zatyczki do uszu 3M™ - Wartość SNR 35 dB - Miękka pianka pomarańczowa - 50 par 100 sztuk

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

105,00 zł

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Ochrona słuchu i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu Brandson do ochrony słuchu - piankowe zatyczki do uszu - 140 sztuk w opakowaniu XXL - super miękkie zatyczki do uszu - wysokie tłumienie 34 db SNR - do chrapania hałas budowlany koncert dyskoteka DIY miejsce pracy
Zatyczki do uszu Brandson do ochrony słuchu - piankowe zatyczki do uszu - 140 sztuk w opakowaniu XXL - super miękkie zatyczki do uszu - wysokie tłumienie 34 db SNR - do chrapania hałas budowlany koncert dyskoteka DIY miejsce pracy
315,97 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
97,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu, 60 par, redukcja hałasu, SNR 34 dB, piankowe, neonowo-żółte
Zatyczki do uszu, 60 par, redukcja hałasu, SNR 34 dB, piankowe, neonowo-żółte
2 448,78 zł/1kg
220,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do ochrony słuchu, 60 par, tłumienie hałasu 38 dB, piankowe, niebieskie
Zatyczki do ochrony słuchu, 60 par, tłumienie hałasu 38 dB, piankowe, niebieskie
1 530,81 zł/1kg
244,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu redukujące hałas, 60 par, bardzo miękka pianka, kolor pomarańczowy, tłumienie hałasu 38 dB
Zatyczki do uszu redukujące hałas, 60 par, bardzo miękka pianka, kolor pomarańczowy, tłumienie hałasu 38 dB
2 075,18 zł/1kg
228,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla zatyczki do uszu 3M™, 37 dB, bez przewodu, 200 par/opakowanie, 1100
zatyczki do uszu 3M™, 37 dB, bez przewodu, 200 par/opakowanie, 1100
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1,84 zł
-9%
1,66 zł
Sprzedawca: czesci-moto
Zdjęcie produktu dla 3M Jednorazowe zatyczki do uszu 1100C w woreczku z pianki pomarańczowe 4 pary
3M Jednorazowe zatyczki do uszu 1100C w woreczku z pianki pomarańczowe 4 pary
2 683,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
110,03 zł
Sprzedawca: Green_Country
Zdjęcie produktu dla 1100B 3M – wkładki ochronne do uszu – wkładka uzupełniająca
1100B 3M – wkładki ochronne do uszu – wkładka uzupełniająca
493,96 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ Optime™ - Wartość SNR 27 dB - Słuchawki przeciwhałasowe - Żółty
nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ Optime™ - Wartość SNR 27 dB - Słuchawki przeciwhałasowe - Żółty
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla 147x Zatyczki do uszu 3M™ 1100, miękka pianka, wartość SNR 35 dB, pomarańczowe, 4 pary + 1 pudełko do przechowywania | opakowanie (12 sztuk)
147x Zatyczki do uszu 3M™ 1100, miękka pianka, wartość SNR 35 dB, pomarańczowe, 4 pary + 1 pudełko do przechowywania | opakowanie (12 sztuk)
347,14 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla Moldex 80 par zatyczek do uszu Twisters® 644101 EN 352-2 SNR 34 dB - 644101
Moldex 80 par zatyczek do uszu Twisters® 644101 EN 352-2 SNR 34 dB - 644101
940,26 zł/1kg
355,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24
Zdjęcie produktu dla 3M 1271/SNR 25 DB - zatyczki przeciwhałasowe
3M 1271/SNR 25 DB - zatyczki przeciwhałasowe
6,25 zł/1kg
8,43 zł
-4%
8,06 zł
Sprzedawca: Kams
Zdjęcie produktu dla 3M Peltor Optime III H540P3EV Nauszniki przeciwhałasowe 35 dB 1 szt
3M Peltor Optime III H540P3EV Nauszniki przeciwhałasowe 35 dB 1 szt
902,88 zł/1kg
257,32 zł
Sprzedawca: Green_Country
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu Moldex Contours® 740001 SNR 35 dB - 740001
Zatyczki do uszu Moldex Contours® 740001 SNR 35 dB - 740001
576 772,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
253,78 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla zatyczki do uszu 3M EAR ES0101 - 36dB (250 par)
zatyczki do uszu 3M EAR ES0101 - 36dB (250 par)
8 892,50 zł/1kg
177,85 zł
Sprzedawca: Kams
Zdjęcie produktu dla nauszniki przeciwhałasowe 3M Peltor Optime II H520B 31 dB 1 szt
nauszniki przeciwhałasowe 3M Peltor Optime II H520B 31 dB 1 szt
694,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
135,33 zł
Sprzedawca: Kams
Zdjęcie produktu dla 3M Peltor Optime III H540P3E Nauszniki przeciwhałasowe 35 dB 1 szt
3M Peltor Optime III H540P3E Nauszniki przeciwhałasowe 35 dB 1 szt
342,47 zł/1kg
136,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu do spania, 30 par, miękkie, redukcja hałasu 36 dB, żółte
Zatyczki do uszu do spania, 30 par, miękkie, redukcja hałasu 36 dB, żółte
219 859,99 zł/1kg
219,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla Go Go Gadget – Zatyczki do uszu z pianki – Ochrona przed hałasem – 6 par – Pomarańczowe
Go Go Gadget – Zatyczki do uszu z pianki – Ochrona przed hałasem – 6 par – Pomarańczowe
17 650,00 zł/1kg
17,65 zł
Sprzedawca: Go-Go-Gadget
Zdjęcie produktu dla EAR SOFT/SNR 36 DB - zatyczki przeciwhałasowe
EAR SOFT/SNR 36 DB - zatyczki przeciwhałasowe
1,09 zł
Sprzedawca: Kams
Zdjęcie produktu dla 3M 1310/SNR 26 DB - zatyczki przeciwhałasowe
3M 1310/SNR 26 DB - zatyczki przeciwhałasowe
37,88 zł
Sprzedawca: Kams

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

  • OCHRONA SŁUCHU: Te zatyczki do uszu chronią słuch podczas korzystania z elektronarzędzi, takich jak wiertarki, piły czy szlifierki, a także podczas prac ogrodniczych, takich jak koszenie lub przycinanie trawnika.

  • REDUKCJA HAŁASU: Redukują poziom hałasu nawet o 35 dB.

  • ŁATWE ROZWIJANIE I WKŁADANIE: Dzięki miękkiemu materiałowi i stożkowemu kształtowi zatyczki można bez problemu włożyć do kanału słuchowego.

  • WYGODNE: Wykonane z miękkiej pianki, która dostosowuje się do temperatury ciała i staje się jeszcze bardziej miękka.

  • OPAKOWANIE: Pakowane w praktyczne pojedyncze pary, co zapewnia higieniczne przechowywanie.

Kolor
Pomarańczowy
EAN
4054596813359
Producent
3M Deutschland

Kolor
Pomarańczowy
EAN
4054596813359
Producent
3M Deutschland
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla zatyczki do uszu 3M™ - Miękka pianka - Wartość SNR 35 dB - Pomarańczowe - 30 par / 60 sztuk
zatyczki do uszu 3M™ - Miękka pianka - Wartość SNR 35 dB - Pomarańczowe - 30 par / 60 sztuk
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
68,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla 3M Jednorazowe zatyczki do uszu 1100C w woreczku z pianki pomarańczowe 4 pary
3M Jednorazowe zatyczki do uszu 1100C w woreczku z pianki pomarańczowe 4 pary
2 683,66 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
110,03 zł
Sprzedawca: Green_Country
Zdjęcie produktu dla półmaska przeciwpyłowa 3M™ Aura™ Comfort Cool Flow™ 10-pack - 9322+ FFP2 - z zaworem - maska przeciwpyłowa
półmaska przeciwpyłowa 3M™ Aura™ Comfort Cool Flow™ 10-pack - 9322+ FFP2 - z zaworem - maska przeciwpyłowa
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
186,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla zatyczki do uszu 3M™, 37 dB, bez przewodu, 200 par/opakowanie, 1100
zatyczki do uszu 3M™, 37 dB, bez przewodu, 200 par/opakowanie, 1100
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1,84 zł
-9%
1,66 zł
Sprzedawca: czesci-moto
Zdjęcie produktu dla Notatki Post-it® Super Sticky z fałdą w kształcie litery Z, 16 bloków
Notatki Post-it® Super Sticky z fałdą w kształcie litery Z, 16 bloków
149,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky - różne kolory - 76 mm x 76 mm - 90 arkuszy - 16 sztuk
Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky - różne kolory - 76 mm x 76 mm - 90 arkuszy - 16 sztuk
248,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Karteczki samoprzylepne Post-it Super Sticky Multicolour 6 sztuk 76 x 76 mm (2 sztuki)
Karteczki samoprzylepne Post-it Super Sticky Multicolour 6 sztuk 76 x 76 mm (2 sztuki)
911,43 zł/1m
720,03 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Samolpeiaci bloček, 76x127 mm, 6x90 listov, 3M POSTIT "Super Sticky Soulful", mix farieb
Blok samoprzylepny, format 76x127 mm, 6 arkuszy po 90 kartek, 3M Post-it "Super Sticky Soulful", mieszanka kolorów
1 490,09 zł/1m
1 147,37 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla 3M 1100/SNR 37 DB - zatyczki przeciwhałasowe
3M 1100/SNR 37 DB - zatyczki przeciwhałasowe
4 527,40 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
226,37 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky - Carnival Collection 76 mm x 76 mm - 90 arkuszy - 6 sztuk
Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky - Carnival Collection 76 mm x 76 mm - 90 arkuszy - 6 sztuk
82,30 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ dla dzieci - wartość SNR 27 dB - słuchawki przeciwhałasowe - różowe
nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ dla dzieci - wartość SNR 27 dB - słuchawki przeciwhałasowe - różowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
128,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bloczek samoprzylepnych karteczek, 76x76 mm, 6 arkuszy po 90 karteczek, 3M POST-IT "Super Sticky Soulful", mix kolorów
Bloczek samoprzylepnych karteczek, 76x76 mm, 6 arkuszy po 90 karteczek, 3M POST-IT "Super Sticky Soulful", mix kolorów
1 130,86 zł/1m
859,45 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla Post-it® Super Sticky – duże karteczki samoprzylepne, 6 bloków
Post-it® Super Sticky – duże karteczki samoprzylepne, 6 bloków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,14 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky Z-Notes - Carnival Collection - 76 mm x 76 mm - 90 karteczek/podkładkę - 6 podkładek/opakowanie
Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky Z-Notes - Carnival Collection - 76 mm x 76 mm - 90 karteczek/podkładkę - 6 podkładek/opakowanie
72,76 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Zdjęcie produktu dla nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ Optime™ - Wartość SNR 27 dB - Słuchawki przeciwhałasowe - Żółty
nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ Optime™ - Wartość SNR 27 dB - Słuchawki przeciwhałasowe - Żółty
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
99,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Karteczki samoprzylepne Post-it Super Sticky Notes 76 x 76 mm Oasis 5 bloczków po 90 karteczek każdy
Karteczki samoprzylepne Post-it Super Sticky Notes 76 x 76 mm Oasis 5 bloczków po 90 karteczek każdy
61,71 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla SONAX Pasta do szlifowania 75 ml
SONAX Pasta do szlifowania 75 ml
265,20 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
20,50 zł
-2%
19,89 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla 3M 654-6-POP, Kwadrat, Wielobarwny, Papier, 76 mm, 76 mm, 100 ark.
3M 654-6-POP, Kwadrat, Wielobarwny, Papier, 76 mm, 76 mm, 100 ark.
1 105,00 zł/1m
83,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla 1100B 3M – wkładki ochronne do uszu – wkładka uzupełniająca
1100B 3M – wkładki ochronne do uszu – wkładka uzupełniająca
493,96 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
CreaTable, 21519, Nordic Fjord Frost, 30-częściowy zestaw kombinowany, kamionka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
596,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu Brandson do ochrony słuchu - piankowe zatyczki do uszu - 140 sztuk w opakowaniu XXL - super miękkie zatyczki do uszu - wysokie tłumienie 34 db SNR - do chrapania hałas budowlany koncert dyskoteka DIY miejsce pracy
Zatyczki do uszu Brandson do ochrony słuchu - piankowe zatyczki do uszu - 140 sztuk w opakowaniu XXL - super miękkie zatyczki do uszu - wysokie tłumienie 34 db SNR - do chrapania hałas budowlany koncert dyskoteka DIY miejsce pracy
315,97 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
97,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Zestaw do naprawy lakieru usuwający zarysowania
Zestaw do naprawy lakieru usuwający zarysowania
2,11 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla SCHALLWERK ® Work+ Niebieskie – tłumi hałas i chroni słuch – idealne do pracy i na co dzień – ochronniki słuchu do pracy, zatyczki do uszu, bezpieczeństwo pracy
SCHALLWERK ® Work+ Niebieskie – tłumi hałas i chroni słuch – idealne do pracy i na co dzień – ochronniki słuchu do pracy, zatyczki do uszu, bezpieczeństwo pracy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
259,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky Notes - Playful Collection - 76 mm x 76 mm - 90 arkuszy 6 bloczków sztuk
Karteczki samoprzylepne Post-it® Super Sticky Notes - Playful Collection - 76 mm x 76 mm - 90 arkuszy 6 bloczków sztuk
79,02 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Pasta Polerska Menzerna HEAVY CUT 1000 250ml, Tnąca
Pasta Polerska Menzerna HEAVY CUT 1000 250ml, Tnąca
127,60 zł/1l
31,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Nożyczki Scotch® Nożyczki precyzyjne - ostrze ze stali nierdzewnej czerwone - 18 cm 1 szt
Nożyczki Scotch® Nożyczki precyzyjne - ostrze ze stali nierdzewnej czerwone - 18 cm 1 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,64 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Różowy
Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Różowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 346
4 046,86 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE
Zdjęcie produktu dla Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Bloczek samoprzylepnych karteczek, 76x76 mm, 5 arkuszy po 90 karteczek, 3M POST-IT "Super Sticky Oasis", mieszanka kolorów
Bloczek samoprzylepnych karteczek, 76x76 mm, 5 arkuszy po 90 karteczek, 3M POST-IT "Super Sticky Oasis", mieszanka kolorów
922,73 zł/1m
719,73 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla Twardy wosk do ochrony lakieru 300ml
Twardy wosk do ochrony lakieru 300ml
111,43 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,43 zł
Sprzedawca: KOKA

Recenzje klientów

Na podstawie 7 opinii
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Nie są aż tak miękkie
Oceniono dnia 22 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Działa doskonale
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Gladly again
Oceniono dnia 11 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 3M MT13H222A 3M Kapselgehörschutz PELTOR™ ProTac™ Hunter
3M MT13H222A 3M Kapselgehörschutz PELTOR™ ProTac™ Hunter
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
589,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zbrojownia
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu stopery do spania Medi Sleep rozmiar XS / S / M / L beżowe
Zatyczki do uszu stopery do spania Medi Sleep rozmiar XS / S / M / L beżowe
79,00 zł
Sprzedawca: MediSleep
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu stopery do spania Medi Sleep rozmiar XS / S / M / L różowe
Zatyczki do uszu stopery do spania Medi Sleep rozmiar XS / S / M / L różowe
79,00 zł
Sprzedawca: MediSleep
7 900,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu stopery do spania Medi Sleep rozmiar XS / S / M / L czarne
Zatyczki do uszu stopery do spania Medi Sleep rozmiar XS / S / M / L czarne
79,00 zł
Sprzedawca: MediSleep
4 647,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Flare Audio Calmer Pro mini ICE
Flare Audio Calmer Pro mini ICE
345,99 zł
Sprzedawca: HorendGoed
17,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Słuchawki Air Line do audiometrów - Kompatybilne ze wszystkimi importowanymi audiometrami, wysoka czułość do precyzyjnych testów słuchu
Słuchawki Air Line do audiometrów - Kompatybilne ze wszystkimi importowanymi audiometrami, wysoka czułość do precyzyjnych testów słuchu
643,99 zł
-15,00 zł
628,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
1 090,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Flare Audio EARHD 90 Acetal Czarny
Flare Audio EARHD 90 Acetal Czarny
293,99 zł
Sprzedawca: HorendGoed
29 399,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla wstępnie uformowane zatyczki do uszu 3M E-A-R Classic, 10 sztuk
wstępnie uformowane zatyczki do uszu 3M E-A-R Classic, 10 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,25 zł
Sprzedawca: apohealth
2 472,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu Brandson do ochrony słuchu - piankowe zatyczki do uszu - 140 sztuk w opakowaniu XXL - super miękkie zatyczki do uszu - wysokie tłumienie 34 db SNR - do chrapania hałas budowlany koncert dyskoteka DIY miejsce pracy
Zatyczki do uszu Brandson do ochrony słuchu - piankowe zatyczki do uszu - 140 sztuk w opakowaniu XXL - super miękkie zatyczki do uszu - wysokie tłumienie 34 db SNR - do chrapania hałas budowlany koncert dyskoteka DIY miejsce pracy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
97,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
315,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla BANZ GBB005, Fioletowy, 26 dB
BANZ GBB005, Fioletowy, 26 dB
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
180,99 zł
Sprzedawca: HorendGoed
1 292,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Flare Audio Calmer Secure mini - fioletowy
Flare Audio Calmer Secure mini - fioletowy
159,99 zł
Sprzedawca: HorendGoed
799,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Flare Audio Calmer Secure - Czarny
Flare Audio Calmer Secure - Czarny
159,99 zł
Sprzedawca: HorendGoed
799,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Flare Audio Calmer Secure - fioletowy
Flare Audio Calmer Secure - fioletowy
159,99 zł
Sprzedawca: HorendGoed
799,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Flare Audio Calmer Secure mini - przezroczysty
Flare Audio Calmer Secure mini - przezroczysty
159,99 zł
Sprzedawca: HorendGoed
799,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 28 sztuk plastrów do uszu pod prysznic, wodoodporna osłona ochronna, naklejki do uszu dla dorosłych, kwadratowe
28 sztuk plastrów do uszu pod prysznic, wodoodporna osłona ochronna, naklejki do uszu dla dorosłych, kwadratowe
87,00 zł
Darmowa wysyłkaRabat 6% od 2 szt.
Sprzedawca: Ladenza
2 900,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu dla osób śpiących na boku, wykonane z miękkiego silikonu, redukujące chrapanie, dostępne w 6 rozmiarach (S/M/L) (pojedyncze i podwójne), 2 pary końcówek, wielokrotnego użytku, głęboko czarne
Zatyczki do uszu dla osób śpiących na boku, wykonane z miękkiego silikonu, redukujące chrapanie, dostępne w 6 rozmiarach (S/M/L) (pojedyncze i podwójne), 2 pary końcówek, wielokrotnego użytku, głęboko czarne
244,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
8 164,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu redukujące hałas, 60 par, bardzo miękka pianka, kolor pomarańczowy, tłumienie hałasu 38 dB
Zatyczki do uszu redukujące hałas, 60 par, bardzo miękka pianka, kolor pomarańczowy, tłumienie hałasu 38 dB
228,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
2 075,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu do spania, 50 dB, wielokrotnego użytku, silikonowe, czarne, zestaw 6 sztuk w rozmiarach S/M/L, z etui
Zatyczki do uszu do spania, 50 dB, wielokrotnego użytku, silikonowe, czarne, zestaw 6 sztuk w rozmiarach S/M/L, z etui
195,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
9 792,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do pływania, 3 pary, wodoodporne, wielokrotnego użytku, silikonowe, w kolorach: różowy, fioletowy, pomarańczowy
Zatyczki do pływania, 3 pary, wodoodporne, wielokrotnego użytku, silikonowe, w kolorach: różowy, fioletowy, pomarańczowy
223,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
6 969,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zatyczki do uszu do spania, tłumienie 45 dB, silikon, 8 sztuk, rozmiary XS-L, z etui, kolor czarny
Zatyczki do uszu do spania, tłumienie 45 dB, silikon, 8 sztuk, rozmiary XS-L, z etui, kolor czarny
249,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
12 492,50 zł/1kg