5,0



Na podstawie 5 opinii
LOVARÉ Citrus Melissa 36g (24 torebki, zielona herbata)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,40 zł
427,78 zł / 1kg
+ 30,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk
Od 3 szt. 13,86 zł/ szt.
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Meßmer Tee Melisse 100527 25St266,60 zł/1kg
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meßmer zielona herbata aromatyzowana wanilia 25 torebek 43g329,32 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea - Herbata owocowa cytryna i imbir 40g, 20 torebek2 449,75 zł/1kg
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea - Mixed Citrus 40g, 20 torebek2 449,75 zł/1kg
97,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

LOVARÉ Love Blossom 48g (24 saszetki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Golden Mango 30g (15 piramidek, zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Emerald Green 36g (24 torebki, zielona herbata)
427,78 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ 1001 Nights 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata zielona - Bancha praona 10 torebek 15g
1 193,33 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

LOVARÉ Champagne Splashes 64 g (32 torebki, czarna i zielona herbata)
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Strawberry Marshmallow 36g (24 saszetki, zielona herbata)
427,78 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbatka owocowa Loyd Żurawina i Imbir 20 torebek
9,94 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Grüntee - Sencha Supergreen 20 Beutel 36g | ÖKOTOPIA
372,50 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Zielona herbata - Kukicha 10 torebek 15g
1 193,33 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata z werbeny cytrynowej - 15 torebek 27g
521,56 zł/1kg
23,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Ahmad Tea - Herbata owocowo-zioowa 40g, 20 torebek
1 075,50 zł/1kg
43,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Twinings Herbata Czarna Czerwone Owoce, 25 torebek, 50 g
843,60 zł/1kg
42,18 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Herbatka owocowa Loyd Malina i Cytryna 20 torebek
9,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Twinings Zielona Herbata z Cytryną, 25 torebek, 50g – Aromatyczna zielona herbata o smaku cytrynowym
842,00 zł/1kg
42,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Zielona herbata - Kukicha, 10 torebek, 15g, zestaw 2 sztuk
911,33 zł/1kg
27,34 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odśwież się cytrusową świeżością dzięki herbacie Lovaré Citrus Melissa, która łączy chińską zieloną herbatę liściastą z pokruszoną miętą i melisą, trawą cytrynową, skórką pomarańczy i naturalnym aromatem cytryny.
Orzeźwiająca herbata Lovaré Citrus Melissa wnosi do każdej filiżanki intensywną cytrusową energię połączoną z subtelną ziołową harmonią. Chińska zielona herbata liściasta zapewnia lekki i orzeźwiający smak, a pokruszona mięta i melisa dodają napojowi świeżości i aromatu. Trawa cytrynowa dodaje herbacie świeżej cytrusowej nuty, którą dodatkowo podkreśla subtelna skórka pomarańczy. Naturalny aromat cytryny dopełnia ten bogaty profil smakowy, który orzeźwia zmysły i zapewnia wspaniałe doznania przy każdym łyku
Waga: 36 g
Kraj pochodzenia: Ukraina
Producent: JSC Monomakh
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Herbaty marki LOVARÉ to połączenie smaku, jakości i dobroczynnego wpływu na organizm. Jej założyciel zaczął tworzyć własne mieszanki herbat przy użyciu naturalnych składników, aby ograniczyć rynek gorszych i nieskutecznych herbat. Mieszanki te cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc postanowił kontynuować swoją pracę. Herbaty są starannie dobierane i mieszane, aby zapewnić wysokie standardy smaku i jakości. Szeroki i zróżnicowany asortyment herbat zaspokaja różne gusta i potrzeby. Herbaty Lovaré nadają się jako oryginalne prezenty na każdą okazję lub mogą być spożywane samodzielnie każdego dnia.
Składniki: chińska zielona herbata liściasta, rozdrobniona mięta i melisa 30%, trawa cytrynowa 20%, skórka pomarańczy 1%, naturalny aromat cytrynowy.
- Lista składników
- Składniki: chińska zielona herbata liściasta, rozdrobniona mięta i melisa 30%, trawa cytrynowa 20%, skórka pomarańczy 1%, naturalny aromat cytrynowy.
- Waga
- 36 g
- Firma spożywcza
- Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, [email protected]
- Nazwa handlowa
- LOVARÉ Citrus Melissa 36g (24 torebki, zielona herbata)
- Producent
- Lovaré
- Liczba sztuk
- 936
- Numer producenta
- LV02005
- EAN
- 4820198876845
- Lista składników
- Składniki: chińska zielona herbata liściasta, rozdrobniona mięta i melisa 30%, trawa cytrynowa 20%, skórka pomarańczy 1%, naturalny aromat cytrynowy.
- Waga
- 36 g
- Firma spożywcza
- Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, [email protected]
- Nazwa handlowa
- LOVARÉ Citrus Melissa 36g (24 torebki, zielona herbata)
- Producent
- Lovaré
- Liczba sztuk
- 936
- Numer producenta
- LV02005
- EAN
- 4820198876845
Pasuje również do tego

LOVARÉ Citrus Melissa 64g (32 saszetki, zielona herbata)
412,50 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Love Blossom 48g (24 saszetki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Milk Oolong 30g (15 piramidek, oolong čaj)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Golden Mango 30g (15 piramidek, zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Zestaw czarnych herbat Lovare z bergamotką (32 x 2 g)
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Kosmos 62100, Pies robot, 8 lat(a)
244,65 zł
Sprzedawca: somnia24

LOVARÉ Champagne Splashes 80g (herbata liściasta, czarna i zielona)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Bahamian Soursop 80g (zielona herbata sypana)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Night Beautea 80g (sypka, czarna herbata)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Masseno Narożnik NOLA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Szary, MONOLITH 85
2 999,00 zł
Sprzedawca: masseno

Lovare Tea "Bouquet", zestaw upominkowy 6 smaków, 30 sztuk
556,19 zł/1kg
29,20 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ White Peach 30g (15 piramidek, biała herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Tineco iFLOOR 5 Breeze Complete Odkurzacz do czyszczenia na mokro i na sucho, samoczyszczący, lekki, bezprzewodowy, z funkcją mopowania, czyszczenie krawędzi <0,5 cm, niebieski
808,98 zł
Sprzedawca: Digiexpert

LOVARÉ Great Partea kol. 155g (90 torebek, kolekcja herbat)
424,52 zł/1kg
65,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Herbata Lovare
Herbata ma wspaniały smak.
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg