Lay's - Hamka's Original - 20x 125g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
275,15 zł
2 201,20 zł / 1kg
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Chipsy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g105,67 zł/1kg
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Chipsy ziemniaczane Superbon z solą, opakowanie 125 g108,62 zł/1kg
14,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Crunchips Solone 150g87,47 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CHIPSY ZIEMNIACZANE KARBOWANE SOLONE125 g - TRAFO113,60 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lay's - Chipsy Papryka Torebka 40gr | 20 sztuk
103,75 zł/1kg
83,00 zł
Sprzedawca: Candyspot

Lay's – Max Paprika – 20 mini torebek
238,69 zł/1kg
190,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Doritos - Torebka sera Nacho 44gr | 20 sztuk
138,93 zł/1kg
122,26 zł
Sprzedawca: Candyspot

Lay's - Chipsy Lay's Pepper 175 gram | 8 sztuk
77,01 zł/1kg
107,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lay's - Chipsy Lays naturalne 175 gramów | 8 sztuk
71,87 zł/1kg
107,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Lay's Chips Bolognese 800g - Chrupiące chipsy ziemniaczane o pikantnym smaku
152,82 zł/1kg
122,26 zł
Sprzedawca: Candyspot

Lay's Max Strong Chipsy Ziemniaczane Karbowane O Smaku Ostrego Chilli I Limonki 120 G
80,42 zł/1kg
9,65 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Doritos – Original Naturel Solone – 455 g
69,87 zł/1kg
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pringles Original 70g
152,50 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chips'O maïs Family - Chilli 125g
67,04 zł/1kg
8,38 zł
Sprzedawca: taleoo

Pringles z solą i octem (19 x 165 g)
66,19 zł/1kg
277,33 zł
Sprzedawca: Candyspot

Croky - Chips paprykowe - 12x 100g
1 227,30 zł/1kg
122,73 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Precel sezamowy - orkiszowy 125g
73,92 zł/1kg
9,24 zł
Sprzedawca: taleoo

Doritos flamin' hot bag (20x 44gr)
159,30 zł/1kg
140,18 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Chipsy z soczewicy - Oryginalne 90g
119,11 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Chipsy pringles original 165gr | Koker a 165 gram | 19 sztuk
75,16 zł/1kg
314,92 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pyszne chrupki Lay's o smaku szynki i sera. Małe chrupki o intensywnym smaku sera i szynki. Przygotowane na bazie oleju słonecznikowego
- Lista składników
- Kukurydza, olej rzepakowy, mąka pszenna, aromat szynkowo-serowy [słodka serwatka w proszku (z mleka), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, guanylan disodowy), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), ser w proszku (z mleka), aromaty (zawierają mleko), cukier, chlorek potasu, sól wędzona, przyprawy, barwnik (ekstrakt z papryki), zakwaszacz (kwas cytrynowy)], sól. Może zawierać soję.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (kcal) Wartość na 100gr Energia 504 Tłuszcz ogółem 25 W tym tłuszcze nasycone 3,2 Węglowodany ogółem 61 W tym cukry 3,6 Błonnik 1,9 Białko ogółem 7,2 Sól 1,6
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- PepsiCo Nederland BV - Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht (NL)
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Lays
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 8710398522702
- Lista składników
- Kukurydza, olej rzepakowy, mąka pszenna, aromat szynkowo-serowy [słodka serwatka w proszku (z mleka), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, guanylan disodowy), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), ser w proszku (z mleka), aromaty (zawierają mleko), cukier, chlorek potasu, sól wędzona, przyprawy, barwnik (ekstrakt z papryki), zakwaszacz (kwas cytrynowy)], sól. Może zawierać soję.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (kcal) Wartość na 100gr Energia 504 Tłuszcz ogółem 25 W tym tłuszcze nasycone 3,2 Węglowodany ogółem 61 W tym cukry 3,6 Błonnik 1,9 Białko ogółem 7,2 Sól 1,6
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- PepsiCo Nederland BV - Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht (NL)
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Lays
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 8710398522702
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Lay's - Chipsy Papryka Torebka 40gr | 20 sztuk
103,75 zł/1kg
83,00 zł
Sprzedawca: Candyspot

Lay's – Max Paprika – 20 mini torebek
238,69 zł/1kg
190,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Doritos - Torebka sera Nacho 44gr | 20 sztuk
138,93 zł/1kg
122,26 zł
Sprzedawca: Candyspot

funny frisch Kettle Chips Salt and Vinegar bezglutenowe wegańskie 120g
105,67 zł/1kg
12,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lay's - Chipsy Lay's Thai Sweet Chili Bag 40gr | 20 sztuk
3 384,25 zł/1kg
135,37 zł
Sprzedawca: Candyspot

Lay's - Chipsy Naturel Bag 40gr | 20 sztuk
152,82 zł/1kg
122,26 zł
Sprzedawca: Candyspot

Takis Volcano 100g
142,20 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

funny-frisch 5505990009 Chipsfrisch gesalzen Chips 150,0 g
76,87 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
102,32 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CHRUPKI KUKURYDZIANE SEROWE75 g - TRAFO
107,07 zł/1kg
8,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
902,25 zł/1kg
36,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Takis Fuego Maestro-Corn Snacks o smaku chili i limonki, 18 opakowań (18 x 100 g)
138,44 zł/1kg
249,19 zł
Sprzedawca: Candyspot

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 61972 Lorenz Pommels Original 75,0 g
872,27 zł/1kg
65,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
142,20 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Herr's Carolina Reaper cheese flips (bardzo pikantne) 113g
181,77 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
438,73 zł/1kg
65,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bieżnia do chodzenia w domu i biurze - bieżnia do chodzenia z prędkością do 6 km/h (cichy silnik), idealna jako bieżnia na biurko, możliwość joggingu
594,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mindsupply

Lay's - Chipsy Lay's Pepper 175 gram | 8 sztuk
77,01 zł/1kg
107,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

CHIPSY ZIEMNIACZANE O SMAKU TRUFLI100 g - TRAFO
21,19 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g
79,84 zł/1kg
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Crunchips 310589 Crunchips Sour Cream Chips 150,0 g
87,47 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
133,67 zł/1kg
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Sweet Paprika chrupki o słodko-pikantnym smaku 40g
113,00 zł/1kg
7,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
63,85 zł/1kg
8,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Party Flips Peanut Style chrupiąca przekąska ze słodkiej kukurydzy 450g
35,56 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Naturals Chrupki balsamiczne prażone w skórce 95g
131,36 zł/1kg
14,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy 2025
269,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

XOX Bacon Snack pikantny chrupiący z dymną nutą do przekąsek 100g
79,60 zł/1kg
7,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Takis Chips Box - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy luzem na gorąco (opakowanie 4 szt.) - Blue Takis



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
91,46 zł
Sprzedawca: Heartforcards
248,53 zł/1kg

Chipsy krewetkowe do smażenia 1kg - Sa Giang



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,52 zł/1kg

Nachosy o smaku serowym - worek 750 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
31,99 zł/1kg

Tyrrells Handcooked mature Cheddar und Chive Chips vegetarisch 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Nachos o smaku BBQ - Jak w kinie - worek 750 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
25,99 zł/1kg

Chrupki serowe Gli originali 9 opakowań 211g - Fonzies



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41,98 zł/1kg

Chipsy Algi morskie solone prażone Nori Snack 3,5g - Dongwon



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
217,00 zł/1kg

CHRUPKI KUKURYDZIANE BEZGLUTENOWE150 g - BIOMINKI
13,26 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
88,40 zł/1kg

CHRUPKI GRYCZANE PIRAMIDKI Z QUINOA I AMARANTUSEM BEZGLUTENOWE80 g - FIORENTINI
10,93 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
136,63 zł/1kg

Chipsy włoskie Cipster Saiwa 65 g
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,89 zł/1kg

San Carlo Chipsy Highlander Tomato 130 g
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,21 zł/1kg

Algi morskie o smaku Hot Chilli 4g - Bibigo
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
597,00 zł/1kg

Tyrrells Handcooked Sweet Chilli Chips glutenfrei vegan 150g
15,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,93 zł/1kg

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,67 zł/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
102,32 zł/1kg

Chrupiące skórki wieprzowe, 100g, opakowanie zawierające 6 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,10 zł/1kg

Snyder's Pieces, paluszki brezelowe z jalapeno, 110g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
109,45 zł/1kg

Amaizin Bio Jalapeno-Röllchen 100g
11,83 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
118,30 zł/1kg

Maretti Bruschette Chips pieczona w piecu Pizza mit Pizzageschmack 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,93 zł/1kg