5,0



Na podstawie 4 opinii
Ocet brandy Bautzner 10% 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,29 zł
9,29 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Keczupy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ketchup pomidorowy DEVELEY, opakowanie 4 sztuki (4 x 875 ml)27,70 zł/1l
96,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Whole Curry G.Ketchup D.800ml18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hela ketchup przyprawowy czosnkowo-pikantny butelka 300ml34,93 zł/1l
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ketchup pomidorowy Heinz Squeeze137,49 zł/1l
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Heinz Ketchup Pikatny 450 G
26,40 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zeisner Tomten Ketchup butelka 800 ml
70,20 zł/1l
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Zeisner Curry Ketchup 800ml butelka
70,20 zł/1l
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ketchup Podravka Jalapeno 310 g
33,68 zł/1kg
16,58 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ketchup pomidorowy - ocet balsamiczny 340g
51,88 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: taleoo

KETCHUP BEZGLUTENOWY500 ml - ZWERGENWIESE
26,66 zł/1l
13,33 zł
Sprzedawca: taleoo

PrimavikaKids Ketchup bez octu 315 g
30,39 zł/1kg
16,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kotlin Ketchup Pikantny 950 G
14,92 zł/1kg
14,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos paprykowy Tabasco 350 ml
388,40 zł/1kg
135,94 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Heinz – ketchup pomidorowy – 875 ml
44,46 zł/1l
38,90 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ketchup - Curry 500ml | ZWERGENWIESE
27,28 zł/1l
13,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Keczup pomidorowy Remia (500 ml)
48,58 zł/1l
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Roleski Ketchup Majonezowy 300 g
26,97 zł/1kg
8,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Heinz Ketchup Łagodny 450 G
26,40 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Heinz Ketchup pomidorowy 11400g kanister (Ketchup pomidorowy)
40,50 zł/1l
413,15 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kotlin Ketchup Pikantny 650 G
18,82 zł/1kg
12,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bautzner Branntweinessig 10% 1000ml - Ocet brandy 10% kwasowości - Producent: Develey Senf und Feinkost GmbH, Ottobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/Monachium 1 opakowanie
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Ocet brandy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 158 kj Energia kcal: 37 kcal - Węglowodany: 0,5 GRM - Węglowodany, w tym cukier: 0,5 GRM - Białko: 1,2 GRM - Tłuszcz: 0,5 GRM - Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1 GRM
- Waga
- 1050 g
- Firma spożywcza
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Nazwa handlowa
- Ocet brandy 10% kwasowości
- Producent
- Develey Senf & Feinkost
- Numer producenta
- 846560
- EAN
- 4012860007255
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Ocet brandy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 158 kj Energia kcal: 37 kcal - Węglowodany: 0,5 GRM - Węglowodany, w tym cukier: 0,5 GRM - Białko: 1,2 GRM - Tłuszcz: 0,5 GRM - Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1 GRM
- Waga
- 1050 g
- Firma spożywcza
- Develey Senf und Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/München
- Nazwa handlowa
- Ocet brandy 10% kwasowości
- Producent
- Develey Senf & Feinkost
- Numer producenta
- 846560
- EAN
- 4012860007255
Pasuje również do tego

Ocet stołowy Kühne z brandy 750 ml
12,12 zł/1l
9,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Esencja octowa Hengstenberg naturalnie fermentowana 20% kwasowości 2000 ml
15,53 zł/1l
31,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ocet brandy Kühne 10% 10L
7,93 zł/1l
79,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SURIG Esencja octowa 400 ml z 25% kwasem octowym 100% ocet roślinny do czyszczenia i odkamieniania
14,40 zł/1l
5,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kwas octowy 80% 5 l – koncentrat do czyszczenia i odkamieniania, ocet kuchenny GiDeli
23,29 zł/1l
116,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Acetosur Vinegar Acid 80% wysokiej jakości kanister 1000ml
33,33 zł/1kg
33,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SURIG 290903 SURIG Essigessenz 2,0 l
15,01 zł/1kg
30,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Esencja octowa Kühne 20%
20,85 zł/1kg
8,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg 220370008 Hengstenberg Balsamico Bianco Essig 2,0 l
53,65 zł/1l
107,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Łóżko tapicerowane Flieks 90x200cm, łóżko na sprężynach hydraulicznych z miejscem do przechowywania i stelażem z listew, łóżko pojedyncze łóżko do przechowywania łóżko młodzieżowe łóżko z drewna sosnowego łóżko funkcjonalne velvet
1 122,75 zł
-26,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 096,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Ocet z białego wina Hengstenberg Exquisite Harmony w butelce 500 ml
29,58 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Ocet jabłkowy naturalnie mętny 0,75l
14,21 zł/1l
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
755,01 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Morelenet

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tefal YS22Q25, 6 l, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, Czarny, Stal nierdzewna, 22 cm, Stal nierdzewna, 6 os.
334,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Hermia Concept, SV24Y200, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
422,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Rower górski Licorne Bike Guide premium w rozmiar 24
1 200,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Łóżko na sprężynach skrzyniowych Sweiko Łóżko tapicerowane 90x200 cm z zagłówkiem i stelażem listwowym, łóżko z funkcją przechowywania, bawełna, szary (bez materaca)
1 071,99 zł
-37,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 034,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Wodoodporne przezroczyste plandeki PCV Plandeki chroniące rośliny Zasłony przeciwdeszczowe Plandeka, 2m x4m Plandeka ochronna na meble ogrodowe, odporna na zimno, deszcz, przeciw zamarzaniu
40,12 zł/1m²
320,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry smak
kiełbaska w sosie curry
Oceniono dnia 3 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Roleski Sos z Trzema Paprykami 360 g
8,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,47 zł/1kg

Kraft Ketchup pomidorowy oryginalny bez wzmacniacza smaku 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
234,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,28 zł/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
190,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,07 zł/1l

Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 12 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
222,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,20 zł/1l

Ketchup Pikantny Premium 465g ROLESKI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
19,64 zł/1kg

Kraft ketchup przyprawowy w wiaderku bez wzmacniacza smaku 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
220,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,68 zł/1l

Kuehne ketchup pomidorowy owocowy luzem 10000g
175,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17 509,00 zł/1kg

Develey Curry Ketchup pikantny idealny dla konsumentów hurtowych 10000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
157,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,73 zł/1l

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 10000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
205,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,58 zł/1l

Heinz Salsa pomidorowa w plastikowym dzbanku 2150ml opakowanie 2 szt
146,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,37 zł/1l

Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml
172,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,22 zł/1l

Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
116,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
22,22 zł/1kg

Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
142,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 zł/1l

Ketchup pomidorowy DEVELEY, opakowanie 4 sztuki (4 x 875 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,70 zł/1l

Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,60 zł/1l

Sos Pomidorowy Ze Smażonych Pomidorów 560G Cidacos
10,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
18,23 zł/1kg

Sos Tabasco Red 60 Ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
347,96 zł/1kg

Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,90 zł/1l

Hellmann's Ketchup Łagodny 485g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
59,48 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
114,38 zł/1kg

KONCENTRAT POMIDOROWY 22 % - 24 %185 g - PRIMAVIKA
15,03 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
81,24 zł/1kg