Naturalnie kiszona kapusta z marchewką 870g - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

14,69 zł

16,89 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Grzyby Borowiki marynowane w zalewie 220g - Schronisko Bukowina
Grzyby Borowiki marynowane w zalewie 220g - Schronisko Bukowina
181,77 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Szarpana karkówka pasteryzowana - Schronisko Bukowina
Szarpana karkówka pasteryzowana - Schronisko Bukowina
71,65 zł/1l
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bigos myśliwski 710ml -  Schronisko Bukowina
Bigos myśliwski 710ml - Schronisko Bukowina
63,38 zł/1l
47,99 zł
-6%
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona winna wegańska w puszce 9700g
Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona winna wegańska w puszce 9700g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
110,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kühne Fasskraut naturalnie łagodny ATG 385g
Kühne Fasskraut naturalnie łagodny ATG 385g
28,60 zł/1kg
11,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
36,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
KAPUSTA KISZONA BIO 450 g - SĄTYRZ
KAPUSTA KISZONA450 g - SĄTYRZ
37,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone, kwaśne - fermentowane | wegańskie, 370 ml | MARSCHLAND
Ogórki kiszone, kwaśne - fermentowane | wegańskie, 370 ml | MARSCHLAND
60,52 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kühne Fasskraut gotowa do spożycia kapusta kiszona w 2 minuty 680g
Kühne Fasskraut gotowa do spożycia kapusta kiszona w 2 minuty 680g
19,42 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kühne Fasskraut naturalnie łagodny ATG 650g
Kühne Fasskraut naturalnie łagodny ATG 650g
17,69 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
34,99 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
KAPUSTA KISZONA Z MARCHEWKĄ BEZGLUTENOWA BIO 700 g (500 g) - BIOFOOD
KAPUSTA KISZONA Z MARCHEWKĄ BEZGLUTENOWA700 g (500 g) - BIOFOOD
20,29 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Buraczki zasmażane domowe 660g - Schronisko Bukowina
Buraczki zasmażane domowe 660g - Schronisko Bukowina
27,24 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona łagodna z boczkiem torebka 400g
Hengstenberg Mildessa kapusta kiszona łagodna z boczkiem torebka 400g
36,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ćwikła z chrzanem 240g - Schronisko Bukowina
Ćwikła z chrzanem 240g - Schronisko Bukowina
41,63 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapusta z grzybami 600g - Schronisko Bukowina
Kapusta z grzybami 600g - Schronisko Bukowina
35,28 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Burak kiszony 640g - Schronisko Bukowina
Burak kiszony 640g - Schronisko Bukowina
17,48 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Buraki z papryką 345 g – Schronisko Bukowina
Buraki z papryką 345 g – Schronisko Bukowina
23,16 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Naturalnie kiszona kapusta z marchewką 870g - Schronisko Bukowina

Aromatyczna i zdrowa kapusta kiszona z marchewką

Połączenie kiszonej kapusty i marchewki z solą jest proste, minimalistyczne i do tego przepyszne. Naturalnie kiszona i pasteryzowana kapusta z dodatkiem słodkiej marchewki i odrobiny soli nie zawiera konserwantów. Gwarantujemy, że w składzie nie znajdziesz octu. To sprawia, że oferowana kapusta kiszona jest wyjątkowa - zdrowa, tradycyjna i świetna w smaku. Kapusta kiszona została zamknięta w słoiku o wadze 870 g.

Poznaj dania, które przygotujesz z użyciem kapusty kiszonej

Z uwagi na swój tradycyjny smak kapusta kiszona doskonale nadaje się do dań typowo polskich. Świetnie sprawdzi się na przykład jako podstawa aromatycznego, rozgrzewającego bigosu. Jeśli jesteś fanem zup, z dodatek kiszonej kapusty przygotujesz kapuśniak albo tradycyjną kwaśnicę. Kapusty kiszonej możesz użyć również do stworzenia farszu, na przykład do pierogów. W końcu kapustę kiszoną wykorzystasz do przygotowania smacznej surówki do obiadu albo jako składnika do łazanek, w połączeniu z suszonymi, leśnymi grzybami.

Naturalna, swojska kapusta kiszona z marchewką - zalety

Oferowana w Schronisku Bukowina kapusta kiszona to wyjątkowy produkt. Starannie wyselekcjonowane, pochodzące z lokalnych upraw główki kiszonej kapusty zostały poszatkowane, a następnie zmieszane z marchewką, wodą i solą. W składzie nie ma dodatków takich jak ocet, przez co zachowany jest prawdziwy smak kapusty kiszonej. Co więcej, taką kapustę kiszoną wyróżnia również wiele zalet prozdrowotnych - na przykład świetnie wpływa na odporność, bo stymuluje rozwój dobrych bakterii w układzie pokarmowym.

Zawartość
0.87 l
Lista składników
Skład: kapusta biała, woda, marchew 3%, sólmasa netto: 860gWartości odżywcze w 100 g: Energia 15 kcalTłuszcz 1 g Węglowodany 1 gBiałko 1 gSól 1,3 gKraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1290 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Naturalnie kiszona kapusta z marchewką 870g - Schronisko Bukowina
EAN
5908252811373

Zawartość
0.87 l
Lista składników
Skład: kapusta biała, woda, marchew 3%, sólmasa netto: 860gWartości odżywcze w 100 g: Energia 15 kcalTłuszcz 1 g Węglowodany 1 gBiałko 1 gSól 1,3 gKraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1290 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Naturalnie kiszona kapusta z marchewką 870g - Schronisko Bukowina
EAN
5908252811373
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
34,99 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska 1 kg - Schronisko Bukowina
50,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Serki górskie 10x35g - Schronisko Bukowina
Serki górskie 10x35g - Schronisko Bukowina
102,91 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ćwikła z chrzanem 240g - Schronisko Bukowina
Ćwikła z chrzanem 240g - Schronisko Bukowina
41,63 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna na chleb typ 750 1kg - Schronisko Bukowina
Mąka pszenna na chleb typ 750 1kg - Schronisko Bukowina
7,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zakwas na barszcz czerwony 200ml - Schronisko Bukowina
Zakwas na barszcz czerwony 200ml - Schronisko Bukowina
62,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
Kapusta kiszona Kim Chi 160g - Dongwon
74,06 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
KASZA GRYCZANA PALONA BIO 1 kg - BIO PLANET
KASZA GRYCZANA PALONA1 kg -PLANET
18,18 zł/1kg
18,18 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
SÓL KŁODAWSKA DO PRZETWORÓW NIEJODOWANA 1,1KG KOPALNIA KŁODAWA
Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone, kwaśne - fermentowane | wegańskie, 370 ml | MARSCHLAND
Ogórki kiszone, kwaśne - fermentowane | wegańskie, 370 ml | MARSCHLAND
60,52 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
Bartek Olej Słonecznikowy - Uniwersalny do Smażenia Gotowania Sałatek 1l
15,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
15,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Kühne Fasskraut naturalnie łagodny ATG 385g
Kühne Fasskraut naturalnie łagodny ATG 385g
28,60 zł/1kg
11,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
8,92 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Plastry boczku wędzonego, ok. 300 g, w opakowaniu próżniowym.
Plastry boczku wędzonego, ok. 300 g, w opakowaniu próżniowym.
232,60 zł/1kg
69,78 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
Smalec bez konserwantów ze skwarkami 100g - Schronisko Bukowina
44,36 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
4,88 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
SEMPIO Chilli Paste Hot Gochujang Idealna do maczania i przyprawiania 500g
37,96 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
Krakowska sucha z szynki 330 g Tarczyński
103,18 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
39,99 zł
-12%
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Soczewica Bonduelle 400g
Soczewica Bonduelle 400g
39,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla VASAGLE zestaw 2 krzeseł do jadalni, krzesła kuchenne, krzesło do jadalni, metalowa rama, salon, kuchnia, vintage brązowo-czarny LDC092B01V1
VASAGLE zestaw 2 krzeseł do jadalni, krzesła kuchenne, krzesło do jadalni, metalowa rama, salon, kuchnia, vintage brązowo-czarny LDC092B01V1
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 65
289,00 zł
Sprzedawca: homerci
Zdjęcie produktu dla Zenker 6520, Forma do chleba, Owalny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 265 mm
Zenker 6520, Forma do chleba, Owalny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 265 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
86,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 7 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
105,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,35 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone Giganti Citres 540g
Oliwki zielone Giganti Citres 540g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,97 zł/1l