4,7



Na podstawie 9 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
SUCOFIN śmietanka do kawy 12 x 400 g – długi termin przydatności do spożycia, idealny zamiennik mleka w proszku
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
521,99 zł
108,75 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kawy rozpuszczalne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa mrożona typu frappé Nescafé 275 g - Napój w proszku z kawą rozpuszczalną (opakowanie 8 sztuk)97,88 zł/1kg
215,34 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Nescafe frappe kawa mrożona orzeźwiająca mieszanka kawy 275g 8-pak158,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs58,07 zł/1kg
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao Napój w proszku 500g67,04 zł/1kg
33,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SUCOFIN śmietanka do kawy w proszku 1 x 200 g, łatwo rozpuszczalna, idealna do kawy/herbaty, wystarcza na 80 filiżanek, długi okres przydatności do spożycia, doskonały zamiennik mleka w proszku.
1 874,95 zł/1kg
374,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
94,43 zł/1kg
94,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Tchibo 80314 Polewa bez laktozy "PURE Fine Selection"
92,88 zł/1kg
92,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
443,15 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

JACOBS Krönung kawa rozpuszczalna 6 x 200 g słoików kawy rozpuszczalnej
661,66 zł/1kg
793,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Melitta 7215 Gastro Topping – śmietanka do kawy 28,0 g, 1,0 kg
76,80 zł/1kg
76,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs śmietanka do kawy Ecreme specjalność kawowa w postaci granulatu 500g
71,30 zł/1kg
35,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs 4035 Kawa rozpuszczalna Gold 200 g
404,50 zł/1kg
80,90 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Vendingline SCHO Expert Selection No 204 Śmietanka do kawy Kaffeeplus 1000g
24,84 zł/1kg
24,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé 12025578 Nestlé GLORIA Kaffeeweißer 500,0 g
153,70 zł/1kg
76,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tchibo Feine Milde Kawa rozpuszczalna Opakowanie zbiorcze Maxipack, 600 g – 6 x 100 g, kawa rozpuszczalna z ziaren, zawiera kofeinę
963,32 zł/1kg
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nescafe 3in1 Stix Creamy Latte 10er napój w proszku paluszki 150g
84 266,66 zł/1kg
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Gold mild | kawa rozpuszczalna | słoik 200g
443,15 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa rozpuszczalna GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
184,70 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Zyrafka

KRÜGER Cappuccino Czekolada zawiera kofeinę Bez laktozy 10x15 g
127,40 zł/1kg
19,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Śmietanka do kawy Douwe Egberts w saszetkach, 500 sztuk po 2,5 g
212,34 zł/1kg
265,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NATURALNA ALTERNATYWA DLA ŚWIEŻEGO MLEKA LUB MLEKA W PROSZKU: Wybielacz do kawy Sucofin składa się z naturalnych białek mleka i jest bogaty w składniki odżywcze.
MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ I OPTYMALNA ROZPUSZCZALNOŚĆ: Dzięki drobnej strukturze proszku nasz biały dodatek do kawy nie zbryla się i doskonale się rozpuszcza. Nie przykleja się do krawędzi kubka.
IDEALNY DO KAWY I HERBATY: Jedno opakowanie zapewnia idealny start w dzień lub przyjemność w stresujących chwilach.
ŁATWE PRZYGOTOWANIE: Wystarczy dodać 1-2 łyżeczki do filiżanki kawy lub herbaty, zamieszać i cieszyć się smakiem. Życie jest dobre. Ale dobre życie jest lepsze!
KORZYSTNA ALTERNATYWA DLA PORTFELA: Nasz zamiennik śmietanki do kawy jest porównywalny z wieloma drogimi markowymi zamiennikami, dzięki czemu stanowi idealną, niedrogą alternatywę dla marki własnej Sucofin.
Odkryj śmietankę do kawy SUCOFIN – idealną alternatywę dla mleka! Praktyczne opakowanie o pojemności 400 g pozwala zachować i przedłużyć jego trwałość. Nasza śmietanka do kawy SUCOFIN przekonuje kremowym smakiem i idealną rozpuszczalnością. Wzbogaca smak kawy lub herbaty i ma wiele zastosowań. Zalety śmietanki do kawy SUCOFIN w skrócie: Pyszna alternatywa dla mleka: nadaje Twojemu napojowi pełny smak. Wzmacnia smak: zapewnia intensywniejszy aromat. Doskonała rozpuszczalność: dla łatwego przygotowania. Kremowy smak: idealny dla pełnego doznania smakowego. Wszechstronne zastosowanie: nadaje się do kawy i herbaty, aby nadać Twoim ulubionym napojom to coś wyjątkowego. Wysoka wydajność: długotrwała przyjemność. Praktyczne przechowywanie: dłuższa świeżość dzięki zamykanej puszce. Odkryj teraz śmietankę do kawy SUCOFIN i ciesz się kremowym smakiem swojej kawy lub herbaty!
Składniki: syrop glukozowy, całkowicie utwardzony tłuszcz kokosowy (32,5%), białka mleka, stabilizatory: E340, E452; emulgatory: E471, E472e; substancja przeciwzbrylająca: E341; barwniki: karoteny.
Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
| WARTOŚCI ODŻYWCZE | NA 100 g |
| Wartość energetyczna | 2313 kJ / 544 kcal |
| Tłuszcz | 32,5 g |
| -w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 32,1 g |
| Węglowodany | 63,5 g |
| -w tym cukry | 12,7 g |
| Białko | 1,8 g |
| Sól | 2,5 g |
Informacje prawne sprzedawcy
Euroshare GmbH
Lennéstraße 5
10785 Berlin
Reprezentowana przez dyrektora zarządzającego: Moritz Köhme
Numer identyfikacyjny VAT: DE192240242
Informacje od producenta
TSI Consumer Goods GmbH || Südring 26 || D-27404 Zeven
- Zawartość
- 4.8 l
- Lista składników
- Syrop glukozowy, całkowicie utwardzony tłuszcz kokosowy (32,5%), białka mleka, stabilizatory
- Waga
- 4800 g
- Firma spożywcza
- TSI Consumer Goods GmbH || Südring 26 || D-27404 Zeven
- Nazwa handlowa
- SUCOFIN śmietanka do kawy
- Producent
- TSI Consumer Goods
- EAN
- 4021155117012
- Zawartość
- 4.8 l
- Lista składników
- Syrop glukozowy, całkowicie utwardzony tłuszcz kokosowy (32,5%), białka mleka, stabilizatory
- Waga
- 4800 g
- Firma spożywcza
- TSI Consumer Goods GmbH || Südring 26 || D-27404 Zeven
- Nazwa handlowa
- SUCOFIN śmietanka do kawy
- Producent
- TSI Consumer Goods
- EAN
- 4021155117012
Pasuje również do tego

Tchibo 80314 Polewa bez laktozy "PURE Fine Selection"
92,88 zł/1kg
92,88 zł
Sprzedawca: somnia24

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
49,82 zł
Sprzedawca: VISO

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

JACOBS Krönung kawa rozpuszczalna 6 x 200 g słoików kawy rozpuszczalnej
661,66 zł/1kg
793,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SUCOFIN śmietanka do kawy w proszku 1 x 200 g, łatwo rozpuszczalna, idealna do kawy/herbaty, wystarcza na 80 filiżanek, długi okres przydatności do spożycia, doskonały zamiennik mleka w proszku.
1 874,95 zł/1kg
374,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nestlé 12455217 Nestlé Coffeemate Kaffeeweißer 1,0 kg
94,43 zł/1kg
94,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Jacobs - Kawa mielona Krönung - 12x 500g
195,33 zł/1kg
1 171,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
123,02 zł/1kg
123,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs śmietanka do kawy Ecreme specjalność kawowa w postaci granulatu 500g
71,30 zł/1kg
35,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Kiełbasa wiedeńska 180g
44,61 zł/1kg
22,39 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Royal Tiger 18 kg ryż zapachowy o zapachu jaśminu, ziarna całe | Jakość AAA
21,87 zł/1kg
393,67 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
45,55 zł/1kg
136,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa mielona JACOBS Master Roast Filter Coffee 12 x 500 g
164,33 zł/1kg
985,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ziemia uniwersalna 20l - Biovita
0,75 zł/1l
14,98 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Zestaw 12 ręczników chłodzących, ręczniki chłodzące, sportowe ręczniki chłodzące, ręczniki chłodzące do jogi
105,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

SodaStream 2270171 Akcesoria i ładowanie do ładowarki na stacji benzynowej
118,00 zł
Sprzedawca: KOMAONLINE

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów na sześć kawałków 250g
35,68 zł/1kg
8,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
40,24 zł/1kg
18,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (3 mm) 400 g - FARMER
38,60 zł/1kg
15,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
11%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Śmietanka do kawy
Waga 9,6 kg
Jestem bardzo zadowolony. Używam go do latte i herbaty.
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 4,8 kg
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 9,6 kg
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 4,8 kg
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 9,6 kg
Oceniono dnia 19 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 4,8 kg
Oceniono dnia 15 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 4,8 kg
Oceniono dnia 15 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 2,4 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Cappuccino czekoladowe 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Nescafe frappe kawa mrożona orzeźwiająca mieszanka kawy 275g 8-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
158,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna Cappuccino Schoko Milka 400g - Jacobs



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
58,07 zł/1kg

Kawa rozpuszczalna Jacobs Espresso, 20 saszetek po 1,8 g, 36 g, opakowanie zawierające 4 sztuki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
84,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Satro klasyczne cappuccino o delikatnym smaku kakao 500g 5-pak



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
164,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cappuccino Classic 750g - Rioba
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,46 zł/1kg

Kawa cappuccino instant 250 g – Ristora



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,06 zł/1kg

Krüger, karmelowe kruche cappuccino o delikatnym karmelowym smaku 500 g, opakowanie 5 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
132,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caro Kaffee Instant 500g
81,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Cappuccino kremowy smak z kawą ziarnistą 250g 5-pak



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India herbata mleczna w proszku puszka 4 opakowania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
105,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KAWA ROZPUSZCZALNA BEZKOFEINOWA ARABICA/ROBUSTA FAIR TRADE100 g - MOUNT HAGEN
49,13 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krüger Family Cappuccino Double Choco 500g mit Schoko-Splittern 4er Pack
106,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
105,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs napój instant 3 w 1 typu Ice Coffee 10x12,7g opakowanie 127g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
18,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs kawa rozpuszczalna 2 w 1 Classic 10x12,4g opakowanie 124g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,58 zł/1kg

Jacobs Milka Cappuccino Choco Nut napój w proszku 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,75 zł/1kg

Porcje kawy Hag (opakowanie 25x1,8 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
510,22 zł/1kg

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
35,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
70,22 zł/1kg