Pesto Arancione 180g - Mutti

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,99 zł

77,72 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Złóż zamówienie w ciągu
13h 31m 58s
Nasze najlepszeoferty
Pesta i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
59,95 zł/1l
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
64,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto basilico-limone 190g - Barilla
Pesto basilico-limone 190g - Barilla
63,11 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
71,00 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti
Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti
72,06 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
100,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pesto paprykowe Bruschetta Agromonte 100 g
Pesto paprykowe Bruschetta Agromonte 100 g
139,90 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto bazyliowe Agromonte 100 g
Pesto bazyliowe Agromonte 100 g
168,90 zł/1l
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto - Calabrese 135g
Pesto - Calabrese 135g
83,78 zł/1kg
17,46 zł
-35%
11,31 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pesto – Tradycyjne, 180g | TERRASANA
Pesto – Tradycyjne, 180g | TERRASANA
169,78 zł/1kg
30,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pesto pistacjowe Pisti 200 g
Pesto pistacjowe Pisti 200 g
149,95 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto Genovese Divella 190 g
Pesto Genovese Divella 190 g
86,26 zł/1l
16,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pesto Verde, 180g | TERRASANA
Pesto Verde, 180g | TERRASANA
135,78 zł/1kg
24,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Monini Sos pesto Rucola 190 g
Monini Sos pesto Rucola 190 g
52,03 zł/1kg
25,41 zł
-28%
18,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pesto Peperoni i Migdały 140 gGustiamo
Pesto Peperoni i Migdały 140 gGustiamo
96,36 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barri Pesto zielone alla Genovese 190 g
Barri Pesto zielone alla Genovese 190 g
44,89 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Pesto z karczochów, 140g |GOURMET
Pesto z karczochów, 140g |GOURMET
127,86 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Monini Sos pesto Calabrese 190 g
Monini Sos pesto Calabrese 190 g
53,31 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pesto liguryjskie, 130 g - Ranise
Pesto liguryjskie, 130 g - Ranise
357,23 zł/1l
46,44 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Pesto liguryjskie, 180 g - ROI
Pesto liguryjskie, 180 g - ROI
348,00 zł/1kg
62,64 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Pesto Arancione 180g - Mutti

Pesto Arancione Con Peperoni 180g od Mutti to wyjątkowy produkt, który łączy włoskie tradycje kulinarne z nowoczesnym smakiem. Ten aromatyczny sos przygotowany został na bazie soczystych pomidorów i starannie wyselekcjonowanych czerwonych papryk, co nadaje mu niepowtarzalny smak i delikatnie pikantną nutę.

Doskonały jako dodatek do makaronów, risotto, czy jako baza pod różnorodne dania, Pesto Arancione wzbogaci każde danie jednocześnie dodając głębi i charakteru. Stworzony z najwyższej jakości składników, zachowuje pełnię naturalnych smaków i aromatów, które przeniosą Twoje podniebienie w sam środek włoskiej kuchni.

Produkt w opakowaniu o pojemności 180g, idealny dla tych, którzy cenią sobie nie tylko smak, ale także wygodę w codziennym gotowaniu. Wybierając Mutti, wybierasz jakość i autentyczność.

Skład: 40% przecier z pomarańczowych pomidorów, olej słonecznikowy, papryka czerwona 25%, Pecorino Romano ChNP 4,0% (mleko), migdały 3,3%, włókna roślinne (groszek, marchewka, bambus), szalotka, cukier, naturalne aromaty, sól, potrójny koncentrat pomidorowy, tymianek, skoncentrowany sok z cytryny, czarny pieprz. Masa netto: 180g Wartości odżywcze w 100g: Energia 968kj/ 231kcal Tłuszcz 21g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2.7g Węglowodany 5.6g w tym cukry 5.1g Błonnik 2.66g Białko 2.9g Sól 1.8g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności

Pomarańczowe pesto pomidorowe Mutti to prosta, ale smaczna nowość: ma intensywny smak tradycyjnego pesto, ale o 30% mniej tłuszczu niż średnia najlepiej sprzedających się pesto we Włoszech, z wyjątkiem pesto genueńskiego*, ze względu na obecność w przepisie na konkretne pesto różnych kolorowych pomidorów. To właśnie dzięki użyciu pomarańczowych pomidorów udało nam się ograniczyć użycie oleju i soli i zaoferować ci aromatyczne i smaczne, ale także lżejsze pesto. Wzbogacone czerwoną papryką, migdałami i Pecorino Romano DOP.
Zawartość
180 ml
Lista składników
Skład: 40% przecier z pomarańczowych pomidorów, olej słonecznikowy, papryka czerwona 25%, Pecorino Romano ChNP 4,0% (mleko), migdały 3,3%, włókna roślinne (groszek, marchewka, bambus), szalotka, cukier, naturalne aromaty, sól, potrójny koncentrat pomidorowy, tymianek, skoncentrowany sok z cytryny, czarny pieprz. Masa netto: 180g Wartości odżywcze w 100g: Energia 968kj/ 231kcal Tłuszcz 21g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2.7g Węglowodany 5.6g w tym cukry 5.1g Błonnik 2.66g Białko 2.9g Sól 1.8g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
200 g
Firma spożywcza
Mutti
Nazwa handlowa
Pesto Arancione 180g - Mutti
Producent
Numer producenta
12xMuttiSugoProntoPestoDiPomodoroArancione180g
EAN
8005110001598

Zawartość
180 ml
Lista składników
Skład: 40% przecier z pomarańczowych pomidorów, olej słonecznikowy, papryka czerwona 25%, Pecorino Romano ChNP 4,0% (mleko), migdały 3,3%, włókna roślinne (groszek, marchewka, bambus), szalotka, cukier, naturalne aromaty, sól, potrójny koncentrat pomidorowy, tymianek, skoncentrowany sok z cytryny, czarny pieprz. Masa netto: 180g Wartości odżywcze w 100g: Energia 968kj/ 231kcal Tłuszcz 21g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2.7g Węglowodany 5.6g w tym cukry 5.1g Błonnik 2.66g Białko 2.9g Sól 1.8g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
200 g
Firma spożywcza
Mutti
Nazwa handlowa
Pesto Arancione 180g - Mutti
Producent
Numer producenta
12xMuttiSugoProntoPestoDiPomodoroArancione180g
EAN
8005110001598
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti
Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti
72,06 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
66,50 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,65 zł
-5%
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Włoskie pesto z zielonych pomidorów - Mutti
Włoskie pesto z zielonych pomidorów - Mutti
70,83 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
100,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
70,34 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pesto - Czosnek niedźwiedzi bez sera 125ml
Pesto - Czosnek niedźwiedzi bez sera 125ml
130,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Tigullio Carciofi e noci, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
Tigullio Carciofi e noci, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
83,48 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
Mutti Passata, Przecier pomidorowy, 700 g, Słoik
8,92 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Sugo semplice con Basilico 280g
Mutti Sugo semplice con Basilico 280g
38,46 zł/1l
10,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
Mutti Sos Pomidorowy z Parmigiano Reggiano 400 g
27,13 zł/1kg
19,94 zł
-7%
18,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Clatronic BZ 3740, 5 l, Stal nierdzewna, 2 °C, CE, Zimne napoje, Bezludny
Clatronic BZ 3740, 5 l, Stal nierdzewna, 2 °C, CE, Zimne napoje, Bezludny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
734,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Zdjęcie produktu dla KitchenAid 5KSM2CB5BGS, Pojedyńczy, Biały, 4,7 l, Ceramika, 260 °C, 226 mm
KitchenAid 5KSM2CB5BGS, Pojedyńczy, Biały, 4,7 l, Ceramika, 260 °C, 226 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
805,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kiano Slim TV Travel, telewizor 19 cali (48 cm), idealny na camping, technologia HD DLED, zasilanie 12V, tuner DVB-T2/S2/C
Kiano Slim TV Travel, telewizor 19 cali (48 cm), idealny na camping, technologia HD DLED, zasilanie 12V, tuner DVB-T2/S2/C
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 362
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way
Zdjęcie produktu dla Passata al pomodoro 400gr Mutti
Passata al pomodoro 400gr Mutti
16,72 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
27,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g
Krem pistacjowy Gusto Etna 190 g
123,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla 20 * 4,0 cala LCD Składany rower elektryczny E-Rower górski Rower elektryczny 13Ah 100km SHIMANO 7 25km/h E-Rower składany z koszykiem, rower elektryczny składany dla mężczyzn kobiet
20 * 4,0 cala LCD Składany rower elektryczny E-Rower górski Rower elektryczny 13Ah 100km SHIMANO 7 25km/h E-Rower składany z koszykiem, rower elektryczny składany dla mężczyzn kobiet
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 155
46,99 zł
Sprzedawca: iKable
Zdjęcie produktu dla Pesto Calabrese 130 g Delizie di Calabria
Pesto Calabrese 130 g Delizie di Calabria
145,31 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
57,63 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bomann GB 7236, 42 l, 2 kg/24h, N-ST, 40 dB, E, Biały
Bomann GB 7236, 42 l, 2 kg/24h, N-ST, 40 dB, E, Biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
1 525,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
46,39 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wheellator, wózek inwalidzki i rollator 2w1, wózek transportowy, składany, kolor: czarny
Wheellator, wózek inwalidzki i rollator 2w1, wózek transportowy, składany, kolor: czarny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5 798,03 zł
Sprzedawca: ClinicCare
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 1203375, Sos Pesto, 120 g, Mleko, Orzechy, 2508 kJ, 608 kcal, 2,5 g
Rapunzel 1203375, Sos Pesto, 120 g, Mleko, Orzechy, 2508 kJ, 608 kcal, 2,5 g
142,85 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Makaron Muszelki Pastina 500g - Barilla
Makaron Muszelki Pastina 500g - Barilla
12,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla PESTO CALABRESE125 g - BYODO
PESTO CALABRESE125 g - BYODO
129,92 zł/1kg
16,24 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mcdodo CA-2271, 1 m, USB A, USB C, 0,48 Gbit/s, Czarny
Mcdodo CA-2271, 1 m, USB A, USB C, 0,48 Gbit/s, Czarny
20,99 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,99 zł
-8%
20,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
16,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa, Przecier pomidorowy, 210 g, Puszka, 2 szt.
Mutti Polpa, Przecier pomidorowy, 210 g, Puszka, 2 szt.
60,05 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto basilico-limone 190g - Barilla
Pesto basilico-limone 190g - Barilla
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
63,11 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto alla Genovese – klasyczny włoski sos z bazylii, 500 g
Pesto alla Genovese – klasyczny włoski sos z bazylii, 500 g
85,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pesto pistacjowe 190 g Gusto Etna
Pesto pistacjowe 190 g Gusto Etna
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,55 zł
-9%
26,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
141,53 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto pistacjowe Pisti 200 g
Pesto pistacjowe Pisti 200 g
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Pesto Genovese 185g - Agnesi
Sos Pesto Genovese 185g - Agnesi
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pesto pistacjowe z czosnkiem 190g - Gusto Etna
Pesto pistacjowe z czosnkiem 190g - Gusto Etna
25,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,26 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PESTO GENOVESE Z TRUFLĄ BIAŁĄ 80 g - SACCHI TARTUFI
PESTO GENOVESE Z TRUFLĄ BIAŁĄ 80 g - SACCHI TARTUFI
43,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
546,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pesto Calabrese 130 g Delizie di Calabria
Pesto Calabrese 130 g Delizie di Calabria
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
145,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Didden Pesto Dressing z oliwą z oliwek Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
Didden Pesto Dressing z oliwą z oliwek Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorowa La Completa 500 g Petti
Passata pomidorowa La Completa 500 g Petti
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,38 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto Peperoni i Migdały 140 gGustiamo
Pesto Peperoni i Migdały 140 gGustiamo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,36 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Passata pomodoro 700g - Garofalo
Passata pomodoro 700g - Garofalo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,84 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto Genovese 200gr btl - De Cecco
Pesto Genovese 200gr btl - De Cecco
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Berni Pesto bazylia z limonką 135 g
Berni Pesto bazylia z limonką 135 g
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Passata pomidorów cherry 520 g Bottega Di Sicilia
Passata pomidorów cherry 520 g Bottega Di Sicilia
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto z suszonych pomidorówGustiamo 140 g
Pesto z suszonych pomidorówGustiamo 140 g
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti
Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,06 zł/1l