【Wykrywanie 6 w 1】:Integruje sześć funkcji testowania żyzności gleby, pH, temperatury, wilgotności, nasłonecznienia i wilgotności w jednym, chroni środowisko uprawy roślin we wszystkich aspektach i zapewnia naukowe warunki uprawy roślin. Z funkcją przełączania ℃/℉.
【Szybki testi wyświetlanie wielu parametrów】:Ten produkt ma bardzo czułą sondę, która umożliwia szybsze i dokładniejsze wykrywanie. Posiada również podświetlany wyświetlacz cyfrowy, który może wyświetlać wiele parametrów jednocześnie, dzięki czemu jest łatwy do odczytania nawet w złożonych warunkach oświetleniowych.
【Inteligentnetestowanie gleby】:Niezależnie od zmian natężenia światła lub wahań wilgotności otoczenia, produkt ten pozwala szybko i niezawodnie zrozumieć stan gleby i dostosować ją w razie potrzeby, aby stworzyć najbardziej odpowiednie środowisko glebowe dla wzrostu roślin oraz poprawić plony i jakość upraw.
【Przyjazny dla użytkownikadesign】:Praktyczna konstrukcja z wymienną baterią sprawia, że jest bardziej...
miernik wilgotności 6w1 Miernik wartości PH, temperatury, wilgotności gleby, żyzności gleby, nasłonecznienia i wilgotności gleby
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,59 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
śr. 7 – pon. 12 października
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe przyrządy pomiarowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Miernik jakości powietrza PCE PCE-VOC 1
1 573,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
TESTO 510 Differenzdruck-Messgerät (0560 0510)
1 029,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej informacji o reklamie
VEVOR Zestaw do ćwiczeń z flebotomii do pobierania krwi, zestaw do ćwiczeń dożylnych do nakłuwania żyły, wysoce symulowany zestaw do ćwiczeń dożylnych z futerałem, umiejętności dożylne, dla studentów, pielęgniarek i pielęgniarzy
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
158,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-14,00 zł
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Więcej informacji o reklamie
Bezprzewodowy ultradźwiękowy wskaźnik poziomu Zbiornik wody Wskaźnik poziomu cieczy z czujnikiem temperatury Wskaźnik głębokości cieczy Wyświetlacz z wyświetlaczem czasu
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
tester jakości wody 6 w 1, Tuya WiFi, wieloparametrowy miernik PH / wartości całkowitej / EC / S.G / soli / temperatury do akwariów, akwakultury, basenów
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5-w-1 miernik wartości pH, mierzący pH, EC, TDS, zawartość soli i temperaturę. Wysokiej precyzji, cyfrowy miernik pH, TDS i EC. Idealny do zastosowań w basenach, wodzie pitnej i uprawach
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miajard
Cyfrowy tester gleby 4 w 1 X4-Life
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
244,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
INF Miernik gleby 3 w 1 do pomiaru światła, wilgotności i wartości pH
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2 w 1: miernik pH gleby, tester żyzności, tester pH, tester gleby do ogrodu, gospodarstwa, trawnika, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, pielęgnacja roślin
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
50,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
miernik pH wody 5 w 1, kalibracja jednym kliknięciem, cyfrowy tester jakości wody, miernik EC/TDS/PH/temperatury/wilgotności z 1 czujnikiem pH i 2 czujnikami TDS do przechowywania wody pitnej, basenu, akwarium
406,28 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Cyfrowy miernik jakości wody 3 w 1 TDS EC Miernik temperatury wody pitnej Akwaria Basen Spa
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
72,53 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
10 w 1 PH/EC/TDS/ORP/H2/Fertility/Salinity/SG/MŠž/Temp miernik jakości wody cyfrowy wielofunkcyjny tester do akwariów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Funkcje:
【Wykrywanie 6 w 1】:Integruje sześć funkcji testowania żyzności gleby, pH, temperatury, wilgotności, nasłonecznienia i wilgotności w jednym, chroni środowisko uprawy roślin we wszystkich aspektach i zapewnia naukowe warunki uprawy roślin. Z funkcją przełączania ℃/℉.
【Szybki testi wyświetlanie wielu parametrów】:Ten produkt ma bardzo czułą sondę, która umożliwia szybsze i dokładniejsze wykrywanie. Posiada również podświetlany wyświetlacz cyfrowy, który może wyświetlać wiele parametrów jednocześnie, dzięki czemu jest łatwy do odczytania nawet w złożonych warunkach oświetleniowych.
【Inteligentnetestowanie gleby】:Niezależnie od zmian natężenia światła lub wahań wilgotności otoczenia, produkt ten pozwala szybko i niezawodnie zrozumieć stan gleby i dostosować ją w razie potrzeby, aby stworzyć najbardziej odpowiednie środowisko glebowe dla wzrostu roślin oraz poprawić plony i jakość upraw.
【Przyjazny dla użytkownikadesign】:Praktyczna konstrukcja z wymienną baterią sprawia, że jest bardziej elastyczny i wygodny w użyciu oraz spełnia różne wymagania, od ogrodnictwa domowego po profesjonalne rolnictwo. Doskonała integracja koncepcji ochrony środowiska i efektywnego wykorzystania energii, znacznie zmniejszająca koszty użytkownika i obciążenie związane z konserwacją, aby osiągnąć prawdziwie bezobsługową usługę testowania gleby w każdych warunkach pogodowych.
【Różnorodnezastosowania】:Nadaje się do różnych tekstur gleby i różnych środowisk. Idealny do sadzenia w doniczkach, sadzenia w szklarniach, sadzenia w badaniach naukowych, sadzenia kwiatów, sadzenia warzyw, sadzenia owoców itp.
tester jakości wody 6 w 1, Tuya WiFi, wieloparametrowy miernik PH / wartości całkowitej / EC / S.G / soli / temperatury do akwariów, akwakultury, basenów
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Niezwykle jasna latarka LED Zoombar P90 z akumulatorem USB do awaryjnych wędrówek kempingowych 5 trybów światła 500 lumenów wodoodporna czarna retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(134)Liczba wystawionych ocen: 134
28,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Plagron Growmix 25 l mit Perlit
2,80 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
70,00 zł
Sprzedawca: BestBrandShop
Bestseller
Miernik wilgotności Miernik roślin Miernik PH Miernik wilgotności Miernik gleby rolniczej Tester gleby Ogród Trawnik Tester wartości temperatury Farm Retoo
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71
18,99 zł
Sprzedawca: Retoo
relaxdays 10017183_0 relaxdays Fahrrad-Montageständer für Fahrräder
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
197,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Nawilżacz powietrza z aromaterapią Ruhhy 22739
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(89)Liczba wystawionych ocen: 89
129,37 zł
Sprzedawca: Eoshop
Growbox lampa do roślin o pełnym spektrum, propagator do szklarni wewnętrznej ze ściemniaczem czasowym, zestaw do rozmnażania 4 doniczki do rozmnażania do kiełkowania w pomieszczeniach
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
119,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(242)Liczba wystawionych ocen: 242
14,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-13%
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo
lampa roślinna 50 cm z przełącznikiem łańcuchowym LED Full Spectrum Plant Light Connectable Plant Light Grow Light, L
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
154,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Lampa LED do uprawy roślin domowych z 312 diodami LED, lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum światła z podwójnym przełącznikiem (tryb wegetacyjny i kwitnienia), wodoodporna lampa wisząca IP65 do uprawy warzyw i kwiatów, akcesoria ogrodnicze i szklarniowe
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43
416,38 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
2x 50cm lampa roślinna z przełącznikiem łańcuchowym LED Pełne spektrum światła roślinnego Podłączane światło roślinne Lampa do uprawy roślin, L
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
291,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Vevor 300W Ściemnialna Lampa Led Do Roślin Pełne Spektrum Samsung Ip65
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
516,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-25,00 zł
491,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Kompletny zestaw Growbox - szklarnia wewnętrzna ze ściemnianymi diodami LED o mocy 150 W, filtrem węglowym, wentylatorem, namiotem do uprawy i namiotem do uprawy - 60x60x180
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Grundig Nawilżacz i Dyfuzor Aromatów 4,3L - Dyfuzor olejków eterycznych - Nawilżacz z higrometrem i timerem - Pomieszczenia od 15 do 35m2 - z lampką nocną - Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(117)Liczba wystawionych ocen: 117
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
SWANEW Wentylator łazienkowy 100 mm z pilotem Cichy wentylator ścienny Wentylator wyciągowy
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
209,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
BioBizz Acti-Vera 250ml aktywator roślin, witalność dla gleby i kokosa
756,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
189,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Waga kieszonkowa 200 x 0,01g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(239)Liczba wystawionych ocen: 239
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV
Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(230)Liczba wystawionych ocen: 230
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
VINGO LED Plant Lamp Garden & Greenhouse Accessories 45W Plant Light 225 LEDs for Greenhouse, Red Blue Full Spectrum Plant Light for Seedling, Garden, Flowers, Indoor Garden Grow Lamp
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(97)Liczba wystawionych ocen: 97
119,66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-29,70 zł
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
BioBizzGrow 500ml organiczny nawóz wzrostowy do upraw
367,20 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
183,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
50W 234 LED lampa roślinna pełne spektrum białe światło słoneczne ściemnialne 2 tryby światła UV IR lampa do uprawy roślin światło rośliny domowe VEG+BLOOM lampa do uprawy roślin
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
171,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Lampa do uprawy roślin domowych z 312 diodami LED, pełne spektrum światła, tryby wegetacji i kwitnienia, podwójny przełącznik, stopień ochrony IP65, wodoodporne lampy wiszące do uprawy sadzonek, kwiatów i w szklarni
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
394,06 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(65)Liczba wystawionych ocen: 65
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo
4x Lampa do roślin T5 LED Pełne spektrum światła do roślin Rozszerzalna lampa do uprawy roślin domowych
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
141,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
Recenzje klientów
Średnia ocena: 4,4
4,4Na podstawie 7 opinii
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%
Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%
Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%
Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
14%
Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oczekiwano więcej.
Nie można prawidłowo skalibrować. 1-2-3 i to wszystko. Pokazuje wartość pH 7,5. Z moim skalibrowanym urządzeniem (po prawej) również nie zbliżam się do prawidłowej wartości, ale jest znacznie dokładniejszy.
2 gwiazdki za wyświetlanie wilgotności i temperatury gleby.
Land Meter Mini Przenośny ręczny miernik odległości GNSS 2,4-calowy kolorowy ekran Miernik S3
438,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10,00 zł
428,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Pompa napełniająca i testowa Wiltec o pojemności napełniania 5 litrów, pompa ciśnieniowa do ogrzewania i solarna, pompa testowa ciśnieniowa o ciśnieniu testowym 25 barów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
167,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
vidaXL Komora próżniowa ze stali nierdzewnej 22,7 l
SARK100 Przenośny analizator antenowy Przyjazna dla użytkownika obsługa z bardzo dokładnymi pomiarami do wszechstronnych zastosowań
423,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-18,00 zł
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza
Bezprzewodowy ultradźwiękowy wskaźnik poziomu Zbiornik wody Wskaźnik poziomu cieczy z czujnikiem temperatury Wskaźnik głębokości cieczy Wyświetlacz z wyświetlaczem czasu
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11