4,9



Na podstawie 7 opinii
123... Pies z Tobą! - Chew Rolls XXL 50er Tray Horse - Dental Chew Roll - Grain Free - Advantage Package - Chew Sticks for Dogs - Chew Sticks - Dental Care
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
146,71 zł
38,61 zł / 1kg
+ 54,92 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kości do żucia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pedigree 183160, Senior, Maxi (26 - 44 kg), 1,08 kg40,61 zł/1kg
43,86 zł
Sprzedawca: Unizoo

8in1 Delights Pro Dental, Lekarstwo, Pies, Kurczak, 85 g
196,83 zł/1kg
23,62 zł
Sprzedawca: VISO

Pedigree Dentastix dla średnich psów 10-25kg Zawartość 7 sztuk
36,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Pedigree Dentastix Maxi Action Pack
77,10 zł/1kg
319,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

8in1 Beef Bones, Przekąski, Pies, Dorosły, Wołowina, Bezglutenowe
1 917,89 zł/1kg
172,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Benebone Dental Chew slanina S
71,98 zł
Sprzedawca: VISO

Trixie Denta Fun Chicken Taco
149,86 zł/1kg
599,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

8in1 Delights, Przekąski, Pies, Kurczak, 210 g
746,05 zł/1kg
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

TRIXIE Denta Fun Knotted Chicken Chewing Bone, Pies, Kurczak, 120 g
157,83 zł/1l
18,94 zł
Sprzedawca: VISO

TRIXIE 31141, Przekąski, Pies, Rawhide, 240 g
140,75 zł/1l
33,78 zł
Sprzedawca: VISO

Karma dla zwierząt Beeztees Stuffed Bones Lamb Rice dla psów
20,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nylabone Dura Chew Original For Hard Bites
1 221,25 zł/1kg
146,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TRIXIE 2791, Przekąski, Pies, Rawhide, 90 g
999,89 zł/1kg
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

TRIXIE 31347, Lekarstwo, Pies, Kaczka, Rawhide, 120 g
655,50 zł/1kg
78,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Bf Petfood Pellets Stick Dental
692,70 zł/1kg
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Churpi gryzak z sera himalajskiego XXL - 10 szt.
326,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 4DogsOriginal

2 x XXL Hard jeleń / 19-21 cm Gryzaki z poroża roga rogów jelenia dla psa
119,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

Calibra Joy Dog Chewy Rinderknochen Und Yucca 30Uds 850Gr
178,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Mr. Dental zabawka do żucia bambone bekon M
269,60 zł/1l
26,96 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bezzbożowe rolki do żucia z koniem i ziemniakami
Odpowiedni gryzak nie tylko zaspokaja chęć psa do żucia. Przyczynia się również do zdrowia jego zębów. Jedną z takich przekąsek jest nasza bezzbożowa rolka do żucia z koniem i ziemniakami. Ten gryzak ma wyjątkowo twardą konsystencję, zapewniając psu długotrwałą przyjemność żucia. Wzmacnia mięśnie szczęki i usuwa kamień nazębny oraz resztki jedzenia z zębów.
Bezzbożowe rolki do żucia z koniem i ziemniakami są smaczne i lekkostrawne. Nadają się również do pielęgnacji zębów psów, które mają problemy z jedzeniem zbóż i cierpią na ich nietolerancję.
- Waga
- 3800 g
- Zawartość
- 4 l
- Zawartość wilgoci
- 0
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Konserwanty, barwniki
- Liczba sztuk
- 1
- Uwaga dotycząca stosowania
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- EAN
- 4056431103892
- Numer producenta
- 10389
- Producent
- mascota vital
- Numer zezwolenia
- DE03456000413
- Waga
- 3800 g
- Zawartość
- 4 l
- Zawartość wilgoci
- 0
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Konserwanty, barwniki
- Liczba sztuk
- 1
- Uwaga dotycząca stosowania
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- EAN
- 4056431103892
- Numer producenta
- 10389
- Producent
- mascota vital
- Numer zezwolenia
- DE03456000413
Pasuje również do tego

123... Pies z Tobą! - Chew Rolls XXL 50er Tray Rabbit - Dental Chew Roll - Grain Free - Advantage Package - Pałeczki do żucia dla psów - Dental Care
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

123... Pies z Tobą! - Chew Rolls XXL 50 Tray Lamb - Dental Chew Roll - Grain Free - Advantage Package - Pałeczki do żucia dla psów - Pałeczki do żucia - Dental Care
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

123... Pies z Tobą! - Rolki do żucia XXL 50er Tray Hirsch - dentystyczne rolki do żucia - bez zbóż - Advantage pack - pałeczki do żucia dla psów - pałeczki do żucia - pielęgnacja zębów
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

123... Pies z Tobą! - Rolki do żucia XXL 50er Tray (struś) - dentystyczna rolka do żucia - bezzbożowa - pakiet korzyści - pałeczki do żucia dla psów - pałeczki do żucia - pielęgnacja zębów
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

Dokas pałeczki do żucia z piersią kaczki 200g
468,95 zł/1kg
93,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy
49,56 zł/1kg
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com

Dokas 180gx7 suszone uszy królika
2 225,28 zł/1kg
400,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Skrzynia transportowa Lassie 26933, składana i przenośna, z kocem, torbą i uchwytami, tkanina oxford, L, 50 x 70 x 52 cm
210,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Doka's paluszki do żucia z filetem z piersi kurczaka 200g
469,00 zł/1kg
93,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mata Wiklinowa 120 x 500 cm - 60 rozmiarów - Naturalna osłona maskująca do ogrodu, balkonu i tarasu, mata ogrodzeniowa
59,00 zł/1m
295,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WickerGarden

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

123... Pies w zestawie! - Rolki do żucia XXL 50er Tacka Hermetia / Owady - dentystyczna rolka do żucia - bezglutenowa - pakiet Advantage - pałeczki do żucia dla psów - pielęgnacja zębów
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

Przysmak dla psa HILTON patyczki kurczak z ryżem 500g
21,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem
119,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Petstyle Living pałeczki do żucia z kurczakiem i wołowiną - przekąska dla psów - 100 sztuk
119,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Lifetime Air Mini Air Cooler – przenośny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, wentylator z chłodzeniem wodnym – nawilżacz powietrza z 3 stopniami prędkości i 2 elementami chłodzącymi – 16 x 16 x 16,5 cm
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

TecTake 402226, 1 szt.
739,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne czarne
112,56 zł
Sprzedawca: Katomix

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Dokas 100gx3 Kaninchen-Innereien
593,90 zł/1kg
59,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Frytkownica beztłuszczowa dwukomorowa KDF5511D, 12 litrów XXL air fryer, dwie niezależne komory, funkcja synchronicznego gotowania, 2600 W
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 115x95 cm personalizowane wodoodporne czarne
140,57 zł
Sprzedawca: Katomix

Aga Wiatrak podłogowy 30 cm Szary
251,71 zł
Sprzedawca: Aga24

WISFOR legowisko dla psa poduszka ortopedyczna dla psa sofa dla psa mata dla kota legowisko zmywalne wodoodporne - L: 92x56x8cm
193,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dorosły, Wieprzowina, Warzywo, 15 kg
7,27 zł/1kg
108,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Legowisko dla psa BOUTIQUE ZOO | Owalna poduszka dla psa lub kota | Odporne na zadrapania legowisko dla psa z poduszką | Kosz dla psa | Zmywalny poliester szary XL
110,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Bezprzewodowa kamera do monitoringu WLAN Kamera IP Zewnętrzna 1080P Full HD 2.4GHz WiFi IP66 Wodoodporna Wykrywanie ruchu Gniazdo kart 355°/90° Retoo
77,39 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
ten artykuł jest znany od dawna.
Jest używany jako przysmak dla naszego psa rasy golden retriver.
Oceniono dnia 2 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój pies uwielbia rolki do żucia
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

5 szt L Soft jeleń 14-16 cm Naturalny gryzak z poroża roga rogów róg dla psa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
129,97 zł
Sprzedawca: RF-Deer

10 szt. 15 cm Suszony naturalny penis wołowy dla psa gryzak gryzaki przysmak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,97 zł
Sprzedawca: RF-Deer

3 x Ser himalajski M / 180-237g Gryzak przysmak dla psa serek 13-14 cm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
70,47 zł
Sprzedawca: RF-Deer

Zabawka Dla Psa do Żucia 2 szt. Piłka Piszcząca Średni Duży Pies
46,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Beeztees kość łopatkowa dla psa 1 sztuka w woreczku
21,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pedigree 183160, Senior, Maxi (26 - 44 kg), 1,08 kg
43,86 zł
Sprzedawca: Unizoo
40,61 zł/1kg

MERSJO kość z królikiem i prebiotykiem 10 cm – dla szczeniąt i seniorów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
199,71 zł/1l

MERSJO kość do żucia z łososiem dla psa 13,5 cm – zdrowa skóra i sierść
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
128,43 zł/1l

MERSJO kość funkcyjna z bażantem dla psa 13,5 cm – energia i trawienie
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Naturalny gryzak dla psów z kością wołową i mięsem, przysmak, smakołyk, Mersjo
9,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM