5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
18,37 zł
Sprzedawca: VISO
Podłoże Mineralne Do Delikatnych Roślin i Sadzonek - Lechuza BASICPON 12 L
6,29 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
75,47 zł
Sprzedawca: ZADORA
COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l
13,64 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
68,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
Podłoże glebowe dla storczyków i Orchidaceae 5 litrów
4,78 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
23,90 zł
Sprzedawca: Vayox
Ziemia do Monstery i Filodendronów Bigos 8L Profesjonalne podłoże
2,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
23,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-8%
21,61 zł
Sprzedawca: DomoDomo
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24
Podłoże ziemia do storczyków 5 litrów Eko-Ziem
2,37 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
11,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Włókno kokosowe Coco Peat 0-10mm 5l - Biovita
2,68 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
13,41 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
8,72 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Podłoże glebowe dla roślin zielonych i palm 5 litrów
3,05 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
15,26 zł
Sprzedawca: DIKEL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Granulat ceramiczny - ekspandowana glina 8-16 mm 2L do grow boxu
ekspandowana glina (granulki ceramiczne) 8-16 mm to wysokiej jakości obojętne podłoże hydroponiczne.
jako bazę stosuje się czyste i wolne od soli rodzaje pianek, które są wypalane w otwartym piecu, aż nabiorą charakterystycznego nieregularnego kształtu.
granulki ceramiczne mają szerokie zastosowanie, co pozwala regulować wartość odżywczą.
podłoże to nadaje się do szerokiej gamy metod uprawy i jest szczególnie odpowiednie do systemu wielokrotnego użytku.
nadaje się do wszystkich rodzajów growboxów i roślin
wykonane z wysokiej jakości surowców dla uzyskania najlepszych rezultatów
łatwy w użyciu dla początkujących i doświadczonych hodowców
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(65)Liczba wystawionych ocen: 65
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Bestseller
Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
1,45 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo
3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
99,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Miska Coubi Orchid przezroczysta 36 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,77 zł
Sprzedawca: DIKEL
plagron Light Mix 25L Gleba Perlit Podłoże glebowe dla roślin Wstępnie nawożone do uprawy w pudełku
2,80 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
70,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO
Składany wózek schodowy 21078, ręczny, z oponami z twardej gumy i stalową ramą, maks. 100 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(309)Liczba wystawionych ocen: 309
332,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
12,02 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(118)Liczba wystawionych ocen: 118
60,08 zł
Sprzedawca: somnia24
Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(248)Liczba wystawionych ocen: 248
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Panasonic KX-TG6522, Telefon w systemie DECT, Głośnik, 2 wejścia, Nazwa i identyfikacja dzwoniącego, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(134)Liczba wystawionych ocen: 134
863,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
SONGMICS Stołek do siedzenia, 37 l, składana skrzynia do siedzenia, schowek, jasnoszary
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(104)Liczba wystawionych ocen: 104
209,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Oryginalny kabel do transmisji danych Samsung USB-C - 1,5 m - biały KP31222
25,90 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(268)Liczba wystawionych ocen: 268
25,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(366)Liczba wystawionych ocen: 366
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(820)Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl