5,0



Na podstawie 17 opinii
Jarmuż Hofgut ręcznie zbierany grubo siekany w słoiku 720ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,86 zł
12,31 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hengstenberg Knax ostre i pikantne korniszony w słoiku wegańskie 670g53,56 zł/1kg
19,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hengstenberg Organic Oro di Parma grube pomidory w sosie 425ml26,92 zł/1l
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Saupiquet pasztet z tuńczyka o smaku czosnkowym 115g210,17 zł/1kg
24,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sałatka selerowa Kühne słodko-pikantna w smaku gotowa do spożycia 370ml28,00 zł/1l
10,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Fasolka szparagowa młoda i drobno gotowana 720ml
12,12 zł/1l
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut salsefia czarna świeżo zbierana Good Food 580ml
21,21 zł/1l
12,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut sos jabłkowy drobno przecierany i słodzony w słoiku good food 720ml
11,71 zł/1l
8,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Konserwa Gulasz Angielski Krakus 300g
29,33 zł/1kg
14,11 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,80 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Pieczarki 3. wyboru w plasterkach ATG 230 g dobrej jakości 425 ml
26,12 zł/1l
11,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut śliwkowy pół owocowy słodki owocowy słodzony w szklance 720ml
15,76 zł/1l
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coertjens Mięso duszone 2700 g Konserwowe (Tafelspitz)
89,55 zł/1kg
241,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Wybór korniszonów Hofgut ze świeżymi ziołami i cebulą 720ml
13,85 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sofko prażona. Papryka ręcznie obierana 660g
33,43 zł/1kg
24,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sałatka ogórkowa Hofgut słodko-pikantna według klasycznej receptury 720ml
12,69 zł/1l
9,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delicatessen Dittmann kapary ręcznie zbierane marynowane łagodnie pikantne 200g
84,81 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogórki kiszone Kühne 330g
76,53 zł/1kg
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korniszony Kühne zioła ATG 110g
122,36 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kapusta włoska Hofgut – ręcznie zbierana, zrywana i grubo krojona, w słoiku 720 ml
Jarmuż firmy Hofgut jest zbierany ręcznie i grubo krojony, idealnie pasuje do kiełbasy kapuścianej, boczku, wędzonej wieprzowiny oraz ziemniaków (smażonych). Stanowi również pyszne danie jako sycący gulasz z kiełbasą. Jarmuż jest grubo posiekany i delikatnie wstępnie ugotowany.
I.Schroeder KG (GmbH & Co.),Am Sandtorkai 3720457 Hamburg- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.72 l
- Lista składników
- Jarmuż, woda, sól kuchenna, zakwaszacz: kwas cytrynowy. Uwagi: Zrywany gotowy do gotowania i zbierany ręcznie.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 100 kj 24 kcal Węglowodany: 0,9g w tym cukier: 0,5g Białko: 2,1g Tłuszcz: 0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1g Sól: 0,7g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 37 20457 Hamburg
- Nazwa handlowa
- Jarmuż
- Producent
- I.Schroeder KG
- Numer producenta
- 883769
- EAN
- 4306205183620
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.72 l
- Lista składników
- Jarmuż, woda, sól kuchenna, zakwaszacz: kwas cytrynowy. Uwagi: Zrywany gotowy do gotowania i zbierany ręcznie.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 100 kj 24 kcal Węglowodany: 0,9g w tym cukier: 0,5g Białko: 2,1g Tłuszcz: 0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1g Sól: 0,7g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 37 20457 Hamburg
- Nazwa handlowa
- Jarmuż
- Producent
- I.Schroeder KG
- Numer producenta
- 883769
- EAN
- 4306205183620
Pasuje również do tego

Hofgut Fasolka szparagowa młoda i drobno gotowana 720ml
12,12 zł/1l
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut sos jabłkowy drobno przecierany i słodzony w słoiku good food 720ml
11,71 zł/1l
8,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bomann WKS 3002 CB, 1,5 l, 2200 W, Czarny, Stal nierdzewna, Plastik, Stal nierdzewna, Wskaźnik poziomu wody, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
105,37 zł
-43,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,50 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 528,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
62,21 zł/1kg
49,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Pieczarki 3. wyboru w plasterkach ATG 230 g dobrej jakości 425 ml
26,12 zł/1l
11,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek bardzo drobny i marchewka wstępnie ugotowana w słoiku 720ml
13,68 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fasolka szparagowa Hofgut młoda i delikatna cięta w słoiku 720ml
11,40 zł/1l
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fasolka szparagowa Hofgut żółta młoda i drobno wstępnie ugotowana 720ml
11,40 zł/1l
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kapusta włoska 720 ml | MARSCHLAND
39,58 zł/1kg
26,12 zł
Sprzedawca: taleoo

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kompot jabłkowy Hofgut z małymi kawałkami, lekko słodzony 370ml
18,84 zł/1l
6,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g
72,64 zł/1kg
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek i marchewka młode i delikatne wstępnie ugotowane 370ml
20,35 zł/1l
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gotowane ziemniaki w mundurkach 2 kg – Schronisko Bukowina
9,99 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
36,49 zł/1kg
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
14,87 zł/1l
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g
24,43 zł/1kg
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut salsefia czarna świeżo zbierana Good Food 580ml
21,21 zł/1l
12,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealnie
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo lubię ten chleb w słoikach. Ale znajduję go tylko podczas podróży do Niemiec. Dziękuję za umożliwienie mi zakupu z Francji. Będę wierną klientką. Dziękuję za starannie zapakowaną przesyłkę. Dziękuję za szybką wysyłkę
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dziękuję
Jestem bardzo zadowolony!!!
Oceniono dnia 17 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Słoiki Sauerkirschen
Jestem bardzo zadowolony! Wazony dotarły wcześnie i w idealnym stanie, dziękuję
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość
Jestem z niego bardzo zadowolony szybka dostawa najwyższa jakość chętnie ponownie
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega
Produkt z narzędziami. Towar zapakowany mega solidnie. Dzięki za to
Oceniono dnia 9 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dotarł bezpiecznie
Dobry, smaczny produkt. Wszystko idealne.
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
wszystko idealne
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy
Super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Passata al pomodoro 400gr Mutti



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,72 zł/1l

Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l

Ślimaki z winnicy La Comtesse ca2Dtz



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
58,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
489,17 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg