5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Zawartość:
10 l- 5 l
- 10 l
Barry King | Żwirek bentonit dla kota | lawendowy 10L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,91 zł
3,89 zł / 1kg
+ 12,25 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żwirki dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy8,25 zł/1l
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba11,74 zł/1l
234,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Zbrylający żwirek drewniany dla kotów Cat's Best Original 2x20L8,25 zł/1l
164,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
![Zdjęcie produktu dla Żwirek Vitakraft Compact Ultra Plus 8kg [16079]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8c5da6508a17bbafe469314f59cf6abd.webp)
Więcej informacji o reklamie
Żwirek Vitakraft Compact Ultra Plus 8kg [16079]19,51 zł/1kg
156,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Barry King | Żwirek bentonit dla kota | lawendowy 5L
6,92 zł/1l
34,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HILTON Żwirek Bentonit zbrylający Lawenda 5L
5,65 zł/1kg
24,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Gimborn 613 246, Glina, 20 l, Jasny Szary, Papierowa torba
18,60 zł/1kg
371,95 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Tormino

Żwirek dla kota bentonitowy bezzapachowy Tropi mocno zbrylający 5L
4,93 zł/1l
24,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Catit Go Naturalny żwirek dla kota o zapachu lawendy fioletowy jeden rozmiar
30,37 zł/1kg
170,06 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 8
2,99 zł/1l
90,92 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Vitakraft 14035, Granulat, 2,2 kg, 5 l, Niebieski, Zielony, Biały
23,17 zł/1l
115,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Żwirek dla kota Lavender niezbrylający się DIAMENTIQ 3,8L
8,48 zł/1kg
12,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Super Benek Lawenda 10L - Żwirek Bentonitowy Dla Kota
4,47 zł/1l
44,67 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Barry King | Podłoże silikonowe dla kota 5 l
51,17 zł/1kg
51,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Naturalny Żwirek Dla Kota Bentonitowy 5L Lawendowy Zbrylający Do Kuwet
3,98 zł/1l
19,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis

Żwirek bentonitowy dla kota lawenda LAVENDER 10l
2,93 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

CERTECH Super Benek Economic żwirek dla kota zbrylający 5l
9,19 zł/1kg
42,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

CERTECH Super Benek Economic - żwirek dla kota zbrylający 10l
3,60 zł/1kg
32,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Żwirek dla kota Magic Litter Bentonite Original 10kg
2,83 zł/1kg
28,53 zł
Sprzedawca: STREFA

CERTECH Super Benek Compact Lawenda - żwirek dla kota zbrylający - 5 l
7,31 zł/1kg
30,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Barry King | Żwirek bentonit dla kota | lawendowy 10L
Lawendowy Żwirek Bentonitowy Barry King – Naturalna Czystość z Przyjemnym Aromatem
Dla Kogo?
Jeśli szukasz skutecznego i naturalnego rozwiązania do utrzymania czystości w kociej toalecie, nasz lawendowy żwirek bentonitowy o pojemności 5 litrów to idealny wybór. Zapewnia on wysoką wydajność i dodaje subtelny zapach lawendy, co podnosi komfort zarówno Twojego kota, jak i Twój.
Opis Produktu
Żwirek bentonitowy marki Barry King to produkt w 100% naturalny i wyjątkowo skuteczny. Dzięki silnym właściwościom zbrylającym, żwirek skutecznie pochłania wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy, utrzymując kuwetę świeżą i czystą. Drobna granulacja jest bezpieczna dla delikatnych łapek Twojego pupila, a brak pylenia dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania. Co więcej, żwirek emituje delikatny zapach lawendy, który neutralizuje nieprzyjemne wonie, wprowadzając przyjemny aromat do otoczenia.
Specyfikacja Produktu
- Pojemność: 5 litrów
- Typ: Żwirek bentonitowy
- Zapach: Lawendowy
- Właściwości: Naturalny, silnie zbrylający, bezpyłowy, pochłaniający zapachy
- Zastosowanie: Utrzymanie czystości i świeżości w kociej toalecie z dodatkowym przyjemnym aromatem
Długotrwała Wydajność z Lawendowym Akcentem
Lawendowy żwirek bentonitowy o pojemności 5 litrów zapewnia długotrwałą wydajność, co pozwala rzadziej uzupełniać kuwetę. Jego naturalna formuła i subtelny zapach lawendy to doskonałe połączenie skuteczności i przyjemności dla Twojego kota oraz Twojego domu.
Decydując się na żwirek bentonitowy Barry King, wybierasz produkt, który łączy efektywność z naturalnym aromatem, oferując komfort i higienę na najwyższym poziomie.
Lawendowy Żwirek Bentonitowy Barry King – Naturalna Czystość z Przyjemnym Aromatem
Dla Kogo?
Jeśli szukasz skutecznego i naturalnego rozwiązania do utrzymania czystości w kociej toalecie, nasz lawendowy żwirek bentonitowy o pojemności 5 litrów to idealny wybór. Zapewnia on wysoką wydajność i dodaje subtelny zapach lawendy, co podnosi komfort zarówno Twojego kota, jak i Twój.
Opis Produktu
Żwirek bentonitowy marki Barry King to produkt w 100% naturalny i wyjątkowo skuteczny. Dzięki silnym właściwościom zbrylającym, żwirek skutecznie pochłania wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy, utrzymując kuwetę świeżą i czystą. Drobna granulacja jest bezpieczna dla delikatnych łapek Twojego pupila, a brak pylenia dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania. Co więcej, żwirek emituje delikatny zapach lawendy, który neutralizuje nieprzyjemne wonie, wprowadzając przyjemny aromat do otoczenia.
Specyfikacja Produktu
- Pojemność: 5 litrów
- Typ: Żwirek bentonitowy
- Zapach: Lawendowy
- Właściwości: Naturalny, silnie zbrylający, bezpyłowy, pochłaniający zapachy
- Zastosowanie: Utrzymanie czystości i świeżości w kociej toalecie z dodatkowym przyjemnym aromatem
Długotrwała Wydajność z Lawendowym Akcentem
Lawendowy żwirek bentonitowy o pojemności 5 litrów zapewnia długotrwałą wydajność, co pozwala rzadziej uzupełniać kuwetę. Jego naturalna formuła i subtelny zapach lawendy to doskonałe połączenie skuteczności i przyjemności dla Twojego kota oraz Twojego domu.
Decydując się na żwirek bentonitowy Barry King, wybierasz produkt, który łączy efektywność z naturalnym aromatem, oferując komfort i higienę na najwyższym poziomie.
Barry King żwirek bentonitowy dla kota lawendowy 10L
Zbrylający żwirek bentonitowy dla kotów o zapachu lawendy Barry King Lavender 10L
Naturalny i delikatny żwirek z bentonitu z dużą mocą zbrylania, o zapachu lawendy.
Żwirek jest w 100% naturalny i jest /p>
nie pyli i jest bardzo wydajny
na bazie mineralnego bentonitu
duża moc zbrylania, wysoka chłonność i skuteczność
kontrola zapachu - neutralizuje nieprzyjemne zapachy
delikatny dla łapek - drobniejszy granulat
Zastosowane podłoże pozwala na niezwykle długie użytkowanie bez konieczności jego wymiany. Wystarczy jedynie usuwać stałe odchody oraz zbrylone grudki. Nie należy usuwać żwirku do toalety.
- Wymiary
- 10L
- Długość
- 30 cm
- Waga
- 10 kg
- Zawartość
- 10 l
- Zakres dostawy
- Barry King żwirek bentonitowy dla kota lawendowy 10L
- EAN
- 5904479145031
- Producent
- BarryKing
- Wymiary
- 10L
- Długość
- 30 cm
- Waga
- 10 kg
- Zawartość
- 10 l
- Zakres dostawy
- Barry King żwirek bentonitowy dla kota lawendowy 10L
- EAN
- 5904479145031
- Producent
- BarryKing
Pasuje również do tego

Barry King | Żwirek bentonit dla kota | lawendowy 5L
6,92 zł/1l
34,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HILTON Żwirek Bentonit zbrylający Lawenda 5L
5,65 zł/1kg
24,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Barry King | Żwirek bentonit dla kota | leśny 5L
9,47 zł/1l
47,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gimborn 613 246, Glina, 20 l, Jasny Szary, Papierowa torba
18,60 zł/1kg
371,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Barry King | Żwirek bentonit dla kota | leśny 10L
3,89 zł/1l
38,91 zł
Sprzedawca: Aspekto

CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba
11,74 zł/1l
234,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Żwirek dla kota bentonitowy bezzapachowy Tropi mocno zbrylający 5L
4,93 zł/1l
24,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA

Catit Go Naturalny żwirek dla kota o zapachu lawendy fioletowy jeden rozmiar
30,37 zł/1kg
170,06 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 8
2,99 zł/1l
90,92 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 16
3,57 zł/1l
216,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Vitakraft 14035, Granulat, 2,2 kg, 5 l, Niebieski, Zielony, Biały
23,17 zł/1l
115,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

SAVIC IRIZ Kuweta z rantem dla kota 42cm szara
78,21 zł/1kg
21,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Podściółka Cats Best Original 10l/4,3kg
6,09 zł/1l
60,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Super Benek Compact Lawenda 10L - Żwirek Bentonitowy dla Wszystkich Kotów
4,34 zł/1l
47,68 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,39 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 2
3,24 zł/1l
24,62 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Whiskas 8410136026294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Łososiowy, Tuńczyk, 85 g
17,24 zł/1kg
58,63 zł
Sprzedawca: Unizoo

Rotho Kuweta BONNIE Eco green dla kota
127,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Żwirek Biokat's Classic Fresh 18l
3,87 zł/1kg
83,00 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,37 zł
Sprzedawca: STREFA

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Super Benek Corn Cat zbrylający i naturalny żwirek kukurydziany dla kotów do kuwety o naturalnym zapachu 25l
3,64 zł/1l
90,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sheba Selection Drobiowe Smaki 32x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
27,53 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: Unizoo

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Calitti Crystals silikonowy żwirek 3,8 x 6
2,99 zł/1l
68,19 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Super Benek Standard Zielony Las Zbrylający się żwirek bentonitowy dla kotów do kuwety o zapachu pinii 10l
4,19 zł/1l
42,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,87 zł
Sprzedawca: 2Lucky

SAVIC ASEO Kuweta dla kota biało-szary 2E(rant)
61,37 zł/1kg
44,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Leżak dla kota Mausblick, idealne siedzisko na okno dla kotów jako hamak
431,55 zł
-14,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
417,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SUPER BENEK Corn Classic Żwirek dla kotów kukurydziany Naturalny, Zbrylający 35l
3,75 zł/1l
131,14 zł
Sprzedawca: 2Lucky
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Żwirek dla kota
Zawartość 10 l
Zapach jest cudownie świeży
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

NOWOŚĆ CARLOS Bezwonny silikonowy żwirek dla kota 16 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
209,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,45 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kota 8 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny i chłonny
109,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,62 zł/1l

Żwirek Dla Kota Silikonowy Do Kuwety 3,8 L Niezbrylający Bezpyłowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,36 zł
Sprzedawca: EDANTI
8,25 zł/1l

CARLOS Silikonowy żwirek dla kota bezzapachowy 6 x 3,8 l bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
79,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,51 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezwonny żwirek dla kotów 4 x 3,8 litra Bezpyłowy i bezzapachowy, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
69,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
4,60 zł/1l

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 16



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
216,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,57 zł/1l

PETKIT 5 w 1 Tofu żwirek dla kota 2 worki 7,2 kg - węgiel aktywny, spłukiwalny
472,11 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
65,57 zł/1l

Silikonowy żwirek dla kotów o zapachu lawendy Caitti Crystals Lavender 3,8L x 16



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
217,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion
3,59 zł/1l

CARLOS Silikonowy bezzapachowy żwirek dla kota 3 x 3,8 litra bezpyłowy i bezwonny, superchłonny, o właściwościach antybakteryjnych, higieniczny
37,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
3,33 zł/1l

Golden Grey Master bentonitowy żwirek dla kota 14 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
12,86 zł/1l

Złoty Szary Biały żwirek bentonitowy dla kota 14kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
87,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
87,99 zł/1kg

Super Benek Corn Cat zbrylający i naturalny żwirek kukurydziany dla kotów do kuwety o naturalnym zapachu 25l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
3,64 zł/1l

Certech Super Benek Economic żwirek dla kota zbrylający 25 litrów
72,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,92 zł/1l

Skuteczny żwirek dla kotów zapewniający maksymalną neutralizację zapachów, 30 l
80,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
2,70 zł/1l

Wielozadaniowa żwirka dla kotów (5 w 1): nadaje się do spłukiwania, neutralizuje zapachy, zawiera węgiel aktywny, wyjątkowo dobrze wchłania wilgoć. Opakowanie zawiera 4 worki po 3,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
521,89 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
34,33 zł/1kg

Naturalny Żwirek Dla Kota Bentonitowy 5L Lawendowy Zbrylający Do Kuwet
19,90 zł
Sprzedawca: Memfis
3,98 zł/1l

STOLMAK Żwirek drewniany dla kota 15 kg 30 l, Pellet Sosnowy, Chłonny
69,99 zł
Sprzedawca: Stolmak_pl
4,67 zł/1kg

5x Kuweta jednorazowa, żwirek bentonitowy dla kota PH CONTROL z tacką 5x2,7l + 5x szufelka
99,90 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
6,73 zł/1kg

Żwirek dla kota ekologiczny Tofu zbrylający DIAMENTIQ 4 kg NATURALNY
31,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
7,90 zł/1kg

Żwirek silikonowy dla kota Mersjo Neutral 8x3,8L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
79,92 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
2,63 zł/1l