5,0



Na podstawie 1 opinii
Mączka pistacjowa Farina di Pistacchio 100g - Etna
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,45 zł
224,50 zł / 1kg
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Orzechy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Orzeszki piniowe średnie 2kg239,75 zł/1kg
479,49 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Orzechy nerkowca 1kg - Schronisko Bukowina59,61 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Wiórki kokosowe naturalne 500g150,56 zł/1kg
75,28 zł
Sprzedawca: DryFruit

Więcej informacji o reklamie
Migdały blanszowane 1kg Brat.pl55,93 zł/1kg
56,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pickerd posiekane zielone pistacje
755,20 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Granulki pistacji Granella di Pistacchio 100g - Etna
199,91 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH330 g - TERRASANA
74,55 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Migdały - waga: 100g | MORGENLAND
223,90 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Orzeszki piniowe 100g
627,90 zł/1kg
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Helcom Bakalie Rodzynki 200 G
38,05 zł/1kg
14,04 zł
-45%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Orzeszki ziemne prażone w łupinach330 g - DENNREE
13 920,00 zł/1kg
14,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

SEEBERGER Nusskernmischung 883467 150g
506,60 zł/1kg
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Orzeszki piniowe 100g
403,40 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Öz Natural | Migdały (prażone i solone) 800g
101,59 zł/1kg
81,27 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Bakalland Pistacja prazone 200 g
165,81 zł/1kg
44,16 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Migdały - blanszowane 100g
167,10 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Migdały prażone w karmelu 200g VITLINE
84,95 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Orzechy nerkowca prażone z rozmarynem 100 g Bacówka
135,00 zł/1kg
13,50 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mączka pistacjowa Farina di Pistacchio 100g - Etna
Mączka pistacjowa Farina di Pistacchio jest niezwykle łatwa w użyciu. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do ciast, biszkoptów czy jako posypka do lodów i jogurtów. Można ją także wykorzystać do przygotowania pistacjowych mas do wypieków, nadzień do ciasteczek, a także jako naturalny barwnik i aromatyzator do kremów. Mieszając mączkę z wodą, można przygotować pistacjowe mleko, które będzie smacznym dodatkiem do porannej kawy lub smoothie.
Gusto Granella Di Pistacchio to drobno zmielone pistacje z Włoch, idealne do pieczenia lub dekoracji.
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- Składniki: pistacja 100%masa netto: 100gWartości odżywcze w 100 g: Energia 2414 kj/ 583 kcalTłuszcz 48 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6 gWęglowodany 7,8 g w tym cukry 5,5 g Białko 25 gSól 0 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Etna
- Nazwa handlowa
- Mączka pistacjowa Farina di Pistacchio 100g - Etna
- Producent
- ETNA
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8032706790161
- Zawartość
- 0.1 l
- Lista składników
- Składniki: pistacja 100%masa netto: 100gWartości odżywcze w 100 g: Energia 2414 kj/ 583 kcalTłuszcz 48 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6 gWęglowodany 7,8 g w tym cukry 5,5 g Białko 25 gSól 0 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Etna
- Nazwa handlowa
- Mączka pistacjowa Farina di Pistacchio 100g - Etna
- Producent
- ETNA
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8032706790161
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(65)Liczba wystawionych ocen: 65




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(261)Liczba wystawionych ocen: 261




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(471)Liczba wystawionych ocen: 471




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1003)Liczba wystawionych ocen: 1003




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(379)Liczba wystawionych ocen: 379




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(149)Liczba wystawionych ocen: 149Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(161)Liczba wystawionych ocen: 161




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2122)Liczba wystawionych ocen: 2122




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Premium Puree Marakuja 1kg BATAVIA
49,89 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina
29,95 zł/1kg
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pektyna jabłkowa 20g
626,00 zł/1l
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Organiczne kwadratowe wafle do pieczenia Küchle
195,75 zł/1kg
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Merax Table Top chłodziarko-zamrażarka BCD-86A, minilodówka z zamrażalnikiem, podwójnymi drzwiami i oświetleniem LED, 60 l, wolnostojąca
954,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: MERAX

Pickerd posiekane zielone pistacje
755,20 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Granulki pistacji Granella di Pistacchio 100g - Etna
199,91 zł/1kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr Oetker Pistazien hakowany, 25 g
667,60 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Philips 5000 series Seria 5000 CX5535/11 Wentylator kolumnowy, Wentylator stojący, Szary, Podłoga, Plastik, 46 dB, 2230 m³/h
1 101,89 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Brązowy cukier
1,33 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
141,90 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
55,11 zł/1kg
55,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Pistacje Kluth prażone i lekko solone, jakość premium 150g
153,07 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pistazien Geschmackspulver Flavour kalorienarm 300 g
288,30 zł/1l
86,49 zł
Sprzedawca: Crownseller

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
1 412,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Schwartau Caramel Sauce przepysznie smaczny sos deserowy 125ml
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 10 ręczników dla gości, bawełna, 30x50 cm, biały
267,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pistacje łuskane 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
147,98 zł/1kg

Orzechy pinii 500g Brat.pl
85,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
164,98 zł/1kg

Pistacje prażone niesolone 1kg
74,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,07 zł/1kg

Pistacje prażone 1kg Brat.pl
70,69 zł
-2,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
67,44 zł/1kg

Migdały prażone solone 1kg Brat.pl
63,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
62,96 zł/1kg

Orzechy macadamia 500g Brat.pl
60,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
104,79 zł/1kg

Orzechy włoskie POLSKIE 1kg Brat.pl
55,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
54,14 zł/1kg

ORZECHY MACADAMIA200 g -PLANET
38,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
191,95 zł/1kg

MĄKA MIGDAŁOWA400 g -PLANET
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
113,47 zł/1kg

Pistacje łuskane 200g Brat.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
161,86 zł/1kg

Orzechy włoskie 1kg Brat.pl



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,77 zł/1kg

KASZTANY JADALNE CAŁE (GOTOWANE)320 g - DANIVAL
53,33 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
166,66 zł/1kg

Pestki z dyni łuskane - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,34 zł/1kg

Orzeszki piniowe100g BIOPLANET
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
275,36 zł/1kg

Mieszanka studencka 1kg (2x500g)
25,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
24,84 zł/1kg

Żurawina dzika Valenzi typowy owocowy i cierpki smak 2000g
75,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Goldpack Świeżo drobno starte orzechy włoskie najwyższej jakości 200g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne solone 85004 1.000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,41 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne solone 85019 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,82 zł/1kg

XOX Orzeszki ziemne naturalne 85022 900g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
41,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,01 zł/1kg