Swizzels Double Dip 36-pak, wegański, bezglutenowy, bez laktozy, 684g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
224,95 zł

96,48 zł-128,47zł

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa double cherry o smaku wiśniowym Cherries Halal 1000g
Guma owocowa double cherry o smaku wiśniowym Cherries Halal 1000g
31,61 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Katjes Glücksgefühle Mieszanka żelków owocowych i lukrecji wegańskich 210 g
Katjes Glücksgefühle Mieszanka żelków owocowych i lukrecji wegańskich 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nakd Cocoa Delight batonik owocowy z orzechami, 140 g - wegański i bezglutenowy
Nakd Cocoa Delight batonik owocowy z orzechami, 140 g - wegański i bezglutenowy
253,86 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Katja Trouwe Rakkers 250g – żelki owocowe, wegańskie, bezglutenowe, bez barwników
Katja Trouwe Rakkers 250g – żelki owocowe, wegańskie, bezglutenowe, bez barwników
100,88 zł/1kg
63,46 zł
-60%
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Galaretka owocowa Tutti Frutti - bez żelatyny 100g
Galaretka owocowa Tutti Frutti - bez żelatyny 100g
89,30 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Przekąski truskawkowe 100% owoców BEZGL. 35 g
Przekąski truskawkowe 100% owoców BEZGL. 35 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,56 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla ŻELKI OWOCOWE JOGURTOWE BEZGLUTENOWE80 g - OKOVITAL
ŻELKI OWOCOWE JOGURTOWE BEZGLUTENOWE80 g - OKOVITAL
111,63 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Matthijs Gomtieten galaretka owocowa piersi 1kg
Matthijs Gomtieten galaretka owocowa piersi 1kg
78,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
78,66 zł
Sprzedawca: Candyspot
Zdjęcie produktu dla Fruitfunk Fruit Spaghetti mieszanka jagód 100g - wegańska, bezglutenowa przekąska
Fruitfunk Fruit Spaghetti mieszanka jagód 100g - wegańska, bezglutenowa przekąska
280,40 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Gumy owocowe bez cukru słodzone stewią 1000g
Gumy owocowe bez cukru słodzone stewią 1000g
60,42 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
60,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Misie jogurtowe Bärengarten (125 g)
Misie jogurtowe Bärengarten (125 g)
197,60 zł/1kg
24,70 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Nimm2 Śmiejżelki Miękkie 90g
Nimm2 Śmiejżelki Miękkie 90g
60,78 zł/1kg
11,92 zł
-54%
5,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Katjes Yoghurt Gums – żelki owocowe z dodatkiem mlecznego jogurtu w proszku, wegańskie, 210 g
Katjes Yoghurt Gums – żelki owocowe z dodatkiem mlecznego jogurtu w proszku, wegańskie, 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zonnatura Organic Knijpfruit Mango & Carrot 340g – ekologiczna przekąska bez dodatku cukru
Zonnatura Organic Knijpfruit Mango & Carrot 340g – ekologiczna przekąska bez dodatku cukru
103,38 zł/1kg
35,15 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Marakuja kostki (żelki) bez dodatku cukru 250g
Marakuja kostki (żelki) bez dodatku cukru 250g
68,26 zł/1kg
18,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Gumy owocowe - Veggie Winegums 100g
Gumy owocowe - Veggie Winegums 100g
89,30 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Swizzels Double Dip 36 szt., 684g - wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe i bez laktozy. Ciesz się owocowym smakiem Fizz Dips dzięki praktycznemu Swizzelstickowi. Nie zawiera sztucznych barwników i jest idealny dla wegetarian. Składniki: cukier, dekstroza, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), mąka kukurydziana, E500, skrobia modyfikowana, stabilizator (kwas stearynowy), substancja przeciwzbrylająca (węglan magnezu), sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromaty, barwniki (burak, kurkumina, luteina). Wartości odżywcze w 100g: 388 kcal, 0,5g tłuszczu, 93,8g węglowodanów, 91,6g cukru, 0,2g białka, 1,1g soli. Idealny na słodkie chwile przyjemności.
Lista składników
Składniki: cukier, dekstroza, substancje zakwaszające: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; Mąka kukurydziana, E500, skrobia modyfikowana, stabilizator: kwas stearynowy; Środek poprawiający płynność: węglan magnezu; Sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromaty, barwniki: sok z buraków, kurkumina, luteina.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100g: Energia: 1651 kJ / 388 kcal Tłuszcz: 0,50 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,50 g Węglowodany: 93,80 g w tym cukier: 91,60 g Białko: 0,20 g Sól: 1,10 g
Waga
684 g
Firma spożywcza
Swizzels Matlow Ltd, Carlton House, Albion Rd, New Mills, High Peak, SK22 4AA, GB
Nazwa handlowa
Swizzels Double dip, wegetariańskie-wegańskie-bezglutenowe-bez laktozy 36 szt.
Producent
Swizzels
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-26-4298-36-stuks
EAN
5010478025899

Lista składników
Składniki: cukier, dekstroza, substancje zakwaszające: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; Mąka kukurydziana, E500, skrobia modyfikowana, stabilizator: kwas stearynowy; Środek poprawiający płynność: węglan magnezu; Sole magnezowe kwasów tłuszczowych, aromaty, barwniki: sok z buraków, kurkumina, luteina.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100g: Energia: 1651 kJ / 388 kcal Tłuszcz: 0,50 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,50 g Węglowodany: 93,80 g w tym cukier: 91,60 g Białko: 0,20 g Sól: 1,10 g
Waga
684 g
Firma spożywcza
Swizzels Matlow Ltd, Carlton House, Albion Rd, New Mills, High Peak, SK22 4AA, GB
Nazwa handlowa
Swizzels Double dip, wegetariańskie-wegańskie-bezglutenowe-bez laktozy 36 szt.
Producent
Swizzels
Liczba sztuk
1
Numer producenta
V-26-4298-36-stuks
EAN
5010478025899
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy HARIBO 10041344 300g
Kalendarz adwentowy HARIBO 10041344 300g
276,47 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
82,94 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 500g
Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 500g
28,58 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
14,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wiadro galaretek - galaretki dla papug 100 sztuk
Wiadro galaretek - galaretki dla papug 100 sztuk
83,05 zł/1kg
166,10 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
FASOLA BIAŁA JAŚ jasiek 5kg Swojska Piwniczka
FASOLA BIAŁA JAŚ jasiek 5kg Swojska Piwniczka
15,09 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
75,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Amos Peelerz Mango Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
Amos Peelerz Mango Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
124,62 zł/1kg
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
91,78 zł
Sprzedawca: Candyspot
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jelly Belly BEAN BOOZLED SPINNER GIFT BOX 7 EDYCJA Z GRĄ
Jelly Belly BEAN BOOZLED SPINNER GIFT BOX 7 EDYCJA Z GRĄ
776,50 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
77,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla nimm2® 387612 nimm2® Lachgummi Softies Joghurt Fruchtgummi 225,0 g
nimm2® 387612 nimm2® Lachgummi Softies Joghurt Fruchtgummi 225,0 g
33,16 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
7,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł/1kg
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Amos Peelerz Banana Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
Amos Peelerz Banana Gummy tropical soft mini guma owocowa 65g
124,62 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Bron gumy owocowe podwójne wiśnie bez cukru słodkie owocowe miękkie 1000g
De Bron gumy owocowe podwójne wiśnie bez cukru słodkie owocowe miękkie 1000g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
55,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Żelki o smaku piwa kremowego z Harry'ego Pottera 28 g
Żelki o smaku piwa kremowego z Harry'ego Pottera 28 g
581,07 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Magule-cz
Zdjęcie produktu dla Hitschies kolorowe smyczki owocowe smyczki z czterema owocami 125g
Hitschies kolorowe smyczki owocowe smyczki z czterema owocami 125g
125,84 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
15,73 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Galaretka owocowa kwaśna niebieska bez żelatyny z pektyną 800g
Galaretka owocowa kwaśna niebieska bez żelatyny z pektyną 800g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fini Jumbo Tornado 6 Kwaśna guma owocowa w sztyfcie 50g
Fini Jumbo Tornado 6 Kwaśna guma owocowa w sztyfcie 50g
41,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2,06 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Smyczki Hitschies niebieskie 125g
Smyczki Hitschies niebieskie 125g
225,28 zł/1kg
28,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Amos Peelerz Pineapple Burst Gummy guma z owoców tropikalnych 65g
Amos Peelerz Pineapple Burst Gummy guma z owoców tropikalnych 65g
124,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Berggold galaretka bananowa z polewą czekoladową wegetariańska 250g
Berggold galaretka bananowa z polewą czekoladową wegetariańska 250g
29,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Look O Look Mini Candy Sushi Tray galaretka owocowa i pianka cukrowa 100g
Look O Look Mini Candy Sushi Tray galaretka owocowa i pianka cukrowa 100g
348,80 zł/1kg
34,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 1000g
Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 1000g
60,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
60,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Katjes Tappsy pianki cukrowe z lukrecją i żelkami owocowymi wegańskie 210 g
Katjes Tappsy pianki cukrowe z lukrecją i żelkami owocowymi wegańskie 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
Nerds Gummy Clusters Fruits 113g
587,70 zł/1kg
66,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Xylifresh Mięta pieprzowa (93 g)
Xylifresh Mięta pieprzowa (93 g)
462,80 zł/1kg
43,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g
Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg