5,0



Na podstawie 21 opinii
LOVARÉ Alpine Herbs 80g (sypka herbata ziołowa)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,00 zł
387,50 zł / 1kg
+ 30,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk
Od 2 szt. 27,90 zł/ szt.
Łap promocję, póki trwa!
Herbaty sypane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Uji" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – japonski zestaw dla poczatkujacych152,02 zł/1kg
97,75 zł
Sprzedawca: Goodwei

Więcej informacji o reklamie
Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak85,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Herbata z mniszka z adaptogenami ASHWAGANDHA 50g391,00 zł/1kg
35,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Earl Grey Ahmad Tea 100g liść849,92 zł/1kg
101,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

LOVARÉ 1001 Nights 80g (herbata liściasta, czarna i zielona)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 80g (herbata liściasta, czarna i zielona)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Berry Jam 80g (sypaný, bylinný čaj)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Bahamian Soursop 80g (zielona herbata sypana)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Cleopatra's Night 80g (zielona herbata sypana)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata czarna Ahmad Tea English Breakfast 500g - mocna pełna do mleka
64,78 zł/1kg
32,39 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

HERBATKA DETOX(17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
1 198,71 zł/1kg
37,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Herbata ziołowa na czczo 75g
542,40 zł/1kg
40,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Alkalizująca herbata ziołowa 60g
530,50 zł/1kg
31,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata rozweselająca - sypka 50g
436,20 zł/1kg
21,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata ziołowa - Werbena cytrynowa 25g
536,40 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata Mate CBSé - Pomelo 500g
50,00 zł/1kg
25,00 zł
Sprzedawca: Enisay

Herbata CBSE z guaraną i yerba mate
59,96 zł/1kg
29,98 zł
Sprzedawca: Matea24

Herbata ziołowa - Mięta pieprzowa luzem 60g
341,00 zł/1kg
20,46 zł
Sprzedawca: taleoo

H&S Cough and Bronchial Tea N (herbata sypka), 100 g TEE
262,48 zł/1kg
30,71 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Poczuj orzeźwiającą moc gór dzięki herbacie Lovaré Alpine Herbs, która łączy w sobie aromatyczne owoce dzikiej róży, świeżą skórkę pomarańczy, trawę cytrynową, kojący rumianek, orzeźwiającą miętę, słodkie suszone jabłko, wspomagającą echinaceę i delikatne płatki kwiatów.
Ta zrównoważona mieszanka zapewnia harmonię smaków w każdej filiżance, w której odważne owoce dzikiej róży spotykają się z orzeźwiającą skórką pomarańczy i trawą cytrynową. Rumianek i mięta nadają herbacie kojący i orzeźwiający charakter, a suszone jabłko dodaje subtelnej słodyczy. Echinacea zapewnia zastrzyk zdrowia, a płatki pomarańczy, krokosz barwierski i bławatek dodają herbacie subtelnych kwiatowych akcentów. Lovaré Alpine Herbs to idealny wybór dla osób poszukujących naturalnej siły i harmonii w każdym łyku
Waga: 80 g
Kraj pochodzenia
Producent: JSC Monomakh
Sposób przechowywania.
Herbaty marki LOVARÉ to połączenie smakowitości, jakości i korzystnego wpływu na organizm. Jej założyciel zaczął tworzyć własne mieszanki herbat przy użyciu naturalnych składników, aby ograniczyć rynek gorszych i nieskutecznych herbat. Mieszanki te cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc postanowił kontynuować swoją pracę. Herbaty są starannie dobierane i mieszane, aby zapewnić wysokie standardy smaku i jakości. Szeroki i zróżnicowany asortyment herbat zaspokaja różne gusta i potrzeby. Herbaty Lovaré nadają się jako oryginalne prezenty na każdą okazję lub mogą być spożywane samodzielnie każdego dnia.
Składniki: owoc dzikiej róży 24%, skórka pomarańczy 18,5%, trawa cytrynowa 24%, rumianek 10%, mięta 10%, suszone jabłko 5%, echinacea 5%, płatki 3,5% (pomarańcza, krokosz barwierski, bławatek). Opakowanie zawiera 15 torebek filtracyjnych do przygotowania herbaty.
- Lista składników
- Składniki: owoc dzikiej róży 24%, skórka pomarańczy 18,5%, trawa cytrynowa 24%, rumianek 10%, mięta 10%, suszone jabłko 5%, echinacea 5%, płatki 3,5% (pomarańcza, krokosz barwierski, bławatek). Opakowanie zawiera 15 torebek filtracyjnych do przygotowania herbaty.
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, [email protected]
- Nazwa handlowa
- LOVARÉ Alpine Herbs 80g (sypka herbata ziołowa)
- Producent
- Lovaré
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- LV01008
- EAN
- 4820198871369
- Lista składników
- Składniki: owoc dzikiej róży 24%, skórka pomarańczy 18,5%, trawa cytrynowa 24%, rumianek 10%, mięta 10%, suszone jabłko 5%, echinacea 5%, płatki 3,5% (pomarańcza, krokosz barwierski, bławatek). Opakowanie zawiera 15 torebek filtracyjnych do przygotowania herbaty.
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Chaudry&Goraya s.r.o., Vídeňská 297/99, 639 00 Brno, [email protected]
- Nazwa handlowa
- LOVARÉ Alpine Herbs 80g (sypka herbata ziołowa)
- Producent
- Lovaré
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- LV01008
- EAN
- 4820198871369
Pasuje również do tego

LOVARÉ 1001 Nights 80g (herbata liściasta, czarna i zielona)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 80g (herbata liściasta, czarna i zielona)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Berry Jam 80g (sypaný, bylinný čaj)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Bahamian Soursop 80g (zielona herbata sypana)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Royal Dessert 80g (luźna herbata ziołowa)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata owocowa LOV Her Aro Liść Wild Berry 80 g
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Herbata czarna Lovare Assortie w torebkach 32*2gr
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Strawberry Marshmallow 80g (zielona herbata sypka)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 48g (24 torebki, czarna i zielona herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Wild Berry 48g (24 torebki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Champagne Splashes 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Berry Jam 30g (15 pyramid, bylinný čaj)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Cleopatra's Night 80g (zielona herbata sypana)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Zestaw Herbata kwiatowa (32 x 1,5 g) Lovare
165,00 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ 1001 Nights 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Passion Fruit 48g (24 torebki, czarna herbata)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Zestaw czarnych herbat Lovare z bergamotką (32 x 2 g)
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Konfitura wiśniowa 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ White Peach 30g (15 piramidek, biała herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Passion Fruit 80g (sypka, czarna herbata)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Lovare Tea "Bouquet", zestaw upominkowy 6 smaków, 30 sztuk
556,19 zł/1kg
29,20 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Strawberry Marshmallow 36g (24 saszetki, zielona herbata)
427,78 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

LOVARÉ Oriental Assorted Coll. 64g (32 torebki, kolekcja herbat)
309,37 zł/1kg
19,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Zestaw herbat LOVARÉ Fest 157,5 g (90 torebek, kolekcja herbat)
328,89 zł/1kg
51,80 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

LOVARÉ 1001 Nights 48g (24 torebki, herbata czarna i zielona)
320,83 zł/1kg
15,40 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

HYSON Exotic Fruits 100g (czarna herbata sypana)
1 060,80 zł/1kg
106,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemny
Waga 0,08 kg
Smakowity i aromatyczny
Oceniono dnia 11 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top!
Waga 0,08 kg
Gladly again!
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,08 kg
Oceniono dnia 17 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,08 kg
Oceniono dnia 26 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,08 kg
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,08 kg
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,08 kg
Oceniono dnia 30 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,08 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kwiaty Jadalne Kwiat Chryzantemy Białej - 1kg
199,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
198 999,99 zł/1kg

Liść Limonki Cięty Kaffir Suszony - 1kg Kaffir Jadalne Liście Limonka
150,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
149 999,99 zł/1kg

H&S Herbatka lecznicza nr 51 żołądkowo-jelitowa na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, 20 saszetek Saszetki
29,21 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,22 zł
Sprzedawca: apohealth
307,54 zł/1kg

Matcha„Midori” – Premium Zielona Herbata w Proszku | Bogata w Antyoksydanty, 500g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
130,05 zł
Sprzedawca: Goodwei
250,10 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kuro" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
148,49 zł/1kg

Matcha Cocos Latte Mix 800 g – Matcha i Kokos | Ze stewią | Bez mleka, wegański



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,15 zł
Sprzedawca: Goodwei
139,21 zł/1kg

Herbata Czarna Liściasta Cejlon Sri Lanka Aromatyczna Suntat 1Kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
81,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
81,00 zł/1kg

Proszek herbaty Matcha | 200g Japońska Zielona Herbata Premium | 100% organiczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
126,84 zł
Sprzedawca: Goodwei
634,20 zł/1kg

Zestaw matcha "Black Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
118,69 zł/1kg

Zestaw matcha "White Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
117,84 zł/1kg

Zestaw matcha duo "Goma" z 2 czarkami, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – idealny zestaw dla dwojga i poczatkujacych
135,30 zł
-19,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,49 zł
Sprzedawca: Goodwei
115,95 zł/1kg

Yerba Mate Tea MATE GREEN SET 20x50g - Różne odmiany brazylijskiej yerba mate z ziołami, kwiatami i owocami



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
72,10 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
72,10 zł/1kg

Zestaw matcha latte "Menouseki Spout" z czarka z dzióbkiem, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – zestaw do latte i ceremonii herbaty



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
159,92 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kori" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,32 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Tetsu" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
139,07 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Yogan" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
149,28 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Menouseki" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
147,96 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Minto" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
142,71 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Sumi" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
147,50 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Sakura" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,76 zł/1kg