Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

31,40 zł

78,50 zł / 1kg

+ 19,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Lizaki i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g
Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g
60,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
73,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Küfa czekoladowy lizak kulkowy z miętą czekoladową 100 sztuk 1800g
Küfa czekoladowy lizak kulkowy z miętą czekoladową 100 sztuk 1800g
1,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Küfa owocowy lizak kulkowy o smaku owocowym 100 sztuk 1800g
Küfa owocowy lizak kulkowy o smaku owocowym 100 sztuk 1800g
66,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
110,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
60,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
36,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz kompletny spinner POP lizak z funkcją skręcania 15 szt
Wyświetlacz kompletny spinner POP lizak z funkcją skręcania 15 szt
85,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,15 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Crazy Dips Strawberrypoliuretan (opakowanie 24x14g)
Chupa Chups Crazy Dips Strawberrypoliuretan (opakowanie 24x14g)
278,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 100 sztuk lizaków "Fruity Pop" z gumową otoczką, o smaku "Sweet Flash"
Wyświetlacz zawierający 100 sztuk lizaków "Fruity Pop" z gumową otoczką, o smaku "Sweet Flash"
26,58 zł/1kg
45,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
253,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Melody Pops lizaki, rurki, landrynki 48 szt
Chupa Chups Melody Pops lizaki, rurki, landrynki 48 szt
274,00 zł/1kg
197,28 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Storck nimm2 Lolly family pack lizaki z witaminami 200g
Storck nimm2 Lolly family pack lizaki z witaminami 200g
69,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz kompletny Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 12 elementów (do uzupełnienia)
Wyświetlacz kompletny Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 12 elementów (do uzupełnienia)
571,74 zł/1kg
75,47 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla DOK Push Pop Original, opakowanie 20 sztuk (20 x 15 g)
DOK Push Pop Original, opakowanie 20 sztuk (20 x 15 g)
246,29 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
145,31 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Pom Painter Barwnik do języka Lolly barwiący język (niebieski)
Pom Painter Barwnik do języka Lolly barwiący język (niebieski)
42,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
0,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Cool Schleckmuscheln o smaku owoców i coli 4 różne 965g
Cool Schleckmuscheln o smaku owoców i coli 4 różne 965g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
117,14 zł/1kg
1,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Unicorn Wonder Licker, lizak, 50g z kwaśnym proszkiem
Unicorn Wonder Licker, lizak, 50g z kwaśnym proszkiem
73,40 zł/1kg
3,67 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Lizaki Owocowe 12 G X 120 Sztuk
Chupa Chups Lizaki Owocowe 12 G X 120 Sztuk
62,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
90,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups  8410031912470 Chupa Chups The Best of – lizaki, puszka 50 sztuk (600 g)
Chupa Chups 8410031912470 Chupa Chups The Best of – lizaki, puszka 50 sztuk (600 g)
7 473,00 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
74,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Pociągnij i spryskaj. Sweet Flash Strawnana Candy Spray to owocowa przekąska w stylu Dzikiego Zachodu. Pyszny płynny cukierek o smaku truskawkowo-bananowym jest w stylowym plastikowym dozowniku z pompką, który wygląda jak obrany banan i można go swobodnie przypiąć do paska. Dzięki temu zawsze masz przy sobie pyszny smakołyk, który można rozpylić bezpośrednio do ust, co z pewnością przyciągnie uwagę.

Banana Spray Candy ma ok. 15 cm wysokości.

Ilość zamówienia 12 cukierków w sprayu 15 cm 25 ml pakowane pojedynczo

Kompletna ekspozycja sprzedażowa

Składniki:

Syrop glukozowo-fruktozowy, woda, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), cytrynian sodu, aromat, substancja konserwująca, sorbinian potasu, substancja słodząca (sukraloza).

Wartość odżywcza na 100g:

Energia:
1032kJ/247kcal
Tłuszcz:
0g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:
0g
Węglowodany:
62g
w tym cukier:
24g
Białko:
0g
Sól:
0g

Producent:

Alex Sweets GmbH

Lista składników
Syrop glukozowo-fruktozowy, woda, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), cytrynian sodu, aromat, substancja konserwująca, sorbinian potasu, substancja słodząca (sukraloza)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100g: Energia: 1032kJ/247kcal Tłuszcz: 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g Węglowodany: 62g w tym cukier: 24g Białko: 0g Sól: 0g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
400 g
Firma spożywcza
Hopser Funfood
Nazwa handlowa
Słodycze
Producent
Alex Sweets
EAN
4260332198776

Lista składników
Syrop glukozowo-fruktozowy, woda, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), cytrynian sodu, aromat, substancja konserwująca, sorbinian potasu, substancja słodząca (sukraloza)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100g: Energia: 1032kJ/247kcal Tłuszcz: 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g Węglowodany: 62g w tym cukier: 24g Białko: 0g Sól: 0g
Alergeny
Brak alergenów
Waga
400 g
Firma spożywcza
Hopser Funfood
Nazwa handlowa
Słodycze
Producent
Alex Sweets
EAN
4260332198776
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
60,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
36,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Super kwaśne cukierki do żucia Kaubonbons 60 g
Super kwaśne cukierki do żucia Kaubonbons 60 g
59,67 zł/1kg
3,58 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Sour Gummy Cubes 100 g worek Extra Sour
Sour Gummy Cubes 100 g worek Extra Sour
40,00 zł/1kg
4,00 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz kompletny spinner POP lizak z funkcją skręcania 15 szt
Wyświetlacz kompletny spinner POP lizak z funkcją skręcania 15 szt
85,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,15 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 15 sztuk produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", spray do słodyczy
Wyświetlacz zawierający 15 sztuk produktu "Sweet Flash Fire Killer XL Candy Spray", spray do słodyczy
25,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
41,15 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 100 sztuk lizaków "Fruity Pop" z gumową otoczką, o smaku "Sweet Flash"
Wyświetlacz zawierający 100 sztuk lizaków "Fruity Pop" z gumową otoczką, o smaku "Sweet Flash"
26,58 zł/1kg
45,18 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Crazy Dips Strawberrypoliuretan (opakowanie 24x14g)
Chupa Chups Crazy Dips Strawberrypoliuretan (opakowanie 24x14g)
278,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Wystawa kompletna, 40 sztuk: Fini Jumbo Tornado 6, kolor Sauer
Wystawa kompletna, 40 sztuk: Fini Jumbo Tornado 6, kolor Sauer
32,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,84 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
253,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Storck nimm2 Lolly family pack lizaki z witaminami 200g
Storck nimm2 Lolly family pack lizaki z witaminami 200g
69,90 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pom Painter Barwnik do języka Lolly barwiący język (niebieski)
Pom Painter Barwnik do języka Lolly barwiący język (niebieski)
42,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
0,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Vidal - Unicorn Rolls - 24s
Vidal - Unicorn Rolls - 24s
62,37 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
28,44 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla DOK Push Pop Original, opakowanie 20 sztuk (20 x 15 g)
DOK Push Pop Original, opakowanie 20 sztuk (20 x 15 g)
246,29 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
145,31 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Melody Pops lizaki, rurki, landrynki 48 szt
Chupa Chups Melody Pops lizaki, rurki, landrynki 48 szt
274,00 zł/1kg
197,28 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz kompletny Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 12 elementów (do uzupełnienia)
Wyświetlacz kompletny Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 12 elementów (do uzupełnienia)
571,74 zł/1kg
75,47 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Cool Schleckmuscheln o smaku owoców i coli 4 różne 965g
Cool Schleckmuscheln o smaku owoców i coli 4 różne 965g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
31,62 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Unicorn Wonder Licker, lizak, 50g z kwaśnym proszkiem
Unicorn Wonder Licker, lizak, 50g z kwaśnym proszkiem
73,40 zł/1kg
3,67 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Rocks Lollies 150 g indywidualnie pakowane motywy o smaku owocowym
Rocks Lollies 150 g indywidualnie pakowane motywy o smaku owocowym
55,93 zł/1kg
8,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Guma do żucia papierosy z efektem palenia 24 paczki po 43 g każda 24-pak
Guma do żucia papierosy z efektem palenia 24 paczki po 43 g każda 24-pak
1 084,84 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
47,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
Chupa Chups Crazy Dips Strawberry Lolly prickelnde Knisterbrause 14g
117,14 zł/1kg
1,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Materiał do rzucania lizaków Cool Painter 200 sztuk
Materiał do rzucania lizaków Cool Painter 200 sztuk
56,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
56,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 1 sztuka 11 g (do wielokrotnego napełniania)
Dino Chomper, dinozaur z lizakiem, 1 sztuka 11 g (do wielokrotnego napełniania)
686,36 zł/1kg
7,55 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
85,45 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g
Chupa Chups Lizaki puszka 100 sztuk różne smaki 1200g
60,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
73,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Supersonic Shape Meal Koktajl Białkowy Wanilia 600 g – 26 witamin
Supersonic Shape Meal Koktajl Białkowy Wanilia 600 g – 26 witamin
162,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
270,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Supersonic Matcha Latte Collagen Marakuja 280 g z kolagenem rybim Peptan
Supersonic Matcha Latte Collagen Marakuja 280 g z kolagenem rybim Peptan
159,00 zł
Rabat 5% od 3 szt.
Sprzedawca: SupersonicFood
565,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
Wyświetlacz zawierający 100 sztuk farbek do języka "Pom Painter" w kształcie lizaków, barwiących język na niebiesko
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
31,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
205,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,45 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups – koło z lizakami „Stranger Things”, opakowanie 200 sztuk, 2400 g
Chupa Chups – koło z lizakami „Stranger Things”, opakowanie 200 sztuk, 2400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
174,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serduszko lizak czerwony biały różowy lizak miłości w kształcie serca 45g display
Serduszko lizak czerwony biały różowy lizak miłości w kształcie serca 45g display
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Best of lollipops owocowe kremowe worek uzupełniający 3000g
Chupa Chups Best of lollipops owocowe kremowe worek uzupełniający 3000g
174,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
Ekran reklamowy zawierający 12 sztuk lizaków "Einhorn Wonder Licker", waga 50g każdy, z kwaśnym proszkiem
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
36,59 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
60,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups Tongue Painter owocowe lizaki 250 saszetek 3000g
Chupa Chups Tongue Painter owocowe lizaki 250 saszetek 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
149,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,68 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
Wyświetlacz z 24 sztukami pomadek "Jednorożec", lizaków "Sweet Flash"
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,39 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
253,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 100Pcs Union Jack Mini Flagi Ręcznie trzymane Brytyjskie Wykałaczki Flagi Cupcake Toppers Flagi Wielkiej Brytanii Patyczki owocowe Dekoracje imprezowe
100Pcs Union Jack Mini Flagi Ręcznie trzymane Brytyjskie Wykałaczki Flagi Cupcake Toppers Flagi Wielkiej Brytanii Patyczki owocowe Dekoracje imprezowe
124,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt
Display Complete Sweet Flash Strawnana Candy Spray o smaku truskawkowo-bananowym 15 cm 12 szt
31,40 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
78,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
Flic n Lic Pop Glow in the Dark Lutscher leckerer Lolly 14g 24er Pack
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3 121,87 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.
Chupa Chups The Best Of, Jabłko, Cola, Kremowy, Truskawka, Lollipop, Wielobarwny, 12 g, Nakrętka, Soja, 100 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8 700,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa okrągłe lizaki owocowe o smaku owocowym 100 sztuk 1800g
Küfa okrągłe lizaki owocowe o smaku owocowym 100 sztuk 1800g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lizaki Holland Foodz Twistzzz kolorowe tęczowe patyczki 50 sztuk
Lizaki Holland Foodz Twistzzz kolorowe tęczowe patyczki 50 sztuk
80,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa cream nougat lolly lizak z nadzieniem z kremu nugatowego 100 sztuk 1700g
Küfa cream nougat lolly lizak z nadzieniem z kremu nugatowego 100 sztuk 1700g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Küfa czekoladowy lizak kulkowy z miętą czekoladową 100 sztuk 1800g
Küfa czekoladowy lizak kulkowy z miętą czekoladową 100 sztuk 1800g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1,28 zł/1kg