Toast'em Pop-Ups Blueberry 288g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

21,40 zł

74,31 zł / 1kg

+ 64,34 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Tresor Milk Choco (620 g)
Kellogg's Tresor Milk Choco (620 g)
220,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
145,21 zł
-8,27 zł
136,94 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
57 020,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
66,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Granola czekoladowa320g (musli z prażoną czekoladą)
Granola czekoladowa320g (musli z prażoną czekoladą)
19,03 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Quaker - Cruesli czekoladowe - 900 g
Quaker - Cruesli czekoladowe - 900 g
62,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Amaranth Pops 125g
Amaranth Pops 125g
71,44 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Hammermühle Oats Chocolate Crunchy 350g
Hammermühle Oats Chocolate Crunchy 350g
54,40 zł/1kg
19,04 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
208,03 zł/1kg
67,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
CRUNCHY OWSIANE BIO 400 g - BOHLSENER MUEHLE
CRUNCHY OWSIANE400 g - BOHLSENER MUEHLE
63,02 zł/1kg
25,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Bauck Mühle Owies Crunchy Berries organic 300g
Bauck Mühle Owies Crunchy Berries organic 300g
69,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nestlé 12469392 Nestlé Clusters 330,0 g
Nestlé 12469392 Nestlé Clusters 330,0 g
309,48 zł/1kg
102,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
111,40 zł/1kg
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Speculoos - Chrupiące bezglutenowe 300g
Speculoos - Chrupiące bezglutenowe 300g
74,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
53,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barnhouse 136238, Owsianka, 375 g, Czekolada
Barnhouse 136238, Owsianka, 375 g, Czekolada
43,79 zł/1kg
16,42 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Haferflocken Großblatt 500g
Haferflocken Großblatt 500g
17,86 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bakalland Ba! Granola 5 Bakalii 300 G
Bakalland Ba! Granola 5 Bakalii 300 G
29,67 zł/1kg
8,90 zł
Sprzedawca: Bionic
Zdjęcie produktu dla Barnhouse Bio Krunchy Chocolate Chunks 1x500g
Barnhouse Bio Krunchy Chocolate Chunks 1x500g
41,64 zł/1kg
20,82 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Quaker Cruesli Cookies & Cream Muesli 450g – Chrupiące śniadanie
Quaker Cruesli Cookies & Cream Muesli 450g – Chrupiące śniadanie
83,13 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Nestlé 4774139003 Nestlé Cini-Minis Churros Müsli 360,0 g
Nestlé 4774139003 Nestlé Cini-Minis Churros Müsli 360,0 g
289,61 zł/1kg
104,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Owocowe, chrupiące i typowo amerykańskie: Toast'em Pop-Ups Blueberry 288 g

Toast'em Pop-Ups Blueberry 288 g to idealny produkt na śniadanie lub przekąskę dla wszystkich, którzy uwielbiają smak owocowych jagód! Te amerykańskie pieczywo tostowe są chrupiące na zewnątrz, wspaniale miękkie w środku i wypełnione słodkim, aromatycznym nadzieniem jagodowym. Wystarczy podgrzać w tosterze, otworzyć i cieszyć się smakiem – zapach świeżego pieczywa z owocowym nadzieniem sprawi, że każdy poranek będzie lepszy. ️

Smak świeżo upieczonych jagodowych wypieków

Toast'em Pop-Ups Blueberry to idealne połączenie chrupiącego pieczywa i sokowitego nadzienia owocowego. Każdy kęs smakuje jak świeże wypieki z piekarni – tylko że możesz je wygodnie przygotować w domu w tosterze.

  • Owocowo-słodkie nadzienie jagodowe o intensywnym aromacie

  • Delikatna obudowa z pieczywa, która podczas tostowania staje się złocista i chrupiąca

  • Cienki lukier nadający typowy amerykański wygląd

  • Szybkie i łatwe przygotowanie – idealne na drogę lub na śniadanie

Niezależnie od tego, czy są ciepłe z tostera, czy prosto z opakowania – ta przekąska to zawsze chwila przyjemności.

Idealne na śniadanie, przekąskę i deser

Toast'em Pop-Ups Blueberry są niezwykle wszechstronne i pasują do każdej pory dnia:

  • ️ Na śniadanie – idealny, szybki start dnia z owocowym smakiem.

  • Do kawy lub herbaty – idealne jako słodkie dopełnienie.

  • Do zabrania ze sobą – pojedynczo zapakowane, idealne do szkoły, biura lub w podróży.

  • Jako deser – podawane na ciepło z lodami waniliowymi, to prawdziwy sekret!

Niezależnie od tego, czy je podgrzejesz, podpieczesz, czy zjesz na zimno – zawsze smakują jak prosto z amerykańskiej piekarni.

Oryginalny produkt z USA o kultowym statusie

Toast'em Pop-Ups to prawdziwa klasyka w USA i często nazywane są pierwszymi tostowymi wypiekami – nawet przed znanymi Pop-Tarts. Od dziesięcioleci są nieodłączną częścią amerykańskiego poranka.

  • Wyprodukowane w USA

  • Marka o długiej tradycji od 1964 roku

  • Autentyczny amerykański smak

  • Popularne zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych

Seria Blueberry pozwala firmie Toast’em oferować popularny smak dojrzałych jagód w wygodnej formie tostów – szybko, łatwo i niezwykle smacznie.

Szczegóły produktu

  • Zawartość: 288 g (6 sztuk / 3 opakowania po 2 sztuki)

  • Smak: Jagoda z lukrem

  • Konsystencja: Chrupiąca z zewnątrz, miękka i owocowa w środku

  • Pochodzenie: USA

  • Producent: Schulze and Burch Biscuit Co.

  • Sposób użycia: Podgrzewać w tosterze lub krótko w mikrofalówce.

Wskazówka

Dla idealnego smaku: lekko podgrzej "pop-upy" na tosterze, aż staną się złociste, i podawaj z gałką lodów waniliowych lub kleksem bitej śmietany – to będzie niebiańskie danie!

Podsumowanie

Produkt Toast'em Pop-Ups Blueberry 288 g to prawdziwy klasyk z USA, który przeniesie amerykańskie śniadanie prosto do Twojego domu. Owocowy, słodki i łatwy w przygotowaniu – to uczta dla dzieci, rodzin i wszystkich, którzy uwielbiają smak ciepłych, jagodowych wypieków. Niezależnie od tego, czy jako przekąska, śniadanie czy deser, te tosty są zawsze świetnym pomysłem!

Składniki:

MĄKA PSZENNA (mąka pszenna, niacyna (witamina B3), żelazo, witamina B1 (tiamina), witamina B2 (ryboflawina), kwas foliowy), syrop kukurydziany, cukier, olej palmowy, olej rzepakowy, OLEJ SOJOWY, PROSZEK Z MLEKA (MLEKO), woda, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, modyfikowana skrobia kukurydziana, środek spulchniający (E541 fosforan disodowo-kwasowy, E500 węglany sodu), regulator kwasowości (E330 kwas cytrynowy), koncentrat soku z jagód, żelatyna, konserwant (E202 sorbinian potasu), naturalne i sztuczne aromaty, mąka kukurydziana, barwniki (E129 alluraczerwony AC, E133 błękitny briljantowy FCF, E100 kurkumin, E170 węglan wapnia).

Alergeny:PSZENICA (gluten), MLEKO, SOJA

Może zawierać: migdały, orzechy nerkowca, jaja i orzeszki ziemne.

*Może wpływać na aktywność i koncentrację uwagi u dzieci.


Niniejszy produkt zawiera organizmy zmodyfikowane genetycznie (GMO).

Energia:1482 kJ / 354 kcal
Tłuszcz:8,3 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,12 g
Węglowodany:63,5 g
w tym cukry:33,3 g
Białko:3,1 g
Sól:0,77 g
Kraj pochodzenia:USA / Stany Zjednoczone Ameryki
Lista składników
Mąka pszenna (mąka pszenna, niacyna, obniżona zawartość żelaza, witamina B1, witamina B2, kwas foliowy), syrop kukurydziany, cukier, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, permeat serwatki w proszku (z mleka), woda, wstępnie żelatynizowana mąka kukurydziana, sól, modyfikowana skrobia kukurydziana, Substancje spulchniające (E541, E500), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), koncentrat soku z jagód, żelatyna, substancja konserwująca (E202), naturalne i sztuczne aromaty, mąka kukurydziana, barwniki (E129, E133, E100, E170).
Informacja o wartościach odżywczych
Tabela wartości odżywczych na 100g Wartość Energia: 1482 kJ / 354 kcal Tłuszcz: 8,3 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 4,12 g Węglowodany: 63,5 g w tym cukry: 33,3 g Białko: 3,1 g Sól: 0,77 g Kraj pochodzenia: USA / Stany Zjednoczone Ameryki
Waga
288 g
Firma spożywcza
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Nazwa handlowa
Kieszonka z ciasta biszkoptowego z nadzieniem owocowym i lukrem
Producent
Toast'em Pop-Ups
Numer producenta
10030700158104
EAN
0030700158107
30700158107

Lista składników
Mąka pszenna (mąka pszenna, niacyna, obniżona zawartość żelaza, witamina B1, witamina B2, kwas foliowy), syrop kukurydziany, cukier, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, permeat serwatki w proszku (z mleka), woda, wstępnie żelatynizowana mąka kukurydziana, sól, modyfikowana skrobia kukurydziana, Substancje spulchniające (E541, E500), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), koncentrat soku z jagód, żelatyna, substancja konserwująca (E202), naturalne i sztuczne aromaty, mąka kukurydziana, barwniki (E129, E133, E100, E170).
Informacja o wartościach odżywczych
Tabela wartości odżywczych na 100g Wartość Energia: 1482 kJ / 354 kcal Tłuszcz: 8,3 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 4,12 g Węglowodany: 63,5 g w tym cukry: 33,3 g Białko: 3,1 g Sól: 0,77 g Kraj pochodzenia: USA / Stany Zjednoczone Ameryki
Waga
288 g
Firma spożywcza
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Nazwa handlowa
Kieszonka z ciasta biszkoptowego z nadzieniem owocowym i lukrem
Producent
Toast'em Pop-Ups
Numer producenta
10030700158104
EAN
0030700158107
30700158107
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Kölln Blossom Tender Kölln Flakes 10010000 Płatki owsiane pełnoziarniste 500g 15szt
Kölln Blossom Tender Kölln Flakes 10010000 Płatki owsiane pełnoziarniste 500g 15szt
660,34 zł/1kg
330,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Sante Granola czekoladowo-orzechowa 300 g
Sante Granola czekoladowo-orzechowa 300 g
62,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Barnhouse Bio Krunchy Hafer weniger Zucker 1x625g
Barnhouse Bio Krunchy Hafer weniger Zucker 1x625g
39,81 zł/1kg
70,31 zł
-64%
24,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zupa Barszcz Czerwony MASPEX KRAKUS MV 401 w proszku 1kg
Zupa Barszcz Czerwony MASPEX KRAKUS MV 401 w proszku 1kg
25,97 zł/1kg
27,86 zł
-6%
25,97 zł
Sprzedawca: VendingSklep
Zdjęcie produktu dla Płatki migdałowe – bezglutenowe, 250g | SPIELBERGER MÜHLE
Płatki migdałowe – bezglutenowe, 250g | SPIELBERGER MÜHLE
45,94 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalny luzem w kartonie 1000g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalny luzem w kartonie 1000g
50,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
50,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA BIO 350 g - TURTLE
GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,17 zł/1kg
30,51 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Oero Oðs
Oero Oðs
392,00 zł/1kg
137,20 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Bauck Mühle 300838, Owsianka, 475 g
Bauck Mühle 300838, Owsianka, 475 g
34,21 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Coco Pops Płatki śniadaniowe 330g - Chrupiące płatki ryżowe z czekoladą
Kellogg's Coco Pops Płatki śniadaniowe 330g - Chrupiące płatki ryżowe z czekoladą
110,52 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
52,48 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Ziarenka sezamu, Niemcy, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Ziarenka sezamu, Niemcy, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
46,53 zł/1kg
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Holie's Granola Low Carb Crunch Nuts & Seeds, 350 g - Muesli o niskiej zawartości węglowodanów
Holie's Granola Low Carb Crunch Nuts & Seeds, 350 g - Muesli o niskiej zawartości węglowodanów
106,89 zł/1kg
37,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla San Granola brownie z wiśniami 300 g
San Granola brownie z wiśniami 300 g
61,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,32 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Bauckhof Musli owsiane z jagodami XXL demeter 900g
Bauckhof Musli owsiane z jagodami XXL demeter 900g
43,92 zł/1kg
39,53 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Musli orkiszowe - Dzień dobry 375g
Musli orkiszowe - Dzień dobry 375g
39,01 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Eat Natural Super Granola Gluten Free 400g – Chrupiące, bezglutenowe musli
Eat Natural Super Granola Gluten Free 400g – Chrupiące, bezglutenowe musli
98,22 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
208,03 zł/1kg
67,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Weetabix 24 Pełnoziarniste Formy Pszenne 430 G
Weetabix 24 Pełnoziarniste Formy Pszenne 430 G
51,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
22,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore
Zdjęcie produktu dla Lizis Granola Niskocukrowa 500g
Lizis Granola Niskocukrowa 500g
215,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
112,04 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Weetabix Alpen Musli bez cukru 560 g
Weetabix Alpen Musli bez cukru 560 g
232,37 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,01 zł
-7,88 zł
130,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Bauckhof, płatki owsiane organiczne, format duży, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
Bauckhof, płatki owsiane organiczne, format duży, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
21,32 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
63,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
71,71 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Niederegger nugat poinsecja duo orzech i krem opakowanie 125g
Niederegger nugat poinsecja duo orzech i krem opakowanie 125g
274,51 zł/1kg
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
KULKI KUKURYDZIANE O SMAKU WANILIOWYM BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
KULKI KUKURYDZIANE O SMAKU WANILIOWYM BEZGLUTENOWE 375 g - JERRY GLUTEN OUT
47,84 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,94 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc chrupiące musli opakowanie 420g
Dr Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc chrupiące musli opakowanie 420g
59,64 zł/1kg
25,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ritter Sport Whisky chrupiące kawałki nadziewane mleczną czekoladą opakowanie 200g
Ritter Sport Whisky chrupiące kawałki nadziewane mleczną czekoladą opakowanie 200g
115,85 zł/1kg
23,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Cranberry Kokos 65g
RUF Porridge Cranberry Kokos 65g
64,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
162,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
237,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,86 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,86 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA KAKAO KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA KAKAO KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
56,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
281,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA CZARNA PORZECZKA KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
46,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
231,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g
Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g
Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Chocolate 65g
RUF Porridge Chocolate 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Owsianka Chia Mandel 65g
RUF Owsianka Chia Mandel 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg
Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 4000956026693, Olej palmowy, 203 g, C, e322, 1975 kJ, 473 kcal
Open Food 4000956026693, Olej palmowy, 203 g, C, e322, 1975 kJ, 473 kcal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
55,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,53 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg
Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg
RYŻ BRĄZOWY EKSPANDOWANY BIO 75 g - BIOMINKI
RYŻ BRĄZOWY EKSPANDOWANY75 g - BIOMINKI
9,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
128,27 zł/1kg