Santa Rosa Passata pomidorowa 700 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

9,49 zł

13,56 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Miąższ z jeżowca Smeralda 55 g
Miąższ z jeżowca Smeralda 55 g
281,25 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Przecier Pomidorowy Mutti Passata 2,5 kg
Przecier Pomidorowy Mutti Passata 2,5 kg
11,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
33,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
KURKA MARYNOWANA BEZGLUTENOWA 360 g (160 g) - KROKUS
KURKA MARYNOWANA BEZGLUTENOWA 360 g (160 g) - KROKUS
153,75 zł/1kg
55,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Krem truflowy Tartufata Citres 200 g
Krem truflowy Tartufata Citres 200 g
119,95 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Petti 500 g
Passata pomidorowa Petti 500 g
9,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
4,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Pomi 500 g
Passata pomidorowa Pomi 500 g
16,98 zł/1l
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa Datterino Rosso Gargano 290g
Passata pomidorowa Datterino Rosso Gargano 290g
20,66 zł/1l
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Koncentrat pomidorowy Cirio Supercirio 130 g
Koncentrat pomidorowy Cirio Supercirio 130 g
56,85 zł/1l
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Valfrutta Steamed, Pasta pomidorowa, 700 g, 30 kcal, 125 kJ, 0,1 g, 0,1 g
Valfrutta Steamed, Pasta pomidorowa, 700 g, 30 kcal, 125 kJ, 0,1 g, 0,1 g
14,24 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CIRIO 0000080219033, Przecier pomidorowy, 680 g, 32 kcal, 135 kJ, 5,3 g, 1,2 g
CIRIO 0000080219033, Przecier pomidorowy, 680 g, 32 kcal, 135 kJ, 5,3 g, 1,2 g
12,42 zł/1kg
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pulpa pomidorowa 4,05kg - Mutti
Pulpa pomidorowa 4,05kg - Mutti
23,73 zł/1l
96,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
KREM CYTRYNOWY LEMON CURD BEZGLUTENOWY BIO 160 g - SANCHON
KREM CYTRYNOWY LEMON CURD BEZGLUTENOWY160 g - SANCHON
114,38 zł/1kg
18,30 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Odważna papryka pomidorowa
Odważna papryka pomidorowa
40,03 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Granoro 8007290000071, Pasta pomidorowa, 350 g, 30 kcal, 127 kJ, 0,6 g, 3 g
Granoro 8007290000071, Pasta pomidorowa, 350 g, 30 kcal, 127 kJ, 0,6 g, 3 g
12,88 zł/1l
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory Datterini Mutti 400 g
Pomidory Datterini Mutti 400 g
35,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,34 zł
-22%
14,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pulpa pomidorowa 210g - Mutti
Pulpa pomidorowa 210g - Mutti
20,43 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ajvar łagodny 210g
Ajvar łagodny 210g
98,10 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,62 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Winiary Barszcz czerwony 49 g
Winiary Barszcz czerwony 49 g
15,56 zł/1kg
5,04 zł
-22%
3,89 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Dittmann Jalapenoringe rot
Dittmann Jalapenoringe rot
40,70 zł/1l
15,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Owoce kaparu z szypułką, 370 g
Owoce kaparu z szypułką, 370 g
46,21 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Santa Rosa Passata niebieska 700g to doskonały wybór dla miłośników kuchni włoskiej. Ten produkt w stylu przecieru pomidorowego, wytworzony z najwyższej jakości pomidorów, doda autentycznego włoskiego smaku Twoim potrawom. Passata jest nie tylko smaczna, ale także wszechstronnie wykorzystywana jako składnik, idealna do zup, sosów czy nawet pizzy. Produkt jest oferowany w szklanym opakowaniu o pojemności 700g, co umożliwia jego łatwe przechowywanie. Jest to wygodna wielkość zarówno dla pojedynczych osób, jak i dla rodzin do wspólnego użytku, zachowuje świeżość w lodówce po otwarciu. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, możesz być pewny wysokiej jakości i świeżości produktu. Santa Rosa Passata niebieska 700g z pewnością stanie się nieodłącznym elementem Twojej kuchni. Rozpocznij kreowanie własnych włoskich specjałów z tym smacznym produktem i pozwól sobie na kulinarną podróż do Włoch, nie opuszczając swojego domu. Odkryj prawdziwy włoski smak z Santa Rosa passata. W słoiku znajduje się 100% passaty z pomidorów.

Santa Rosa Passata niebieska 700g Składniki: pomidory, sól Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 117kJ/28kcal Tłuszcz 0,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4g w tym cukry 3,4g Białko 1,1g Sól 0,28g Masa netto: 700g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.7 l
Lista składników
Składniki: pomidory, sól Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 117kJ/28kcal Tłuszcz 0,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4g w tym cukry 3,4g Białko 1,1g Sól 0,28g Masa netto: 700g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1030 g
Firma spożywcza
Santa Rosa
Nazwa handlowa
Passata pomidorowa 700g - Santa Rosa
Producent
Santa Rosa
EAN
8000810101661

Zawartość
0.7 l
Lista składników
Składniki: pomidory, sól Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 117kJ/28kcal Tłuszcz 0,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany 4g w tym cukry 3,4g Białko 1,1g Sól 0,28g Masa netto: 700g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1030 g
Firma spożywcza
Santa Rosa
Nazwa handlowa
Passata pomidorowa 700g - Santa Rosa
Producent
Santa Rosa
EAN
8000810101661
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
8,92 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
10,26 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco 8001250009852, Pasta pomidorowa, 700 g, Włochy, Butelka
De Cecco 8001250009852, Pasta pomidorowa, 700 g, Włochy, Butelka
15,70 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Passata Pomidorowa 680g - Desantis
Passata Pomidorowa 680g - Desantis
11,75 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Passata Rustica 690g - La Molisana
Passata Rustica 690g - La Molisana
14,33 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Buty Permani Menos E2012B11BLACK
Buty Permani Menos E2012B11BLACK
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
106,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Forol
Zdjęcie produktu dla Reebok Buty Classic Sport Clean, AR1283
Reebok Buty Classic Sport Clean, AR1283
329,99 zł
-23,61 zł
306,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BDS
Zdjęcie produktu dla Pomidory krojone w kostkę 400 g Santa Rosa
Pomidory krojone w kostkę 400 g Santa Rosa
14,97 zł/1l
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla VASAGLE stolik kawowy okrągły z żelazną ramą Ø 88 x 47 cm, stolik kawowy
VASAGLE stolik kawowy okrągły z żelazną ramą Ø 88 x 47 cm, stolik kawowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
365,29 zł
-15,61 zł
349,68 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Lenovo V15-IJL 39,6 cm (15,6 ) N4500 8 GB DOS
Lenovo V15-IJL 39,6 cm (15,6 ) N4500 8 GB DOS
2,7Średnia ocena: 2,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
1 960,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla CIRIO 0000080219033, Przecier pomidorowy, 680 g, 32 kcal, 135 kJ, 5,3 g, 1,2 g
CIRIO 0000080219033, Przecier pomidorowy, 680 g, 32 kcal, 135 kJ, 5,3 g, 1,2 g
12,42 zł/1kg
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
1 749,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella 8005121210101, Passata di Pomodoro, 680 g, Włochy, 25 kcal, 95 kJ, 0,1 g
Divella 8005121210101, Passata di Pomodoro, 680 g, Włochy, 25 kcal, 95 kJ, 0,1 g
12,04 zł/1l
8,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
A white greenhouse with a curved roof and windows on the side, set on grass.
Szklarnia Szklarnia foliowa 3x2x2m tunel foliowy dach łukowy
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
1 240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno
Zdjęcie produktu dla Kuchnia Omega 240 cm – zestaw kuchenny z modułem kuchennym o zmiennej konfiguracji, w kolorze czarno-białym
Kuchnia Omega 240 cm – zestaw kuchenny z modułem kuchennym o zmiennej konfiguracji, w kolorze czarno-białym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 252
3 025,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
44,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
89,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 6 małych chrupek
Meica 6 małych chrupek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba, 170 g
Mięso kraba, 170 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
43,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g
Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
36,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,54 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
43,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,88 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Steinhaus galaretka z czerwonych owoców w stylu Lenneper drobne owoce w puszce 2650ml
Steinhaus galaretka z czerwonych owoców w stylu Lenneper drobne owoce w puszce 2650ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
126,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
98,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi Ravioli in pikanter Soße
Maggi Ravioli in pikanter Soße
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi Ofen Spirelli do mamy
Maggi Ofen Spirelli do mamy
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg