4,8



Na podstawie 6 opinii
Karma dla karpi koi Mersjo Pond pellets MIX 5kg 3mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,90 zł-5%
2,16 zł / 1l
+ 14,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
11h 03m 30s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Staw i oczko wodne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tetra Pond Sticks, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Pałeczka, 40 l, 1 szt.11,18 zł/1l
447,35 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Więcej informacji o reklamie
Aquael Ośw. MOONLIGHT LED nocne189,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Tablets Tropical Green Algae Wafers 250 ml pokarm roślinny dla glonożerców283,20 zł/1l
70,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Pokarm Tetra Pond Koi Sticks 10l
11,54 zł/1l
115,44 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Pond Sticks 10L
11,99 zł/1l
119,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Pokarm Tetra Pond Pellets 1l
32,77 zł/1l
32,77 zł
Sprzedawca: VISO

Pokarm Tetra Pond Sterlet Sticks 1l
44,91 zł/1l
44,91 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Pond Flakes, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Mix, Mały, 10 l, 1 szt.
28,73 zł/1l
313,99 zł
-26,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
287,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Pokarm Tetra Goldfish płatki 100ml
184,60 zł/1l
18,46 zł
Sprzedawca: VISO

Alegia - karma dla ryb ozdobnych mix kulki 10L Alegia
6,30 zł/1kg
31,49 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Pokarm Tetra Pond Koi Sticks Mini 1l
42,94 zł
Sprzedawca: STREFA

Tetra Pond Goldfish Mini Pellets 1L
90,54 zł/1l
90,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tetra Pond Variety Sticks, Ryby akwariowe, Suchy pokarm dla ryb, Pałeczka, 10 l, 1 szt.
10,41 zł/1l
104,11 zł
Sprzedawca: VISO

Kruger Meier FISHsnax Gammarus 3000ml - pokarm dla ryb
84,25 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Tetra TetraCrusta Menu, Suchy pokarm dla ryb, 0,052 kg, 0,1 l, 1 szt.
341,30 zł/1l
34,13 zł
Sprzedawca: VISO

TROPICAL Gammarus 12 g – naturalna karma dla żółwi, 6900301
10 990,00 zł/1kg
131,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tetra Pond Wheatgerm Sticks 1L
33,68 zł/1l
33,68 zł
Sprzedawca: VISO

Gammarus (1000 ml)
91,81 zł/1l
91,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Weekend Futter 20 szt.
119,04 zł/1kg
27,38 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mersjo Pond pellet MIX 5kg 3mm - Kompletny pokarm dla ryb stawowych.
Przeznaczenie: karpie Koi, karpie ozdobne, orfe.
Analiza: Białko surowe 33%, tłuszcz surowy 4,5%, włókno surowe 3%, popiół surowy 5%.
Skład: Zboża, roślinne produkty uboczne (z genetycznie modyfikowanej soi), roślinne ekstrakty białkowe, produkty roślinne (z genetycznie modyfikowanej soi), ryby i produkty uboczne, minerały.
Dodatki: Witaminy; 3a672a Witamina A: 15000 IU/kg, 3a671 Witamina D3: 2000 IU/kg. Pierwiastki śladowe; 3b103 żelazo: 100 mg/kg, 3b405 miedź: 2,5 mg/kg, 3b503 mangan: 15 mg/kg, 3b605 cynk: 30 mg/kg, 3b801 selen: 0,25 mg/kg.
Instrukcja użycia: Podawać zgodnie z zaleceniami żywieniowymi.
Nie podawać przeżuwaczom.
Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi.
- Wymiary
- 58 cm x 40 cm x 13 cm
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 37 l
- Model
- Pond pellet MIX
- Zawartość wilgoci
- 1,5%
- Skład paszy
- Zboża, roślinne produkty uboczne (z genetycznie modyfikowanej soi), roślinne ekstrakty białkowe, produkty roślinne (z genetycznie modyfikowanej soi), ryby i produkty uboczne, minerały
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Określone gatunki zwierząt
- kaprysy ćmy
- Dodatki
- witaminy; 3a672a witamina A: 15000 IU/kg, 3a671 witamina D3: 2000 IU/kg. Pierwiastki śladowe; 3b103 żelazo: 100 mg/kg, 3b405 miedź: 2,5 mg/kg, 3b503 mangan: 15 mg/kg, 3b605 cynk: 30 mg/kg, 3b801 selen: 0,25 mg/kg
- EAN
- 5904553963285
- Numer producenta
- Nicht zutreffend
- Producent
- Mersjo
- Numer zezwolenia
- NL06743
- Wymiary
- 58 cm x 40 cm x 13 cm
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 37 l
- Model
- Pond pellet MIX
- Zawartość wilgoci
- 1,5%
- Skład paszy
- Zboża, roślinne produkty uboczne (z genetycznie modyfikowanej soi), roślinne ekstrakty białkowe, produkty roślinne (z genetycznie modyfikowanej soi), ryby i produkty uboczne, minerały
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Określone gatunki zwierząt
- kaprysy ćmy
- Dodatki
- witaminy; 3a672a witamina A: 15000 IU/kg, 3a671 witamina D3: 2000 IU/kg. Pierwiastki śladowe; 3b103 żelazo: 100 mg/kg, 3b405 miedź: 2,5 mg/kg, 3b503 mangan: 15 mg/kg, 3b605 cynk: 30 mg/kg, 3b801 selen: 0,25 mg/kg
- EAN
- 5904553963285
- Numer producenta
- Nicht zutreffend
- Producent
- Mersjo
- Numer zezwolenia
- NL06743
Pasuje również do tego

Pokarm dla ryb ogrodowych karpi koi Mersjo Pond pellet MIX 5kg 6mm
2,02 zł/1l
74,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Pokarm dla karpi koi Mersjo Pond sticks MIX 1,2kg 9l
3,77 zł/1l
33,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

CleverAqua Teichbakterien 1.000ml Preparat sadzawkowy zawierający naturalne kultury bakterii filtrujących, minerały i enzymy do oczka wodnego
106,99 zł/1l
106,99 zł
Sprzedawca: DeinZooshop

30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Telefon bezprzewodowy Philips D165B – telefon stacjonarny bezprzewodowy – telefon DECT – telefon z wyświetlaczem o przekątnej 1,6 cala – 50 kontaktów – telefon domowy z czasem rozmów do 10 godzin – czas czuwania do 200 godzin – czarny
326,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

SunSunCBF-350C Filtr do oczka wodnego o pojemności do 90000 l maks. 10000 l/h 3-komorowy filtr przepływowy Modułowy filtr do oczka wodnego Filtr do oczka wodnego Biofiltr
1 510,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Fontanna solarna LED z akumulatorem, pompa solarna do stawu, pompa wodna solarna 10W do użytku zewnętrznego, idealna do stawu, ogrodu, jako kąpieliska dla ptaków
169,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: foreverspeed-eu

Przenośna elektrownia 500W (szczytowa 1000W) Powerstation 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Magazyn energii z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do zasilania awaryjnego / kempingu / awaryjnego / podróży / CPAP / samochodów kempingowych / domu
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

CarpZoom Pellet 2w1 Turbo Ananas-Banan 3mm 500g
27,00 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Kühlakku 2-tlg.
60,00 zł/1m
9,00 zł
Sprzedawca: Eldomagd

EINFEBEN ogrodzenie oczka wodnego ogrodzenie ogrodowe z siatki drucianej zestaw ogrodzenie ogrodowe metalowe proste 11szt zestaw 5x
364,37 zł/1m
296,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Puma Loungewear Tracksuit Fl 68309130 Damen
329,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Originals

Solarna fontanna na zewnątrz, solarna pompa do oczka wodnego z efektami natrysku, fontanna ogrodowa - SOLAR FOUNTAIN
64,72 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Stal nierdzewna, Biały
569,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200 cm z USB i lampką do czytania, łóżko na sprężynach skrzyniowych z ramą z listew, łóżko podwójne ze schowkiem, łóżko do przechowywania, łóżko funkcjonalne, aksamit, szary
1 787,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

STRADOUR Lierra 1000x500mm zlewozmywak wpuszczany z żywicy 1 duża komora - Czarny - Produkcja francuska
715,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Płyta grillowa BBQ-Toro ze stali nierdzewnej, 49,5 x 28 cm, plancha BBQ, taca grillowa, patelnia grillowa, taca grillowa
200,88 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24

uchwyt na tablet na zagłówek samochodowy 360 stopni Uchwyt kompatybilny z Switch, iPad, Galaxy Tab, Smartphone, uniwersalny uchwyt o szerokości 14-25 cm Retoo
14,49 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Zestaw do wiosłowania na stojąco 320x80x15 cm Obciążenie do 160 kg Nadmuchiwane wiosło SUP Stabilny, lekki kompletny zestaw Torba do przenoszenia Wiosło
764,59 zł
Sprzedawca: mindsupply

Ogranicznik przepięć ETITEC EM T12 PV 1100/6.25 Y 002440580 ETI
423,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Honeywell HYF260E4, Wentylator stojący, Biały, Podłoga, 48 dB, 186,89 m³/h, 80°
373,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Flo 79810, 600 W, IPX4
245,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Casio Standard MW-240-1E2VDF, Wodoodporny, Kwarc
104,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lusterko do makijażu Lusterko do makijażu z oświetleniem LED Lusterko stołowe Podświetlane lusterko kosmetyczne do makijażu z oświetleniem Lusterko do makijażu Hollywood Retoo
19,49 zł
Sprzedawca: Retoo

JOYROOM JR-ZS259, Telefon komórkowy/Smartfon, Uchwyt aktywny, Samochód, Czarny
40,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Zawartość 37 lWaga 5 kg
Świetny stosunek jakości do ceny, szkoda tylko, że koszty wysyłki sprawiają, że oszczędności w porównaniu z konkurencją są niewielkie.
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość i szybka dostawa
Zawartość 37 lWaga 5 kg
Stosunek ceny do jakości jest dobry, jakość i dostawa również są na wysokim poziomie!
Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pokarm dla ryb
Zawartość 37 lWaga 5 kg
To jest pierwszy raz, kiedy zamówiłem z tej strony. Szybka dostawa. Ale jeszcze go nie użyłem, ponieważ wciąż mam inne do ukończenia.
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 37 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 37 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 5 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 9 lWaga 1,2 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tetra Pond Koi Sticks 50L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
645,66 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
12,91 zł/1l

Tetra Pond Sticks, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Pałeczka, 40 l, 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
447,35 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
11,18 zł/1l

Tablets Tropical Green Algae Wafers 250 ml pokarm roślinny dla glonożerców



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,80 zł
Sprzedawca: superbrandshop
283,20 zł/1l

Pokarm dla karpi koi Mersjo Pond sticks MIX 1,2kg 9l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
33,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
3,77 zł/1l