5,0



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
natural elements Bisglicynian magnezu – Chelatowany magnez – 180 kapsułek – 300 mg magnezu dziennie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
230,13 zł
1 475,19 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CYSTI NORM AKTIV - suplement diety wspomagający zdrowie układu moczowego, 30 kapsułek12 572,94 zł/1kg
213,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop

Więcej informacji o reklamie
Vitabay VB1143, Pojedyncza witamina1 309,32 zł/1kg
138,61 zł
-3,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
134,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Witamina D3+K2 Osteo 2,000 IU Witamina D3+80 ug K2, 120 kapsułek KAP4 827,21 zł/1kg
207,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek4 186,48 zł/1kg
226,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Tabletki z biotyną, selenem i cynkiem – 365 tabletek na 12 miesięcy
236,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

natural elements Omega 3 – 180 kapsułek – 2000 mg oleju rybnego w dziennej dawce – forma trójglicerydowa zawierająca EPA i DHA – sprawdzone laboratoryjnie, poddane starannej oczyszczaniu
967,43 zł/1kg
233,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Witamina D3/K2 – tabletki 2000 j.m. – 240 tabletek na 12 miesięcy
1 000,25 zł/1kg
240,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 wegaskich kapsuek | 400 mg na kapsuk | Glicynian | Suplement diety | Kapsuki magnezu
855,39 zł/1l
153,97 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

SinoPlaSan Magnesium 8-fold complex | 180 kapsułek | 400 mg pierwiastkowego magnezu | 8 różnych rodzajów magnezu | wegańskie | bez glutenu i laktozy
442,41 zł/1kg
73,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bisglicynian magnezu Plus Kapsułki 120 kapsułek
798,43 zł/1kg
86,23 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Vitastrong Collagen Hyaluronic Acid - 2000mg - 180 tabletek - koenzym Q10, biotyna, witamina C i D - wspomaga skórę, stawy, włosy i kości
255,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tabletek
321,91 zł/1kg
82,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Abbey Black Cumin Oil 48 kapsułek 34g
605,81 zł/1kg
37,56 zł
Sprzedawca: apohealth

GymBeam Chelated Magnesium - kapsuki o wysokiej dawce, 225 mg na dawk dzienn, wspomaga funkcjonowanie mini, zdrowie psychiczne i ukad nerwowy, zmniejsza zmczenie, wane dla produkcji energii
1 019,33 zł/1l
91,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Witamina D3 K2 5000 IU, MK-7 100 µg, 240 kapsułek z olejem lnianym
74 900,00 zł/1l
74,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BioMedicalPharma

BISGLICYNAT MAGNEZU (zapas na 4 miesiące), kompletny magnez 120 kapsułek z witaminami B5, B6 i B1. Suplement na zmęczenie i stres. Bez glutenu.
83,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

Krople z witaminą D3/K2 – 50 ml_na 12 miesięcy
5 127,20 zł/1l
256,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kräuterhaus Sanct Bernhard Olej Z Czarnuszki Siewnej 500 mg (400 kapsułek) BI2588
370,15 zł/1kg
101,45 zł
-3,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,72 zł
Sprzedawca: Katomix

Jabłczan magnezu 1000 mg, wysoka dawka wegańska, 180 tabletek
425,68 zł/1kg
121,32 zł
Sprzedawca: apohealth

Kapsułki z organicznym ashwagandhą (KSM-66®) – 180 kapsułek_na 3 miesiące
273,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Stres jest prawdziwym psujem: im więcej masz do zrobienia, tym bardziej działa ci na nerwy. Co gorsza, czasami trudno się go pozbyć - bez względu na to, ile rzeczy do zrobienia odhaczysz. Zdajesz sobie z tego sprawę na przykład wtedy, gdy twój dzień po prostu nie pozwala ci odejść do późnej nocy.
Aby temu zapobiec, nerwy potrzebują wsparcia. Dzięki naszemu bisglicynianowi magnezu masz u boku wierną duszę: cenny minerał jest pokarmem dla nerwów ciała i umysłu - w wysokiej dawce i wegańskiej formie.
Magnez wykonuje wiele ważnych zadań w organizmie i ma pozytywny wpływ na samopoczucie psychiczne. Dzieje się tak, ponieważ ten odporny na stres minerał przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania psychicznego i normalnego funkcjonowania układu nerwowego.
Jak dokładnie to działa? Magnez reguluje przekazywanie pobudzenia w komórkach nerwowych. W postaci bisglicynianu magnezu jest on związany z aminokwasem L-glicyną i dlatego jest szczególnie dobrze tolerowany i wysoce
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 4 roku życia. Może wystąpić lekkie działanie przeczyszczające. Przechowywać w miejscu zamkniętym, chłodnym, suchym, chronionym przed światłem i niem dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed: Patrz dolny nadruk
- Lista składników
- Bisglicynian magnezu, substancja powlekająca: hydroksypropylometyloceluloza (roślinna)
- Waga
- 156 g
- Firma spożywcza
- natural elements GmbH, Immermannstraße 45, 40210 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Suplement diety z magnezem
- Producent
- Natural Elements
- Zalecany sposób podawania
- 3x 1 Kapsel/Tag
- EAN
- 4260558410317
- Lista składników
- Bisglicynian magnezu, substancja powlekająca: hydroksypropylometyloceluloza (roślinna)
- Waga
- 156 g
- Firma spożywcza
- natural elements GmbH, Immermannstraße 45, 40210 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Suplement diety z magnezem
- Producent
- Natural Elements
- Zalecany sposób podawania
- 3x 1 Kapsel/Tag
- EAN
- 4260558410317
Pasuje również do tego

Witamina D3/K2 – tabletki 2000 j.m. – 240 tabletek na 12 miesięcy
1 000,25 zł/1kg
240,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

natural elements Omega 3 – 180 kapsułek – 2000 mg oleju rybnego w dziennej dawce – forma trójglicerydowa zawierająca EPA i DHA – sprawdzone laboratoryjnie, poddane starannej oczyszczaniu
967,43 zł/1kg
233,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tabletki z biotyną, selenem i cynkiem – 365 tabletek na 12 miesięcy
236,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kapsułki z ekstraktem z pestek winogron OPC – 240 kapsułek na 8 miesięcy
1 686,76 zł/1kg
239,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Olej z ostropestu 500 ml - OLVITA OLVITA
80,78 zł/1l
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Sovita Omega-3 olej rybny 120 kapsułek
37,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kapsułki z witaminą C w postaci buforowanej z cynkiem – 360 kapsułek na 6 miesięcy
771,19 zł/1kg
277,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kapsułki MSM – 365 kapsułek na 6 miesięcy
725,86 zł/1kg
264,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vitabay VB1655, Pojedyncza witamina
385,31 zł/1kg
134,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Oil - Egyptian black cumin oil 100ml
39,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Wysokiej jakości materac 7-strefowy – 140 x 200 cm – 13 cm – twardość H2 i H3 – wyprodukowany w Niemczech
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Vitaworld Myo-inozytol 1000 mg | 120 kapsułek | wysoka dawka – 1000 mg w każdej kapsułce | produkt wegański
1 724,71 zł/1kg
241,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kapsułki z organicznym ashwagandhą (KSM-66®) – 180 kapsułek_na 3 miesiące
273,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Vitamaze Witamina C 1000 mg w wysokiej dawce + cynk w tabletkach wegańskich, 180 tabletek
313,86 zł/1kg
100,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Manuka Health MGO 400+, Miód manuka, 250 g, Nowa Zelandia, 400 mg/kg, Słoik
913 239,96 zł/1kg
228,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
961,00 zł/1l
96,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Berberyna Complex+ Bezglutenowa 60 Kapsułek - Biowen
347,74 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Krzesło do jadalni Alightup (komplet 4 sztuki), krzesło kuchenne z wysokim oparciem, sztuczna skóra, metalowe nogi, kolor: szary
379,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Ostrovit Keep Sleep melatonina (300 tabletek) BI9089
1 197,00 zł/1kg
47,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

benuta dywan do salonu Furry Kremowy 160x230 cm dywan futrzany dywan do salonu prostokątny antypoślizgowy pranie w pralce długi włos puszysty plusz shaggy miękki
413,87 zł
Sprzedawca: benuta

Odbiornik DVB-T2 HDMI HD Digital USB Mediaplayer TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
79,99 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Klarstein Fruitberry - Wyciskarka do soków, Pionowa wyciskarka, Bardzo drobne mikrosito ze stali, Slow Juicer, 400 W, 60 obr/min, Bez BPA, W zestawie dwa pojemniki, Otwór wsadowy 7,5cm, cicha, srebrna
594,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaBestseller
Darmowa wysyłka

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg

Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg

Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg

Vita Elements Witamina D3 + K2 Depot 180 Tabletek Witamina K2 Kości Odporność Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l