5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Ciastka ryżowe niesolone 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
369,99 zł
3 699,90 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wafle i gofry i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Karlsbader Schnitten - wafle z nadzieniem z orzechów laskowych (65%) - smak waniliowy.468,17 zł/1kg
81,93 zł
Sprzedawca: LaProve

Więcej informacji o reklamie
Wafle waniliowe De Beukelaer Premium148,00 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Loacker Quadratini wafelki z kremem orzechowym86,50 zł/1kg
22,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kellogg's Pop-Tarts z polewą czekoladową i kawałkami czekolady 96 g70,27 zł/1kg
71,52 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,46 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Byodo 234040, Ciastko, Naturalny, Okrągły, 385 kcal, 1635 kJ, 7,8 g
53,80 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Byodo Bio Reiswaffeln ohne Salzzusatz 100g
69,30 zł/1kg
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Wafle kukurydziane - siemię lniane 150g
58,67 zł/1kg
8,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciastka ryżowe - pełnoziarniste bez soli 130g
75,54 zł/1kg
9,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Wafle z ciecierzycy 100g
12,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Kanjers Stroopwafels 15 x 80 g (wafle z syropem karmelowym)
1 170,75 zł/1kg
93,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Rosengarten Dinkel Waffelröllchen, Zartbitter, 150g (12)
160,01 zł/1kg
288,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciastka ryżowe z gorzką czekoladą 100g
165,60 zł/1kg
16,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Wafle orkiszowe z cynamonem 67g
127,57 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Ciastka ryżowe - z kaszą gryczaną 100g
72,20 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: taleoo

Zonnatura Corn Wafels 100g – Chrupiące, naturalne, bezglutenowe wafle kukurydziane
107,80 zł/1kg
10,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

ANDRUTY MIODOWE32 g (8 szt.) - BIOMINKI
212,81 zł/1kg
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Wafle orkiszowe nugatowe 100g
139,20 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Honigwaffeln 175g
76,63 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Rosengarten Waffeln, Dinkel-Nougat, 100g (12)
174,43 zł/1kg
209,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Wafle orkiszowe - ciemna czekolada 150g
170,40 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ryżowe wafle bez soli oferują czysty smak. Te niezsolone wafle ryżowe są produkowane z ekologicznego, pełnoziarnistego ryżu. Ziarna ryżu są krótko pieczone w okrągłych formach do wafli, aż pękną. Wydobywająca się skrobia łączy ziarna, tworząc charakterystyczne, okrągłe wafle ryżowe. Dzięki temu krótkiemu procesowi pieczenia, wafle zyskują delikatny, prażony smak. Chrupiące, ekspandowane płatki są idealne jako przekąska. Można je podawać zarówno w wersji pikantnej, jak i słodkiej, stanowiąc smaczną przekąskę. Ciesz się ich chrupiącym i delikatnym smakiem.
- Lista składników
- Ryż pełnoziarnisty* *z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze 100 g/ml zawiera średnioWartość kaloryczna: 1611 kJ / 380 kcalTłuszcz: 2,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,6 gWęglowodany: 80 gw tym cukier: 0,5 gBiałko: 8 gSól: 0,01 g
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- DENNREE
- Nazwa handlowa
- Ciastka ryżowe niesolone 100g
- Producent
- DENNREE
- EAN
- 4021851427255
- Lista składników
- Ryż pełnoziarnisty* *z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze 100 g/ml zawiera średnioWartość kaloryczna: 1611 kJ / 380 kcalTłuszcz: 2,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,6 gWęglowodany: 80 gw tym cukier: 0,5 gBiałko: 8 gSól: 0,01 g
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- DENNREE
- Nazwa handlowa
- Ciastka ryżowe niesolone 100g
- Producent
- DENNREE
- EAN
- 4021851427255
Pasuje również do tego

Garcinia Cambogia + Cholin, 240 St KAP
458,19 zł/1kg
96,77 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Nivona 8101, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1465 W, Czarny
5 073,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrangeAudio

Byodo 234040, Ciastko, Naturalny, Okrągły, 385 kcal, 1635 kJ, 7,8 g
53,80 zł/1kg
5,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Snack-a-Jacks Mini Rice Cake Grill Pepper | Pudełko 8 sztuk
6 997,83 zł/1kg
160,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Byodo Bio Reiswaffeln ohne Salzzusatz 100g
69,30 zł/1kg
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
443,15 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Ciastka ryżowe z gorzką czekoladą 100g
165,60 zł/1kg
16,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Byodo 234042, Ciastko, Nakrętka, Okrągły, 393 kcal, 1665 kJ, 8,2 g
72,70 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Lestello wafle z soczewicy 135g
53,14 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

XOX orzeszki ziemne prażone bez soli o delikatnym orzechowym smaku 1000g
42,11 zł/1kg
42,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Holste Kaiser soda oczyszczona w proszku do kuchni i domu łagodnie alkaliczna 250g
1 387,96 zł/1kg
346,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

KoRo MUS_005, Afganistan, Australia, Chile, Włochy, Pakistan, Portugalia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
170,66 zł/1kg
85,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Wafle kukurydziane - siemię lniane 150g
58,67 zł/1kg
8,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

ültje 5547 ültje geröstet und gesalzen Erdnüsse 180,0 g
359,22 zł/1kg
64,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

ECO ENGEL 510 czerwony, 25 km/h hulajnoga elektryczna dla seniorów hulajnoga elektryczna dla seniorów 4 koła
12 004,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bens Original Basmati Rice 10 minutes praktyczna torebka do gotowania 500g
44,82 zł/1kg
22,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
15,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KoRo CASHEW_003, 590 kcal, 2449 kJ, 24 g, 20 g, 3,5 g, 0,05 g
488,99 zł/1kg
488,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
845,33 zł/1kg
63,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Chips'O maïs Family - Nacho Cheese 125g
67,04 zł/1kg
8,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Rolka kuchenna racon Premium K-2 B220xL250ca.mm biała 2-warstwowa, perforowana 4 szt./opak
79,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

RUF 4384620005 RUF Porridge Classic 65,0 g
581 100,01 zł/1kg
58,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Naarmann mleko pełne bez laktozy H zakrętka 1000ml
7,78 zł/1l
7,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo

KoRo MUS_051, Chiny, Egipt, 2486 kJ, 594 kcal, 7,6 g, 4,7 g, 26 g
803,98 zł/1kg
401,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SEEBERGER 117205 Seeb Jądra orzecha włoskiego 150g
410,13 zł/1kg
61,52 zł
Sprzedawca: somnia24

KRÜGER FAMILY Cappuccino 10027839 Schoko 500g
153,28 zł/1kg
76,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ciasto ryżowe
Bardzo smaczne i szybka dostawa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Loacker Quadratini wafelki z kremem orzechowym
22,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
86,50 zł/1kg

Loacker Peanut Butter, Kruchy wafel, Masło orzechowe, 175 g, Pomarańczowy, 175 g, 1 szt.



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,80 zł/1kg

Ziegler Käsetaler gofry z serem oryginalne chrupiące pieczone 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
73,67 zł/1kg

Chrupiący wafelek Loacker Gardena Peanut Butter z kremem orzechowym 38g
6,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,25 zł/1kg

Loacker Lody cytrynowe w rożku chrupiące wafelki z kremem cytrynowym 150g
17,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,73 zł/1kg

Loacker Gran Pasticceria Kokosowe ciasteczka waflowe z kremem kokosowym 100g
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
232,20 zł/1kg

Manner chrupiące owocowe świeże gofry z nadzieniem cytrynowym 75g
5,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,73 zł/1kg

Manner Gebäck Knuspino Limette 233281000 110g
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,55 zł/1kg

Neapolitańskie chrupiące wafle z kremem z orzechów laskowych 65g
3,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,31 zł/1kg

Karlsbader Schnitten - wafle z nadzieniem z orzechów laskowych (65%) - smak waniliowy.
81,93 zł
Sprzedawca: LaProve
468,17 zł/1kg

Kellogg's Pop-Tarts z polewą czekoladową i kawałkami czekolady 96 g
71,52 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,46 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
70,27 zł/1kg

Wafle waniliowe De Beukelaer Premium



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,00 zł/1kg

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice rożki do lodów 8 sztuk 112g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
10,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,61 zł/1kg

Wafle waniliowe Schulte 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,60 zł/1kg

Wafle truskawkowo-waniliowe Schulte 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,03 zł/1kg

Roshen Konafetto Rurki Waflowe Z Mlecznym Nadzieniem 140 G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,27 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
380,50 zł/1kg

ANDRUTY MIODOWE32 g (8 szt.) - BIOMINKI
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
212,81 zł/1kg

De Beukelaer Lody na waflach ChoViva, krem bez kakao, opakowanie 50g
6,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
127,60 zł/1kg

7Days rogaliki morela o smaku owocowym 4x60g opakowanie 240g
14,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,92 zł/1kg

7Days croissanty z kremem orzechowym 4x60g opakowanie 240g
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,25 zł/1kg