Salsa Datterino 330 g Bottega di Sicilia

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

9,59 zł

29,06 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
6h 15m 22s
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyprawy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Koncentrat pomidorowo-warzywny Ortolina tubka130g - Rodolfi
Koncentrat pomidorowo-warzywny Ortolina tubka130g - Rodolfi
60,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oregano z Sycylii 7 g – Cannamela
Oregano z Sycylii 7 g – Cannamela
1 567,14 zł/1l
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Salsa Pronta di Pomodorino Ciliegino e Basilico 330g - Bottega di Sicilia
Salsa Pronta di Pomodorino Ciliegino e Basilico 330g - Bottega di Sicilia
23,85 zł/1l
7,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Koncentrat pomidorowy ostry w tubce 130 g Rodolfi
Koncentrat pomidorowy ostry w tubce 130 g Rodolfi
61,31 zł/1l
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tartufi di Fassia - Pasta truflowa z truflami czarnymi, 50g | PPURA
Tartufi di Fassia - Pasta truflowa z truflami czarnymi, 50g | PPURA
896,60 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla SUNTAT Ajvar łagodny 190 g
SUNTAT Ajvar łagodny 190 g
132,74 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kamis Koperek 6 G
Kamis Koperek 6 G
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krakus Ćwikła z Chrzanem 300 g
Krakus Ćwikła z Chrzanem 300 g
24,50 zł/1kg
8,80 zł
-16%
7,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Lubczyk 8 G
Kamis Lubczyk 8 G
723,75 zł/1l
5,79 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Tartufi di Fassia - Krem z białymi truflami, 50g | PPURA
Tartufi di Fassia - Krem z białymi truflami, 50g | PPURA
986,40 zł/1kg
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Lacroix Harissa - Pasta
Lacroix Harissa - Pasta
237,29 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fanex remoulada sos dunski 950 g
Fanex remoulada sos dunski 950 g
37,23 zł/1kg
39,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Galeo Przyprawa Do Karkówki 16 G
Galeo Przyprawa Do Karkówki 16 G
196,50 zł/1kg
3,93 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Kamis Goździki 8 G
Kamis Goździki 8 G
542,00 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Majeranek 7 G
Kamis Majeranek 7 G
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kamis Pzryprawa Jałowiec 10 G
Kamis Pzryprawa Jałowiec 10 G
949,00 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Galeo Natka Pietruszki 10 G
Galeo Natka Pietruszki 10 G
700,00 zł/1kg
37,17 zł
-81%
7,00 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Winiary Sos Pieczeniowy Ciemny 30 G
Winiary Sos Pieczeniowy Ciemny 30 G
109,00 zł/1kg
3,48 zł
-6%
3,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Winiary Rosół wołowy 120 g
Winiary Rosół wołowy 120 g
55,00 zł/1kg
6,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kotlin Ketchup pikantny 450 g
Kotlin Ketchup pikantny 450 g
15,39 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Salsa pomidorowa Datterino 330g - Bottega di Sicilia

Salsa pomidorowa Datterino 330g od Bottega di Sicilia to prawdziwa uczta dla podniebienia! Wyobraź sobie najpyszniejsze, soczyste pomidorki Datterino, które dojrzewały pod sycylijskim słońcem, zamknięte w słoiku. Ten sos pomidorowy to idealne połączenie naturalnej słodyczy i głębokiego smaku, które sprawi, że każde danie będzie smakować jak z włoskiej trattorii.

Nie musisz być mistrzem kuchni, żeby zaskoczyć swoich bliskich wspaniałym obiadem. Wystarczy otworzyć słoik tej pysznej salsy i dodać ją do makaronu, pizzy czy risotta. Ja osobiście uwielbiam ją z prostym spaghetti al pomodoro – kilka listków bazylii, troszkę parmezanu i gotowe! Ten sos to również świetna baza do bardziej skomplikowanych potraw, takich jak lasagna czy zapiekanki warzywne.

Bottega di Sicilia dba o każdy detal, dlatego składniki są starannie wyselekcjonowane i pochodzą z ekologicznych upraw. Salsa pomidorowa Datterino nie zawiera konserwantów ani sztucznych dodatków, więc masz pewność, że podajesz swoim bliskim to, co najlepsze. Spróbuj raz, a na pewno się zakochasz!

Składniki: pomidory, sól, oliwa, marchewki, cebula, bazylia, cukier Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 180kJ/43kcal Tłuszcz 0,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g Węglowodany 6,5g w tym cukry 6,3g Białko 2,6g Sól 0,4g Masa netto: 330g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.33 l
Lista składników
Składniki: pomidory, sól, oliwa, marchewki, cebula, bazylia, cukier Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 180kJ/43kcal Tłuszcz 0,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g Węglowodany 6,5g w tym cukry 6,3g Białko 2,6g Sól 0,4g Masa netto: 330g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
480 g
Firma spożywcza
Bottega Di Sicilia
Nazwa handlowa
Salsa pomidorowa Datterino 330g - Bottega di Sicilia
Producent
Bottega di Sicilia
EAN
8003140807036

Zawartość
0.33 l
Lista składników
Składniki: pomidory, sól, oliwa, marchewki, cebula, bazylia, cukier Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 180kJ/43kcal Tłuszcz 0,5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g Węglowodany 6,5g w tym cukry 6,3g Białko 2,6g Sól 0,4g Masa netto: 330g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
480 g
Firma spożywcza
Bottega Di Sicilia
Nazwa handlowa
Salsa pomidorowa Datterino 330g - Bottega di Sicilia
Producent
Bottega di Sicilia
EAN
8003140807036
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Piccadilly 330 g Bottega di Sicilia
Sos pomidorowy Piccadilly 330 g Bottega di Sicilia
21,18 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Salsa z pomidorków koktajlowych 330 g
Salsa z pomidorków koktajlowych 330 g
33,00 zł/1l
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Salsa Pronta di Pomodorino Ciliegino e Basilico 330g - Bottega di Sicilia
Salsa Pronta di Pomodorino Ciliegino e Basilico 330g - Bottega di Sicilia
23,85 zł/1l
7,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
28,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Salsa Datterini, Salsa, 300 g, Słoik
Mutti Salsa Datterini, Salsa, 300 g, Słoik
36,57 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
46,39 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
8,92 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Czarny sos z letnimi truflami 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
Czarny sos z letnimi truflami 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
337,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
27,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Hela Sos do pizzy i makaronu o łagodnym, śródziemnomorskim smaku, zrównoważona kompozycja przypraw, 800 ml
Hela Sos do pizzy i makaronu o łagodnym, śródziemnomorskim smaku, zrównoważona kompozycja przypraw, 800 ml
18,89 zł/1l
15,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 454
179,00 zł
-20,00 zł
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Zdjęcie produktu dla Sos pomidorowy Passata500g ALCE NERO
Sos pomidorowy Passata500g ALCE NERO
23,58 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa, Przecier pomidorowy, 210 g, Puszka, 2 szt.
Mutti Polpa, Przecier pomidorowy, 210 g, Puszka, 2 szt.
60,05 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
16,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Passata al pomodoro 400gr Mutti
Passata al pomodoro 400gr Mutti
16,72 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
PULPA POMIDOROWA Z BAZYLIĄ BIO 500 g - ALCE NERO
PULPA POMIDOROWA Z BAZYLIĄ500 g - ALCE NERO
35,76 zł/1kg
17,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
170,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
100,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
11,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720034, Pasta pomidorowa, 690 g, Słoik
Rosso Gargano 8033837720034, Pasta pomidorowa, 690 g, Słoik
11,23 zł/1l
7,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Krem z borowikami i białą truflą, 160 g
Krem z borowikami i białą truflą, 160 g
340,63 zł/1l
54,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
47,23 zł/1m²
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
185,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla HOMCOM Dziecięcy elektryczny gokart z łagodnym startem, muzyką, klaksonem i pasem bezpieczeństwa, prędkość 6-13 km/h, pojazd elektryczny dla dzieci w wieku 8-12 lat, kolor niebieski
HOMCOM Dziecięcy elektryczny gokart z łagodnym startem, muzyką, klaksonem i pasem bezpieczeństwa, prędkość 6-13 km/h, pojazd elektryczny dla dzieci w wieku 8-12 lat, kolor niebieski
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 357,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Zdjęcie produktu dla Wędzona wątroba dorsza Probare
Wędzona wątroba dorsza Probare
205,00 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
24,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
64,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka kukurydziana PAN 1 kg
Mąka kukurydziana PAN 1 kg
17,80 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
34,77 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
18,63 zł
-25%
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Hoover Ultra Vortex MBC500UV 011, Suchy, Cykloniczny, Włochy, Bez worka, Czerwony, 0,3 l
Hoover Ultra Vortex MBC500UV 011, Suchy, Cykloniczny, Włochy, Bez worka, Czerwony, 0,3 l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 150
357,63 zł
Sprzedawca: evomag

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 2 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
Wanilia mielona 1 kg wanilii w proszku, mielone strąki wanilii hurtowo, strąk wanilii
748,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal
7 487,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g
Cynamon cejloński mielony 1 kg – słodki, oryginalny, aromatyczny, prawdziwy 1000 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa
Strąki wanilii -1 kg Wyroby cukiernicze HoReCa
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
575,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PHRoyal
11 519,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce
Naturalny ekstrakt waniliowy 1 litr bezalkoholowy w szklanej butelce
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
261,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
261,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
Naturalny ekstrakt waniliowy 500ml klasa 1
167,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
335,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
EKSTRAKT WANILIOWY BEZ CUKRU BEZGLUTENOWY110 ml - ROYAL BRAND
92,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
845,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
Wanilia Laska Wanilii 100G Premium Xxl 14-20Cm Długie Grube Laski Wanilii
76,49 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 529,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
Ekstrakt waniliowy potrójnie skoncentrowany 110 ml bez cukru i konserwantów
85,04 zł
Sprzedawca: PHRoyal
773,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+
Laski wanilii BOURBON, strąki wanilii, strąki wanilii 20 szt. świeże długie 15cm+
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 279,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
PASTA WANILIOWA100 g - ROYAL BRAND
55,26 zł
Sprzedawca: PHRoyal
A close-up shot of saffron threads in a bowl.
Szafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 239,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bób tonka 100g (bób tonka)
Bób tonka 100g (bób tonka)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Suszone, mielone kurki 70 g
Suszone, mielone kurki 70 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 139,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
Laski wanilii PREMIUM 14-16 cm Strąki wanilii Strąki wanilii 10 sztuk
49,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
999,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana
Mielona wanilia w proszku 50 g świeżej, 1 odmiana
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l
Two clear plastic jars filled with spices, labeled in Polish.
Zestaw: Anyż Gwiazdki 120g i Cynamon laski 120g
46,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
939,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
10,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru
Wanilia mielona 20 g Wanilia Bourbon z Madagaskaru
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
759,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen
Panierka Panko 1 kg Asia Kitchen
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Suszone, mielone kurki 50 g
Suszone, mielone kurki 50 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
699,80 zł/1l