Lindt Krem z gorzkiej czekolady Fondente 200 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

30,97 zł

154,85 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
5h 59m 35s
Nasze najlepszeoferty
Kremy orzechowo-czekoladowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
46,47 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
88,28 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem ciasteczkowy Biscoff Creamy 400g - Lotus
Krem ciasteczkowy Biscoff Creamy 400g - Lotus
40,27 zł/1kg
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem Nutella 950g - Ferrero
Krem Nutella 950g - Ferrero
52,49 zł/1l
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
169,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella 450g + 50g gratis
Ferrero Nutella 450g + 50g gratis
104,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,21 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nutella Krem Orzechowo-Czekoladowy 25 g
Nutella Krem Orzechowo-Czekoladowy 25 g
224,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
74,91 zł/1l
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
96,83 zł/1l
33,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla KREM ORZECHOWO - KAKAOWY400 g - BIONELLA
KREM ORZECHOWO - KAKAOWY400 g - BIONELLA
109,50 zł/1kg
43,80 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
127,98 zł/1l
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Brontedolci 190 g
Krem pistacjowy Brontedolci 190 g
144,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
127,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
57,41 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
66,59 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Agrisicilia 45% 200 g
Krem pistacjowy Agrisicilia 45% 200 g
174,95 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem migdałowy Pisti Alla Mandorla 200 g
Krem migdałowy Pisti Alla Mandorla 200 g
132,45 zł/1l
26,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella Krem orzechowo-czekoladowy 600 g
Ferrero Nutella Krem orzechowo-czekoladowy 600 g
40,86 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
39,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla KREM Z ORZECHÓW LASKOWYCH KAKAOWY250 g - TERRASANA
KREM Z ORZECHÓW LASKOWYCH KAKAOWY250 g - TERRASANA
120,64 zł/1kg
30,16 zł
Sprzedawca: taleoo
KREM Z PISTACJI PRAŻONYCH 100 % BIO 180 g - BATOM
KREM Z PISTACJI PRAŻONYCH 100 %180 g - BATOM
414,22 zł/1kg
74,56 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla KREM PISTACJOWY 40 %200 g - AGRISICILIA
KREM PISTACJOWY 40 %200 g - AGRISICILIA
273,85 zł/1kg
54,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Krem gorzka czekolada Fondente 200g - Lindt

Krem czekoladowy szwajcarskiej marki Lindt. Lindt Fondente to inaczej krem z gorzkiej czekolady. Produkt importowany z Włoch, przeznaczony na włoski rynek.

Składniki: cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (17%), olej roślinny (słonecznikowy, szafranowy, ryżowy), włoskie orzechy laskowe, tłuszcz roślinny (kokosowy, słonecznikowy), odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, migdały, emulgator (lecytyna sojowa), cukier waniliowy. Może zawierać inne orzechy. Wartości odżywcze w 100g: Energia 2448kJ/588kcal Tłuszcz 37g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11g Węglowodany 45g w tym cukry 40g Białko 7,6g Sól 0,09g Masa netto: 200g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.2 l
Lista składników
Składniki: cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (17%), olej roślinny (słonecznikowy, szafranowy, ryżowy), włoskie orzechy laskowe, tłuszcz roślinny (kokosowy, słonecznikowy), odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, migdały, emulgator (lecytyna sojowa), cukier waniliowy. Może zawierać inne orzechy. Wartości odżywcze w 100g: Energia 2448kJ/588kcal Tłuszcz 37g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11g Węglowodany 45g w tym cukry 40g Białko 7,6g Sól 0,09g Masa netto: 200g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
380 g
Firma spożywcza
Lindt
Nazwa handlowa
Krem gorzka czekolada Fondente 200g - Lindt
Producent
EAN
8003340005096

Zawartość
0.2 l
Lista składników
Składniki: cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (17%), olej roślinny (słonecznikowy, szafranowy, ryżowy), włoskie orzechy laskowe, tłuszcz roślinny (kokosowy, słonecznikowy), odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, migdały, emulgator (lecytyna sojowa), cukier waniliowy. Może zawierać inne orzechy. Wartości odżywcze w 100g: Energia 2448kJ/588kcal Tłuszcz 37g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 11g Węglowodany 45g w tym cukry 40g Białko 7,6g Sól 0,09g Masa netto: 200g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
380 g
Firma spożywcza
Lindt
Nazwa handlowa
Krem gorzka czekolada Fondente 200g - Lindt
Producent
EAN
8003340005096
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
Lindt Creme Noir Ciemny krem kakaowy z pełną czekoladą 220g
169,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych Lindt o pysznym kremowym smaku orzechów laskowych 220g
Krem z orzechów laskowych Lindt o pysznym kremowym smaku orzechów laskowych 220g
167,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
36,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
66,59 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krem czekoladowy Caotina z prawdziwą szwajcarską czekoladą 300g
Krem czekoladowy Caotina z prawdziwą szwajcarską czekoladą 300g
211,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
60,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
24,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Lindor Winter Gift Box ekstra ciemna czekolada 186g
Lindt Lindor Winter Gift Box ekstra ciemna czekolada 186g
286,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nutella Plant Based krem 350 g Ferrero
Nutella Plant Based krem 350 g Ferrero
84,26 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
KREM ORZECHOWO - CZEKOLADOWY FAIR TRADE BIO 180 g - ALCE NERO
Alce Nero 217380, 180 g, Brązowy, 507 kcal, 2119 kJ, 5,2 g, 29,2 g
30 690,00 zł/1l
30,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Czekoladki Asbach Kruche fiolki z ciemną czekoladą 100g
Czekoladki Asbach Kruche fiolki z ciemną czekoladą 100g
282,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Słoik z wegańską masą czekoladowo-orzechową Bionella Nuss-Nougat-Creme, 750g | RAPUNZEL
Słoik z wegańską masą czekoladowo-orzechową Bionella Nuss-Nougat-Creme, 750g | RAPUNZEL
47 813,33 zł/1kg
35,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Reisenthel carrybag, Koszyk na zakupy, Wielobarwny, Aluminium, Poliester, 22 l, 480 mm, 280 mm
Reisenthel carrybag, Koszyk na zakupy, Wielobarwny, Aluminium, Poliester, 22 l, 480 mm, 280 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 297
229,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60114575 Selection Zawartość pudełka: 200 sztuk 1,43 g w pudełku
HELLMA 60114575 Selection Zawartość pudełka: 200 sztuk 1,43 g w pudełku
370,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
106,68 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g
Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g
123,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem do smarowania Mars 350 g
Krem do smarowania Mars 350 g
75,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
42,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
KREM WEGAŃSKI Z ORZECHÓW LASKOWYCH I KAKAO BEZGLUTENOWY BIO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
KREM WEGAŃSKI Z ORZECHÓW LASKOWYCH I KAKAO BEZGLUTENOWY250 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
123,92 zł/1kg
32,14 zł
-3%
30,98 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt Creation Hazelnut de Luxe z delikatną gorzką czekoladą 150g
Lindt Creation Hazelnut de Luxe z delikatną gorzką czekoladą 150g
177,80 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Praliny marcepanowe Niederegger mieszane w opakowaniu prezentowym 298g
Praliny marcepanowe Niederegger mieszane w opakowaniu prezentowym 298g
297,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
88,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nutella w rękawie do wyciskania Nugat z orzechów laskowych 1000g
Nutella w rękawie do wyciskania Nugat z orzechów laskowych 1000g
76,34 zł/1kg
76,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Miss Melody 412469 Malbuch Rosa  Rosa One Size
Miss Melody 412469 Malbuch Rosa Rosa One Size
35,22 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Plastry Eszet 8 tabliczek gorzkiej czekolady 75 g
Plastry Eszet 8 tabliczek gorzkiej czekolady 75 g
124,53 zł/1kg
2,5Średnia ocena: 2,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton waflowy Lindt z najlepszej mlecznej czekolady z chrupiącym wafelkiem 35g
Baton waflowy Lindt z najlepszej mlecznej czekolady z chrupiącym wafelkiem 35g
273,71 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45 %, 190 g
Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 48
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Lindt i Sprüngli Excellence Mild 85% ciemna czekolada 100g
Lindt i Sprüngli Excellence Mild 85% ciemna czekolada 100g
266,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie
Nutella mini słoik krem orzechowo-nugatowy do smarowania 25g 64 opakowanie
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
409,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
16 363,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio Alita 1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
99,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
Caffarel - Krem gianduia z mlekiem, 210 g, opakowanie szklane
94,03 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
447,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
Krem pistacjowy Pistacchiello 1kg Mado
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,98 zł/1l
KREM ORZECHOWY O SMAKU CZEKOLADY I KARMELU Z KAWAŁKAMI ORZESZKÓW ZIEMNYCH BEZ DODATKU CUKRÓW 160 g - SUPERSONIC
SUPERSONIC Krem Orzechowy Czekolada i Karmel z Kawałkami Orzechów 160 g – Bez Cukru, Bez Oleju Palmowego, Wegański, Pyszna Przekąska
43,70 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
273,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
Krem pistacjowy Brontedolci 500 g
63,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
Krem pistacjowy Crema di Pistacchio 600 g Mongoibello
52,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
Krem z orzechów laskowych Rigoni 650 g
48,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,91 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem Nutella 950g - Ferrero
Krem Nutella 950g - Ferrero
49,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,49 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
Krem z orzechów laskowych Low Carb® 200 g (pakiet 3 sztuki)
90,91 zł
-22%
70,19 zł
Sprzedawca: CarbZone
116,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
Puree pistacjowe 100% Pisti 150 g
39,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
262,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
Krem pistacjowy Bronte DOP Pisti 200 g
36,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
184,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
Krem z orzechów laskowych z czekoladą 350 g
33,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
Krem tiramisu Crema di Tiramisu 200g - Mado
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Witor's Giandula krem czekoladowo-orzechowy 200 g
Witor's Giandula krem czekoladowo-orzechowy 200 g
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
Krem pistacjowy 200g - Schronisko Bukowina
34,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
173,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem czekoladowo-orzechowy bez cukru 200g - Emilia
Krem czekoladowo-orzechowy bez cukru 200g - Emilia
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
ALLNUTRITION Nutlove White Choco Raspberry 500 g Biała czekolada z kremem malinowym Bez dodatku cukru Fit Pasta do smarowania Bez oleju palmowego
47,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
94,18 zł/1l