Guma do żucia CB12 Boost Strong Mint Xylitol, 10 szt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,96 zł
1 152,31 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Gumy do żucia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Intense Peppermint Gum bezcukrowe pastylki do żucia 30g324,00 zł/1kg
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees433,14 zł/1kg
30,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
AIRWAVES Kaugummi 423764 Menthol & Eukalyptus 50St.248,86 zł/1kg
17,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Booom Watermelon 1100g84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MIRADENT XYLITOL GUM SPEARMINT, 30 sztuk gum do żucia
17,65 zł/1kg
17,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Miradent Xylitol guma do żucia Spearmint 200 sztuk
337,08 zł/1kg
76,18 zł
Sprzedawca: apohealth

kauX dental care guma do żucia mięta pieprzowa z ksylitolem, 40 gum do żucia
232,76 zł/1kg
17,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU MIĘTY PIEPRZOWEJ (10 szt.) 15 g - CHEWSY
674,67 zł/1kg
10,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Airwaves 442846 Airwaves STRONG guma do żucia 50 pastylek do ssania
248,86 zł/1kg
17,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DentaSan ProbioGUM Spearmint probiotyczna guma do żucia dla flory jamy ustnej, 30 sztuk gumy do żucia
1 022,94 zł/1kg
52,17 zł
Sprzedawca: apohealth

GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU MIĘTY (12 szt.) 17 g - BIRKENGOLD
312,35 zł/1kg
9,03 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,31 zł
Sprzedawca: taleoo

XyliFresh Mentholmint guma do żucia bez cukru 4 szt. 72 g z ksylitolem
454,44 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Airwaves 602395 Airwaves STRONG Kaugummis 30x 10 Dragees
633,00 zł/1kg
132,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Airwaves 603022 Airwaves MENTHOL & EUCALYPTUS Kaugummis 3x 10 Dragees
3 043,10 zł/1kg
127,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Airwaves 602662 Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS Kaugummis 50 Dragees
1 948,14 zł/1kg
136,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lutti - Guma Tubble "Tutti Frutti" - 36er
161,16 zł/1kg
257,85 zł
Sprzedawca: Candyspot

WRIGLEY'S Extra Refreshers Tropical bez cukru, opakowanie 12 szt., 216 g gumy do żucia
170,60 zł
-86,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Stimorol Spearmint Guma do żucia, 30 x 14g, bez cukru, długotrwała świeżość
446,24 zł/1kg
187,42 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Guma do żucia Sportlife Smashmint 102g, bez cukru, orzeźwiający smak mięty
421,96 zł/1kg
43,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczna opieka stomatologiczna
- dla ukierunkowanej opieki
- Guma do żucia do żucia
- zdrowa żywność z apteki
- Producent: MEDA Pharma GmbH & Co. KG, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 17442127
- Lista składników
- Substancje słodzące (ksylitol 38%, sorbitol), baza gumy do żucia, aromaty, octan cynku, substancje słodzące (aspartam, sukraloza, acesulfam K), fluorek sodu, przeciwutleniacz (E321), barwniki (E133, E132). Alergeny: brak
- Informacja o wartościach odżywczych
- Składniki odżywcze | na 5 gum do żucia | %NRV*Cynk | 8,9 mg | 89%Fluor | 0,6 mg | 17%* Referencyjna wartość spożycia zgodnie z rozporządzeniem UE 1169/2011.** Brak danych.
- Waga
- 26 g
- Firma spożywcza
- Viatris Healthcare GmbH - Zweigniederlassung Bad Homburg
- Nazwa handlowa
- Guma do żucia CB12 Boost Strong Mint Xylitol, 10 szt
- Producent
- MEDA Pharma GmbH & Co.KG
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- 17442127
- EAN
- 4150174421272
- Lista składników
- Substancje słodzące (ksylitol 38%, sorbitol), baza gumy do żucia, aromaty, octan cynku, substancje słodzące (aspartam, sukraloza, acesulfam K), fluorek sodu, przeciwutleniacz (E321), barwniki (E133, E132). Alergeny: brak
- Informacja o wartościach odżywczych
- Składniki odżywcze | na 5 gum do żucia | %NRV*Cynk | 8,9 mg | 89%Fluor | 0,6 mg | 17%* Referencyjna wartość spożycia zgodnie z rozporządzeniem UE 1169/2011.** Brak danych.
- Waga
- 26 g
- Firma spożywcza
- Viatris Healthcare GmbH - Zweigniederlassung Bad Homburg
- Nazwa handlowa
- Guma do żucia CB12 Boost Strong Mint Xylitol, 10 szt
- Producent
- MEDA Pharma GmbH & Co.KG
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- 17442127
- EAN
- 4150174421272
Pasuje również do tego

CB12 spray Spray doustny, roztwór 15 ml
758,12 zł/1kg
24,26 zł
Sprzedawca: apohealth

CB12 Boost ksylitolowa guma do żucia eukaliptusowa przeciw nieświeżemu oddechowi z efektem wybielającym, 10 sztuk gumy do żucia
1 152,31 zł/1kg
29,96 zł
Sprzedawca: apohealth

MIRADENT XYLITOL GUM SPEARMINT, 30 sztuk gum do żucia
17,65 zł/1kg
17,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Guma do żucia Spearmint 25g - Brooklyn
218,00 zł/1kg
5,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

AIRWAVES Kaugummi 423762 Cool Cassis 50St.
252,00 zł/1kg
17,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
433,14 zł/1kg
30,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 451896 Extra® PROFESSIONAL WHITE Kaugummis 50 Dragees
612,84 zł/1kg
53,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Carribean Fruit Mix Bubble Gum owocowa mieszanka gum do żucia 1600g
60,30 zł/1kg
104,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CENTER SHOCK 116380 Guma do żucia Centre Shock Mystery 100 sztuk po 4 g każda
66,77 zł/1kg
26,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cool Milk – słomka do napojów o smaku gumy balonowej, 5 sztuk, 30 g
219,33 zł/1kg
6,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU OWOCOWYM 12 SZTUK (17 g) - BIRKENGOLD
531,18 zł/1kg
9,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 sztuk - wyjątkowo kwaśne i bezglutenowe
110,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GUMA DO ŻUCIA O SMAKU CYNAMONU (BIODEGRADOWALNA)30 g - CHICZA
386,33 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU MIĘTY (12 szt.) 17 g - BIRKENGOLD
312,35 zł/1kg
9,03 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Piłki tenisowe 4szt 1000g
53,56 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Airwaves 442846 Airwaves STRONG guma do żucia 50 pastylek do ssania
248,86 zł/1kg
17,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Bubble Gum Chicle Destroyer extra sour shock single 5g
0,99 zł/1kg
0,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CENTER™ 140805004 SHOCK SPLASHING COLA Guma do żucia 100 St.
63,22 zł/1kg
25,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tri D`Aix Fini Dino Eggs guma balonowa
66,00 zł/1kg
0,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Guma do żucia papierosy z efektem palenia 24 paczki po 43 g każda 24-pak
1 084,84 zł/1kg
47,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GUMA DO ŻUCIA O SMAKU OWOCÓW JAGODOWYCH (BIODEGRADOWALNA)30 g - CHICZA
355,33 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Fini Bubble Gum Spinner Battle z płynnym rdzeniem i wyświetlaczem 1000 g
16 402,00 zł/1kg
82,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Fini Bubble Gum Fizzy 4 Gums Range Fruit Mix Fruits 20g
120,50 zł/1kg
2,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Geschmack Kaugummiwürfel 27g
58,89 zł/1kg
1,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Dracula zęby wampira wykonane z piankowej gumy owocowej 1000g
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Display Complete 12 x Mini automat z gumami do żucia 13 cm do wielokrotnego napełniania
46,04 zł/1kg
55,71 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Guma do żucia Mentos o pełnym owocowym smaku w świetnej zakrzywionej puszce 70g
196,86 zł/1kg
16,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma bąbelkowa do żucia burger z płynnym nadzieniem 200 sztuk display
84,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Guma do żucia Wrigley's Big Red 150 sztuk (10x15 pasków)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
173,99 zł
Sprzedawca: Heartforcards
355,08 zł/1kg

Wystawa kompletna, 40 sztuk: Fini Jumbo Tornado 6, kolor Sauer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
65,84 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
32,92 zł/1kg

Display Complete 12 x Mini automat z gumami do żucia 13 cm do wielokrotnego napełniania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,71 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
46,04 zł/1kg

Tri Fini Dino eggs guma do żucia 200 sztuk w pudełku



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
46,21 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Wyświetlacz Kompletny 200 sztuk: Spinner "Bubble Gum" z płynnym rdzeniem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
46,21 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
46,21 zł/1kg

Piłki tenisowe 4szt 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,56 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

DOK Wunderschnuller barwnik do języka 60 cukierków z gumą do żucia 1680g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,00 zł/1kg

Wyświetlacz z kompletem 200 gumowych cukierków "Vidal Blood Balls" o wadze 5 g każdy, o smaku truskawkowym, kwaśne, z nadzieniem
39,50 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
39,50 zł/1kg

Miradent Xylitol guma do żucia Spearmint 200 sztuk
76,18 zł
Sprzedawca: apohealth
337,08 zł/1kg

Guma bąbelkowa do żucia burger z płynnym nadzieniem 200 sztuk display



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Carribean Fruit Mix Bubble Gum owocowa mieszanka gum do żucia 1600g
104,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,30 zł/1kg

Guma do żucia Boom Bubble Gum Banana Split bezglutenowa 200 sztuk display
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,38 zł/1kg

Bubble Gum Boom Tennis Balls Piłki tenisowe z gumy do żucia 200 sztuk display
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,38 zł/1kg

Bubble Gum Boom Camel Balls z płynnym nadzieniem wiśniowym Wyświetlacz
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,38 zł/1kg

Guma do żucia Bubble Gum Boom Vampire twarda karmelowa kwaśna 200 sztuk display
76,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,38 zł/1kg

Booom Watermelon 1100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma do żucia Kwaśna arbuzowa guma balonowa 300 sztuk puszka 1600g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,05 zł/1kg

Extra® 452067 Extra® PROFESSIONAL Fresh Strong Mint Kaugummis 50 Dragees



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
30,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30 320,00 zł/1kg

Extra® 451792 Extra® PROFESSIONAL WHITE BUBBLEMINT Kaugummis 50 Dragees



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
22,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
259,55 zł/1kg

Kolorowy dozownik gumy do żucia 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
136,00 zł/1kg