Wypełniacz do powierzchni dekoracyjnych Haromac, 268331
43,86 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Wypełniacz do tynków mineralnych, 210 x 105 mm ENPRO
33,97 zł
Sprzedawca: VISO
Wypełniacz GL80538C, do okien i podłóg, 300 mm
5,34 zł
Sprzedawca: Toolandia
Zestaw do modelowania
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
69,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Szpachla, 60 mm
49,90 zł
Sprzedawca: Gastrojoker
Gładka plastikowa szpatułka, 150 mm, biała
14,33 zł
Sprzedawca: VISO
Spachtel
35,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Špachtle, 75 mm
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Dewepro 1405
27,67 zł
Sprzedawca: VISO
Szpachelka do nanoszenia silikonu
26,39 zł/1kg
19,79 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Dewepro 1412
11,24 zł
Sprzedawca: Katomix
Szpachelka do gipsu Kaem 250 mm
19,89 zł
Sprzedawca: MasterBau
Szpachla nierdzewna 40 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,74 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szpachlówka do marmuru - Rozmiar: 150 ml. - Kolor biały. - Szpachlówka na bazie nienasyconej żywicy poliestrowej o wysokiej przyczepności, do klejenia każdego rodzaju marmuru lub kamienia. - Specjalnie opracowana do użytku pionowego, ale może być również używana do użytku poziomego. - Żywica, z której jest wykonana, jest przeznaczona do konkretnego zastosowania szpachlówki i nie zmienia koloru Żywica, z której jest wykonany, jest przeznaczona do specjalnego zastosowania jako szpachlówka i nie zmienia koloru podczas aplikacji. - Obrabiane powierzchnie muszą być odpowiednio oczyszczone i wolne od kurzu. - Zapewnić właściwą katalizę. - Nie używać produktu w temperaturach poniżej 3°C.
Wypełniacz do marmuru/kamienia 150 ml. Kolor biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2 787,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Szpachlówka natryskowa Presto 150 ml 165126
170,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Szybkoschnąca zaprawa do naprawy płytek | 380 ml, beżowa
171,92 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
65,33 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Ekspres do kawy Zimilo 20 Bar, półautomatyczny ekspres do kawy, do espresso, latte macchiato, cappuccino, czarnej kawy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
339,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBG-Onlineshop
Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g
10,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
32,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zestaw łopatek do zacieraczek do suchej zabudowy, łopatki 178/254/356/406/610 mm + przedłużka 862-2072 mm, łopatki ze stali nierdzewnej, narzędzia do zacierania, do płyt gipsowo-kartonowych/płyt ściennych/płyt gipsowo-kartonowych
444,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
SONNI 120x200 cm kabina prysznicowa ze stabilizatorem wykonana z 8 mm w pełni satynowanego szkła z nanopowłoką Kabiny prysznicowe
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
1 514,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-107,00 zł
1 407,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24
Szpachlówka Uniwersalna 1Kg
26,00 zł/1kg
30,73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-15%
26,00 zł
Sprzedawca: Metalplus
PARKSIDE® 20 V Akumulatorowa szlifierka kątowa PWSA 20-Li / w zestawie 2 akumulatory (4 Ah) i ładowarka (4,5 A)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
875,00 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: MB_Elektrohandel
Szyby Z Szufladami 4Szt I Drzwi 2Szt Rose
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
2 119,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
HOME DELUXE - Zestaw mebli łazienkowych - WANGEROOGE biały - Duży - zawiera umywalkę i kompletne akcesoria - Szerokość umywalki: ok. 60 cm I Meble łazienkowe umywalka Zestaw mebli łazienkowych
2,9Średnia ocena: 2,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
1 393,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Szafka na buty Tribesigns, z 2 składanymi szufladami, półką na buty, 20 par schowków, regulowana drewniana wąska komoda na buty, 80 × 24 × 110 cm, brązowa
3,2Średnia ocena: 3,2 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
539,00 zł
40zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tribesigns
SONNI kabina prysznicowa 120 x 200 cm walk in 8 mm szkło NANO kabina prysznicowa ze stabilizatorem 120 cm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
1 511,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-62,00 zł
1 449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24
Ładowarka PARKSIDE® "PLGK 12 A2" i akumulator 12 V / 2 Ah "PAPK 12 A2"
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(110)Liczba wystawionych ocen: 110
325,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-113,60 zł
211,57 zł
Sprzedawca: Axshop
Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Knauf AQUAPANEL SkyLite Szpachlówka do spoin i powierzchni 15 kg
427,61 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,51 zł/1kg
Caparol Akkordspachtel SF plus, produkt w wiadrze, 25 kg
186,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
7,45 zł/1kg
Dewepro 104690
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
188,40 zł
Sprzedawca: MasterBau
9,42 zł/1kg
System szybkich klipsów do profili gipsowych 100 szt.
64,67 zł
Sprzedawca: BKTechnik24_de
129,34 zł/1kg
ATLAS GO! – 25 kg – biała szpachlówka polimerowa do uzyskania idealnych powierzchni
103,72 zł
Sprzedawca: MasterBau
4,15 zł/1kg
ATLAS REKORD biała szpachlówka cementowa 25 kg
97,37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-13,55 zł
83,82 zł
Sprzedawca: MasterBau
3,35 zł/1kg
KNAUF SHEETROCK SUPER FINISH – gładziarka do wykończeń, gotowa do użycia, 5,4 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
67,74 zł
Sprzedawca: MasterBau
12,54 zł/1kg
KNAUF UNIFLOTT Spachtelmasse imprägniert 5kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau
10,58 zł/1kg
KNAUF GOLDBAND Gotowa zaprawa gipsowa 10 kg – data produkcji: 11.05.2017
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
52,92 zł
Sprzedawca: MasterBau
5,29 zł/1kg
Wypełniacz z włókna szklanego Prestolith 2K puszka Bardzo dobra przyczepność 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
116,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,59 zł/1kg
Gotowa do użycia, drobnoziarnista masa szpachlowa Finish, 5 kg, do ścian i sufitów wewnątrz budynków, łatwa do szlifowania
51,65 zł
Sprzedawca: MasterBau
10,33 zł/1kg
Profesjonalny wypełniacz z utwardzaczem 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
68,49 zł
Sprzedawca: KOKA
136,98 zł/1kg
Szpachelka, skrobak do płyt kartonowo-gipsowych z przedłużonym uchwytem do napraw ścian i sufitów
292,40 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
53,07 zł/1kg
Wypełniacz z włókna szklanego z utwardzaczem 250g
51,26 zł
Sprzedawca: KOKA
205,04 zł/1kg
decofill wypełniacz błyskawiczny 400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,59 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
49,41 zł/1kg
WILCKENS Premium Reparatur Spachtel / 0,4 KG
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
15,31 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
15,31 zł/1kg
Molto Holz Schnell Spachtel, Pasta (substancja)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
17,26 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
86,30 zł/1kg
Decotric Decofill szpachlówka wykończeniowa do ścian i sufitów 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
32,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
10,77 zł/1kg
Wypełniacz z utwardzaczem 250g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6