Giallo Chiaro 20g - Modecor
473,50 zł/1l
9,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
296,67 zł/1kg

Günthart barwnik spożywczy różowy 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zamsz cukieniczy żółty Colorvel Spray Vell.250ml giallo Af - Modecor
88,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
353,96 zł/1l

Günthart barwnik spożywczy niebieski 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zamsz Spray Vellutato 250ml Cioccolato Fondente Af - Modecor
71,79 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
258,36 zł/1kg

Le Clou Zucker-Colour 1250g
115,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,42 zł/1kg

Günthart barwnik spożywczy żółty 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Doniczka na biurko Doniczka na rośliny w kształcie ananasa Dekoracyjna wielofunkcyjna doniczka na biurko do dekoracji wnętrz biała
74,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Biovegan 243058, Czerwony, Barwniki spożywcze naturalne, 8 g, CE
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
747,71 zł/1kg

Le Clou Zucker-Colour 300g
57,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
192,67 zł/1kg

Barwnik Spożywczy W Proszku Niebieski Barwniki Do Tortu Ciast Masy Lodów
9,90 zł
Sprzedawca: DODOCAKES

Barwnik Spożywczy W Proszku Zielony Barwniki Do Tortu Ciast Masy Lodów
9,90 zł
Sprzedawca: DODOCAKES

Barwnik w żelu limonkowy żółty Colorgel Giallo Limone 20g - Modecor



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,44 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
472,00 zł/1l

Barwnik w żelu ciemno zielony Colorgel Verde Bosco 20g - Modecor



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
524,50 zł/1l

Barwnik w żelu jasno zielony Colorgel Verde Prato 20g - Modecor



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,45 zł/1l

Barwnik w żelu limonkowy Colorgel Verde Lime 20g - Modecor



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
473,50 zł/1l

Barwnik w żelu brąz Colorgel Marrone Tronco 20g - Modecor



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
474,50 zł/1l

Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
383,00 zł/1kg

Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
494,50 zł/1l