5,0



Na podstawie 1 opinii
Kimbo Pompei ESE pads - 50 saszetek typu ESE 44mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
79,70 zł
218,36 zł / 1kg
+ 59,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kawa w saszetkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Mild Senseo Pads 10 x 48 coffee pads XXL pack197,59 zł/1kg
657,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów468,95 zł/1kg
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji363,48 zł/1kg
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 7.5/10, 6.5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
21 809,72 zł/1kg
157,03 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
18 029,17 zł/1kg
129,81 zł
Sprzedawca: Sotel

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza
106,95 zł/1kg
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Caffè Borbone Miscela Rossa, pady do systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
183,01 zł/1kg
197,65 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Miscela Nera, pady do kawy systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
167,34 zł/1kg
180,73 zł
Sprzedawca: Sotel

150 Saszetek Lollo Caffè Argento Intensywna mieszanka kawy – ESE 44 mm
55,00 zł/1kg
110,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Bristot Espresso 44 mm – kapsułki z kawą w systemie ESE, 150 sztuk
230,15 zł/1kg
241,66 zł
Sprzedawca: Sotel

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g
168,56 zł/1kg
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kaffee 528016007 Crema d'Oro Kaffeepads 16 podkładek
464,20 zł/1kg
51,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Dallmayr 038028007 prodomo Kaffeepads Arabicabohnen 28 Pads
235,72 zł/1kg
58,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Senseo kapsułki typu Cappuccino Baileys, 8 kapsułek z kawą
352,96 zł/1kg
324,72 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO Caffè Crema Senseopads – 160 porcji kawy w kapsułkach
458,64 zł/1kg
509,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Caffè Crema - Pads Decaffeinated 126g opakowanie 2 szt
155,83 zł/1kg
39,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Senseo 4422757007 Senseo ESPRESSO Kaffeepads, Arabicabohnen kräftig,
517,30 zł/1kg
57,42 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 szt.
30,83 zł/1kg
93,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kimbo Pompei ESE pads - 50 saszetek typu ESE 44mm
Opakowanie zawiera 50 saszetek z kawą paloną i mieloną.
Pompei
Opakowanie zawiera 50 saszetek z kawą paloną i mieloną, które są kompatybilne z systemem ESE. Kawę w saszetkach Kimbo Pompei stanowi mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki i Robusty mocno palonych dla osiągnięcia intensywnego, pełnego smaku. Przygotowane z dużą dokładnością opakowanie zawiera 50 saszetek z kawą paloną i mieloną, które są kompatybilne z systemem ESE (44mm). Kawę w saszetkach Kimbo Pompei stanowi mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki i Robusty mocno palonych dla osiągnięcia intensywnego, pełnego smaku. Przeznaczona do parzenia w ekspresach na saszetki ESE (44mm). Każda dokładnie przygotowana porcja kawy mielonej zapakowana jest w specjalne hermetyczne saszetki, co umożliwia zachowanie pełnych właściwości i walorów kawy, gwarantując wyśmienity smak i aromat nawet po upływie wielu miesięcy.
Mieszanka: Arabika i Robusta
Palenie: ciemne
Intensywność: 12/13
Termin przydatności: co najmniej 6-9 miesięcy
Miejsce produkcji: Włochy
Kategoria: saszetki ESE
Kawa w saszetkach Pompei od Kimbo przeznaczona jest do przygotowania we wszystkich urządzeniach kompatybilnych z padami typu ESE oraz ekspresach kolbowych z kolbą wyposażoną w dedykowany uchwyt do padów o średnicy 44mm.
- Marka: KIMBO
- Mieszanka kawy: Arabica i Robusta
- Objętość filiżanki: Espresso
- Opakowanie: 50 kapsułek
- Palarnia: Włochy
- Rodzaj napoju: Kawa czarna
Odkryj kapsułki Kimbo POMPEI ESE o średnicy 44 mm. Każda z 50 kapsułek waży 7,3 g i oferuje intensywny, długotrwały smak kawy. Te kapsułki są doskonale kompatybilne z ekspresami ESE i gwarantują łatwe przygotowanie. Wyprodukowane przez firmę KIMBO S.p.A., znaną z wysokiej jakości produktów kawowych, te kapsułki są doskonałym wyborem dla miłośników kawy, którzy cenią sobie jakość i smak. Ciesz się mocną i zdecydowaną mieszanką, która sprawi, że Twoja chwila z kawą będzie niezapomniana.
Starke und entscheidende Mischung mit einem einzigartigen und anhaltenden Geschmack
- Lista składników
- Kawa
- Waga
- 365 g
- Firma spożywcza
- Kimbo
- Nazwa handlowa
- Kimbo
- Producent
- Liczba sztuk
- 50
- Numer producenta
- 014346
- EAN
- 8002200143466
- Lista składników
- Kawa
- Waga
- 365 g
- Firma spożywcza
- Kimbo
- Nazwa handlowa
- Kimbo
- Producent
- Liczba sztuk
- 50
- Numer producenta
- 014346
- EAN
- 8002200143466
Pasuje również do tego

Kimbo Espresso Napoletano, Kapsułka kawy, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 szt.
94,40 zł/1kg
59,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 7.5/10, 6.5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
21 809,72 zł/1kg
157,03 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
20 947,22 zł/1kg
150,82 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
18 029,17 zł/1kg
129,81 zł
Sprzedawca: Sotel

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza
106,95 zł/1kg
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Didiesse Frog Revolution, Ekspres do kawy na strączki, 2 l, Podstawka pod kawę, 650 W, Czarny, Biały
729,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Caffè Borbone Miscela Rossa, pady do systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
183,01 zł/1kg
197,65 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Miscela Nera, pady do kawy systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
167,34 zł/1kg
180,73 zł
Sprzedawca: Sotel

150 Saszetek Lollo Caffè Argento Intensywna mieszanka kawy – ESE 44 mm
55,00 zł/1kg
110,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Caffè Borbone Miscela Blu, pady do kawy systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
188,69 zł/1kg
226,43 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Gold blend, Kapsułka kawy, Kawa, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 1 kub., Caffe Borbone, 7,2 g
12 412,50 zł/1kg
89,37 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Caffè Borbone Blue Blend, Kapsułka kawy, Kawa, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 1 kub., Caffe Borbone, 7,2 g
14 526,39 zł/1kg
104,59 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Caffè Borbone Red blend, Kapsułka kawy, Kawa, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 1 kub., Caffe Borbone, 7,2 g
14 540,28 zł/1kg
104,69 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Didiesse Frog Revolution, Ekspres do espresso, 2 l, Podstawka pod kawę, 650 W, Czarny, Kość słoniowa
687,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Bristot Espresso 44 mm – kapsułki z kawą w systemie ESE, 150 sztuk
230,15 zł/1kg
241,66 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Miscela Oro, kapsułki do kawy systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na kapsułkę
229,41 zł/1kg
247,76 zł
Sprzedawca: Sotel

Didiesse Frog Revolution, Ekspres do espresso, 2 l, Podstawka pod kawę, 650 W, Czarny, Czerwony
710,18 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DigitalBayShop

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g
168,56 zł/1kg
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Didiesse Frog Revolution, Ekspres do espresso, 2 l, Podstawka pod kawę, 650 W, Czarny
757,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Didiesse Baby Frog nero
1 362,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, ziarna kawy
120,93 zł/1kg
120,93 zł
Sprzedawca: Sotel

Didiesse Frog Revolution, Ekspres do espresso, 2 l, Podstawka pod kawę, 650 W, Czarny, Orzech laskowy
729,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Illy Classico, Podstawka pod kawę, Espresso, 292 g, Średnie palona, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 40 kub.
369,76 zł/1kg
92,07 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

illy® 7998 illy® Classico E.S.E Kaffeepads, Arabicabohnen 18 Stück
663,13 zł/1kg
86,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,95 zł/1kg

Caffè Haiti Roma, kapsułki do kawy, seria Azeglio - 50 kapsułek, format ESE 44
83,99 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
239,97 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
106,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,47 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mild fine roast coffee 100 sztuk 700g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
100,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
143,96 zł/1kg

Senseo Milka strąki smakowy napój kakaowy 112g 5-pak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
110,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo kawa w kapsułkach średnio palona Arabica Classic 5 opakowań 555g
110,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo kapsułki z kawą Good Morning Strong and Intense Coffee 5 pack
112,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
189,82 zł/1kg

Lavazza Intenso Pads, Podstawka pod kawę, Espresso, Średnie palona, Coffee Pods, Wielobarwny, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,54 zł/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
168,56 zł/1kg

Senseo Milka strąki o smaku napoju kakaowego 112g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo 4047046001468, Kapsułka kawy, Senseo, 10 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
177,20 zł/1kg

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Senseo, 8 szt.



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
240,76 zł/1kg

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
199,55 zł/1kg

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
240,76 zł/1kg

Napój Kawowy 3w1 Instant 3in1 Mokate Classsic BOX 24szt
126,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
50,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,00 zł/1kg

Cafe Intencion Fuerte mocna kawa w kapsułkach o delikatnym smaku



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,21 zł/1kg

Alberto Espresso Pads 36 sztuk o intensywnym smaku opakowanie 252g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
43,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
173,73 zł/1kg

Segafredo Espresso Casa 143 gemahlen 250g
76,06 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
304,24 zł/1kg