Ciastka Cantuccini Toscani IGP 150g - Asolo Dolce

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

6,99 zł

46,60 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
9h 17m 38s
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Amaretti Morbidi Lampone 170 g Falcone
Amaretti Morbidi Lampone 170 g Falcone
86,27 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gran Cereale Biscotti Frutta 250 g
Gran Cereale Biscotti Frutta 250 g
36,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Asolo Dolce Tindy, Cytryna, 531 kcal, 2220 kJ, 6,3 g, 59,7 g, 25,6 g
Asolo Dolce Tindy, Cytryna, 531 kcal, 2220 kJ, 6,3 g, 59,7 g, 25,6 g
67,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gran Cereale Ciastka Mandorla Salata 280 g
Gran Cereale Ciastka Mandorla Salata 280 g
44,09 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka pełnoziarniste Gran Cereale 230 g
Ciastka pełnoziarniste Gran Cereale 230 g
43,96 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
63,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka Cantuccini Sapori 100 g
Ciastka Cantuccini Sapori 100 g
84,27 zł/1kg
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollino Galbusera 220g
Ciastka bezglutenowe Frollino Galbusera 220g
65,45 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Ottimini Mandorle 350g - Divella
Ciastka Ottimini Mandorle 350g - Divella
22,29 zł/1kg
8,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Amaretti Classici 170g włoskie ciastka migdałowe
Amaretti Classici 170g włoskie ciastka migdałowe
74,35 zł/1kg
14,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
132,20 zł/1kg
52,88 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ciastka Nutella Biscuits 304 g
Ciastka Nutella Biscuits 304 g
47,45 zł/1kg
22,12 zł
-14%
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
42,95 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowe herbatniki maślane 100 g - SCHÄR
Bezglutenowe herbatniki maślane 100 g - SCHÄR
12 990,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,41 zł
-3%
12,99 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka migdałowe Amaretti Bonomi 200 g
Ciasteczka migdałowe Amaretti Bonomi 200 g
88,60 zł/1kg
17,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
46,36 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka - Cantuccini orkiszowe 150g
Ciasteczka - Cantuccini orkiszowe 150g
72,07 zł/1kg
10,81 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Ciastka Ottimini al Limone 400g - Divella
Ciastka Ottimini al Limone 400g - Divella
20,67 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ciastka Cantuccini Toscani IGP 150g - Asolo Dolce

Odkryj autentyczny smak Toskanii z Cantuccini Toscani IGP od Asolo Dolce. Te tradycyjne włoskie ciasteczka, znane również jako biscotti, są wykonane według klasycznej receptury, która od wieków cieszy podniebienia miłośników słodkości. Opakowanie zawiera 150 gramów tych chrupiących przysmaków, idealnych do maczania w winie lub kawie.

Cantuccini Toscani są wypiekane z najwyższej jakości składników, w tym całe migdały, co nadaje im niepowtarzalny smak i teksturę. Oznaczenie IGP (Indicazione Geografica Protetta) gwarantuje, że ciasteczka zostały wyprodukowane w Toskanii, zgodnie z tradycyjnymi metodami i standardami, co zapewnia ich autentyczność i wyjątkową jakość.

Ciastka te charakteryzują się wyjątkowym chrupaniem i lekkością, dzięki czemu doskonale komponują się zarówno z gorącymi napojami, jak i słodkimi winami deserowymi, takimi jak Vin Santo. Cantuccini Toscani to także świetny wybór jako elegancki dodatek do serów czy owoców, oferując niezliczone możliwości podania.

Asolo Dolce dba o to, by każde ciastko było pieczone do perfekcji, zapewniając tym samym niezapomniane doznania kulinarne. Bez dodatku sztucznych aromatów, konserwantów czy barwników, Cantuccini Toscani są wyborem dla tych, którzy cenią sobie naturalność i prostotę składników.

Nie czekaj, aby wprowadzić trochę włoskiej tradycji do swojego domu. Cantuccini Toscani od Asolo Dolce to idealne ciasteczka dla każdego, kto pragnie delektować się kawałkiem prawdziwej Toskanii, niezależnie od okazji.

Składniki: mąka pszenna, cukier, 22% migdały, jaja, żółtko jaja, bezwodne masło, mleko w proszku całe, miód, sól, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; aromaty. Może zawierać soję, gorczycę, i inne orzechy.
Lista składników
Składniki: mąka pszenna, cukier, 22% migdały, jaja, żółtko jaja, bezwodne masło, mleko w proszku całe, miód, sól, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; aromaty. Może zawierać soję, gorczycę, i inne orzechy.Masa netto: 125gWartości odżywcze w 100g: Energia 1906kj/ 454kcalTłuszcz 17,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,2gWęglowodany 59,4g w tym cukry 30,1g Białko 12,3gSól 0,50gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
150 g
Firma spożywcza
Asolo Dolce
Nazwa handlowa
Ciastka Cantuccini Toscani IGP 150g - Asolo Dolce
Producent
EAN
8000105000624

Lista składników
Składniki: mąka pszenna, cukier, 22% migdały, jaja, żółtko jaja, bezwodne masło, mleko w proszku całe, miód, sól, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; aromaty. Może zawierać soję, gorczycę, i inne orzechy.Masa netto: 125gWartości odżywcze w 100g: Energia 1906kj/ 454kcalTłuszcz 17,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,2gWęglowodany 59,4g w tym cukry 30,1g Białko 12,3gSól 0,50gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
150 g
Firma spożywcza
Asolo Dolce
Nazwa handlowa
Ciastka Cantuccini Toscani IGP 150g - Asolo Dolce
Producent
EAN
8000105000624
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
93,53 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
70,15 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
102,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
De Beukelaer Prinzen Rolle Lemon Style, edycja limitowana, opakowanie 352 g
48,30 zł/1kg
17,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
Lambertz mieszanka pierników tradycyjne świąteczne specjały 500g
123,68 zł/1kg
61,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
Rurki Cannoli Siciliani bez nadzienia 250 g
76,56 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
20,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kambly Butterfly cienkie herbatniki maślane z migdałami 100g
Kambly Butterfly cienkie herbatniki maślane z migdałami 100g
184,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
LU Scholiertje biszkopty mleczne 150g – chrupiące ciasteczka z delikatnym nadzieniem mlecznym
224,40 zł/1kg
33,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Schulte Premium, kostki do gry w domino, smak pistacji i gorzkiej czekolady, 175g
Schulte Premium, kostki do gry w domino, smak pistacji i gorzkiej czekolady, 175g
88,74 zł/1kg
15,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
236,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
187,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
112,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
94,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Śmietana z cebulą 100g 24St
Śmietana z cebulą 100g 24St
87,50 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,75 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,44 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
141,72 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
Open Food 8000380155699, e450, e450i, e500, e500ii, Salt, Pulse, Dairy, E450i, Vanilla pod, E500, Malted barley, Chocolate, Spice, Whey powder, Soya..., 561 kcal, 8,9 g, 50 g, 44 g
74,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,99 zł
-14%
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder Kartki waflowe z kremem kakaowym 25g opakowanie 30 sztuk
Kinder Kartki waflowe z kremem kakaowym 25g opakowanie 30 sztuk
157,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
121,20 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
57,44 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
OPAVIA Kolonada Ciasteczka uzdrowiskowe Orzech laskowy 3x 175 g
47,22 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,14 zł
-5%
24,79 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
Manner Mozart Mignon plastry z nadzieniem migdałowo-orzechowym 300g
105,17 zł/1kg
31,55 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
Walkers Pure Butter Shortbread Fingers Szkockie herbatniki 150g
180,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
27,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hammermühle Simply Seeds Organiczne herbatniki czekoladowe 150g
Hammermühle Simply Seeds Organiczne herbatniki czekoladowe 150g
92,80 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Krakersy Sfoglie al Forno Classiche 180g - Pavesi
Krakersy Sfoglie al Forno Classiche 180g - Pavesi
64,95 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
Esser vanilla crescents klasyczne złote herbatniki 700g
80,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
56,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lu - Bastogne Original - 6x 260g
Lu - Bastogne Original - 6x 260g
495,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
128,91 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cafe-Kränzle krążki biszkoptowe powlekane cukrem 250 g
Coppenrath Cafe-Kränzle krążki biszkoptowe powlekane cukrem 250 g
32,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Daelmans – karmelowe stroopwafels w torebce z klipsem – 8 x 290 g
Daelmans – karmelowe stroopwafels w torebce z klipsem – 8 x 290 g
135,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
314,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Loacker Tortina Original 3 ciastka waflowe z kremem z orzechów laskowych 63g
Loacker Tortina Original 3 ciastka waflowe z kremem z orzechów laskowych 63g
306,83 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schulte herbatniki czekoladowe z mleczną czekoladą opakowanie 200g
Schulte herbatniki czekoladowe z mleczną czekoladą opakowanie 200g
80,50 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciastka Kruche Saltari 700 g
Ciastka Kruche Saltari 700 g
23,14 zł/1kg
16,20 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.
Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.
83,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
110,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
Belvita Kakao herbatniki zbożowe 300 g
41,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,69 zł
-22%
13,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g
KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g
Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Choc Milk,264g
Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg