Liczba sztuk:

120
  • 60
  • 120

Medverita Witamina K2 MK7 100ug 120 K

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

35,90 zł

+ 13,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla formoline L112 tabletki, 48 tabletek
formoline L112 tabletki, 48 tabletek
2 592,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
132,52 zł
-2,89 zł
129,63 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Erogen X - 60 kapsułek
Erogen X - 60 kapsułek
295 799,99 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
147,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade
Zdjęcie produktu dla Fyron OPC - 60 kapsułek
Fyron OPC - 60 kapsułek
4 900,00 zł/1l
147,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IncHealth-Inter
Zdjęcie produktu dla D-Vitum Forte 2000 j.m.K2, 120 kapsułek
D-Vitum Forte 2000 j.m.K2, 120 kapsułek
681,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla MEDVERITA K2 200 + D3 witamina K vitaMK7® 200 µg + D 2000 IU - 60 kapsułek
MEDVERITA K2 200 + D3 witamina K vitaMK7® 200 µg + D 2000 IU - 60 kapsułek
41,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max
Zdjęcie produktu dla Swanson Witamina D3 & K2, 60 kapsułek
Swanson Witamina D3 & K2, 60 kapsułek
1 225,00 zł/1kg
98,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla Medverita Witamina K2 MK-7 200mcg + D3 2000IU 120 kapsułek
Medverita Witamina K2 MK-7 200mcg + D3 2000IU 120 kapsułek
129,80 zł/1l
64,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max
Zdjęcie produktu dla Witamina K2 Hevert, 100 µg, 60 kapsułek
Witamina K2 Hevert, 100 µg, 60 kapsułek
2 863,24 zł/1kg
97,35 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Suplementy diety Kräuterhaus Sanct Bernhard witamina k2 mk7 (120 kaps.) 5247
Suplementy diety Kräuterhaus Sanct Bernhard witamina k2 mk7 (120 kaps.) 5247
746,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
112,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla MEDVERITA Sulforaphane 400 µg 60 kapsułek
MEDVERITA Sulforaphane 400 µg 60 kapsułek
20,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max
Zdjęcie produktu dla Medverita Apigenina 100 mg - 120 kapsułek
Medverita Apigenina 100 mg - 120 kapsułek
326,00 zł/1kg
48,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max
Zdjęcie produktu dla WARNKE Witamina K2 200 µg tabletki, 60 tabletek
WARNKE Witamina K2 200 µg tabletki, 60 tabletek
981,90 zł/1kg
41,24 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Ostrovit witamina k2 BI9215
Ostrovit witamina k2 BI9215
2 900,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
58,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore
Zdjęcie produktu dla Medverita Niepokalanek ekstrakt 500mg - 120 kapsułek
Medverita Niepokalanek ekstrakt 500mg - 120 kapsułek
30,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max
Zdjęcie produktu dla Medverita Magnez taurynian + witamina B6 (P-5-P) – 50 kapsułek
Medverita Magnez taurynian + witamina B6 (P-5-P) – 50 kapsułek
26,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max
Zdjęcie produktu dla EUNOVA DuoProtect D3+K2 2000 I.U./80 µg kapsułki, 30 kapsułek
EUNOVA DuoProtect D3+K2 2000 I.U./80 µg kapsułki, 30 kapsułek
1 760,83 zł/1kg
42,26 zł
Sprzedawca: apohealth
WITAMINA D3 + K2 90 KAPSŁEK - BIOWEN
Witamina D3 + K2 90 Kapsłek - Biowen
872,58 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
104,71 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla ESN Witamina D3 + K2 (120 kapsułek)
ESN Witamina D3 + K2 (120 kapsułek)
1 939,86 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
135,79 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla ALLPHARM, witamina K2 MK7, kapsułki, 60 sztuk
ALLPHARM, witamina K2 MK7, kapsułki, 60 sztuk
5 558,33 zł/1kg
70,04 zł
-4%
66,70 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla WARNKE Witamina K2 200 µg tabletki, 100 tabletek
WARNKE Witamina K2 200 µg tabletki, 100 tabletek
794,92 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
50,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Medverita K2 Witamina K Vitamk7® (Menachinon 7) 100 µg 120 kapsułek


Suplement diety z witaminą K MK-7 naturalnego pochodzenia.

Długołańcuchowy menachinon MK-7 jest najcenniejszym podtypem witaminy K.

Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi

.

Preparat zawiera VitaMK7®, czyli witaminę K produkowaną i opatentowaną przez firmę biotechnologiczną Gnosis SpA.

VitaMK7® jest naturalnym źródłem witaminy K pozyskiwanej przy użyciu Bacillus subtillis NATTO.

Bacillus subtillis Natto to szczep bakterii, który powoduje fermentację ziaren soi w tradycyjnej japońskiej potrawie Natto

. VitaMK7® posiada pozytywną opinię EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) i jest dopuszczony do sprzedaży na rynku europejskim.

VitaMK7® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Gnosis SpA (Włochy)

Składniki: Inulina (korzeń cykorii), witamina K VitaMK7® (menachinon-7), żelatyna (kapsułka).

Preparat zawiera również inulinę z korzenia cykorii, która działa jako naturalny stabilizator w kapsułce. Inulina zaliczana jest do prebiotyków

, a suplement diety nie zawiera zbędnych

wypełniaczy, substancji wiążących, oddzielających

ani dodatków: Substancji wypełniających, wiążących, przeciwzbrylających, adsorbentów, konserwantów, substancji powlekających, lubrykantów

Zawartość netto : 120 kapsułek / 48, 4 g
Masa kapsułki: 320 mg

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie, najlepiej podczas posiłku.
Dzienna porcja zawiera:
Witamina K VitaMK7® - 100 μg (133 % RWS*)

*-

Referencyjna Wartość Spożycia

Uwagi: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w miejscu niem dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.

Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią.

Producent : Medverita Group Paulina Schroeder ul. Smolki 5/LU5 Kraków 30-513

Przechowywanie i użytkowanie
w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu chroniącym przed światłem i wilgocią
Lista składników
Inulina (korzeń cykorii), witamina K VitaMK7® (menachinon-7), żelatyna (kapsułka)
Firma spożywcza
Medverita Group Paulina Schroeder ul. Smolki 5/LU5 Krakau 30-513
Nazwa handlowa
Medverita Witamina K2 MK7 100ug
Producent
MEDVERITA
Liczba sztuk
120
Zalecany sposób podawania
1 kapsułka dziennie, najlepiej podczas posiłku
EAN
5905669084109

Przechowywanie i użytkowanie
w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu chroniącym przed światłem i wilgocią
Lista składników
Inulina (korzeń cykorii), witamina K VitaMK7® (menachinon-7), żelatyna (kapsułka)
Firma spożywcza
Medverita Group Paulina Schroeder ul. Smolki 5/LU5 Krakau 30-513
Nazwa handlowa
Medverita Witamina K2 MK7 100ug
Producent
MEDVERITA
Liczba sztuk
120
Zalecany sposób podawania
1 kapsułka dziennie, najlepiej podczas posiłku
EAN
5905669084109
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 258
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order
Zdjęcie produktu dla Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
665,35 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
133,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla ARMOLIPID Cholesterol Serce Czysty poziom cholesterolu 60 tabletek x4
ARMOLIPID Cholesterol Serce Czysty poziom cholesterolu 60 tabletek x4
3 369,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
336,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: The-Fast-Order
Zdjęcie produktu dla More Nutrition Protein Iced Coffee 500g
More Nutrition Protein Iced Coffee 500g
450,30 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
225,15 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Oryginalne kwiaty Bacha nr 1-38 i zestaw kropli RESCUE w ozdobnym kartonowym pudełku, 40 sztuk buteleczek
Oryginalne kwiaty Bacha nr 1-38 i zestaw kropli RESCUE w ozdobnym kartonowym pudełku, 40 sztuk buteleczek
589,58 zł/1kg
936,84 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products
Zdjęcie produktu dla Prostalis - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
Prostalis - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 141,67 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
339,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade
Zdjęcie produktu dla GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
GLura Suplement diety, zestaw 3 opakowania po 60 kapsułek
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
445,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS
Bestseller
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
814,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Concentrix, 180 kapsułek
Concentrix, 180 kapsułek
1 488,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
263,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Priorin spełniające wymagania odżywcze korzenia włosa, 120 kapsułek
Kapsułki Priorin spełniające wymagania odżywcze korzenia włosa, 120 kapsułek
2 250,96 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
211,59 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
Herboxa LUNGWORT z 550mg miodunki plamistej - Zawiera kwas foliowy, który zmniejsza zmęczenie i znużenie, witaminę C, kwercetynę, ProG-Phen
1 885,71 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
105,60 zł
Sprzedawca: Likasso
A product shot of a collagen powder container.
Kolagen w proszku 500 g, bioaktywny kolagen od EXVital
1 019 979,95 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 138
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Prostalis - Kompleks wspierający zdrowie prostaty (30 kapsułek)
Prostalis - Kompleks wspierający zdrowie prostaty (30 kapsułek)
128,79 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
139,99 zł
-11,20 zł
128,79 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop
Zdjęcie produktu dla Orthomol Vital F, 30 tabletek/kapsułek, 1 opakowanie, KPG
Orthomol Vital F, 30 tabletek/kapsułek, 1 opakowanie, KPG
404,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
289,07 zł
-19,23 zł
269,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
230,19 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
230,19 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
2 650,11 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla 3x Nemanex - krople na oczyszczenie organizmu 30 ml
3x Nemanex - krople na oczyszczenie organizmu 30 ml
7 633,33 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
229,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NewGenMarketing
Zdjęcie produktu dla 4X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
4X Prostoxalen – Kapsułki Z Palmą Sabałową Na Prostatę
408 999,98 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
409,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement
Zdjęcie produktu dla BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,46 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
126,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Kapsułki VOLT
Kapsułki VOLT
5 666,67 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NoviluniumHerbalis
Zdjęcie produktu dla Tabletki uodparniające Wobenzym, 240 tabletek
Tabletki uodparniające Wobenzym, 240 tabletek
1 577,08 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
340,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla GreatVita kwas cytrynowy w proszku 5 kg wiadro | spożywczy E330, czysty monohydrat kwasu cytrynowego
GreatVita kwas cytrynowy w proszku 5 kg wiadro | spożywczy E330, czysty monohydrat kwasu cytrynowego
93,60 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 118
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Suplement diety SuperSmart Noopept - 90 tabletek podjęzykowych
Suplement diety SuperSmart Noopept - 90 tabletek podjęzykowych
1 918,44 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
122,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SuperSmart
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
2 486,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
385,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energia i zdrowie komórek  | 30 kapsułek | Bestager | Wegańskie
beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energia i zdrowie komórek | 30 kapsułek | Bestager | Wegańskie
16 443,33 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
147,99 zł
Sprzedawca: beLIVELY
Zdjęcie produktu dla Double Heart Collagen 11,000 Plus ampuki systemowe 30X25 ml
Double Heart Collagen 11,000 Plus ampuki systemowe 30X25 ml
176,63 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
132,47 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
Kapsułki Priorin na hormonalne dziedziczne zaburzenia wzrostu włosów i wypadanie włosów u kobiet, 270 kapsułek
1 333,33 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
400,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zahnco24

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
235,34 zł
Sprzedawca: apohealth
1 669,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: apohealth
109 989,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Froximun Toxaprevent Medi Pure Capsules 60 kapsułek
Froximun Toxaprevent Medi Pure Capsules 60 kapsułek
82,18 zł
Sprzedawca: apohealth
1 369,67 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
385,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth
2 486,71 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
199,74 zł
Sprzedawca: apohealth
1 849,44 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
235,86 zł
Sprzedawca: apohealth
2 650,11 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek
Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
107,41 zł
Sprzedawca: apohealth
2 192,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla FROXIMUN Toxaprevent medi plus proszek wzmacniający barierę ściany jelita, 30 szt. Saszetki
FROXIMUN Toxaprevent medi plus proszek wzmacniający barierę ściany jelita, 30 szt. Saszetki
185,87 zł
Sprzedawca: apohealth
1 318,23 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg