5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Feine Biscuits Digestive Ciastka Pełnoziarniste 400 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,52 zł
18,80 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Laski cukrowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Holland Foodz cukierki w tęczowych kolorach 43g 45 sztuk186,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Parasolki Candy Can Red White wygięte 72 sztuki 1008g106,01 zł/1kg
106,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki laski Rainbow rozmiar S pakowane pojedynczo 12g1,25 zł/1kg
1,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Parasolki Candy Can w kolorowe paski wygięte 72 sztuki 1008g94,31 zł/1kg
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chrupiące herbatniki Maria (2x200g) 400g
19,25 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Tropifrutti Maxipack Żelki 340 g
42,32 zł/1kg
14,39 zł
Sprzedawca: Katomix

Herbatniki z masłem 130g
49,08 zł/1kg
9,44 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,38 zł
Sprzedawca: Katomix

Marcepanowe serca 110g
139,18 zł/1kg
18,66 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,31 zł
Sprzedawca: Katomix

Open Food 9002859056932, 250 g, D, 403 kcal, 63 g, 7 g, 4,9 g
33,08 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Böhme Czekolada Miętowa Nadziewana 100 g
94,00 zł/1kg
9,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Krakersy z sezamem 250g
32,36 zł/1kg
8,09 zł
Sprzedawca: Katomix

Eisbonbons 175g
37,06 zł/1kg
6,30 zł
Sprzedawca: Katomix

Orzeszki Ziemne Prażone i Solone Snackline 150 g
41,40 zł/1kg
6,21 zł
Sprzedawca: Katomix

Only Czekolada Mleczna Wielkanocna 5 x 15 g
133,60 zł/1kg
10,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Ciemna czekolada 70% z kawą 100g
124,20 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Katomix

Open Food 9002859063497, 477 kcal, 5,8 g, 71,6 g, 32,2 g, 18,2 g, 8,3 g
45,47 zł/1kg
6,82 zł
Sprzedawca: Katomix

Gofry z kremem kakaowym 250g
36,04 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: Katomix

Krem czekoladowy malina 100g
64,70 zł/1kg
6,47 zł
Sprzedawca: Katomix

Karmelki mleczne z kakao 250g
33,76 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Katomix

Mini praliny owoce morza 50g
145,20 zł/1kg
7,26 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chrupiące ciastka Digestive z pełnoziarnistej mąki pszennej. Źródło błonnika, idealne jako zdrowa przekąska. Waga 400 g.
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA 46%, olej roślinny (palmowy), cukier, mąka pszenna razowa 13%, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające: E500, E330, E503; sól. Może zawierać śladowe ilości SESAME i MLEKA.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 2067 kJ, 493 kcal; tłuszcz 21 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10 g; węglowodany 68 g, w tym cukier 19 g; białko 6,40 g; błonnik 3,10 g; sól 1,60 g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Feiny Biscuits
- Nazwa handlowa
- Ciastka pełnoziarniste
- Producent
- GUNZ - Fine european food
- EAN
- 9002859069048
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA 46%, olej roślinny (palmowy), cukier, mąka pszenna razowa 13%, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające: E500, E330, E503; sól. Może zawierać śladowe ilości SESAME i MLEKA.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 2067 kJ, 493 kcal; tłuszcz 21 g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10 g; węglowodany 68 g, w tym cukier 19 g; białko 6,40 g; błonnik 3,10 g; sól 1,60 g
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Feiny Biscuits
- Nazwa handlowa
- Ciastka pełnoziarniste
- Producent
- GUNZ - Fine european food
- EAN
- 9002859069048
Pasuje również do tego

Mc Vities Digestive Original
52,56 zł/1kg
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbatniki Gullon Digestive bez cukru 400 g
22,70 zł/1kg
10,37 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chrupiące herbatniki Maria (2x200g) 400g
19,25 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: Katomix

Ciastka Digestives Integrali 400g - McVitie's
38,82 zł/1kg
17,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
177,76 zł/1kg
44,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Gullon Herbatniki z błonnikiem bez cukru 170 g
76,89 zł/1kg
15,18 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,61 zł
Sprzedawca: Katomix

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
1 183,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
63,60 zł/1kg
12,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
81,05 zł/1kg
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Hafer Cookies VM
53,60 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Herbatniki bez cukru z błonnikiem 170 g Gullón
41,06 zł/1kg
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,19 zł/1kg
142,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Czarny
2 579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Smartiee

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Papagena Choco Chip Ciastka z Kremem Czekoladowym 130 g
50,15 zł/1kg
6,52 zł
Sprzedawca: Katomix

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
177,80 zł/1kg
177,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Coppenrath kruche ciasteczka maślane bez cukru 200g
64,50 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,86 zł/1kg
122,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ciasteczka maślane Patisserie Mathéo 454g
50,79 zł/1kg
23,06 zł
Sprzedawca: Katomix

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Blackview Smartwatch dla dzieci 1.85", funkcja "Dotknij, aby połączyć się z przyjaciółmi", idealny prezent, licznik kroków, GPS, bateria 850mAh, przycisk SOS, 4G, tryb szkolny bez gier, wodoszczelność IP68
306,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie!
Bardzo dobrze! Lepsze niż oryginał z Anglii.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Holland Foodz cukierki w tęczowych kolorach 43g 45 sztuk
186,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Parasolki Candy Can Red White wygięte 72 sztuki 1008g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
106,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
106,01 zł/1kg

Parasolki Candy Can w kolorowe paski wygięte 72 sztuki 1008g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,31 zł/1kg

Holland Foodz landrynki czerwone białe pakowane pojedynczo 864g 72 szt



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
60,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,27 zł/1kg

Cukierki laski Rainbow rozmiar S pakowane pojedynczo 12g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1,25 zł/1kg