Pęseta na kleszcze dla psów i kotów (13,5 cm) | Precyzyjna pęseta na kleszcze ze stali nierdzewnej

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

46,84 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Artykuły do pielęgnacji psów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
1 049,88 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
83,99 zł
Sprzedawca: kaeferling
Zdjęcie produktu dla Zestaw 3 sztuk do usuwania kleszczy dla psów i kotów, pinceta do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt
Zestaw 3 sztuk do usuwania kleszczy dla psów i kotów, pinceta do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt
8 149,00 zł/1kg
162,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Szampon dla szczeniąt i zwierząt o wrażliwej skórze NanoSanitas 250 ml
Szampon dla szczeniąt i zwierząt o wrażliwej skórze NanoSanitas 250 ml
239,60 zł/1l
59,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla chwytak do kleszczy tickSAFE z obrotową głowicą chwytającą do stosowania u ludzi | Lepsza alternatywa dla pęsety do kleszczy - bez ściskania, ciągnięcia lub naciskania - po prostu delikatnie wykręć
chwytak do kleszczy tickSAFE z obrotową głowicą chwytającą do stosowania u ludzi | Lepsza alternatywa dla pęsety do kleszczy - bez ściskania, ciągnięcia lub naciskania - po prostu delikatnie wykręć
3 270,00 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2381, Pęseta do kleszczy, Niebieski, Biały, Plastik, 1 szt.
TRIXIE 2381, Pęseta do kleszczy, Niebieski, Biały, Plastik, 1 szt.
22,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Pęseta na kleszcze dla psów i kotów - Profesjonalna pęseta na kleszcze ze stali nierdzewnej,
Pęseta na kleszcze dla psów i kotów - Profesjonalna pęseta na kleszcze ze stali nierdzewnej,
42,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Edelstahlinstrumente-May
Zdjęcie produktu dla Zestaw - Pęseta do usuwania kleszczy - Pęseta do usuwania kleszczy 3-częściowa - Stal nierdzewna
Zestaw - Pęseta do usuwania kleszczy - Pęseta do usuwania kleszczy 3-częściowa - Stal nierdzewna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
97,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Edelstahlinstrumente-May
Zdjęcie produktu dla Tick snare 3iX biały
Tick snare 3iX biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
31,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Pharma Brutscher pęseta do usuwania kleszczy, stal chirurgiczna, 1 szt. Środek do usuwania kleszczy
Pharma Brutscher pęseta do usuwania kleszczy, stal chirurgiczna, 1 szt. Środek do usuwania kleszczy
56,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Pęseta do usuwania kleszczy ze stali nierdzewnej | Samozaciskowe i bezpieczne usuwanie kleszczy dla psów i kotów
Pęseta do usuwania kleszczy ze stali nierdzewnej | Samozaciskowe i bezpieczne usuwanie kleszczy dla psów i kotów
42,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Edelstahlinstrumente-May
Zdjęcie produktu dla TRIXIE 2427, Przyrząd do usuwania kleszczy, Turkusowy, Biały, Plastik, 1 szt.
TRIXIE 2427, Przyrząd do usuwania kleszczy, Turkusowy, Biały, Plastik, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Pęseta na kleszcze dla psa i kota Pęseta do usuwania kleszczy
Pęseta na kleszcze dla psa i kota Pęseta do usuwania kleszczy
46,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Edelstahlinstrumente-May
Zdjęcie produktu dla Kick the Tick, Przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy, 1 sztuka
Kick the Tick, Przyrząd do bezpiecznego usuwania kleszczy, 1 sztuka
760,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,00 zł
Sprzedawca: sporti
Lange Zeckenzange 17 cm – Edelstahl, rostfrei & präzise
Pęseta do kleszczy 17 cm stal nierdzewna 1 szt
493,50 zł/1kg
19,74 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna pęseta na kleszcze wykonana ze stali nierdzewnej (3 sztuki) - Precyzyjna pęseta na kleszcze
Profesjonalna pęseta na kleszcze wykonana ze stali nierdzewnej (3 sztuki) - Precyzyjna pęseta na kleszcze
97,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Edelstahlinstrumente-May
Zdjęcie produktu dla Kleszczołapki Dr Schick ultra, 1 szt. Środek do usuwania kleszczy
Kleszczołapki Dr Schick ultra, 1 szt. Środek do usuwania kleszczy
27,98 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Pęseta na kleszcze K-Pro - Pęseta do usuwania kleszczy dla psów, kotów i ludzi
Pęseta na kleszcze K-Pro - Pęseta do usuwania kleszczy dla psów, kotów i ludzi
42,44 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH
Zdjęcie produktu dla Kleszcze REMOS wykonane ze stali nierdzewnej w kształcie łyżeczki z krzyżowym uchwytem dla zwierząt
Kleszcze REMOS wykonane ze stali nierdzewnej w kształcie łyżeczki z krzyżowym uchwytem dla zwierząt
200,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Pęseta do usuwania kleszczy Beeztees zwierzęta psy koty
Pęseta do usuwania kleszczy Beeztees zwierzęta psy koty
30,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla ticksafe rotierender Zeckengreifer Tier 16,9cm türkis/weiß A-Ware
ticksafe rotierender Zeckengreifer Tier 16,9cm türkis/weiß A-Ware
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
58,51 zł
Sprzedawca: HaWaKo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Nie nadaje się do użytku medycznego.

Dlaczego warto wybrać pęsetę do usuwania kleszczy dla psów i kotów?

Skutecznie chroń swojego czworonożnego pupila przed zagrożeniami związanymi z kleszczami! Każdy właściciel zwierzęcia zna ten problem: kleszcz wbił się w skórę, a tradycyjne metody usuwania są często uciążliwe, stresujące dla zwierzęcia lub wiążą się z ryzykiem pozostawienia głowy kleszcza w skórze.

Pincetę do kleszczy May opracowano specjalnie w celu szybkiego, bezpiecznego i całkowitego rozwiązania tego problemu – dla mniejszego stresu dla Ciebie i Twojego zwierzęcia. Zaufaj narzędziu, które doskonale łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i higienę.

Wyjątkowe zalety pincety do usuwania kleszczy May

Odkryj inteligentną technologię, która rewolucjonizuje usuwanie kleszczy:

  • Unikalny, samozaciskający się uchwyt krzyżowy: umożliwia bezpieczne uchwycenie i automatyczne przytrzymanie kleszcza. Twoje ręce pozostają wolne, aby uspokoić zwierzę.
  • Precyzyjnie szlifowana, wygięta końcówka: chwyta każdego kleszcza, dużego lub małego, bezpośrednio przy skórze. Wygięty kształt ułatwia również dotarcie do kleszczy w trudno ch miejscach.
  • Bezpieczne i całkowite usuwanie: kleszcz jest chwytany blisko skóry i całkowicie usuwany delikatnym ruchem obrotowym, bez zgniatania jego ciała.
  • Minimalizuje ryzyko przeniesienia choroby: dzięki kontrolowanemu i całkowitemu usunięciu zmniejsza się ryzyko przeniesienia patogenów, takich jak borelioza lub kleszczowe zapalenie mózgu.
Maksymalne bezpieczeństwo i komfort dla Twojego zwierzęcia

Samozaciskający się uchwyt krzyżowy minimalizuje ryzyko ześlizgnięcia się i zgniecenia ciała kleszcza. Znacznie zmniejsza to ryzyko przeniesienia niebezpiecznych patogenów, takich jak borelioza lub kleszczowe zapalenie mózgu.

Wygięta końcówka umożliwia ponadto łatwe usuwanie kleszczy nawet w trudno ch miejscach.

Wysoka jakość zapewniająca długotrwałe użytkowanie

Wykonane z wytrzymałej, nierdzewnej stali nierdzewnej o profesjonalnej jakości, pęsety do kleszczy May są nie tylko niezwykle trwałe i wytrzymałe, ale także higieniczne i łatwe do czyszczenia. Niezbędne narzędzie, które powinno znaleźć się w każdej dobrze wyposażonej apteczce dla zwierząt domowych.

Tysiące zadowolonych klientów potwierdza łatwość obsługi i wyjątkową skuteczność – dowód sprawdzonej jakości instrumentów medycznych May.

Proste wskazówki dotyczące stosowania

Umieść pęsetę jak najbliżej kleszcza. W przypadku bardzo małych kleszczy ważne jest szczególnie precyzyjne umieszczenie pęsety, aby nie uszkodzić skóry. Chwyć kleszcza mocno, uchwyt krzyżowy automatycznie go utrzyma. Usuń kleszcza delikatnym ruchem obrotowym.

Chroń zdrowie swojego pupila dzięki sprawdzonej jakości firmy Medizinische Instrumente May. Pęseta do kleszczy May – Twój niezawodny partner w walce z kleszczami.

 

  • Niezawodne usuwanie kleszczy: bezpiecznie i całkowicie usuwa kleszcze każdej wielkości u psów i kotów – łącznie z głową
  • Samozaciskowy uchwyt krzyżowy: po uchwyceniu kleszcza automatycznie go przytrzymuje, zapewniając kontrolowane i bezstresowe stosowanie
  • Precyzyjnie wygięta końcówka: umożliwia dokładne uchwycenie nawet najmniejszych kleszczy bezpośrednio na skórze, nawet w trudno ch miejscach
  • Wysokiej jakości stal nierdzewna: wykonane z wytrzymałej, nierdzewnej stali nierdzewnej, zapewniającej higieniczną pracę, łatwe czyszczenie i długą żywotność
  • Prosta i sprawdzona obsługa: dobrze leży w dłoni i umożliwia intuicyjną obsługę – sprawdzona tysiące razy przez właścicieli zwierząt domowych
  • KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO BLOGA „USUWANIE KLESZCZY PĘSETĄ”: Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji i instrukcję prawidłowego usuwania kleszczy.
Wymiary
13,5 cm
Model
May Zeckenzange
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
Pęseta na kleszcze
EAN
4262436533118
Numer producenta
PI-0084
Producent
May

Wymiary
13,5 cm
Model
May Zeckenzange
Liczba sztuk
1
Zakres dostawy
Pęseta na kleszcze
EAN
4262436533118
Numer producenta
PI-0084
Producent
May
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 52
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Zestaw 10 ściereczek z mikrofibry, 45x65 cm, szary
Zestaw 10 ściereczek z mikrofibry, 45x65 cm, szary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
281,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
ZMH LED Lampa Sufitowa Ciepła Biała Lampa Sufitowa 25.5CM 17W Nowoczesna Czarna Geometryczna Lampa do Sypialni Salon Przedpokój Wejście Kuchnia
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
149,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Torba sportowa Torba sportowa Fitness 50 cm Torba podróżna Torba fitness Torba na ramię Torba do pracy Mężczyźni Chłopcy Dziewczęta Czerwony Retoo
Torba sportowa Torba sportowa Fitness 50 cm Torba podróżna Torba fitness Torba na ramię Torba do pracy Mężczyźni Chłopcy Dziewczęta Czerwony Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
24,49 zł
-2%
23,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Highline damskie spodnie w pasie czarny/złoty/cynk rozmiar 38
Highline damskie spodnie w pasie czarny/złoty/cynk rozmiar 38
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
179,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Osłona dyszla, osłona ochronna dyszla z gumą napinającą, odporna na warunki atmosferyczne osłona ochronna sprzęgu przyczepy w uniwersalnym rozmiarze 88x58 cm
Osłona dyszla, osłona ochronna dyszla z gumą napinającą, odporna na warunki atmosferyczne osłona ochronna sprzęgu przyczepy w uniwersalnym rozmiarze 88x58 cm
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
43,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Kanister na wode 30l z kranikiem Plastikowy pojemnik na wode Bialy kanister Zbiornik na wode Kanister na wode pitna Kanister na wode kempingowa Zbiornik na wode pitna Pojemnik na wode
KOTARBAU® Kanister na wode 30l z kranikiem Plastikowy pojemnik na wode Bialy kanister Zbiornik na wode Kanister na wode pitna Kanister na wode kempingowa Zbiornik na wode pitna Pojemnik na wode
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,21 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami do 280 cm Mop do kurzu Wyłapywacz kurzu Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami Teleskopowa rączka Odkurzacz ręczny do wąskich przestrzeni Szary Retoo
Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami do 280 cm Mop do kurzu Wyłapywacz kurzu Odkurzacz teleskopowy z 3 głowicami Teleskopowa rączka Odkurzacz ręczny do wąskich przestrzeni Szary Retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
19,49 zł
-18%
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Elektryczna łapka na muchy w kolorze żółtym, odpowiednia do kuchni i gospodarstwa domowego
Elektryczna łapka na muchy w kolorze żółtym, odpowiednia do kuchni i gospodarstwa domowego
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla SONAX Balsam do pielęgnacji skóry 250 ml
SONAX Balsam do pielęgnacji skóry 250 ml
81,20 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
20,95 zł
-3%
20,30 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
Oświetlenie solarne LED z czujnikiem. Solarna lampa. Solarna lampa z detektorem ruchu. Reflektor solarny. Reflektor z czujnikiem ruchu. IP65, 108 LED, Retoo
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1110
24,89 zł
-20%
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla alpina patelnia Ø28cm z pokrywką nieprzywierająca powłoka Wszystkie źródła ciepła aluminium/szkło
alpina patelnia Ø28cm z pokrywką nieprzywierająca powłoka Wszystkie źródła ciepła aluminium/szkło
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
189,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
36,84 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Półmaska klasy europejskiej FFP2 /   i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 181
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla Samsung Galaxy A25 5G , 16,5 cm (6.5"), 1080 x 2340 px, 6 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
Samsung Galaxy A25 5G , 16,5 cm (6.5"), 1080 x 2340 px, 6 GB, 128 GB, 50 MP, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
1 361,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24
Zdjęcie produktu dla Zestaw do serwowania z 6 miskami – 33 cm – talerz do przekąsek, dipów i tapas, pudełko do serwowania z pokrywką
Zestaw do serwowania z 6 miskami – 33 cm – talerz do przekąsek, dipów i tapas, pudełko do serwowania z pokrywką
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
229,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla BRUBAKER 1 para damskich rękawic w kolorze czarnym
BRUBAKER 1 para damskich rękawic w kolorze czarnym
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Zdjęcie produktu dla Fotelik samochodowy Wiltec dla małych i średnich psów 100x45 cm z pasem bezpieczeństwa, fotelik dla psa na przednie i tylne siedzenie, czarny
Fotelik samochodowy Wiltec dla małych i średnich psów 100x45 cm z pasem bezpieczeństwa, fotelik dla psa na przednie i tylne siedzenie, czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla relaxdays 10027243_0 relaxdays Hundespielzeug-Set   mehrfarbig
relaxdays 10027243_0 relaxdays Hundespielzeug-Set mehrfarbig
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla BaByliss Air Style 1000, Zestaw do stylizacji włosów, Ciepły, W kształcie stożka, Suche/Mokre włosy, Czarny, Miedziany, Pallad, Chiny
BaByliss Air Style 1000, Zestaw do stylizacji włosów, Ciepły, W kształcie stożka, Suche/Mokre włosy, Czarny, Miedziany, Pallad, Chiny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
162,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 139
2 380,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Skrzynka na biżuterię ze zwierciadłem, czarna. Elegancka skrzynka na biżuterię z lustrem. Pudełko do przechowywania biżuterii: pierścionki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki. Retoo
Skrzynka na biżuterię ze zwierciadłem, czarna. Elegancka skrzynka na biżuterię z lustrem. Pudełko do przechowywania biżuterii: pierścionki, kolczyki, bransoletki, naszyjniki. Retoo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
54,89 zł
-27%
39,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Rowenta Eole VU6210, Wentylator stojący, Czarny, Niebieski, Stół, 60 dB, 78 m³/h, Dotyk
Rowenta Eole VU6210, Wentylator stojący, Czarny, Niebieski, Stół, 60 dB, 78 m³/h, Dotyk
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
905,58 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Zdalnie sterowany pojazd X-Monster dla dzieci i młodzieży
Zdalnie sterowany pojazd X-Monster dla dzieci i młodzieży
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 203
542,84 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Drążek do podciągania MASTER na Dzwi
Drążek do podciągania MASTER na Dzwi
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
123,32 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Bomann BQ 1240 CB, 2000 W, Czarny, 230 V, 50 Hz, 480 mm, 360 mm
Bomann BQ 1240 CB, 2000 W, Czarny, 230 V, 50 Hz, 480 mm, 360 mm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
597,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Miska silikonowa - składany kosz na bieliznę
Miska silikonowa - składany kosz na bieliznę
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 58
45,00 zł
Sprzedawca: POKKA

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 25 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Działa bardzo dobrze
Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szlachetny
Oceniono dnia 13 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dobre urządzenie
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Zestaw odkurzacza do pielęgnacji psów z maszynką do strzyżenia | 6-w-1 do pielęgnacji sierści małych i średnich ras psów | Pojemnik 1,5 L, szczotka i pilnik do pazurów
Zestaw odkurzacza do pielęgnacji psów z maszynką do strzyżenia | 6-w-1 do pielęgnacji sierści małych i średnich ras psów | Pojemnik 1,5 L, szczotka i pilnik do pazurów
758,01 zł
Darmowa wysyłka5% zniżki
Sprzedawca: SVGcommerce
139,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 7w1 Zestaw do Pielęgnacji Zwierząt z Odkurzaczem Maszynka Trymer do Sierści 1L
7w1 Zestaw do Pielęgnacji Zwierząt z Odkurzaczem Maszynka Trymer do Sierści 1L
622,00 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Luminia
197,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni oraz hodowlanych 40x4 ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni oraz hodowlanych 40x4 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
1 624,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LARS360 stół do strzyżenia zwierząt stół do strzyżenia psów stół do pielęgnacji psów z regulacją wysokości składany stół do pielęgnacji zwierząt z dolnym koszem, 113 x 60 cm, do 100 kg
LARS360 stół do strzyżenia zwierząt stół do strzyżenia psów stół do pielęgnacji psów z regulacją wysokości składany stół do pielęgnacji zwierząt z dolnym koszem, 113 x 60 cm, do 100 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
440,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
4,41 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Automatyczna suszarka do zwierząt domowych, kabina susząca dla kotów, wyświetlacz LCD dotykowy, 360° suszenie dla kotów i innych zwierząt
Automatyczna suszarka do zwierząt domowych, kabina susząca dla kotów, wyświetlacz LCD dotykowy, 360° suszenie dla kotów i innych zwierząt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
848,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 150ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 150ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
933,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
Szampon Dla Białego Psa Psów Z Białą Sierścią Hipoalergiczny Łagodny 250 Ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,40 zł
Sprzedawca: EDANTI
81,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon dla szczeniąt, psów i kotów Pet Mild Coconut 250 ml
Szampon dla szczeniąt, psów i kotów Pet Mild Coconut 250 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
Sprzedawca: EDANTI
83,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla wysokiej jakości szampon przeciw wszawicy w połączeniu z silnie działającym płynem dla dorosłych i dzieci – środek przeciw wszawic - Läuse Weg Klinik
wysokiej jakości szampon przeciw wszawicy w połączeniu z silnie działającym płynem dla dorosłych i dzieci – środek przeciw wszawic - Läuse Weg Klinik
150,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lause_Weg_Klinik
750,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Dla Psa Kota Zwierząt Naturalny Niedrażniący Pielęgnujący 250 Ml
Szampon Dla Psa Kota Zwierząt Naturalny Niedrażniący Pielęgnujący 250 Ml
20,37 zł
Sprzedawca: EDANTI
81,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L + 1 L | Odour & Stain Remover | Naturalny środek czyszczący przeciwko kociemu moczowi i nieprzyjemnym zapachom
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L + 1 L | Odour & Stain Remover | Naturalny środek czyszczący przeciwko kociemu moczowi i nieprzyjemnym zapachom
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,71 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
29,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5 L | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
159,68 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
31,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5.5 L | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do czyszczenia plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 5.5 L | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do czyszczenia plam
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,71 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
32,13 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2 L + 500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2 L + 500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
127,70 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
51,08 zł/1l
Zdjęcie produktu dla UNIWERSALNA, BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Z Tytanu
UNIWERSALNA, BEZPRZEWODOWA MASZYNKA DO STRZYŻENIA WŁOSÓW Z Tytanu
64,99 zł
Darmowa wysyłka15% zniżki
Sprzedawca: HomeMarkt24
216,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
KICK THE TICK Spray zamrażający z pęsetą do kleszczy – zestaw do usuwania kleszczy dla ludzi i zwierząt – bezbolesne usuwanie kleszczy – ponad 40 zastosowań
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
83,99 zł
Sprzedawca: kaeferling
1 049,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 500 ml | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 500 ml | Natural Vegan Dog Urine Remover | Odour Neutraliser & Stain Cleaner
36,19 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 3x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 3x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
97,51 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
65,01 zł/1l
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
ISOKOR | Anti Urine Cleaner | 2x500 ml | Naturalny wegański środek do usuwania psiego moczu | Neutralizator zapachów i środek do usuwania plam
70,26 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
70,26 zł/1l
Zdjęcie produktu dla LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 45ml
LIZOVET balsam do pielęgnacji skóry zwierząt, wspomaga regenerację skóry, antybakteryjny, nawilżający dla psów, kotów, koni zwierząt hodowlanych 45ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LizovetPL
1 444,22 zł/1l