ANENG BT170 Przenośny tester akumulatorów samochodowych 12 V DC 9-24 V Narzędzie do testowania akumulatorów ze wskaźnikiem LED Analizator błędów Test przeciążeniowy dla motocykli samochodowych

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

49,29 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 8 – wt. 13 października
Nasze najlepszeoferty
Maszyny do liczenia pieniędzy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Licznik monet Truskore (czarny) - z bezpłatnym schowkiem i osłoną przeciwpyłową
Licznik monet Truskore (czarny) - z bezpłatnym schowkiem i osłoną przeciwpyłową
431,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WMHANDEL
Zdjęcie produktu dla Liczarka pieniędzy i banknotów Truskore - 2-stopniowe wykrywanie fałszerstw oraz funkcja dodawania i układania - w tym bezpłatna
Liczarka pieniędzy i banknotów Truskore - 2-stopniowe wykrywanie fałszerstw oraz funkcja dodawania i układania - w tym bezpłatna
431,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WMHANDEL
Zdjęcie produktu dla Maszyna do liczenia monet Maszyna do liczenia monet do 11000 monet
Maszyna do liczenia monet Maszyna do liczenia monet do 11000 monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 461,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome
Zdjęcie produktu dla Maszyna do liczenia monet 220 V, sorter reszty 300 monet na minutę, sorter monet o pojemności 700 monet, liczarka monet euro z 8 pojemnikami, liczarka pieniędzy, do metra
Maszyna do liczenia monet 220 V, sorter reszty 300 monet na minutę, sorter monet o pojemności 700 monet, liczarka monet euro z 8 pojemnikami, liczarka pieniędzy, do metra
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
420,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Uchwyt akumulatora samochodowego, uchwyt akumulatora, zestaw uchwytów akumulatora, uchwyt akumulatora, uchwyt akumulatora
Uchwyt akumulatora samochodowego, uchwyt akumulatora, zestaw uchwytów akumulatora, uchwyt akumulatora, uchwyt akumulatora
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Wskaźnik zegarowy, miernik zegarowy, elektroniczny miernik zegarowy, cyfrowy wskaźnik zegarowy, narzędzie pomiarowe, materiały zewnętrzne
Wskaźnik zegarowy, miernik zegarowy, elektroniczny miernik zegarowy, cyfrowy wskaźnik zegarowy, narzędzie pomiarowe, materiały zewnętrzne
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Moduł regulatora wentylatora USB Jednoczesna regulacja 24 wentylatorów Wielofunkcyjny praktyczny wskaźnik świetlny Regulator wentylatora
Moduł regulatora wentylatora USB Jednoczesna regulacja 24 wentylatorów Wielofunkcyjny praktyczny wskaźnik świetlny Regulator wentylatora
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Naklejka na urządzenie Fluke PASS 560R-02 (VE500) 2141145
Naklejka na urządzenie Fluke PASS 560R-02 (VE500) 2141145
799,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Maszyna do liczenia monet Maszyna do liczenia monet do 11000 monet
Maszyna do liczenia monet Maszyna do liczenia monet do 11000 monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 648,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Wyszukiwarka kluczy, alarm przed zgubieniem, przenośna mała dioda LED zasilana bateryjnie do toreb, torebek, zwierząt domowych, walizek
Wyszukiwarka kluczy, alarm przed zgubieniem, przenośna mała dioda LED zasilana bateryjnie do toreb, torebek, zwierząt domowych, walizek
80,00 zł
7% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Zdjęcie produktu dla Inteligentny biometryczny czytnik linii papilarnych Rejestrator czasu pracy Rejestrator zameldowania pracowników 2,4-calowy ekran LCD Komunikaty głosowe 11 języków Rejestrator czasu pracy
Inteligentny biometryczny czytnik linii papilarnych Rejestrator czasu pracy Rejestrator zameldowania pracowników 2,4-calowy ekran LCD Komunikaty głosowe 11 języków Rejestrator czasu pracy
202,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Zdjęcie produktu dla Akumulator zastępczy Akumulator kompatybilny z kluczykiem samochodowym Nissan Maxima 2009-2014
Akumulator zastępczy Akumulator kompatybilny z kluczykiem samochodowym Nissan Maxima 2009-2014
17,07 zł
Sprzedawca: T-ProTek
Zdjęcie produktu dla 100 SZTUK uchwytów LED Precyzyjne wykonanie Prosta obsługa Lekki, przenośny uchwyt z ramką LED 3 mm
100 SZTUK uchwytów LED Precyzyjne wykonanie Prosta obsługa Lekki, przenośny uchwyt z ramką LED 3 mm
70,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Ingenico ICT220/ICT250
GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Ingenico ICT220/ICT250
139,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HappyOnWeb
Zdjęcie produktu dla Rozrusznik linkowy, rozrusznik linkowy, płytka rozrusznika linkowego, zamiennik rozrusznika linkowego, rozrusznik linkowy do STIHL, 1135 080 2102
Rozrusznik linkowy, rozrusznik linkowy, płytka rozrusznika linkowego, zamiennik rozrusznika linkowego, rozrusznik linkowy do STIHL, 1135 080 2102
95,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla latarka UV 365nm do wykrywania grzybów u zwierząt Przenośna ładowalna lampa UV do identyfikacji monet Wykrywanie środków fluorescencyjnych
latarka UV 365nm do wykrywania grzybów u zwierząt Przenośna ładowalna lampa UV do identyfikacji monet Wykrywanie środków fluorescencyjnych
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Ingenico Move/2500
GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Ingenico Move/2500
117,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HappyOnWeb
Zdjęcie produktu dla Zestaw modułów radiowych Płytka modulacji częstotliwości Mikrokontroler DIY Rozwiązania do produkcji elektronicznej Części produkowane masowo
Zestaw modułów radiowych Płytka modulacji częstotliwości Mikrokontroler DIY Rozwiązania do produkcji elektronicznej Części produkowane masowo
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Zdjęcie produktu dla Automatyczny liczący banknoty, bankomat, urządzenie do liczenia banknotów, banknotomat, urządzenie do rozpoznawania banknotów. Rozpoznaje wszystkie nowe banknoty o wartości 100 i 200
Automatyczny liczący banknoty, bankomat, urządzenie do liczenia banknotów, banknotomat, urządzenie do rozpoznawania banknotów. Rozpoznaje wszystkie nowe banknoty o wartości 100 i 200
3 002,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Astrens

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Jest to łatwy w użyciu tester akumulatorów samochodowych i motocyklowych. Obsługuje napięcie akumulatora w zakresie 9-24 V DC i ma różne wskaźniki LED pokazujące różne stany. Kompaktowy, przenośny i lekki, przyrząd ten może być szeroko stosowany w samochodach benzynowych, elektrycznych, motocyklach, motocyklach elektrycznych itp.

Cechy:
Wielofunkcyjny tester akumulatora: sprawdzenie stanu naładowania, przypomnienie o przeładowaniu akumulatora, test funkcji akumulatora, sprawdzenie wydajności rozruchowej akumulatora.
To narzędzie obsługuje zakres napięcia akumulatora 9-24 V DC i jest łatwe w użyciu. Różne wskaźniki LED pokazują różne stany, wizualnie i wyraźnie.
Zacisk aligatora jest wykonany z czystego miedziowanego materiału o szerokim zakresie otwarcia i dużej sile gryzienia, aby zapewnić dokładniejszy pomiar.
Produkt nie ma otworów na śruby i nie jest łatwy do rdzewienia. Prosty wygląd i długa żywotność. Nie wymaga baterii, jest łatwy w obsłudze.
Kompaktowy i lekki, zajmuje mniej miejsca i jest przenośny. Szeroko stosowany w samochodach benzynowych, elektrycznych, motocyklach, motocyklach elektrycznych itp.

Uwaga:
1. Kolor i rozmiar mogą się nieznacznie różnić ze względu na pomiary ręczne i różne warunki oświetlenia. Dziękujemy za zrozumienie.
2. Przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi.

Dane techniczne:
Kolor czarny
Materiał: ABS
Napięcie akumulatora: DC 9šC24 V
Rozmiar elementu: 118 * 45 * 18,8 mm / 4,64 * 1,77 * 0,74 cala
Rozmiar opakowania: 132 * 52 * 40 mm / 5,20 * 2,05 * 1,57 cala
Waga opakowania: 71 g / 2,50 oz

Lista produktów w opakowaniu:
1 * Tester akumulatora
1 * Instrukcja obsługi (w języku angielskim)

Waga
0.071 kg
Model
BT170
EAN
752874008049
0752874008049
Numer producenta
BT170
Producent
Aibecy

Waga
0.071 kg
Model
BT170
EAN
752874008049
0752874008049
Numer producenta
BT170
Producent
Aibecy
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ansmann Vehicle power check, Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem, Czarny
Ansmann Vehicle power check, Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
90,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla NEO TOOLS Tester akumulatorów i ładowania 12 V LED
NEO TOOLS Tester akumulatorów i ładowania 12 V LED
28,00 zł
Sprzedawca: FIXERO
Zdjęcie produktu dla Spawarka ARCCAPTAIN MIG MAG 200 A, 7 w 1 w pełni synergiczna spawarka FLUX z drutem proszkowym/MAG/MIG w osłonie gazów obojętnych/MMA/Lift TIG/podajnik szpuli/spawanie punktowe, falownik IGBT 230V
Spawarka ARCCAPTAIN MIG MAG 200 A, 7 w 1 w pełni synergiczna spawarka FLUX z drutem proszkowym/MAG/MIG w osłonie gazów obojętnych/MMA/Lift TIG/podajnik szpuli/spawanie punktowe, falownik IGBT 230V
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
1 526,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla Inteligentna ładowarka akumulatorów samochodowych 12V, ładowarka akumulatorów samochodowych z wyświetlaczem LED, ładowarka akumulatorów - EMERGIX
Inteligentna ładowarka akumulatorów samochodowych 12V, ładowarka akumulatorów samochodowych z wyświetlaczem LED, ładowarka akumulatorów - EMERGIX
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 58
81,95 zł
-2,15 zł
79,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 167
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman
Zdjęcie produktu dla Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Nakładka z zimnej pianki 160x200 odpowiednia dla alergików - Nakładka na materac do wszystkich łóżek i materacy
Nakładka z zimnej pianki 160x200 odpowiednia dla alergików - Nakładka na materac do wszystkich łóżek i materacy
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 707
364,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Ścianka ochronna Valla wykonana z kompozytu WPC – 1 element, 2 słupki, wymiary ok. 1,9 x 1,3 m
Ścianka ochronna Valla wykonana z kompozytu WPC – 1 element, 2 słupki, wymiary ok. 1,9 x 1,3 m
555,44 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
1 055,33 zł
10% zniżki
Sprzedawca: Prestige_Home_GmbH
Bestseller
Zdjęcie produktu dla LUXTOM | Teleskopowa szczotka do mycia, 103-170 cm, 5-stronna, niebieska, aluminiowa, szczotka do mycia samochodu
LUXTOM | Teleskopowa szczotka do mycia, 103-170 cm, 5-stronna, niebieska, aluminiowa, szczotka do mycia samochodu
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
49,90 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: Luxtom
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Przenośna elektrownia 500W (szczytowa 1000W) Powerstation 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Magazyn energii z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do zasilania awaryjnego / kempingu / awaryjnego / podróży / CPAP / samochodów kempingowych / domu
Przenośna elektrownia 500W (szczytowa 1000W) Powerstation 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Magazyn energii z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do zasilania awaryjnego / kempingu / awaryjnego / podróży / CPAP / samochodów kempingowych / domu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 373
1 600,00 zł
-50,00 zł
1 550,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 199
170,99 zł
-5,99 zł
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla 8-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh 1200 W do przycinania, prac rzemieślniczych i majsterkowania
8-calowa mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh 1200 W do przycinania, prac rzemieślniczych i majsterkowania
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
351,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA
Zdjęcie produktu dla Stół ogrodniczy Yaheetech z umywalką, regulowaną półką i wieszakami, stół ogrodniczy, stół do kwiatów, drewniany stół ogrodniczy z szufladami, wykonany z drewna odpornego na warunki atmosferyczne, do tarasu, ogrodu i werandy, kolor szary
Stół ogrodniczy Yaheetech z umywalką, regulowaną półką i wieszakami, stół ogrodniczy, stół do kwiatów, drewniany stół ogrodniczy z szufladami, wykonany z drewna odpornego na warunki atmosferyczne, do tarasu, ogrodu i werandy, kolor szary
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
449,93 zł
Sprzedawca: Yaheetech
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 100 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 100 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2786
254,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Samsung GQ55Q70CAT, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Szary, Tytan
Samsung GQ55Q70CAT, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Szary, Tytan
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
16 317,19 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany
Zdjęcie produktu dla Bestway 65049, Podróże / Rekreacja, Dmuchany ponton, Niebieski, Biały, PCW, 5 os., 640 kg
Bestway 65049, Podróże / Rekreacja, Dmuchany ponton, Niebieski, Biały, PCW, 5 os., 640 kg
2,5Średnia ocena: 2,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9 172,80 zł
-642,10 zł
8 530,70 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Szary, Tytan
Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Szary, Tytan
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 494
4 713,44 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Shop-Mediarado
Zdjęcie produktu dla enjoy solar® Panel słoneczny monokrystaliczny moduł słoneczny 200 W 12 V (czarna ramka), ogniwa Perc 158,75 mm, 0% VAT.
enjoy solar® Panel słoneczny monokrystaliczny moduł słoneczny 200 W 12 V (czarna ramka), ogniwa Perc 158,75 mm, 0% VAT.
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
904,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter Hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV Składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter Hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV Składana hulajnoga EScooter - czarna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 110
2 990,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Tester baterii
Tester baterii
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
83,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa o pojemności 600 ml i częstotliwości 40 kHz Myjka ultradźwiękowa z uchwytem na zegarek Kosz do czyszczenia pierścionków Biżuteria Okulary Retoo
Myjka ultradźwiękowa o pojemności 600 ml i częstotliwości 40 kHz Myjka ultradźwiękowa z uchwytem na zegarek Kosz do czyszczenia pierścionków Biżuteria Okulary Retoo
216,48 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
129,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Prosperplast Aqua Tower, 450 l, Antracyt, Woda deszczowa, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
Prosperplast Aqua Tower, 450 l, Antracyt, Woda deszczowa, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
725,88 zł
-44,89 zł
680,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Wiltec ładowarka akumulatorów 6V 12V 6A do samochodów, motocykli, kosiarek, małych łodzi, ładowarka akumulatorów z funkcją automatycznego wyłączania
Wiltec ładowarka akumulatorów 6V 12V 6A do samochodów, motocykli, kosiarek, małych łodzi, ładowarka akumulatorów z funkcją automatycznego wyłączania
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
130,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Hisense 75A6Q, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Hisense 75A6Q, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
5 859,83 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla 15 kg zrębków wędzarniczych Goldspan B 5/10 0,4-1,0 mm
15 kg zrębków wędzarniczych Goldspan B 5/10 0,4-1,0 mm
15,22 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
228,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Chińska palma konopna 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrozoodporna
Chińska palma konopna 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrozoodporna
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
241,66 zł
-68,64 zł
173,02 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Einhell TC-PG 55/E5, 25 l, Benzynowy, 389 cm³, Silnik synchroniczny, 96 dB, Powietrze
Einhell TC-PG 55/E5, 25 l, Benzynowy, 389 cm³, Silnik synchroniczny, 96 dB, Powietrze
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
5 510,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 805
334,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Licznik monet Truskore (czarny) - z bezpłatnym schowkiem i osłoną przeciwpyłową
Licznik monet Truskore (czarny) - z bezpłatnym schowkiem i osłoną przeciwpyłową
431,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WMHANDEL
Zdjęcie produktu dla Liczarka pieniędzy i banknotów Truskore - 2-stopniowe wykrywanie fałszerstw oraz funkcja dodawania i układania - w tym bezpłatna
Liczarka pieniędzy i banknotów Truskore - 2-stopniowe wykrywanie fałszerstw oraz funkcja dodawania i układania - w tym bezpłatna
431,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WMHANDEL
Zdjęcie produktu dla Liczarka do monet Truskore (szara) - z bezpłatnym schowkiem i osłoną przeciwpyłową - Liczarka do monet
Liczarka do monet Truskore (szara) - z bezpłatnym schowkiem i osłoną przeciwpyłową - Liczarka do monet
431,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WMHANDEL
Zdjęcie produktu dla Maszyna do liczenia monet Maszyna do liczenia monet do 11000 monet
Maszyna do liczenia monet Maszyna do liczenia monet do 11000 monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 461,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome
Zdjęcie produktu dla Maszyna do liczenia monet euro Maszyna do liczenia monet do 850 monet
Maszyna do liczenia monet euro Maszyna do liczenia monet do 850 monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
438,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome
Zdjęcie produktu dla Maszyna do liczenia monet 220 V, sorter reszty 300 monet na minutę, sorter monet o pojemności 700 monet, liczarka monet euro z 8 pojemnikami, liczarka pieniędzy, do metra
Maszyna do liczenia monet 220 V, sorter reszty 300 monet na minutę, sorter monet o pojemności 700 monet, liczarka monet euro z 8 pojemnikami, liczarka pieniędzy, do metra
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
409,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome
Zdjęcie produktu dla Maszyna do liczenia monet euro Maszyna do liczenia monet do 850 monet
Maszyna do liczenia monet euro Maszyna do liczenia monet do 850 monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
450,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Maszyna do liczenia monet 220 V, sorter reszty 300 monet na minutę, sorter monet o pojemności 700 monet, liczarka monet euro z 8 pojemnikami, liczarka pieniędzy, do metra
Maszyna do liczenia monet 220 V, sorter reszty 300 monet na minutę, sorter monet o pojemności 700 monet, liczarka monet euro z 8 pojemnikami, liczarka pieniędzy, do metra
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
420,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy licznik pieniędzy Licznik banknotów UV MG Wykrywanie fałszerstw z wyświetlaczem LED dla sklepu bankowego
Cyfrowy licznik pieniędzy Licznik banknotów UV MG Wykrywanie fałszerstw z wyświetlaczem LED dla sklepu bankowego
284,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome
Zdjęcie produktu dla GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Verifone Vx520, VX820, A80 & P400
GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Verifone Vx520, VX820, A80 & P400
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HappyOnWeb
Zdjęcie produktu dla latarka UV 365nm do wykrywania grzybów u zwierząt Przenośna ładowalna lampa UV do identyfikacji monet Wykrywanie środków fluorescencyjnych
latarka UV 365nm do wykrywania grzybów u zwierząt Przenośna ładowalna lampa UV do identyfikacji monet Wykrywanie środków fluorescencyjnych
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Wskaźnik zegarowy, miernik zegarowy, elektroniczny miernik zegarowy, cyfrowy wskaźnik zegarowy, narzędzie pomiarowe, materiały zewnętrzne
Wskaźnik zegarowy, miernik zegarowy, elektroniczny miernik zegarowy, cyfrowy wskaźnik zegarowy, narzędzie pomiarowe, materiały zewnętrzne
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Uchwyt akumulatora samochodowego, uchwyt akumulatora, zestaw uchwytów akumulatora, uchwyt akumulatora, uchwyt akumulatora
Uchwyt akumulatora samochodowego, uchwyt akumulatora, zestaw uchwytów akumulatora, uchwyt akumulatora, uchwyt akumulatora
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla 10 Szyna zaciskowa, zacisk dystrybucji zasilania, blok szyny zaciskowej, szyna łącząca blok zacisków, blok szyny zbiorczej, szyna zbiorcza bloku dystrybucji zasilania
10 Szyna zaciskowa, zacisk dystrybucji zasilania, blok szyny zaciskowej, szyna łącząca blok zacisków, blok szyny zbiorczej, szyna zbiorcza bloku dystrybucji zasilania
99,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla 100 SZTUK uchwytów LED Precyzyjne wykonanie Prosta obsługa Lekki, przenośny uchwyt z ramką LED 3 mm
100 SZTUK uchwytów LED Precyzyjne wykonanie Prosta obsługa Lekki, przenośny uchwyt z ramką LED 3 mm
70,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla ANENG BT170 Przenośny tester akumulatorów samochodowych 12 V DC 9-24 V Narzędzie do testowania akumulatorów ze wskaźnikiem LED Analizator błędów Test przeciążeniowy dla motocykli samochodowych
ANENG BT170 Przenośny tester akumulatorów samochodowych 12 V DC 9-24 V Narzędzie do testowania akumulatorów ze wskaźnikiem LED Analizator błędów Test przeciążeniowy dla motocykli samochodowych
49,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Zdjęcie produktu dla Zamek stacyjki z automatyczną blokadą drzwi, 2 kluczyki, stop aluminium – zamiennik do modelu Hilux od 2005 r.
Zamek stacyjki z automatyczną blokadą drzwi, 2 kluczyki, stop aluminium – zamiennik do modelu Hilux od 2005 r.
277,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 cewek zapłonowych do modelu XVS1100 V-STAR (lata 1999–2009) 5EL-82320-00-00
Zestaw 2 cewek zapłonowych do modelu XVS1100 V-STAR (lata 1999–2009) 5EL-82320-00-00
190,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Obręcz dekoracyjna wokół przycisku uruchamiania silnika wykonana z włókna węglowego, pasująca do Subaru BRZ
Obręcz dekoracyjna wokół przycisku uruchamiania silnika wykonana z włókna węglowego, pasująca do Subaru BRZ
64,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Klamka do drzwi ze stali nierdzewnej Znakomita, wytrzymała klamka do drzwi przesuwnych ze szkła do biura restauracji domowej
Klamka do drzwi ze stali nierdzewnej Znakomita, wytrzymała klamka do drzwi przesuwnych ze szkła do biura restauracji domowej
157,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24