5,0



Na podstawie 8 opinii
Konfitura pomarańczowa ze skórką Agrisicilia 360g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,97 zł
44,36 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Dżemy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76







5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





Więcej informacji o reklamie
Schwartau Specialities Marmolada z gorzkiej pomarańczy wegańska 350g59,14 zł/1kg
20,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Konfitura z fig sycylijska 360 g - Agrisicilia77,19 zł/1l
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Galaretka z czerwonej porzeczki Schwartau, 200g91,60 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
KONFITURA POZIOMKOWA 320 g - KROKUS42,15 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MARMOLADA Z CZERWONYCH POMARAŃCZY360 g - AGRISICILIA
41,36 zł/1kg
16,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Marmolada pomarańczowa, 340 g
64,71 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,73 zł/1kg
174,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Konfitura z brzoskwiń Bivona IGP 360 g
54,42 zł/1l
25,07 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura pomarańczowa Arance 350 g Santa Rosa
41,40 zł/1l
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MARMOLADA Z CYTRYN SYCYLIJSKICH360 g - AGRISICILIA
68,33 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
61,91 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Konfitura cytrynowa Limoni di Sicilia 360 g
42,14 zł/1l
15,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chivers Fruity Orange
61,91 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Rose Apricot Fruit Spread Naturalnie Owocowy 200g
95,45 zł/1kg
19,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Konfitura pomarańczowa 220g Eterno Bacówka
83,59 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Frużelina Prospona jagoda 380 g
48,95 zł/1kg
18,60 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Konfitura pomarańczowa260 g Rigoni
76,04 zł/1l
19,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura z czarnych porzeczek Nadwarciańskie Specjały 280g
35,61 zł/1kg
9,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Prospona Frużelina Wiśniowa 380 g
39,37 zł/1kg
14,96 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Konfitura z kawałkami skórki pomarańczowej 360g - Agrisicilia
Włoska konfitura z sycyliskich pomarańczy. Konfitura z kawałkami skórki pomarańczowej. Przepyszny produkt o naturalnym składzie, zagęszczony pektyną jabłkową o 45 procentowej zawartości owoców Słoik 360 gramów.
Konfitura z ceryfikatem DOP - zrobiona z pomarańczy Di Ribera. Zupełnie inny smak pomarańczy niż ten znany w Polsce.
- Zawartość
- 0.36 l
- Lista składników
- Skład: cukier, pomarańcze ze skórką, środek żelujący: pektyna owocowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy Średnie wartości odżywcze 100g Wartość energetyczna 1038 kJ/ 244 kcal, Tłuszcz 0,1 g, w tym nasycone 0 g, Węglowodany 60 g, w tym cukry 60 g, Białko 0,3 g, Sól 0,0 g Masa netto: 360g Kraj pochodzenia: Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 550 g
- Firma spożywcza
- Agrisicilia
- Nazwa handlowa
- Konfitura z kawałkami skórki pomarańczowej 360g - Agrisicilia
- Producent
- Agrisicilia
- EAN
- 8017139102620
- Zawartość
- 0.36 l
- Lista składników
- Skład: cukier, pomarańcze ze skórką, środek żelujący: pektyna owocowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy Średnie wartości odżywcze 100g Wartość energetyczna 1038 kJ/ 244 kcal, Tłuszcz 0,1 g, w tym nasycone 0 g, Węglowodany 60 g, w tym cukry 60 g, Białko 0,3 g, Sól 0,0 g Masa netto: 360g Kraj pochodzenia: Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 550 g
- Firma spożywcza
- Agrisicilia
- Nazwa handlowa
- Konfitura z kawałkami skórki pomarańczowej 360g - Agrisicilia
- Producent
- Agrisicilia
- EAN
- 8017139102620
Pasuje również do tego

Konfitura czerwone pomarańcze sycylijska 360g - Agriscilia
43,19 zł/1l
15,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura z mandarynek ze skórką 360g Agrisicilia
47,14 zł/1l
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura z bergamotki 360g Agrisicilia
41,58 zł/1l
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura cytrynowa sycylijska 360g - Agrisicilia
41,58 zł/1l
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura z gorzkich pomarańczy 360 g Agrisicilia
46,92 zł/1l
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura z opuncji figowej 360 g Agrisicilia
64,69 zł/1l
23,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura z fig sycylijska 360 g - Agrisicilia
77,19 zł/1l
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

St. Dalfour Fruit Spread Ginger Orange Spread Jam 280g
67,89 zł/1kg
19,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne
100,75 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MARMOLADA Z CZERWONYCH POMARAŃCZY360 g - AGRISICILIA
41,36 zł/1kg
16,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
61,91 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Rose Apricot Fruit Spread Naturalnie Owocowy 200g
95,45 zł/1kg
19,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MARMOLADA Z POMARAŃCZY SYCYLIJSKICH360 g - AGRISICILIA
68,33 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Konfitura pomarańczowa Arance 350 g Santa Rosa
41,40 zł/1l
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Marmolada pomarańczowa, 340 g
64,71 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,73 zł/1kg
174,32 zł
Sprzedawca: somnia24

MARMOLADA Z CYTRYN SYCYLIJSKICH360 g - AGRISICILIA
68,33 zł/1kg
24,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Konfitura z brzoskwiń Bivona IGP 360 g
54,42 zł/1l
25,07 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Schwartau Specialities Marmolada z gorzkiej pomarańczy wegańska 350g
59,14 zł/1kg
20,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Lemon Curd 320g
65,78 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Konfitura z jeżyn sycylijskich 360 g Agrisicilia
63,58 zł/1l
22,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Konfitura z malin 250g - Schronisko Bukowina
67,16 zł/1l
16,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Marmolada z gorzkich pomarańczy Agrisicilia z Sycylii Organic
92,92 zł/1kg
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Wentylator bezłopatkowy ZELURXX, wentylator wieżowy, cichy wentylator stojący, 3 stopnie prędkości, 12-godzinny timer, pilot zdalnego sterowania, oscylacja 60°, panel dotykowy, zasilanie prądem stałym, kolor biały
531,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

Konfitura cytrynowa Limoni di Sicilia 360 g
42,14 zł/1l
15,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Swiffer 5413149750470
837,93 zł/1m²
56,29 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Dżem truskawkowy do smarowania owoców St. Dalfour 280g
60,53 zł/1kg
17,19 zł
Sprzedawca: artbook-service

Chivers Fruity Orange
61,91 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny dżem
Na pewno kupię ją ponownie, jest bardzo smaczna
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne!
Niezbyt słodki, świetny smak, lekko gorzki.
Oceniono dnia 14 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Pyszny dżem... jak we Włoszech, dobre opakowanie i dostawa
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne
Świetny dżem
Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Pyszny dżem
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Powidła śliwkowe Darbo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
29,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
5,95 zł/1l

ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
52,99 zł/1l

Konfitura z cytrynbez cukru 350g Rigoni
25,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,97 zł/1l

Konfitura poziomkowa 140g
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31 190,00 zł/1l

Krem orzechowy z ciasteczkami Pan di Stelle 380g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,12 zł/1kg

Menz and Gasser powidła śliwkowe ekstra porcjowane 2500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,08 zł/1kg

Menz and Gasser dżem wiśniowy ekstra porcjowany 2500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,68 zł/1kg

Konfitura z moreli di Frutta Albicocche 250g - Rigoni di Asiago
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,88 zł/1l

Marmolada z czerwonej cebuli Stokes z octem balsamicznym i syropem buraczanym 265 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
35,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,11 zł/1kg

Konfitura z rokitnika 250g - Schronisko Bukowina



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,96 zł/1l

Konfitura czerwone pomarańcze sycylijska 360g - Agriscilia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
15,55 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,19 zł/1l

Mövenpick Forest Blueberry Gourmet Breakfast Fruit Spread 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,48 zł/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,26 zł/1kg

Hero 8000080004358, JAM, Malina, Truskawka, Jagodowy, Jeżyna, 280 g, 40 kcal, 166 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,11 zł/1l

Hero 8000080004365, JAM, Wiśnia (owoc), 280 g, 44 kcal, 186 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
52,11 zł/1l

Hero 8000080004372, JAM, Jagodowy, 280 g, 48 kcal, 200 kJ, 0,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
0,05 zł/1l

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,53 zł/1l

Konfitura Casa Rinaldi z gorzkich pomarańczy, 330 g – włoska marmolada z pomarańczy Tarocco – produkt owocowy zawierający 66% owoców



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,00 zł/1kg

Dżem morelowy Bonne Maman ze świeżych owoców 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
20,32 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,65 zł/1kg

Bonne Maman galaretka z czarnej porzeczki ze świeżych jagód 370g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,03 zł/1kg