5,0



Na podstawie 1 opinii
10 szt. 15 cm Suszony naturalny penis wołowy dla psa gryzak gryzaki przysmak
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,97 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Kości do żucia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
3 x Ser himalajski M / 180-237g Gryzak przysmak dla psa serek 13-14 cm70,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

Więcej informacji o reklamie
Naturalny gryzak dla psów z kością wołową i mięsem, przysmak, smakołyk, Mersjo9,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
MERSJO kość do żucia z łososiem dla psa 13,5 cm – zdrowa skóra i sierść128,43 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

1kg 17-20cm (15-20 sztuk) Skóra z DORSZA naturalny suszony przysmak rybny gryzak dla psa
154,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

ARQUIVET Suszone łapki kurczaka, 250 g, naturalne przysmaki dla psów
151,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

1 szt. M Hard jeleń Naturalny gryzak gryzaki z poroża roga rogów dla psa 11-13 cm
42,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

Przysmak dla psa Syta Micha kość do żucia TrufLOVE 13,5 cm
108,50 zł/1kg
11,97 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

1 szt. M SOFT / 11-13 cm / Gryzak przysmak z poroża rogów roga jelenia dla psa
41,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

Churpi gryzak z sera himalajskiego L - 10 szt.
203,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 4DogsOriginal

WoldoHealth 100% kolagen wołowy 500 g
525,46 zł/1kg
262,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

5 x Ser himalajski S / 150-195g Gryzak zdrowy przysmak serek dla psa 8-9cm
63,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

4DOGS Ser Himalajski Chhurpi Naturalny Gryzak dla Psa - Truskawkowy rozmiar M
20,79 zł
Sprzedawca: 4DogsOriginal

Przysmak Rasco kość bawola 25 cm 1 szt.
258,10 zł/1l
25,81 zł
Sprzedawca: VISO

Maced Gryzak Przysmak Dla Psa Psiakość Mini Prasowana Z Kurczakiem 500g
46,43 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,20 zł
Sprzedawca: Unizoo

PEDIGREE, smakołyk dla psa, Markies Mini, 500g
150,38 zł/1kg
75,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

1 szt. S Hard kozioł / 20-60 g Gryzak gryzaki z poroża rogów roga dla psa 7-13 cm
36,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

Przysmak 8in1 Delights kość do żucia L
224,30 zł/1kg
22,43 zł
Sprzedawca: STREFA

TRIXIE 31141, Przekąski, Pies, Rawhide, 240 g
140,75 zł/1l
33,78 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak Rasco kość szynkowa średnia 1+1
177,29 zł/1l
67,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rozmiar: L
Długość pojedynczego gryzaka +/- 15 cm(odchył to kwestia cięcia mechanicznego, a tym samym odchył tj kwestia milimetrów)
Skład analityczny:100% penis wołowy, białko surowe: 88%, tłuszcz surowy: 7,8%, popiół surowy: 1,51%, wilgotność: 10,47%
Oferując nasz suszony penis wołowy swojemu psu, zapewnisz mu pyszną i zdrową przekąskę!
ZALETY GRYZAKA
Wysoka jakość białka: Suszone penisy wołowe są bogate w białko, co pomaga w budowaniu i utrzymaniu silnych mięśni u Twojego psa. To zdrowa przekąska, która wspiera jego ogólną kondycję.
Zęby i dziąsła: Gryzak ten stanowi doskonałą rozrywkę dla psa, pomagając w naturalny sposób pielęgnować jego zęby i dziąsła. Dzięki temu wspomaga higienę jamy ustnej.
Naturalność: Nasz suszony penis wołowy pochodzi wyłącznie z naturalnych surowców, co oznacza brak sztucznych składników czy chemii. To bezpieczny i zdrowy przysmak. Naturalna alternatywa dla przekąsek, które mogą zawierać sztuczne dodatki lub zbędne wypełniacze.
Długotrwała rozrywka: Psu zajmie to gryzienie na długi czas, co pomaga w złagodzeniu stresu i nudzi się. To ekonomiczne i przyjemne rozwiązanie dla twojego pupila.
Źródło naturalnych składników odżywczych: Suszony penis wołowy dostarcza psu naturalnych składników odżywczych, takich jak witaminy z grupy B, żelazo i tauryna. Te składniki wspierają zdrowy rozwój i funkcjonowanie organizmu psa.
Niskokaloryczny: W przeciwieństwie do wielu innych przekąsek, suszony penis wołowy ma stosunkowo niską zawartość kalorii, co sprawia, że jest odpowiedni dla psów z tendencją do nadwagi lub tych, którym zależy na utrzymaniu prawidłowej wagi.
Zachęca do aktywności: Gryzak ten stanowi wyzwanie dla psa i może być do rozwoju jego umiejętności rozwiązujących problemy oraz do utrzymania go aktywnym i zainteresowanym.
Suszenie: Suszenie odbywa się w kontrolowanych warunkach, gdzie temperatura i wilgotność są uważnie monitorowane. Ten proces pozwala na zachowanie pełni smaku i aromatu produktu, jednocześnie zapewniając dłuższą trwałość.
GRYZAKI Z PENISÓW WOŁOWYCH
Rozmiar M: 12 cm
Rozmiar L: 15 cm
Zestawy: 10 sztuk
Bez zbędnego plastiku: Jesteśmy świadomi wpływu plastiku na środowisko, dlatego nasze opakowanie jest ekologiczne i nie zawiera zbędnego plastiku. Troszczymy się o naszą planetę!
Nasze REKOMENDACJE
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych i czynników zewnętrznych.
Najlepiej podawać psu między posiłkami i powinien mieć cały czas dostęp do świeżej, czystej wody.
Należy jednak pamiętać, że każdy pies jest inny, i nie wszystkim psom mogą odpowiadać gryzaki z suszonych penisów. Zawsze warto obserwować reakcję swojego psa na nowy przysmak.
- Wymiary
- 15cm
- Waga
- 240 g
- Model
- RF-DEER
- Zawartość wilgoci
- 10.47 procent
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- psy
- Dodatki
- brak
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 5903919091891
- Producent
- RF-deer
- Numer zezwolenia
- PL 24058302
- Wymiary
- 15cm
- Waga
- 240 g
- Model
- RF-DEER
- Zawartość wilgoci
- 10.47 procent
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- psy
- Dodatki
- brak
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 5903919091891
- Producent
- RF-deer
- Numer zezwolenia
- PL 24058302
Pasuje również do tego

RF-D: Naturalne poroże sarny, 1 kg, 11-20 sztuk, 12-22 cm, wieszak na ubrania, uchwyt do mebli, uchwyt do sztućców, zabawka dla psów, dekoracja z poroża
199,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

123... Pies z Tobą! - Filet z kurczaka w rolce do żucia 100 sztuk - pałeczki do żucia z kurczakiem - przekąska dla psów - pałeczki do żucia dla psów - rolki do żucia dla psów - 900g
103,90 zł/1kg
93,51 zł
Sprzedawca: mascota

Prospera Plus królik mini kości smakołyk 230g
100,87 zł/1l
23,20 zł
Sprzedawca: VISO

8in1 Delights, Lekarstwo, Pies, Uniwersalne, Kurczak
186,03 zł/1kg
46,88 zł
Sprzedawca: VISO

Nuggetsy z kurczaka Rasco Premium 230g
85,65 zł/1l
19,70 zł
Sprzedawca: VISO

Ser do żucia, receptura sera jaka Himalaya, czyszczenie zębów, kości serowe dla psów, ser twardy XS - dla psów do 10 kg
42,63 zł
Sprzedawca: Wildfang

TRIXIE 31340, Kość, Pies, Kość
153,08 zł/1l
18,37 zł
Sprzedawca: STREFA

MERSJO kość do żucia z łososiem dla psa 13,5 cm – zdrowa skóra i sierść
128,43 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

123... Pies z Tobą! - Chew Rolls XXL 50er Tray Horse - Dental Chew Roll - Grain Free - Advantage Package - Chew Sticks for Dogs - Chew Sticks - Dental Care
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

123... Pies w zestawie! - Rolki do żucia XXL 50er Tacka Hermetia / Owady - dentystyczna rolka do żucia - bezglutenowa - pakiet Advantage - pałeczki do żucia dla psów - pielęgnacja zębów
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

5 szt XXL Soft jeleń 19-21 cm Naturalny gryzak z poroża roga rogów róg dla psa
219,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

5 szt XXL hard jeleń / 19-21 cm Gryzak gryzaki z poroża rogów roga dla psa
231,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

RF-D Poroże jelenia XL 0,5 kg (3-5 szt.) 17-19 cm Miękkie naturalne poroże, ekologiczna przekąska dla psów, zdrowa zabawka do żucia, kość do żucia dla przyjemności.
139,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

123... Pies z Tobą! - Rolki do żucia XXL 50er Tray Hirsch - dentystyczne rolki do żucia - bez zbóż - Advantage pack - pałeczki do żucia dla psów - pałeczki do żucia - pielęgnacja zębów
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

Prospera Plus mini przysmak z kostkami jagnięcymi 230g
100,87 zł/1l
23,20 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak Skóra bawola Rasco Premium z kaczką, sęki 5cm 500g
117,98 zł/1l
58,99 zł
Sprzedawca: VISO

123... Pies z Tobą! - Chew Rolls XXL 50 Tray Lamb - Dental Chew Roll - Grain Free - Advantage Package - Pałeczki do żucia dla psów - Pałeczki do żucia - Dental Care
38,61 zł/1kg
146,71 zł
Sprzedawca: mascota

1 szt. XXL Plus JUMBO Hard gryzak z poroża jelenia roga rogów róg 220-350g 19-28cm
93,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer

MERSJO kość z królikiem i prebiotykiem 10 cm – dla szczeniąt i seniorów
199,71 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

3 sztuki Ser himalajski XL 360-417g Gryzak przysmak dla psa serek 15-16 cm
106,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RF-Deer
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 10Waga 0,24 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

5 szt L Soft jeleń 14-16 cm Naturalny gryzak z poroża roga rogów róg dla psa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
129,97 zł
Sprzedawca: RF-Deer

10 szt. 15 cm Suszony naturalny penis wołowy dla psa gryzak gryzaki przysmak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,97 zł
Sprzedawca: RF-Deer

3 x Ser himalajski M / 180-237g Gryzak przysmak dla psa serek 13-14 cm



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
70,47 zł
Sprzedawca: RF-Deer

Zabawka Dla Psa do Żucia 2 szt. Piłka Piszcząca Średni Duży Pies
46,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Beeztees kość łopatkowa dla psa 1 sztuka w woreczku
21,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pedigree 183160, Senior, Maxi (26 - 44 kg), 1,08 kg
43,86 zł
Sprzedawca: Unizoo
40,61 zł/1kg

MERSJO kość z królikiem i prebiotykiem 10 cm – dla szczeniąt i seniorów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
199,71 zł/1l

MERSJO kość do żucia z łososiem dla psa 13,5 cm – zdrowa skóra i sierść
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
128,43 zł/1l

MERSJO kość funkcyjna z bażantem dla psa 13,5 cm – energia i trawienie
8,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Naturalny gryzak dla psów z kością wołową i mięsem, przysmak, smakołyk, Mersjo
9,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM