Waga:

130 g

Novi Tavoletta al Latte, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, whole milk powder, cocoa butter, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin . Cocoa: 30% minimum, Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Gluten

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

11,39 zł

87,62 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 3 – wt. 6 października
Łap promocję, póki trwa!
Czekolada i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
107,07 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
A box of Ferrero Rondnoir chocolates.
Ferrero Rocher Rondnoir praliny z ciemnej czekolady 138 g, opakowanie 3 szt
703,77 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
97,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Milka Oreo biscuit Czekolada z mlecznego kremu i herbatników Oreo 300g 4-pak
Milka Oreo biscuit Czekolada z mlecznego kremu i herbatników Oreo 300g 4-pak
118,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Küsschen Dark Choc – specjalność z orzechami, 20 sztuk, 178 g
Ferrero Küsschen Dark Choc – specjalność z orzechami, 20 sztuk, 178 g
160,17 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
28,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Novi Tavoletta Fondente Extra 52% Cacao, Czekolada czarna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa mass, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin , natural flavor. Cocoa: 52% minimum, Orzechy laskowe, Mleko, Soja, Gluten
Novi Tavoletta Fondente Extra 52% Cacao, Czekolada czarna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa mass, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin , natural flavor. Cocoa: 52% minimum, Orzechy laskowe, Mleko, Soja, Gluten
89,64 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Sztuczny smak, 2377 kJ
Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Sztuczny smak, 2377 kJ
162,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czekolada ciemna Frankonia bez dodatku cukru (80 g)
Czekolada ciemna Frankonia bez dodatku cukru (80 g)
4 749,88 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Novi Tavoletta al Latte Intenso, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole milk powder, cream powder, cocoa mass, skimmed milk powder ,..., Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Soja, Gluten
Novi Tavoletta al Latte Intenso, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole milk powder, cream powder, cocoa mass, skimmed milk powder ,..., Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Soja, Gluten
380,00 zł/1kg
38,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Praline, Czekolada mleczna, 100 g, Orzech laskowy, 1 szt., Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
Ritter Sport Praline, Czekolada mleczna, 100 g, Orzech laskowy, 1 szt., Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
205,40 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Milka Mmmax Peanut Caramel, Czekolada mleczna, 276 g, Karmel, Czekolada, Mleko, 2269 kJ, 544 kcal, 33 g
Milka Mmmax Peanut Caramel, Czekolada mleczna, 276 g, Karmel, Czekolada, Mleko, 2269 kJ, 544 kcal, 33 g
114,53 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,32 zł
-5%
31,61 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla STORCK Knoppers Nussriegel, Czekolada mleczna, 200 g, Orzech laskowy, 2233 kJ, 535 kcal, 31,8 g, Obraz wygenerowany przez AI
STORCK Knoppers Nussriegel, Czekolada mleczna, 200 g, Orzech laskowy, 2233 kJ, 535 kcal, 31,8 g
443,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
88,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Tony's Chocolonely - Czekolada Tony Chocolonely Milk Hazelnut Crunch | sztuka 180 gramów
Tony's Chocolonely - Czekolada Tony Chocolonely Milk Hazelnut Crunch | sztuka 180 gramów
233,89 zł/1kg
42,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., Mleko, Cocoa, Mleko, CE
Ferrero Kinder Schoko Bons, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., Mleko, Cocoa, Mleko, CE
363,75 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
72,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Tony's Czekoladowy Nadziewany Mleczny Pralinowy Chrupiący Orzech Laskowy 127g
Tony's Czekoladowy Nadziewany Mleczny Pralinowy Chrupiący Orzech Laskowy 127g
294,57 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla STORCK 1.4002.6, 100 g, Czekolada mleczna, 4 szt., Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, 570 kcal, 2374 kJ
STORCK 1.4002.6, 100 g, Czekolada mleczna, 4 szt., Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, 570 kcal, 2374 kJ
102,92 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Novi Gianduja Czekolada Mleczna 100 g
Novi Gianduja Czekolada Mleczna 100 g
127,18 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Original, Czekolada mleczna, 176 g, Karmel, Orzech laskowy, 1 szt., Cocoa, Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, Pszenica, 2436 kJ
Ritter Sport Original, Czekolada mleczna, 176 g, Karmel, Orzech laskowy, 1 szt., Cocoa, Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, Pszenica, 2436 kJ
152,90 zł/1kg
32,11 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla CZEKOLADA PROTEINOWA O SMAKU TIRAMISU KETO40 g - COCOA
CZEKOLADA PROTEINOWA O SMAKU TIRAMISU KETO40 g - COCOA
502,50 zł/1kg
20,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Toffifee orzech laskowy w karmelu z kremem nugatowym i czekoladą 625g
Toffifee orzech laskowy w karmelu z kremem nugatowym i czekoladą 625g
86,77 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
54,23 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Czekolada mleczna bezglutenowa Al Latte 100g - Novi

Włoska czekolada mleczna Al Latte (100g) - Novi

wyśmienita, delikatna czekolada posiadająca intensywny smak wydobyty z najwyższej jakości ziaren kakaowca.

Dzięki swojej konsystencji przyjemnie rozpływa się w ustach.

skład: kakao (min.30%), mleko w proszku, masło kakaowe, masa kakaowa, cukier

Może zawierać śladowe ilości orzechów lub migdałów.

Czekolada ma certyfikat produktu wolnego od glutenu, co jest ważne dla osób uczulonych na gluten. Nie ma go tutaj nawet w śladowych ilościach.

Składniki - Cukier, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa. Kakao: minimum 30% Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 2303kJ/552kcal Tłuszcz 34g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21g Węglowodany 53g w tym cukry 51g Białko 7,5g Sól 0,19g Masa netto: 100g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Model:
Czekolada mleczna
Zawartość:
100 g
Ilość na paczkę:
1 szt.
Skład:
Sugar, whole milk powder, cocoa butter, cocoa mass, emulsifier: soy lecithin . Cocoa: 30% minimum
Nazwa typu alergenu:
Orzechy laskowe, Migdał, Mleko
Nie zawiera:
Gluten
Zawartość kakao:
30%
Wartość energetyczna (na 100 g):
2303 kJ
Wartość energetyczna (na 100 g):
552 kcal
Zawartość tłuszczu (/100 g):
34 g
Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
21 g
Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
53 g
Zawartość cukru (100 g):
51 g
Zawartość białka ( na 100 g):
7,5 g
Zawartość soli (na 100 g):
0,19 g


Klasyczna włoska czekolada mleczna, ceniona za swój delikatny, kremowy smak oraz wysoką jakość składników. Produkowana z wykorzystaniem starannie dobranego kakao (minimum 30%) i mleka, wyróżnia się gładką, aksamitną konsystencją, która przyjemnie rozpływa się w ustach.

W składzie znajdują się m.in. cukier, pełne mleko w proszku, masło kakaowe oraz miazga kakaowa, co zapewnia zbalansowaną słodycz i klasyczny profil smakowy typowy dla włoskiej czekolady. Produkt nie zawiera glutenu, dzięki czemu może być odpowiedni dla osób na diecie bezglutenowej.

Czekolada doskonale sprawdzi się jako codzienna słodka przekąska, dodatek do kawy lub składnik deserów i wypieków. Poręczna tabliczka 100 g jest wygodna w użytkowaniu i idealna zarówno na chwilę przyjemności w ciągu dnia, jak i do dzielenia się z innymi.

Lista składników
Składniki - Cukier, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa. Kakao: minimum 30% Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 2303kJ/552kcal Tłuszcz 34g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21g Węglowodany 53g w tym cukry 51g Białko 7,5g Sól 0,19g Masa netto: 100g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
130 g
Firma spożywcza
Novi
Nazwa handlowa
Czekolada mleczna bezglutenowa Al Latte 100g - Novi
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
EDN1120
EAN
8006380211205

Lista składników
Składniki - Cukier, pełne mleko w proszku, masło kakaowe, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa. Kakao: minimum 30% Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 2303kJ/552kcal Tłuszcz 34g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 21g Węglowodany 53g w tym cukry 51g Białko 7,5g Sól 0,19g Masa netto: 100g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
130 g
Firma spożywcza
Novi
Nazwa handlowa
Czekolada mleczna bezglutenowa Al Latte 100g - Novi
Producent
Liczba sztuk
1
Numer producenta
EDN1120
EAN
8006380211205
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Novi Tavoletta Fondente Extra 52% Cacao, Czekolada czarna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa mass, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin , natural flavor. Cocoa: 52% minimum, Orzechy laskowe, Mleko, Soja, Gluten
Novi Tavoletta Fondente Extra 52% Cacao, Czekolada czarna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa mass, cocoa butter, emulsifier: soy lecithin , natural flavor. Cocoa: 52% minimum, Orzechy laskowe, Mleko, Soja, Gluten
89,64 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Sztuczny smak, 2377 kJ
Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Sztuczny smak, 2377 kJ
162,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
107,07 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
839,90 zł/1kg
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla TABLICZKA KAKAOWA Z WANILIĄ FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
TABLICZKA KAKAOWA Z WANILIĄ FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
140,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,27 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
102,92 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
986,32 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,74 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)
86,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kinder Crispy Chrupiący Wafelek Z Nadzieniem Kakaowym I Orzechowym 34 G
Kinder Crispy Chrupiący Wafelek Z Nadzieniem Kakaowym I Orzechowym 34 G
172,00 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piaskowy
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piaskowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 863
Odnowiony
3 750,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Alloccaz
Zdjęcie produktu dla Novi Tavoletta al Latte Intenso, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole milk powder, cream powder, cocoa mass, skimmed milk powder ,..., Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Soja, Gluten
Novi Tavoletta al Latte Intenso, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole milk powder, cream powder, cocoa mass, skimmed milk powder ,..., Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Soja, Gluten
380,00 zł/1kg
38,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 5211779002 Ritter SPORT Kakao-Mousse Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 5211779002 Ritter SPORT Kakao-Mousse Schokolade 100,0 g
119,73 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Herlitz UltraLight Plus Butterfly Paradise, Piórnik, Pencil pouch, Tornister szkolny, Torba sportowa, Dziewczyna, Szkoła podstawowa, Plecak, 16 l, Kieszeń przednia, Kieszeń boczna
Herlitz UltraLight Plus Butterfly Paradise, Piórnik, Pencil pouch, Tornister szkolny, Torba sportowa, Dziewczyna, Szkoła podstawowa, Plecak, 16 l, Kieszeń przednia, Kieszeń boczna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
489,31 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla STORCK 1.4031.6, 112 g, Ciemna czekolada, 4 szt., Orzechy, Orzeszki ziemne, 514 kcal, 2143 kJ
STORCK 1.4031.6, 112 g, Ciemna czekolada, 4 szt., Orzechy, Orzeszki ziemne, 514 kcal, 2143 kJ
107,59 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Novi Tavoletta Cioccolato Bianco, Biała czekolada, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin, Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Soja, Gluten
Novi Tavoletta Cioccolato Bianco, Biała czekolada, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin, Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Soja, Gluten
111,73 zł/1kg
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Tytan
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Tytan
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 863
8 679,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Hermia Concept, BNIRM24Y2520, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 22 x 22 x 2 cm
Hermia Concept, BNIRM24Y2520, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 22 x 22 x 2 cm
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
597,22 zł
-50,04 zł
547,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Lambertz Peanut Mountains Dark Chocolate 250g
Lambertz Peanut Mountains Dark Chocolate 250g
57,72 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
14,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Biały
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 863
8 342,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Bułka tarta Leimer 400g
Bułka tarta Leimer 400g
13,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cool Maker PCL ACK Pottery Cool Studio EML, Marker airbrush, 6 lat(a), Wymagane baterie, Plastik, Glina, Wielobarwny, 1 szt.
Cool Maker PCL ACK Pottery Cool Studio EML, Marker airbrush, 6 lat(a), Wymagane baterie, Plastik, Glina, Wielobarwny, 1 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
160,39 zł
Sprzedawca: Humbi
Zdjęcie produktu dla Lambertz Kräuter Printen pikantne oryginały z Akwizgranu 200g
Lambertz Kräuter Printen pikantne oryginały z Akwizgranu 200g
69,05 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
13,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,34 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,71 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kommode >Lissy< in Sonoma-Eiche aus Kunststoff - 60x70x30cm (BxHxT)
Kommode >Lissy< in Sonoma-Eiche aus Kunststoff - 60x70x30cm (BxHxT)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
458,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando
Zdjęcie produktu dla Novi Nocciolato al Gianduja, Czekolada mleczna, 130 g, Orzech laskowy, 1 szt., Hazelnuts , sugar, cocoa mass, cocoa butter, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin . Cocoa:..., Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Soja
Novi Nocciolato al Gianduja, Czekolada mleczna, 130 g, Orzech laskowy, 1 szt., Hazelnuts , sugar, cocoa mass, cocoa butter, whole milk powder, emulsifier: soy lecithin . Cocoa:..., Orzechy laskowe, Migdał, Mleko, Soja
126,41 zł/1kg
21,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
12 084,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
288,95 zł
-11,00 zł
277,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
174,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
Lindt - LINDOR - Balls MILK 1kg worek
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
269,02 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
269,02 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g
Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg