4,5



Na podstawie 2 opinii
Czubryca zielona 1kg Brat.pl
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
20,09 zł
19,73 zł / 1kg
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zioła szwedzkie 1kg Brat.pl118,25 zł/1kg
121,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Chrzan mielony 500g33 290,00 zł/1l
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Kurkuma mielona 1kg Brat.pl21,78 zł/1kg
22,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Liść laurowy mielony 100g56,90 zł/1kg
5,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kotanyi pikantny susz w saszetce uzupełniającej 20g
467,00 zł/1kg
9,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czubryca czerwona 1kg Brat.pl
19,89 zł/1kg
20,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Czubrica (czubryca) zielona 200g
39,95 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Kozieradka mielona 1kg
15,09 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Zioła Małgorzaty 200g Brat.pl
30,73 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Czosnek granulowany 500g
14 790,00 zł/1l
14,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Przyprawa do shoarmy 200g Brat.pl
33,29 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Curry 200g Brat.pl
33,44 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Jałowiec mielony 100g
5 990,00 zł/1l
5,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Włoszczyzna grys 250g
31,96 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Przyprawa bruschetta 200g
13 090,00 zł/1l
13,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pomidor z bazylią i czosnkiem 200g Brat.pl
80,45 zł/1l
16,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Przyprawa Tzatziki 200g
11 090,00 zł/1l
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Czosnek mielony 1kg
19 090,00 zł/1l
19,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

KOZIERADKA ZIARNO 1Kg Swojska Piwniczka
10,45 zł/1kg
11,18 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czubryca zielona 1kg
PRODUKT NATURALNY, WYSOKIEJ JAKOŚCI
Produkt pakowany jest w opakowanie typu "doypack" ze struną co pozwala na zachowanie długiej świeżości, gdyż można takie opakowanie wielokrotnie otwierać i zamykać a samo opakowanie jest trwałe co jest istotne podczas transportu.
Czubryca zielona to charakterystyczna mieszanka przypraw dla kuchni bułgarskiej, rumuńskiej oraz włoskiej. Stosuje się ją często do mieszanek ziół razem z rozmarynem, pietruszką i selerem. Działa pobudzająco na wydzielanie kwasów żołądkowych, łagodzi wzdęcia i obniża ciśnienie.
Zielona czubryca posiada łagodniejszy smak w stosunku do czubrycy czerwonej. Jest ona idealnym dodatkiem do marynat, składnik dań mięsnych - wieprzowiny, wołowiny, dziczyzny, ale też ryb i gęstych zup. Nadaje wybornego smaku jajka w jakiejkolwiek postaci.
Zawartość:
Opakowanie zawiera1kg czubrycy zielonej.
Składniki:
- sól
- tymianek
- cząber
- cukier
- czosnek (SO2)
- cebula
- oregano
- kurkuma
Sposób przechowywania:
Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niem dla dzieci.
Informacje dodatkowe:
W zakładzie pakowane są również: migdały, różne orzechy, sezam, soja, produkty zawierające gluten. W związku z tym, pomimo starań, prezentowany produkt może zawierać śladowe ilości glutenu.
- Lista składników
- Zawarte w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawarte w opisie.
- Waga
- 1018 g
- Firma spożywcza
- Brat.pl
- Nazwa handlowa
- Czubryca zielona 1kg Brat.pl
- Producent
- BRAT.PL
- EAN
- 5906721137078
- Lista składników
- Zawarte w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawarte w opisie.
- Waga
- 1018 g
- Firma spożywcza
- Brat.pl
- Nazwa handlowa
- Czubryca zielona 1kg Brat.pl
- Producent
- BRAT.PL
- EAN
- 5906721137078
Pasuje również do tego

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kakao w proszku 1kg Brat.pl
33,29 zł/1kg
35,29 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kolendra mielona 500g Brat.pl
17,78 zł/1l
8,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Czubryca zielona 200g Brat.pl
28,52 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kotanyi pikantny susz w saszetce uzupełniającej 20g
467,00 zł/1kg
9,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czubryca czerwona 1kg Brat.pl
19,89 zł/1kg
20,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

obrotowa głowica kranu 360°, spryskiwacz kuchenny Ruchome sitko kranu Oszczędzający wodę bąbelek Bryzgoszczelny, srebrny
62,48 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: StarCommerce

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
769,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: ESSEBISHOP

VIESTA® zestaw 2 stopek do ogrzewania na podczerwień, kompatybilny z serią F i CF oraz panelami z ramą do 22 mm, nie do modeli bezramowych, aluminium
71,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Umbrella

Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
17,07 zł/1kg
14,26 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przyprawa uniwersalna 1kg Brat.pl
12,67 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kotanyi mieszanka przypraw czosnkowych granulowana i suszona 52g
198,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

rozrusznik samochodowy 5 w 1 z kablem rozruchowym i sprężarką powietrza 150PSI Rozrusznik 6000A 12000mAh
256,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
170,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Einhell GE-LS 18 Li-Solo, Plastik, Czarny, Czerwony, 355 mm, 2,8 cm, 800 g, 115 mm
374,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H3 & H4 I Ergo Flex XXL
467,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Radiobudzik Karcher UR 1030, czarny, 4666590004
147,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Monix M530004, 10 l, Stal nierdzewna
379,78 zł
-22,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
357,63 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Przyprawa do chleba - mielona 50g
184,80 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: taleoo

TolleTour Wykładzina podłogowa PVC Podłoga winylowa Samoprzylepna o wyglądzie drewna, 7 sztuk 0,975m² Płytki winylowe samoprzylepne Płytki podłogowe Samoprzylepne, podłoga PVC Antypoślizgowe Wodoodporne Ognioodporne, szary dąb
150,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Fuchs Professional przyprawa do przetworów monastery mix opakowanie zbiorcze 1000g
44,24 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Smalec Z Boczkiem I Cebulką 300G Krakus
24,17 zł/1kg
14,26 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,25 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Składany pawilon 3x3m Pop Up Składany pawilon z 4 ścianami bocznymi, wodoodporny, ochrona UV 50+ namiot ogrodowy, namiot imprezowy, pawilon ogrodowy, z torbą, czarny
560,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, Aluminium, Thermo-Spot
151,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Wykladzina basenowa Mountfield Azuro Mistry grubosc 0,25 mm 3,6 x 1,2 m
487,85 zł
Sprzedawca: Minitoys

Cheffinger garnek Ø 28cm 5.7L powłoka marmurowa
503,00 zł
-388,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,00 zł
Sprzedawca: PcSelekt
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
lTasty
Świetny smak i naprawdę tanio.
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
144,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
120,67 zł/1kg

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 zł/1kg

Fuchs Professional masło ziołowe przyprawa opakowanie 1000g
122,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,36 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Mieszanka przypraw do pieczeni z rożna i grilla Fuchs Foodservice 1500 g
105,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
70,33 zł/1kg

Fuchs BBQ Pork przyprawa do wieprzowiny opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
94,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,51 zł/1kg

Płatki czerwonego i zielonego pieprzu Fuchs Foodservice, opakowanie 800 g
108,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
135,94 zł/1kg

Fuchs BBQ Fish and Seafood sól przyprawowa do ryb i owoców morza 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
106,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
81,89 zł/1kg

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Wiberg Hendl Knuspri sól przyprawowa pikantna mieszanka opakowanie 1250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
74,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,33 zł/1l

Młynek do przypraw Carmencita Śródziemnomorska mieszanka przypraw 216g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
495,32 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l