5,0



Na podstawie 2 opinii
Dr John Hypoallergenic Lamb with Rice 12,5 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
168,99 zł
13,52 zł / 1kg
+ 10,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera Festival 12,5 kg27,02 zł/1kg
337,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive19,73 zł/1kg
295,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Acana Singles Grass-Fed Lamb 11,4kg342,99 zł/1kg
342,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Salmon & Potato, Dorosły, Każda rasa, Ziemniak, Łososiowy, 12,5 kg
54,86 zł/1kg
685,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Josera Balance, Senior, Każda rasa, 12,5 kg
46,95 zł/1kg
586,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Josera Optiness, Dorosły, Każda rasa, 12,5 kg
46,25 zł/1kg
578,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Green Petfood Dog - Hypoallergenic 3kg
17,17 zł/1kg
154,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Josera Lamb & Rice, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg
52,69 zł/1kg
658,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

JosiDog Mini 2,7 kg
84,74 zł/1kg
228,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Josera Lamb Mini Adult 3 kg
87,98 zł/1kg
263,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Myślę Josera High Protein Kurczak 3 Kg
53,34 zł/1kg
160,03 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
84,74 zł/1kg
228,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Josera Chicken & Rice Mini Adult 3 kg
84,65 zł/1kg
253,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Josera 12,5 kg Family Plus
49,82 zł/1kg
622,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Wolfsblut 12,5kg Wide Plain Large Breed
26,78 zł/1kg
334,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Myślę Josera High Protein Ryba 3 kg
24,53 zł/1kg
73,60 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dorosły, Wieprzowina, Warzywo, 15 kg
7,27 zł/1kg
108,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

DR JOHN Hipoalergiczna kaczka z łososiem - sucha karma dla psów - 12,5 kg
15,04 zł/1kg
188,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GilpaEurope
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Super formuła Dr John Hypoallergenic z jagnięciną!
Dr John Hypoallergenic Lamb with Rice to kompletna hipoalergiczna karma dla psów dorosłych wszystkich ras i w każdym wieku (również seniorów). Opracowana bez użycia pszenicy, soi oraz produktów mlecznych, dzięki czemu jest w szczególności rekomendowana psom z nietolerancją na którykolwiek z tych składników lub z wrażliwym układem pokarmowym. Do produkcji użyto aż 55% jagnięciny (przed procesem dehydratyzacji) i jest to produkt mono proteinowy !
Dodatki w karmie:
Tauryna - usprawnia pracę serca oraz poprawia metabolizm tłuszczów
Wyciąg z juki - wspomaga wchłanianie substancji odżywczych niezbędnych organizmowi, polepsza trawienie i reguluje procesy wydalnicze
Zielony groszek - doskonałe źródło błonnika, przeciwutleniaczy oraz witaminy C
Skład: Mączka z jagnięciny (26%), jęczmień, kukurydza, ryż (10%), tłuszcz z kurczaka*, pulpa buraczana, warzywa (4% zielony groszek), minerały, tauryna (500 mg/kg), wyciąg z juki.
Składniki analityczne: Białko 21,0%, Tłuszcz 10.5%, Popiół 9.00%, Błonnik 2.50%, Witamina A 12 000 iu/ kg, Witamina D3 1200 iu/ kg, Witamina E 110 mg/kg, Miedź 10 mg/kg, Żelazo 80 mg/kg, Jod 1.5 mg/kg, Mangan 45 mg/kg, Selen 0,20 mg/kg, Cynk 150 mg/kg, Chelat Cynku 18 mg/kg
* tłuszcz przez producenta jest rafinowany, czyli nie zawiera alergizujących białek kurczaka, dlatego produkt może być stosowany u psów z alergią na kurczaka
- Waga
- 12500 g
- Zawartość wilgoci
- brak danych
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Dodatki
- Tauryna
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5012113002838
- Producent
- Dr. John
- Numer zezwolenia
- nie dotyczy
- Waga
- 12500 g
- Zawartość wilgoci
- brak danych
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Dodatki
- Tauryna
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5012113002838
- Producent
- Dr. John
- Numer zezwolenia
- nie dotyczy
Pasuje również do tego

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Josera Salmon & Potato, Dorosły, Każda rasa, Ziemniak, Łososiowy, 12,5 kg
54,86 zł/1kg
685,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Josera Lamb & Rice, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg
52,69 zł/1kg
658,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Josera Optiness, Dorosły, Każda rasa, 12,5 kg
46,25 zł/1kg
578,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Josera Balance, Senior, Każda rasa, 12,5 kg
46,95 zł/1kg
586,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Royal Canin Urinary Care, Dorosły, Każda rasa, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
112,17 zł/1kg
44,87 zł
Sprzedawca: VISO

Josera Chicken & Rice Mini Adult 3 kg
84,65 zł/1kg
253,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Royal Canin Urinary Care, Dorosły, Każda rasa, Drób, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
48,72 zł/1kg
97,43 zł
Sprzedawca: Unizoo

Josera Lamb Mini Adult 3 kg
87,98 zł/1kg
263,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dorosły, Wieprzowina, Warzywo, 15 kg
7,27 zł/1kg
108,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

JosiDog Mini 2,7 kg
84,74 zł/1kg
228,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Myślę Josera High Protein Ryba 3 kg
24,53 zł/1kg
73,60 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera 12,5 kg Family Plus
49,82 zł/1kg
622,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Karma dla kota Josera
97,63 zł/1kg
185,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Myślę Josera High Protein Kurczak 3 Kg
53,34 zł/1kg
160,03 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Josera Festival 12,5 kg
27,02 zł/1kg
337,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dorosły, Drób, Ryż, 2 kg
38,44 zł/1kg
76,87 zł
Sprzedawca: Unizoo

JosiDog Adult Sensitive 2,7 kg
84,74 zł/1kg
228,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Josera 15kg JosiDog Junior Sensitive
9,43 zł/1kg
141,51 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Royal Canin Early Renal 2 kg | sucha karma dla psów | funkcja nerek
53,30 zł/1kg
106,60 zł
Sprzedawca: VISO

Farmina Pet Food Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, 2 kg
49,68 zł/1kg
99,36 zł
Sprzedawca: Unizoo

Farmina Pet Food Vet Life Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
59,55 zł/1kg
119,10 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sucha karma Josera 9014 Dorosły 10 kg
10,80 zł/1kg
107,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bosch Sanabelle Light Drób 10 kg
63,00 zł/1kg
630,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Sucha karma dla kotów Josera JosiCat Tasty Beef 650 g
268,35 zł/1kg
174,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Farmina Pet Food Vet Life Renal, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
58,34 zł/1kg
127,76 zł
-11,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,68 zł
Sprzedawca: Unizoo

Green Petfood Dog - Hypoallergenic 3kg
17,17 zł/1kg
154,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Leonardo Cat Food 758725, Dorosły, 7,5 kg
83,48 zł/1kg
626,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Royal Canin Sterilised 37, Dorosły, 10 kg
28,20 zł/1kg
281,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bosch 5208003, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 3 kg
14,33 zł/1kg
68,44 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg

alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg

Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,00 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,00 zł/1kg

Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Lamb Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg