Barwnik spożywczy beta-karoten (E160a) proszek pomarańczowy 500g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

891,28 zł

1 782,56 zł / 1l

+ 63,28 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 13 – śr. 18 listopada

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Barwniki spożywcze i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Zamsz cukieniczy żółty Colorvel Spray Vell.250ml giallo Af - Modecor
Zamsz cukieniczy żółty Colorvel Spray Vell.250ml giallo Af - Modecor
353,96 zł/1l
88,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zamsz Spray Vellutato 250ml Cioccolato Fondente Af - Modecor
Zamsz Spray Vellutato 250ml Cioccolato Fondente Af - Modecor
258,36 zł/1kg
71,79 zł
-10%
64,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biovegan 243058, Czerwony, Barwniki spożywcze naturalne, 8 g, CE
Biovegan 243058, Czerwony, Barwniki spożywcze naturalne, 8 g, CE
747,71 zł/1kg
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Le Clou Zucker-Colour 1250g
Le Clou Zucker-Colour 1250g
92,42 zł/1kg
115,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy zawierający miedź kompleksy chlorofilin zielony proszek 50g
Barwnik spożywczy zawierający miedź kompleksy chlorofilin zielony proszek 50g
3 114,40 zł/1l
155,72 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy czarna marchew fioletowy proszek 50g
Barwnik spożywczy czarna marchew fioletowy proszek 50g
3 115,20 zł/1l
155,76 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy żółty krokosz barwierski w proszku 50g
Barwnik spożywczy żółty krokosz barwierski w proszku 50g
3 115,20 zł/1l
155,76 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy burak, papryka czerwona w proszku 500g
Barwnik spożywczy burak, papryka czerwona w proszku 500g
1 783,04 zł/1l
891,52 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy Sugar couleur E150d 500g
Barwnik spożywczy Sugar couleur E150d 500g
1 782,56 zł/1l
891,28 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy niebieski brylantowy w proszku 1000g
Barwnik spożywczy niebieski brylantowy w proszku 1000g
1 323,96 zł/1l
1 323,96 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy brązowy w proszku 500g
Barwnik spożywczy brązowy w proszku 500g
1 782,56 zł/1l
891,28 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwniki spożywcze 48g
Barwniki spożywcze 48g
677,92 zł/1kg
32,54 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Günthart barwnik spożywczy żółty 20 g
Günthart barwnik spożywczy żółty 20 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Aromat pomarańczowy 9ml
Dr. Oetker Aromat pomarańczowy 9ml
253,33 zł/1l
2,88 zł
-20%
2,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Waldfrucht Aroma Pulver 1kg
Waldfrucht Aroma Pulver 1kg
502,00 zł/1l
502,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy czarny węgiel roślinny w proszku 50g
Barwnik spożywczy czarny węgiel roślinny w proszku 50g
3 114,40 zł/1l
155,72 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu limonkowy żółty Colorgel Giallo Limone 20g - Modecor
Barwnik w żelu limonkowy żółty Colorgel Giallo Limone 20g - Modecor
472,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,44 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu limonkowy Colorgel Verde Lime 20g - Modecor
Barwnik w żelu limonkowy Colorgel Verde Lime 20g - Modecor
473,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pfefferminz Aroma Pulver 500g
Pfefferminz Aroma Pulver 500g
657,58 zł/1l
328,79 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Multivitamine Aroma flüssig 1l
Multivitamine Aroma flüssig 1l
458,60 zł/1l
458,60 zł
Sprzedawca: Crownseller

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Opis produktu: Pomarańczowy proszek spożywczy E160

Nazwa produktu: Pomarańczowy proszek spożywczy E160

Opis produktu: Odkryj żywą moc natury dzięki naszemu pomarańczowemu proszku spożywczemu E160. Ten wysokiej jakości proszek barwnika nadaje Twoim potrawom intensywny, żywy pomarańczowy kolor i doskonale nadaje się do poprawy wizualnego aspektu potraw. Wyprodukowany z naturalnych karotenoidów, nasz proszek E160 oferuje harmonijną mieszankę intensywności i naturalności.

Zastosowanie: Nasz pomarańczowy proszek E160 jest idealny do wielu zastosowań w kuchni. Niezależnie od tego, czy chcesz zabarwić desery, napoje, wypieki, a nawet dania wytrawne, ten proszek zawsze zapewnia równomierne i atrakcyjne barwienie. Używaj go w smoothie, sorbetach, ciastach, budyniach, sosach i wielu innych potrawach, aby poprawić ich wygląd i nadać im świeży, słoneczny wygląd.

Właściwości:

  • Kolor: Żywy pomarańcz
  • Forma: Drobny proszek
  • Rozpuszczalność: Łatwo rozpuszczalny w wodzie i oleju
  • Bez smaku: Nie wpływa na smak potraw
  • Naturalny: Uzyskiwany z naturalnych karotenoidów, które występują w wielu owocach i warzywach

Zalety:

  • Wszechstronne zastosowanie: Idealny do słodkich i wytrawnych potraw.
  • Łatwa aplikacja: Można go bezpośrednio dodawać do potraw podczas przygotowywania.
  • Źródło naturalne: Wyprodukowany z naturalnych barwników, które są bezpieczne i zdrowe.
  • Wysoka koncentracja: Wystarczy niewielka ilość, aby uzyskać intensywny kolor.
  • Jakość: Produkowany zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości, aby zapewnić stałą wydajność.

Składniki: Barwnik pomarańczowy E160 (beta-karoten, ekstrakt z papryki), substancja nośna (np. dekstroza lub maltodekstryna).

Opakowanie: w praktycznych, wielokrotnego zamknięcia opakowaniach o pojemności 50g, 100g, 500g i 1000g, aby zachować świeżość i .

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chroń przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i wilgoci. Po otwarciu szczelnie zamknąć.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Barwnik pomarańczowy E160 jest dopuszczonym dodatkiem do żywności. Należy jednak przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących stosowania barwników w żywności. Nie nadaje się do bezpośredniego spożycia. Przeznaczony wyłącznie do stosowania w żywności.

Pochodzenie: Produkowany w zakładzie produkcyjnym, który posiada certyfikat zgodny z międzynarodowymi standardami.

Podsumowanie: Nadaj swoim potrawom i napojom piękny, naturalny pomarańczowy kolor dzięki naszemu proszkowi barwnikowemu pomarańczowemu E160. Idealny dla profesjonalnych kucharzy i pasjonatów pieczenia, którzy chcą nie tylko poprawić smak swoich potraw, ale także ich wygląd. Wprowadź słońce na swój talerz i zachwyć swoich gości jasnymi, apetycznymi kreacjami.

Zawartość
500 ml
Lista składników
https://luxofit.de/farbstoffe/lebensmittelfarbe-beta-carotin-orange-pulver
Informacja o wartościach odżywczych
https://luxofit.de/farbstoffe/lebensmittelfarbe-beta-carotin-orange-pulver
Alergeny
Brak alergenów
Waga
500 g
Wymiary
500 g
Firma spożywcza
Luxofit
Nazwa handlowa
500 g pomarańczowego barwnika spożywczego w proszku
Producent
Gino Gelati
Zakres dostawy
500 g pomarańczowego barwnika spożywczego w proszku
Numer producenta
GG-320-402x-500g-003
EAN
4251606266840

Zawartość
500 ml
Lista składników
https://luxofit.de/farbstoffe/lebensmittelfarbe-beta-carotin-orange-pulver
Informacja o wartościach odżywczych
https://luxofit.de/farbstoffe/lebensmittelfarbe-beta-carotin-orange-pulver
Alergeny
Brak alergenów
Waga
500 g
Wymiary
500 g
Firma spożywcza
Luxofit
Nazwa handlowa
500 g pomarańczowego barwnika spożywczego w proszku
Producent
Gino Gelati
Zakres dostawy
500 g pomarańczowego barwnika spożywczego w proszku
Numer producenta
GG-320-402x-500g-003
EAN
4251606266840
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy beta-karoten (E160a) proszek pomarańczowy 1000g
Barwnik spożywczy beta-karoten (E160a) proszek pomarańczowy 1000g
1 323,96 zł/1l
1 323,96 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy żółty krokosz barwierski w proszku 50g
Barwnik spożywczy żółty krokosz barwierski w proszku 50g
3 115,20 zł/1l
155,76 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy czarna marchew fioletowy proszek 50g
Barwnik spożywczy czarna marchew fioletowy proszek 50g
3 115,20 zł/1l
155,76 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy zawierający miedź kompleksy chlorofilin zielony proszek 50g
Barwnik spożywczy zawierający miedź kompleksy chlorofilin zielony proszek 50g
3 114,40 zł/1l
155,72 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy beta-karoten (E160a) proszek pomarańczowy 50g
Barwnik spożywczy beta-karoten (E160a) proszek pomarańczowy 50g
3 114,40 zł/1l
155,72 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy czarny węgiel roślinny w proszku 50g
Barwnik spożywczy czarny węgiel roślinny w proszku 50g
3 114,40 zł/1l
155,72 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Barwnik spożywczy beta-karoten (E160a) proszek pomarańczowy 100g
Barwnik spożywczy beta-karoten (E160a) proszek pomarańczowy 100g
328,79 zł
Sprzedawca: Crownseller
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
Dr. Oetker 4627840001 Dr. Oetker 4 Back- und Speisefarben , 1 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Robot planetarny o mocy 1700 W
Robot planetarny o mocy 1700 W
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
355,90 zł
Sprzedawca: Ellano

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zamsz cukieniczy żółty Colorvel Spray Vell.250ml giallo Af - Modecor
Zamsz cukieniczy żółty Colorvel Spray Vell.250ml giallo Af - Modecor
88,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
353,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
296,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Günthart barwnik spożywczy różowy 20 g
Günthart barwnik spożywczy różowy 20 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zamsz Spray Vellutato 250ml Cioccolato Fondente Af - Modecor
Zamsz Spray Vellutato 250ml Cioccolato Fondente Af - Modecor
71,79 zł
-10%
64,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
258,36 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Günthart barwnik spożywczy niebieski 20 g
Günthart barwnik spożywczy niebieski 20 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Le Clou Zucker-Colour 1250g
Le Clou Zucker-Colour 1250g
115,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Günthart barwnik spożywczy żółty 20 g
Günthart barwnik spożywczy żółty 20 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Biovegan 243058, Czerwony, Barwniki spożywcze naturalne, 8 g, CE
Biovegan 243058, Czerwony, Barwniki spożywcze naturalne, 8 g, CE
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
747,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Farby jajeczne żel perłowy, 5 sztuk, rękawiczki
Farby jajeczne żel perłowy, 5 sztuk, rękawiczki
22,65 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Le Clou Zucker-Colour 300g
Le Clou Zucker-Colour 300g
57,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
192,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Doniczka na biurko Doniczka na rośliny w kształcie ananasa Dekoracyjna wielofunkcyjna doniczka na biurko do dekoracji wnętrz biała
Doniczka na biurko Doniczka na rośliny w kształcie ananasa Dekoracyjna wielofunkcyjna doniczka na biurko do dekoracji wnętrz biała
74,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu limonkowy żółty Colorgel Giallo Limone 20g - Modecor
Barwnik w żelu limonkowy żółty Colorgel Giallo Limone 20g - Modecor
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,44 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
472,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu błękitny Colorgel Azzurro Cielo 20g - Modecor
Barwnik w żelu błękitny Colorgel Azzurro Cielo 20g - Modecor
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
498,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu limonkowy Colorgel Verde Lime 20g - Modecor
Barwnik w żelu limonkowy Colorgel Verde Lime 20g - Modecor
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
9,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
473,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu brąz Colorgel Marrone Tronco 20g - Modecor
Barwnik w żelu brąz Colorgel Marrone Tronco 20g - Modecor
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
474,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor
Barwnik w żelu Candy Pink Colorgel Rosa Candy 20g - Modecor
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
494,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu ciemno zielony Colorgel Verde Bosco 20g - Modecor
Barwnik w żelu ciemno zielony Colorgel Verde Bosco 20g - Modecor
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
524,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu jasno zielony Colorgel Verde Prato 20g - Modecor
Barwnik w żelu jasno zielony Colorgel Verde Prato 20g - Modecor
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor
Barwnik w żelu Chery Red Colorgel Rosso Ciliegia 20g - Modecor
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
383,00 zł/1kg