5,0



Na podstawie 5 opinii
Zestaw do herbaty Lovaré Prime
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,80 zł
328,89 zł / 1kg
+ 30,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 7994 TEEKANNE Träum schönTee 18 Portionen20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meßmer 5210846008 Meßmer Fruity CamomileTee 15 Portionen37,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 7992 TEEKANNE Basisch & VitalTee 18 Portionen20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 076544 TEEKANNE Schneeträumchen Tee 18 x 2,25 g245,47 zł/1kg
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw herbat LOVARÉ Fest 157,5 g (90 torebek, kolekcja herbat)
328,89 zł/1kg
51,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Lovare Tea "Bouquet", zestaw upominkowy 6 smaków, 30 sztuk
556,19 zł/1kg
29,20 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Oriental Assorted Coll. 64g (32 torebki, kolekcja herbat)
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata Lovare "Kwiaty i herbata" 12*5*2gr
234,00 zł/1kg
46,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata czarna Lovare Assortie w torebkach 32*2gr
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Zestaw czarnych herbat Lovare z bergamotką (32 x 2 g)
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Great Partea kol. 155g (90 torebek, kolekcja herbat)
424,52 zł/1kg
65,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Konfitura wiśniowa 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Passion Fruit 48g (24 torebki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 48g (24 torebki, czarna i zielona herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Night Beautea 48g (24 saszetki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata Pickwick Ceylon, 20 torebek
188,78 zł/1kg
13,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HERBATKA ROOIBOS(20 x 2 g) 40 g - CLIPPER
768,00 zł/1kg
30,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samahan herbata ziołowa 10x4g
375,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Herbata Pickwick Rooibos, 20 torebek
300,97 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kolekcja Lovaré Prime Tea zaprasza w podróż po wyrafinowanych smakach i aromatach, gdzie tradycyjna jakość spotyka się z subtelną innowacją.
Każda herbata z tej kolekcji została starannie wyselekcjonowana, aby zapewnić wyjątkowe doznania, od czystej Golden Ceylon, przez aromatyczną Bergamot and Vanilla z kenijską czarną herbatą i nutą wanilii, po orzeźwiającą Passion Fruit, w której harmonijnie łączą się smaki brzoskwini i marakui. Miłośnicy zielonej herbaty docenią Exclusive Green Tea za jej czysty smak i Royal Jasmine z subtelnymi nutami jaśminu. Kolekcję uzupełnia egzotyczna Cleopatra's Night, oferująca bogate owocowe i kwiatowe połączenia
Waga: 157,5 g
Kraj pochodzenia
Producent: JSC Monomakh
Sposób przechowywania.
Herbaty marki LOVARÉ to połączenie smakowitości, jakości i korzystnego wpływu na organizm. Jej założyciel zaczął tworzyć własne mieszanki herbat przy użyciu naturalnych składników, aby ograniczyć rynek gorszych i nieskutecznych herbat. Mieszanki te cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc postanowił kontynuować swoją pracę. Herbaty są starannie dobierane i mieszane, aby zapewnić wysokie standardy smaku i jakości. Szeroki i zróżnicowany asortyment herbat zaspokaja różne gusta i potrzeby. Herbaty Lovaré nadają się jako oryginalne prezenty na każdą okazję lub mogą być spożywane samodzielnie każdego dnia.
Składniki: GOLDEN CEYLON (czysta czarna herbata cejlońska długolistna), BERGAMOT and VANILLA (kenijska czarna herbata długolistna, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat bergamotki i wanilii, rozdrobniona wanilia), PASSION FRUIT (czarna herbata cejlońska długolistna, rozdrobniony ananas i brzoskwinia, skórka pomarańczy, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat brzoskwini i marakui), EXCLUSIVE GREEN TEA (czysta chińska zielona herbata długolistna), ROYAL JASMINE (chińska zielona herbata długolistna, płatki jaśminu, naturalny aromat jaśminu), CLEOPATRA'S NIGHT (czarna herbata długolistna Ceylon, rozgnieciony ananas i brzoskwinia, skórka pomarańczy, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat brzoskwini i marakui).
Zestaw herbat LOVARÉ Prime jest pełen popularnych smaków czarnej, zielonej i ziołowej herbaty w wygodnym opakowaniu degustacyjnym. JSC Monomakh Kraj pochodzenia Składniki. Bergamotka i wanilia. Passion fruit: czarna herbata cejlońska, kawałki owoców 5% (ananas i brzoskwinia), skórka pomarańczy 3%, płatki krokosza barwierskiego 1%, naturalny aromat brzoskwini i marakui. Exclusive Green Tea: czysta chińska zielona herbata liściasta najwyższej jakości, porcjowana. Royal Jasmin: chińska zielona herbata liściasta, płatki jaśminu 1%, naturalny aromat jaśminu. Bahamian Soursop: chińska zielona herbata, soursop 1%, płatki nagietka 0,5%, naturalny aromat soursop.
- Lista składników
- Składniki: GOLDEN CEYLON (czysta cejlońska czarna herbata długolistna), BERGAMOT and VANILLA (kenijska czarna herbata długolistna, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat bergamotki i wanilii, rozdrobniona wanilia), PASSION FRUIT (czarna herbata cejlońska długolistna, rozdrobniony ananas i brzoskwinia, skórka pomarańczy, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat brzoskwini i marakui), EXCLUSIVE GREEN TEA (czysta chińska zielona herbata długolistna), ROYAL JASMINE (chińska zielona herbata długolistna, płatki jaśminu, naturalny aromat jaśminu), CLEOPATRA'S NIGHT (czarna herbata długolistna Ceylon, rozgnieciony ananas i brzoskwinia, skórka pomarańczy, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat brzoskwini i marakui).
- Waga
- 157.5 g
- Firma spożywcza
- Velkoobchod čaje a kávy CGfoods
- Nazwa handlowa
- Zestaw do herbaty Lovaré Prime
- Producent
- Lovaré
- Liczba sztuk
- 90
- Numer producenta
- LV04011
- EAN
- 4820198879914
- Lista składników
- Składniki: GOLDEN CEYLON (czysta cejlońska czarna herbata długolistna), BERGAMOT and VANILLA (kenijska czarna herbata długolistna, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat bergamotki i wanilii, rozdrobniona wanilia), PASSION FRUIT (czarna herbata cejlońska długolistna, rozdrobniony ananas i brzoskwinia, skórka pomarańczy, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat brzoskwini i marakui), EXCLUSIVE GREEN TEA (czysta chińska zielona herbata długolistna), ROYAL JASMINE (chińska zielona herbata długolistna, płatki jaśminu, naturalny aromat jaśminu), CLEOPATRA'S NIGHT (czarna herbata długolistna Ceylon, rozgnieciony ananas i brzoskwinia, skórka pomarańczy, płatki krokosza barwierskiego, naturalny aromat brzoskwini i marakui).
- Waga
- 157.5 g
- Firma spożywcza
- Velkoobchod čaje a kávy CGfoods
- Nazwa handlowa
- Zestaw do herbaty Lovaré Prime
- Producent
- Lovaré
- Liczba sztuk
- 90
- Numer producenta
- LV04011
- EAN
- 4820198879914
Pasuje również do tego

LOVARÉ Night Beautea 80g (sypka, czarna herbata)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Oriental Assorted Coll. 64g (32 torebki, kolekcja herbat)
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Zestaw Herbata kwiatowa (32 x 1,5 g) Lovare
165,00 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Lovare Tea "Bouquet", zestaw upominkowy 6 smaków, 30 sztuk
556,19 zł/1kg
29,20 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata czarna Lovare Assortie w torebkach 32*2gr
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Zestaw czarnych herbat Lovare z bergamotką (32 x 2 g)
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Zestaw herbat LOVARÉ Fest 157,5 g (90 torebek, kolekcja herbat)
328,89 zł/1kg
51,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 80g (herbata liściasta, czarna i zielona)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Berry Jam 80g (sypaný, bylinný čaj)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Royal Dessert 80g (luźna herbata ziołowa)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata Lovare "Kwiaty i herbata" 12*5*2gr
234,00 zł/1kg
46,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata owocowa LOV Her Aro Liść Wild Berry 80 g
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Great Partea kol. 155g (90 torebek, kolekcja herbat)
424,52 zł/1kg
65,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 48g (24 torebki, czarna i zielona herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Passion Fruit 48g (24 torebki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Love Blossom 80g (sypka, czarna herbata)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ 1001 Nights 80g (herbata liściasta, czarna i zielona)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Konfitura wiśniowa 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Royal Dessert 36g (24 saszetki, herbata ziołowa)
427,78 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ White Peach 30g (15 piramidek, biała herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Bahamian Soursop 36g (24 torebki, zielona herbata)
427,78 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Basilur SPECIALITY CLASSICS GIFT herbata czarna zielona PREZENT - 50x2g, 10x1,5g
646,00 zł/1kg
96,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

LOVARÉ Wild Berry 48g (24 torebki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ 1001 Nights 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Dżem jagodowy LOVARÉ 36 g (24 saszetki, herbata ziołowa)
427,78 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ 1001 Nights 48g (24 torebki, herbata czarna i zielona)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Night Beautea 48g (24 saszetki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

BOXILAND® kawa mielona kalendarz adwentowy 2026, 24 smaki, Fairtrade & bio
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

LOVARÉ Cleopatra’s Night 30g (15 pyramid, zelený čaj)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
doskonała herbata
Jestem bardzo zadowolony, spróbowałem jej od znajomego i kupiłem w kilku smakach, wszystkie doskonałe.
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam tę markę
Bardzo przyjemna herbata brzoskwiniowa - owocowy aromat, gładki i lekko słodki smak. Idealna do relaksu i delektowania się.
Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Prezentowe opakowanie herbat
Pyszne, ładne opakowanie
Oceniono dnia 31 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oszczędności
Świetny produkt, dobra cena
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg