Czarne oliwki suszone w przyprawach 190g - Iposea

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,99 zł

73,63 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Pomidory suszone Calabresi 530 g
Pomidory suszone Calabresi 530 g
73,34 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki Olive Nere Italia 500 g Miccio
Czarne oliwki Olive Nere Italia 500 g Miccio
42,78 zł/1l
21,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche w oliwie 200g - Citres
Oliwki Taggiasche w oliwie 200g - Citres
102,45 zł/1l
20,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
Kalafior w zalewie Cavolfiori 540 g Citres
27,76 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ząbki czarnego czosnku fermentowanego 40 g
Ząbki czarnego czosnku fermentowanego 40 g
449,50 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zielone oliwki z pestką 290g - Iposea
Zielone oliwki z pestką 290g - Iposea
35,83 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki Marmarabirlik w oleju (400 g)
Czarne oliwki Marmarabirlik w oleju (400 g)
91,17 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Oliwki czarne z pestką częściowo suszone 100g - Sacla
Oliwki czarne z pestką częściowo suszone 100g - Sacla
74,90 zł/1l
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
34,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki czarne drylowane Miccio 200 g
Oliwki czarne drylowane Miccio 200 g
54,75 zł/1l
10,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki bez zalewy 200 g Sacla
Czarne oliwki bez zalewy 200 g Sacla
79,95 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Galfrè - Pokrojone borowiki w oliwie z oliwek - 290 g
Galfrè - Pokrojone borowiki w oliwie z oliwek - 290 g
529,21 zł/1kg
153,47 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Pomidory suszone w oleju Ciliegine 200g - Citres
Pomidory suszone w oleju Ciliegine 200g - Citres
83,45 zł/1l
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Kalamata w zalewie solankowej 315 g
Oliwki Kalamata w zalewie solankowej 315 g
81,14 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pasta z oliwek i kaparów Citres 200 g
Pasta z oliwek i kaparów Citres 200 g
79,85 zł/1l
15,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
149,94 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasca w zalewie, 220 g - Ranise
Oliwki Taggiasca w zalewie, 220 g - Ranise
197,00 zł/1kg
43,34 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Epikouros  oliwki Kalamata drylowane 200gDemeter
Epikouros oliwki Kalamata drylowane 200gDemeter
39 450,00 zł/1kg
23,67 zł
Sprzedawca: kreta24
Zdjęcie produktu dla Suszone pomidory Kühne
Suszone pomidory Kühne
87,30 zł/1kg
17,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Czarne oliwki suszone w przyprawach 190g - Iposea

Uwaga, w słoiku nie ma zalewy, to nie jest wada, w transporcie nic nie wyciekło. Przedstawiamy Państwu wyrafinowaną propozycję dla smakoszy oliwek oraz miłośników tradycyjnej kuchni śródziemnomorskiej – czarne oliwki suszone w przyprawach od renomowanego producenta Iposea. Nasze oliwki, starannie selekcjonowane i suszone w pełnym słońcu południowych Włoch, to esencja głębokiego, intensywnego smaku oraz aromatu. Proces suszenia, oparty na tradycyjnych metodach, pozwala zachować wszystkie walory smakowe i odżywcze owoców, oferując jednocześnie delikatnie pikantne odcienie, które wzbogacają tę niebanalną przekąskę.

Opakowanie o gramaturze 190g sprawia, że nasze oliwki stanowią idealny dodatek do różnorodnych dań, zarówno tych klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych. Można je wykorzystać jako dodatek do sałatek, pizzy, czy nawet jako główny składnik w wyrafinowanych antipasti. Dzięki starannemu doprawieniu oliwki niosą ze sobą niepowtarzalne doznania smakowe, które podnoszą jakość i wyjątkowość każdej potrawy. Ich subtelna goryczka, łącząca się z mieszanką aromatycznych przypraw, zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających koneserów.

Produkty Iposea słyną z najwyższej jakości i dbałości o każdy szczegół, dlatego czarne oliwki suszone są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie autentyczność i tradycję w kuchni. Doskonale pasują nie tylko do codziennych posiłków, ale również na eleganckie przyjęcia i kolacje w gronie najbliższych. Odkryj na nowo potencjał śródziemnomorskiego smaku w swojej kuchni, wybierając czarne oliwki suszone z przyprawami - Iposea.

Zawartość
0.19 l
Lista składników
Składniki: czarne oliwki, sólMasa netto: 190gWartości odżywcze w 100g: Energia 1179kj/ 285kcalTłuszcz 21,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,8gWęglowodany 15,6g w tym cukry 0gBiałko 8,5gSól 9,9gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
220 g
Firma spożywcza
IPOSEA
Nazwa handlowa
Czarne oliwki suszone w przyprawach 190g - Iposea
Producent
Iposea
EAN
8003850288170

Zawartość
0.19 l
Lista składników
Składniki: czarne oliwki, sólMasa netto: 190gWartości odżywcze w 100g: Energia 1179kj/ 285kcalTłuszcz 21,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,8gWęglowodany 15,6g w tym cukry 0gBiałko 8,5gSól 9,9gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
220 g
Firma spożywcza
IPOSEA
Nazwa handlowa
Czarne oliwki suszone w przyprawach 190g - Iposea
Producent
Iposea
EAN
8003850288170
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki Liakada z pestką ATG 230g
Czarne oliwki Liakada z pestką ATG 230g
106,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ząbki czarnego czosnku fermentowanego 40 g
Ząbki czarnego czosnku fermentowanego 40 g
449,50 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zielone oliwki z pestką 290g - Iposea
Zielone oliwki z pestką 290g - Iposea
35,83 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwki czarne z pestką częściowo suszone 100g - Sacla
Oliwki czarne z pestką częściowo suszone 100g - Sacla
74,90 zł/1l
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki Marmarabirlik w oleju (400 g)
Czarne oliwki Marmarabirlik w oleju (400 g)
91,17 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
Zielone oliwiki bez pestki 290g - Iposea
34,45 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 80 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 80 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4631
382,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki Olive Nere Italia 500 g Miccio
Czarne oliwki Olive Nere Italia 500 g Miccio
42,78 zł/1l
21,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
CZARNY CZOSNEK MIELONY SUSZONY BEZGLUTENOWY BIO 20 g - PRZETWORY Z NATURY
CZARNY CZOSNEK MIELONY SUSZONY BEZGLUTENOWY20 g - PRZETWORY Z NATURY
734,50 zł/1kg
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Oliwki bez pestek czarne
Oliwki bez pestek czarne
41,12 zł/1kg
38,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Meica 6 małych chrupek
Meica 6 małych chrupek
103,16 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
68,35 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Teisseire Beverage Syrup Peach 600ml - Intensywny smak (1 opakowanie)
Teisseire Beverage Syrup Peach 600ml - Intensywny smak (1 opakowanie)Jednorazowe
86,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
75,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Zielone towary: prawdziwe drzewo cytrynowe 70 - 100 cm cytryna Citrus Limon roślina cytrusowa
Zielone towary: prawdziwe drzewo cytrynowe 70 - 100 cm cytryna Citrus Limon roślina cytrusowa
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 236
590,99 zł
-52,00 zł
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 215
181,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Zestaw hantli SONGMICS, hantle 2 w 1, 2x10 kg, do użytku domowego, 1 para
Zestaw hantli SONGMICS, hantle 2 w 1, 2x10 kg, do użytku domowego, 1 para
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 700
280,99 zł
-70,25 zł
210,74 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
SodaStream Terra, Czarny, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 446
349,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 12+512GB 6.67" 5G Frost Blue EU  Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 12+512GB 6.67" 5G Frost Blue EU Xiaomi
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 370
Odnowiony
1 208,34 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Alloccaz
Zdjęcie produktu dla LOVARÉ Great Partea kol. 155g (90 torebek, kolekcja herbat)
LOVARÉ Great Partea kol. 155g (90 torebek, kolekcja herbat)
424,52 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
65,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz
Zdjęcie produktu dla Kapary w occie średnie 290g - Citres
Kapary w occie średnie 290g - Citres
31,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Samsung GU55DU7199U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, Kryształowe, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Samsung GU55DU7199U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, Kryształowe, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
3 016,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 511
1 529,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla 5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440ml
5x Syrop SodaStream Pepsi, Pepsi MAX, Mirinda, 7UP, schwip 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
104,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Zdjęcie produktu dla Flo 79503, IPX1, 3.6 V, Litowo-jonowa (Li-Ion), 400 g, 1 szt.
Flo 79503, IPX1, 3.6 V, Litowo-jonowa (Li-Ion), 400 g, 1 szt.
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
174,90 zł
Sprzedawca: baulando
Zdjęcie produktu dla akumulatorowe nożyce do żywopłotu tectake® 7,2 V z 2 nasadkami i drążkiem teleskopowym
akumulatorowe nożyce do żywopłotu tectake® 7,2 V z 2 nasadkami i drążkiem teleskopowym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 152
232,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
Cytryny z imbirem i laską cynamonu 220g - Schronisko Bukowina
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,14 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
Amarene Anforette wiśnie w syropie 250g - Toschi
20,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,08 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pasta z grillowaną cukinią i curry 180g WAWRZYNIEC
Pasta z grillowaną cukinią i curry 180g WAWRZYNIEC
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
25,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Placki ziemniaczane 1,5 kg – Metro Chef
Placki ziemniaczane 1,5 kg – Metro Chef
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg