Kinder Delice Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem 39gx4
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,67 zł
71,95 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Batony czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g136,87 zł/1kg
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lindt 947296 Lindt CLASSIC Pralinen 200,0 g320,30 zł/1kg
64,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
KitKat Chunky Peanut Butter chrupiący wafelek z mleczną czekoladą 42g104,52 zł/1kg
4,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ferrero Tronky Nocciola wafelek 90 g119,91 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder Delice Batonik Krem Kakaowy 39 g
98,86 zł/1kg
5,60 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kinder Crispy Chrupiący Wafelek Z Nadzieniem Kakaowym I Orzechowym 34 G
172,00 zł/1kg
5,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium

Wawel Miniczekolada Z Nadzieniem Czekoladowym 40 G
88,25 zł/1kg
3,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kinder Chocolade 200g – Delikatna mleczna czekolada z delikatnie rozpływającym się nadzieniem
157,00 zł/1kg
31,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hurtownia PL Batonik czekoladowy Kinder Bueno White Ferrero 90 x 39 g
308,58 zł/1kg
1 083,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Ferrero Kinder, Czekolada mleczna, 100 g, Czekolada, Mleko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
94,40 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wawel Miniczekolada o smaku Advocat 39g
88,25 zł/1kg
3,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kinder Bueno 344 g – Chrupiące bułeczki waflowe z kremem mleczno-orzechowym
212,33 zł/1kg
73,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

BATON MLECZNA CZEKOLADA Z NADZIENIEM PRALINOWYM Z KAWAŁKAMI WAFELKÓW40 g - VIVANI
308,50 zł/1kg
12,34 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

M&M'S Crispy Milk Chocolate 107g – Chrupiące czekoladowe przekąski na przekąskę
200,65 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kinder Bueno White 156g – chrupiący wafel z nadzieniem mleczno-orzechowym
251,86 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
55,63 zł/1kg
20,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
91,83 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

KitKat Melkchocoladereep Cookie Dough 99g – mleczna czekolada z kawałkami ciasteczek
188,48 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Verkade Chocorondjes Caramel 153g – Chrupiące czekoladowe rondje z nadzieniem karmelowym
177,12 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ciastko Kinder Delice z kremem z odtłuszczonego mleka i polewą kakaową 4 sztuki 156g
Kinder Délice - wilgotne ciastko z delikatnym kremem z odtłuszczonego mleka
Rozkoszuj się wyjątkowym połączeniem delikatnego ciasta, kremowego nadzienia i pysznego lukru - zKinder Délice!To ciastko z kremem z odtłuszczonego mleka jest oblane lukrem z tłuszczu kakaowego.
Opakowanie zawiera156 g
Kinder Délice - idealna przekąska na małe i duże chwile przyjemności!
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad Menem:[email protected]Nie czekaj! Zamów Kinder Délice i podaruj sobie chwilę słodkiej przyjemności!
Opis szczegółowy Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem (15,5%). Parametry produktu Rodzaj/smak Mleczny, Biszkoptowy Dodatki Z nadzieniem Zawartość netto 156 g Składniki Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, sal), syrop glukozowo-fruktozowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), rehydratowane mleko w proszku (7%), mąka pszenna (6,5%), mleko odtłuszczone w proszku (5,5%), dekstroza, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (3%), kakao w proszku (2,5%), jaja (2,5%), serwatka w proszku, zagęszczony sok gruszkowy, skrobia pszenna, mleko w proszku (0,5%), emulgatory (lecytyny (soja), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), substancje spulchniające (węglan amonu, wodorowęglan sodu), zagęszczony sok cytrynowy, aromaty, tłuszcz kakaowy, sól, miazga kakaowa, masło odwodnione. Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Włochy Temperatura przechowywania min - max 14 - 18 °C Waga jednostkowa brutto 0,19 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 240 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Tak Zboża zawierajace gluten Tak Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Tak Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Pszenica i produkty z pszenicy Tak Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Zawartość białek w porcji (ogólnie) 2,1 g Zawartość soli w porcji (ogólnie) 0,1 g Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) 16 g Zawartość węglowodanów w porcji 22,9 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 455 kcal Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) 177 kcal Wartość energetyczna kJ 1901 kJ Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) 712 kJ Wielkość porcji 39 g Zawartość białek 5,5 g Zawartość soli 0,26 g Kwasy tłuszczowe nasycone 13,1 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 22,6 g Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) 5,1 g Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) 8,8 g Cukry 41 g Zawartość węglowodanów 58,8 g Ilość porcji w opakowaniu 4 szt. Inne informacje o zawartości Zawiera taurynę Nie Zawiera fosforany Nie Zawiera kofeinę Nie Zawiera lukrecję Nie Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli Nie Zawiera chininę Nie Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8000500264379 Marka: KINDER Kategoria: CUKIERKI/WYROBY CZEKOLADOWE Podkategoria: BATONY Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.19 kg
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, sal), syrop glukozowo-fruktozowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), rehydratowane mleko w proszku (7%), mąka pszenna (6,5%), mleko odtłuszczone w proszku (5,5%), dekstroza, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (3%), kakao w proszku (2,5%), jaja (2,5%), serwatka w proszku, zagęszczony sok gruszkowy, skrobia pszenna, mleko w proszku (0,5%), emulgatory (lecytyny (soja), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), substancje spulchniające (węglan amonu, wodorowęglan sodu), zagęszczony sok cytrynowy, aromaty, tłuszcz kakaowy, sól, miazga kakaowa, masło odwodnione.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawartość białek w porcji (ogólnie): 2,1 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,1 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 16 gZawartość węglowodanów w porcji: 22,9 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 455 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 177 kcalWartość energetyczna kJ: 1901 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 712 kJWielkość porcji: 39 gZawartość białek: 5,5 gZawartość soli: 0,26 gKwasy tłuszczowe nasycone: 13,1 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 22,6 gZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 5,1 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 8,8 gCukry: 41 gZawartość węglowodanów: 58,8 gIlość porcji w opakowaniu: 4 szt.
- Waga
- 190 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Kinder Delice Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem 39gx4
- Producent
- Numer producenta
- 6513
- EAN
- 8000500264379
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, sal), syrop glukozowo-fruktozowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), rehydratowane mleko w proszku (7%), mąka pszenna (6,5%), mleko odtłuszczone w proszku (5,5%), dekstroza, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (3%), kakao w proszku (2,5%), jaja (2,5%), serwatka w proszku, zagęszczony sok gruszkowy, skrobia pszenna, mleko w proszku (0,5%), emulgatory (lecytyny (soja), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), substancje spulchniające (węglan amonu, wodorowęglan sodu), zagęszczony sok cytrynowy, aromaty, tłuszcz kakaowy, sól, miazga kakaowa, masło odwodnione.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawartość białek w porcji (ogólnie): 2,1 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,1 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 16 gZawartość węglowodanów w porcji: 22,9 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 455 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 177 kcalWartość energetyczna kJ: 1901 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 712 kJWielkość porcji: 39 gZawartość białek: 5,5 gZawartość soli: 0,26 gKwasy tłuszczowe nasycone: 13,1 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 22,6 gZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 5,1 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 8,8 gCukry: 41 gZawartość węglowodanów: 58,8 gIlość porcji w opakowaniu: 4 szt.
- Waga
- 190 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Kinder Delice Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem 39gx4
- Producent
- Numer producenta
- 6513
- EAN
- 8000500264379
Pasuje również do tego

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
134,56 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Crispy Chrupiący Wafelek Z Nadzieniem Kakaowym I Orzechowym 34 G
172,00 zł/1kg
5,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Choco Mini Stars 5x37g
100,00 zł/1kg
18,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
202,73 zł/1kg
60,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rogaliki KINDER KORNETTI CIOCCOLATTO, 270 g
76,57 zł/1kg
22,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
60,55 zł/1kg
24,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g
44,83 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bahlsen Doppelkeks "Hit", Inhalt: 134 g
304,10 zł/1kg
40,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr Oetker Zimowy mus cynamonowy świąteczny deser 63g
15,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
375,17 zł/1kg
67,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kinder Maxi Mix z maskotką 133 g
247,68 zł/1kg
61,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Śniadanie Knoppers i wszystko wliczone w cenę! Torebka Minis 200g
115,55 zł/1kg
23,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO

kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
111,07 zł/1kg
33,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sun Lolly lód wodny do samodzielnego zamrażania o smaku truskawkowym 8 szt
61,90 zł/1l
29,71 zł
Sprzedawca: Katomix

Chrupiące domki Dr Oetker Świąteczne rękodzieło dla małych i dużych
134,57 zł/1kg
54,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Hermiona Granger gumy owocowe magiczne figurki torebka 160g
53,31 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Bahlsen 43970 Bahlsen Comtess Haselnuss Kuchen 350,0 g
210,77 zł/1kg
73,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg

SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg

Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg

Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg

Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg

Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Waffelini Milk 5s



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg

Loacker Napolitaner chrupiący wafel z kremem z orzechów laskowych 175g
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,54 zł/1kg

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,82 zł/1kg

Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
78,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,09 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
19,10 zł
Sprzedawca: superbrandshop
477,50 zł/1kg

Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
27,09 zł
Sprzedawca: superbrandshop
387,00 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
21,17 zł
Sprzedawca: superbrandshop
529,25 zł/1kg

Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg

Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
4,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,75 zł/1kg

KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,87 zł/1kg