Kapary bez szypułek marynowane Arco 700 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

36,99 zł

52,84 zł / 1l

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podobne oferty
KURKA MARYNOWANA BEZGLUTENOWA 360 g (160 g) - KROKUS
KURKA MARYNOWANA BEZGLUTENOWA 360 g (160 g) - KROKUS
153,75 zł/1kg
55,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Krem truflowy Tartufata Citres 200 g
Krem truflowy Tartufata Citres 200 g
119,95 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krewetki koktajlowe w zalewie Zarotti 110 g
Krewetki koktajlowe w zalewie Zarotti 110 g
116,95 zł/1kg
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z 21% warzyw 2500g
Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z 21% warzyw 2500g
31,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
78,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Helcom Kapary W Zalewie Octowej 200 G
Helcom Kapary W Zalewie Octowej 200 G
35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Owoce kaparu z szypułką, 370 g
Owoce kaparu z szypułką, 370 g
46,21 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pieczarki w plasterkach 280 g
Pieczarki w plasterkach 280 g
59,68 zł/1kg
16,71 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Korniszony Kühne 55/60
Korniszony Kühne 55/60
11,10 zł/1kg
111,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fasolka szparagowa 690g
Fasolka szparagowa 690g
22,19 zł/1kg
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pomidory Datterini Mutti 400 g
Pomidory Datterini Mutti 400 g
35,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,34 zł
-22%
14,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone Kühne 330g
Ogórki kiszone Kühne 330g
76,53 zł/1kg
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla CIRIO 0000080219033, Przecier pomidorowy, 680 g, 32 kcal, 135 kJ, 5,3 g, 1,2 g
CIRIO 0000080219033, Przecier pomidorowy, 680 g, 32 kcal, 135 kJ, 5,3 g, 1,2 g
12,42 zł/1kg
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ravioli z warzywami 670g
Ravioli z warzywami 670g
40,93 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,42 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Koncentrat pomidorowy Cirio Supercirio 130 g
Koncentrat pomidorowy Cirio Supercirio 130 g
56,85 zł/1l
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pamapol Flaczki Wołowe W Rosole 500 G
Pamapol Flaczki Wołowe W Rosole 500 G
31,50 zł/1kg
15,75 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pamapol Flaczki Wołowe Po Zamojsku 500 G
Pamapol Flaczki Wołowe Po Zamojsku 500 G
30,74 zł/1kg
15,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Evrafish Paprykarz Szczeciński 300 G
Evrafish Paprykarz Szczeciński 300 G
24,20 zł/1kg
7,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
48,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,01 zł
-3%
14,48 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Bonduelle Groszek Tradycyjny 400 G
Bonduelle Groszek Tradycyjny 400 G
18,10 zł/1kg
7,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Antersdorfer –MühleRisotto z borowikami i pomidorami (6 x 150 g)
Antersdorfer –MühleRisotto z borowikami i pomidorami (6 x 150 g)
119,33 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kapary marynowane bez ogonków 700g - Arco

Kapary bez szypułki - smaczny dodatek do potraw

Kapary to pąki kwiatowe kaparu ciernistego, które nie rozkwitły - wcześniej zostały zerwane. Dostępne w ofercie produkty są pozbawione szypułek. Kapary bez szypułki mają ostry smak stanowiący połączenie chrzanu i pieprzu, dlatego nadają się do przyprawiania potraw.

Jak podawać kapary bez szypułki?

Kapary to przede wszystkim doskonały dodatek do sałatek, który nada potrawie specyficzny smak, ale również prozdrowotne właściwości. Kapary bez szypułki możesz wykorzystać do przygotowania aromatycznych sosów - pamiętaj jednak, aby dodać je pod koniec przygotowania potrawy, by nie były poddawane wysokim temperaturom.

Zobacz, dlaczego warto wybrać dobrej jakości kapary

To gwarantuje ich świetną jakość. Skład jest wolny od konserwantów - marynata to głównie ocet winny. Kapary bez szypułki to kwiaty kaparu ciernistego, czyli rośliny o wielu prozdrowotnych właściwościach. Jest ona uznawana za afrodyzjak, ale również bogata w polifenole, czyli przeciwutleniacze spowalniające procesy starzenia.

Składniki: kapary (57%), woda (29,4%), sól (12%), ocet (1,6%) Wartości odżywcze w 100g: Energia 96kj/23kcal Tłuszcz 0,86g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,233g Węglowodany 4,89g w tym cukry 0,41g Białko 2,36g Sól 2,34g Masa netto: 700g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
0.7 l
Lista składników
Składniki: kapary (57%), woda (29,4%), sól (12%), ocet (1,6%) Wartości odżywcze w 100g: Energia 96kj/23kcal Tłuszcz 0,86g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,233g Węglowodany 4,89g w tym cukry 0,41g Białko 2,36g Sól 2,34g Masa netto: 700g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1040 g
Firma spożywcza
Arco
Nazwa handlowa
Kapary marynowane bez ogonków 700g - Arco
Producent
EAN
8026053514648

Zawartość
0.7 l
Lista składników
Składniki: kapary (57%), woda (29,4%), sól (12%), ocet (1,6%) Wartości odżywcze w 100g: Energia 96kj/23kcal Tłuszcz 0,86g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,233g Węglowodany 4,89g w tym cukry 0,41g Białko 2,36g Sól 2,34g Masa netto: 700g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1040 g
Firma spożywcza
Arco
Nazwa handlowa
Kapary marynowane bez ogonków 700g - Arco
Producent
EAN
8026053514648
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 6 małych chrupek
Meica 6 małych chrupek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g
Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi Ravioli in pikanter Soße
Maggi Ravioli in pikanter Soße
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi Ofen Spirelli do mamy
Maggi Ofen Spirelli do mamy
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Passata al pomodoro 400gr Mutti
Passata al pomodoro 400gr Mutti
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,72 zł/1l
WŁOSKI SOS DO PIZZY 400G MUTTI POMIDOR BAZYLIA OREGANO
Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Ślimaki z winnicy La Comtesse ca2Dtz
Ślimaki z winnicy La Comtesse ca2Dtz
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
58,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
489,17 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g
Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg