Steinhaus Dunst czereśnie owocowe duszone 850ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

22,83 zł

26,86 zł / 1l

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Konserwy i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Korniszony Kühne 75/80
Korniszony Kühne 75/80
11,85 zł/1kg
118,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hofgut Feine Cornichons chrupiące z pikantnymi ziołami w słoiku 720ml
Hofgut Feine Cornichons chrupiące z pikantnymi ziołami w słoiku 720ml
17,26 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
12,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z 21% warzyw 2500g
Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z 21% warzyw 2500g
31,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
78,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gotowa do spożycia soczewica gulaszowa
Gotowa do spożycia soczewica gulaszowa
28,20 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus Dunst śliwki drobnoowocowe w wodzie 850ml
Steinhaus Dunst śliwki drobnoowocowe w wodzie 850ml
35,17 zł/1l
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus gorące wiśnie drobne owoce gotowe do podania w puszce 850ml
Steinhaus gorące wiśnie drobne owoce gotowe do podania w puszce 850ml
51,68 zł/1l
43,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus Kaiserkirschen wiśnie w słoiku czerwone bez pestek 720ml
Steinhaus Kaiserkirschen wiśnie w słoiku czerwone bez pestek 720ml
31,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus jabłka wiśniowe z szypułką lekko słodzone 425ml
Steinhaus jabłka wiśniowe z szypułką lekko słodzone 425ml
28,24 zł/1l
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czerwone wiśnie koktajlowe La Comtesse 225g
Czerwone wiśnie koktajlowe La Comtesse 225g
70,82 zł/1kg
25,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone Kühne 330g
Ogórki kiszone Kühne 330g
77,74 zł/1kg
14,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hengstenberg Sticksi zioła pikantne korniszony w słoiku 670g
Hengstenberg Sticksi zioła pikantne korniszony w słoiku 670g
27,24 zł/1kg
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Korniszony z solonym koperkiem
Korniszony z solonym koperkiem
50,11 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Korniszony Kühne zioła ATG 110g
Korniszony Kühne zioła ATG 110g
122,36 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kapary Dittmann nonpareils
Kapary Dittmann nonpareils
107,75 zł/1kg
107,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zupa krem ze szparagów Langbein
Zupa krem ze szparagów Langbein
35,27 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kühne Śląskie ogórkowe kąski 370ml
Kühne Śląskie ogórkowe kąski 370ml
61,62 zł/1kg
11,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Owoce kaparu z szypułką, 370 g
Owoce kaparu z szypułką, 370 g
46,21 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
26,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Jabłka kaparowe
Jabłka kaparowe
61,31 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Steinhaus Dunst – czereśnie słodkie, owocowe, z pestką, 850 ml

Słodkie wiśnie to owocowa, świeża rozkosz dla podniebienia. Zawierają również mało kalorii, dużo witamin, minerałów oraz fitochemikaliów.

Steinhaus & Co. Konserven GmbH
Hildegardstraße 8
42897 Remscheid-Lennep
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.85 l
Lista składników
Wiśnie, cukier, woda, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, barwnik: E129 (może upośledzać aktywność i skupienie uwagi u dzieci), przeciwutleniacz: dwutlenek siarki
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna w kJ 218 kilodżuli (kJ) Wartość kaloryczna w kcal 51 kilokalorii (kcal) Tłuszcz 0,1 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g Węglowodany 10,4 g Węglowodany, w tym cukier 7,9 g Białko 0,9 g Sól 0 g Błonnik 1,5 g
Firma spożywcza
Steinhaus & Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8 42897 Remscheid-Lennep
Nazwa handlowa
czereśnie bez pestek
Producent
Steinhaus & Co. Konserven GmbH
Numer producenta
819119
EAN
4001091103904

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Zawartość
0.85 l
Lista składników
Wiśnie, cukier, woda, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, barwnik: E129 (może upośledzać aktywność i skupienie uwagi u dzieci), przeciwutleniacz: dwutlenek siarki
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna w kJ 218 kilodżuli (kJ) Wartość kaloryczna w kcal 51 kilokalorii (kcal) Tłuszcz 0,1 g Nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 g Węglowodany 10,4 g Węglowodany, w tym cukier 7,9 g Białko 0,9 g Sól 0 g Błonnik 1,5 g
Firma spożywcza
Steinhaus & Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8 42897 Remscheid-Lennep
Nazwa handlowa
czereśnie bez pestek
Producent
Steinhaus & Co. Konserven GmbH
Numer producenta
819119
EAN
4001091103904
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Steinhaus Dunst Wiśnie Morello bez pestki 850ml
Steinhaus Dunst Wiśnie Morello bez pestki 850ml
36,32 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus Dunst truskawki drobne owoce lekko słodzone 2650ml
Steinhaus Dunst truskawki drobne owoce lekko słodzone 2650ml
26,52 zł/1l
70,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
64,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus gorące wiśnie drobne owoce gotowe do podania w puszce 850ml
Steinhaus gorące wiśnie drobne owoce gotowe do podania w puszce 850ml
51,68 zł/1l
43,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hofgut młody groszek i marchewka młode i delikatne wstępnie ugotowane 370ml
Hofgut młody groszek i marchewka młode i delikatne wstępnie ugotowane 370ml
20,35 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus Dunst śliwki drobnoowocowe w wodzie 850ml
Steinhaus Dunst śliwki drobnoowocowe w wodzie 850ml
35,17 zł/1l
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Wypiekacz do chleba MEDION (550 W, do 1000 g, 19 programów pieczenia, 3 poziomy przyrumienienia, funkcja utrzymywania ciepła, zaprogramowany czas MD 11011)
Wypiekacz do chleba MEDION (550 W, do 1000 g, 19 programów pieczenia, 3 poziomy przyrumienienia, funkcja utrzymywania ciepła, zaprogramowany czas MD 11011)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 171
406,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,66 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
174,16 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Steinhaus jabłka wiśniowe z szypułką lekko słodzone 425ml
Steinhaus jabłka wiśniowe z szypułką lekko słodzone 425ml
28,24 zł/1l
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1964
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Steinhaus Kaiserkirschen wiśnie w słoiku czerwone bez pestek 720ml
Steinhaus Kaiserkirschen wiśnie w słoiku czerwone bez pestek 720ml
31,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Czerwone wiśnie koktajlowe La Comtesse 225g
Czerwone wiśnie koktajlowe La Comtesse 225g
70,82 zł/1kg
25,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fabbri - Amarena Fabbri (wiśnie) - 230g
Fabbri - Amarena Fabbri (wiśnie) - 230g
295,52 zł/1kg
67,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Steinhaus segmenty pomarańczowe drobne owoce lekko słodzone 2650ml
Steinhaus segmenty pomarańczowe drobne owoce lekko słodzone 2650ml
27,82 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
73,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus Dunst morele obrane pół drobnych łagodnych owoców 850ml
Steinhaus Dunst morele obrane pół drobnych łagodnych owoców 850ml
20,39 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus jagody drobne owoce słodzone w puszce 850ml
Steinhaus jagody drobne owoce słodzone w puszce 850ml
33,85 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
LAO GAN MA Chrupiące chilli w oleju 210g | Chrupiące chilli w oleju | Olej chilli ze smażoną cebulą
87,57 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
18,39 zł
Sprzedawca: UJiaAsienmarkt
Zdjęcie produktu dla Hofgut Niemieckie śliwki Mirabelki słodzone pestkowymi owocami słodkie 720ml
Hofgut Niemieckie śliwki Mirabelki słodzone pestkowymi owocami słodkie 720ml
24,31 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Masło Klarowane Ghee Khanum 500G Naturalne 99,8% Do Smażenia Tłuszcz
Masło Klarowane Ghee Khanum 500G Naturalne 99,8% Do Smażenia Tłuszcz
78,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
39,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
Zdjęcie produktu dla Morele Golden Crown połówki owoców obrane, lekko słodzone 850ml
Morele Golden Crown połówki owoców obrane, lekko słodzone 850ml
11,59 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Włoski miód z kwiatów kasztanowca, 250 g (Miele di Castagno)
Włoski miód z kwiatów kasztanowca, 250 g (Miele di Castagno)
112,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
28,15 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Fasolka szparagowa Hofgut młoda i delikatna cięta w słoiku 720ml
Fasolka szparagowa Hofgut młoda i delikatna cięta w słoiku 720ml
11,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Steinhaus gorące maliny na zimno lub na gorąco do deserów 2650ml
Steinhaus gorące maliny na zimno lub na gorąco do deserów 2650ml
42,34 zł/1l
112,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hofgut śliwkowy pół owocowy słodki owocowy słodzony w szklance 720ml
Hofgut śliwkowy pół owocowy słodki owocowy słodzony w szklance 720ml
15,76 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Meica 6 małych chrupek
Meica 6 małych chrupek
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mięso kraba, 170 g
Mięso kraba, 170 g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
43,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,79 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g
Le Clou ślimaki agatowe w puszce Mięso ślimaka w wodzie 200g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
36,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,54 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
43,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
98,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
10,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,11 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
9,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maggi Ofen Spirelli do mamy
Maggi Ofen Spirelli do mamy
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maggi Ravioli in pikanter Soße
Maggi Ravioli in pikanter Soße
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,11 zł/1kg